Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Kibic Gab napisał/a komentarz do Wybrzeże Gdańsk ukarze Pieszczka?

    Jeżeli dojdzie do sytuacji ukarania talentu który narodził się w Gdańsku, to definitywnie kończę z przygodą chodzenia na żużel w Gdańsku. Dość wydawania ciężko zarobionej kasy dla działaczy którzy nie potrafią zapłacić pracownikowi, tylko szukają haków. Jestem kibicem Gdańska od 20 lat, ale dość tego. Zdaję sobie z tego sprawę że tego typu info rozbawią panów bo kibiców mają daleko w d.... .

  • Kibic Gab otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

  • Kibic Gab napisał/a komentarz do Oświadczenie Tadeusza Zdunka w sprawie Krystiana Pieszczka

    Pana Zduneka, chyba lekko poniosło. Jakie miliony były zainwestowane w K. Pieszczka ? z tego co ja pamiętam, ponieważ byłem świadkiem w całej otoczce mini żużla w której startował między innymi mój syn i Krystian widziałem że wszystkie inwestycje ponosił jego ojciec i jego znajomi. Chyba że Pan Zdunek wlicza koszty utrzymania obiektu GKSu. Nie powinien wypowiadać takich bzdur, bo pieniądze które na dzień dzisiejszy klub zalega Pieszczkowi są śmieszne w tej dyscyplinie i nie powinno o takiej sytuacji być nawet mowy medialnej.
    Włodarze tego klubu, bodźcie bardziej poważni, rozliczcie chłopaka i niech nadal się rozwija w Gdańsku, w mieście którym się urodził.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.