harding - lubi

 • harding lubi Komentarz

  Nareszcie . Jedyna słuszną decyzja. Ważniejsze zdrowie zawodników .

 • harding lubi Komentarz

  @Marek organowy: hmmm a skąd wziąłeś informację że to 0,7? Bo wszelkie wyliczenia wskazują na około 3,5%....

 • harding lubi Komentarz

  Niestety znowu czegoś zabrakło do podium, coś nie tak było ze smarowaniem nart. Jutro ostatnia szansa na podium, strata nieduża i oby z biegiem było lepiej, może uda się zająć miejsce w Top 10 na koniec sezonu, ale będzie ciężko. Jednak wierzmy w Monikę do końca!

 • harding lubi Komentarz

  Pytanie jak nasz biathlon wygląda w porównaniu ze światową czołówką. Chodzi o organizację, szkolenie, selekcję, pieniądze, trenerów, stypendia itp. Mówienie, że problemem jest brak wiary u zawodników, to chyba jakaś półprawda. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że wszystko inne jest na podobnym poziomie jak we Włoszech, Niemczech czy Norwegii.

 • harding lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • harding lubi Komentarz

  Wczoraj Witczyk 06 marca 2020, 19:21: "Łukasz Szczurek blisko punktów", dzisiaj Witczyk
  07 marca 2020, 18:28:" zostali zdublowani na trzeciej zmianie, na której Łukasz Szczurek musiał przebiec trzy karne rundy" - nie znasz dnia ni godziny.

 • harding lubi Komentarz

  No i pięknie!!

 • harding lubi Komentarz

  @Marian Cecot: Można Janowicza pochwalić za wygraną, ale nie wiem, czy wymęczone zwycięstwo z gościem nr 969 w rankingu, napawa optymizmem.

 • harding lubi Komentarz

  czy nawet przy zmianie trenera można zapomnieć jak się skacze ?? Chyba nie , a nasi tak właśnie skaczą. Kubacki wrócił do lepszego gadania jak skakanie, Żyła chimeryczny jak zwykle czyli raz lepiej raz gorzej, więcej na gorzej, Wolny ? ten to całkowicie zapomniał jak się skacze i tylko Stoch , który trzyma się w miarę jednakowo. Reszta naszych to rozpacz , jakaś 4-ta liga. Sumując - szkoda gadać.

 • harding lubi Komentarz

  Jedna zawodniczka która zastąpi Magde nie wystarczy. Tu potrzeba wiekszego zaplecza gdy jedna z zawodniczek jest pod formą. Dawniej mieliśmy 4 zawodniczki w miare na poziomie i zawsze brakowało bo jedna z nich byla pod formą lub sobie nie radzila w sztafetach. Tu potrzebne jest zaplecze zeby móc wybierać. W skokach jakies zaplecze jest chociaż myslalem że po tym jak pompowane jest w to gruby hajs będzie większe. Liczę że ktoś wystrzeli jeszcze. Monika jeszcze da czadu a Kamila to nasza perełka ;) jak nie w sztafecie to tak jak Wloszki indywidualnie będą cieszyć rodaków ;)

 • harding lubi Komentarz

  Bardzo podoba mi się zdanie "Dlatego po swoim pudle przytrzymałam ostatni strzał, bo z jedną rundą miałam jeszcze szanse na medal. Nie chciałam popełnić tego samego błędu, co w biegu indywidualnym, zwolniłam tempo, żeby na pewno trafić."
  Bardzo dobrze że uczy się na swoich błędach.
  Co zadecydowało o przegranej z Oeberg? nic... I tu dosłownie mogę tak napisać. Jeśli się można czepiać to ew szybkość strzelania. znowu trochę za wolno tylko że monika tak strzela od lat i zawsze ta niższa szybkość na strzelnicy skutkuje bardzo celnym strzelaniem. Ale Oeberg dzisiaj strzelała szybciej nawet od Wierer. I w tym wszytkim miała też nieco szczęścia i mnóstwo zamozaparcia że wywalczyła medal biegowo(możecie nie uwierzyć ale Hojnisz miała LEPSZY od niej czas biegu.)

 • harding lubi Komentarz

  @Spacer: tez pewnie bys chcial zobaczyc taki komentarz bedac na jej miejscu. Lepiej siedziec cicho jak nie ma sie nic madrego do powiedzenia

 • harding lubi Komentarz

  Trener Greis ocena 6 , Monika 5 ( szybkość strzelenia a szczególnie czas potrzebny do pierwszego strzału ) , Kamila 4 , Kinga 4- . Czwarta potrzebna ( dać sobie spokój z Gwizdoń , młodą nawet kosztem miejsc w sztafecie ) .

 • harding lubi Komentarz

  Pan Greis nie odrobił pracy domowej. M Gwizdoń tyle razy dawała ciała na ostatniej zmianie, że to było po prostu do przewidzenia. Smutek i szkoda pozostałych dziewczyn.

 • harding lubi Komentarz

  Męskiej polskiej sztafety nie zdublowali.

 • harding lubi Komentarz

  Siódme miejsce jak na dotychczas uzyskiwane wyniki naszej sztafety może cieszyć ale czy naprawdę nie mamy młodszych zawodniczek, które mogły by zastąpić Magdalenę Gwizdoń, która nie ma co się oszukiwać dawno powinna startować w zawodach oldbojów. Na tle fruwających wręcz na trasie zawodniczek z innych krajów wyglądała jakby szła a nie biegła. Trener naszej drużyny chyba był nieobecny podczas przygotowań do sezonu i startów pani Gwizdoń w zawodach sztafetowych przed mistrzostwami świata .

 • harding lubi Komentarz

  spektakularne niebotyczne7 miejsce !!! zaniemówiłem

 • harding lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • harding lubi Komentarz

  Trener upadł na głowę wystawiając najsłabszą zawodniczkę/i najstarsza/ na ostatniej zmianie.To była wroga robota.Za to powinien być rozliczony.Inne zespoły na ostatnią zmianę wystawiały najsilniejsze.Gwizdoń to już przebrzmiała gwiazda,cały sezon zajmowała końcowe lokaty,a jej bieg to masakra.

 • harding lubi Komentarz

  Szkoda - jednak decyduje kolejność na mecie, a nie w sercu i/lub po 3/4 dystansu.