Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ramzess został fanem Małgorzata Jurczyk

 • Ramzess został fanem Paulina Masna

 • Ramzess lubi Komentarz

  Proszę o poprawkę w nagłówku to nie prezydent tylko przebieraniec i pozorant, który udaje prezydenta. Pozdrawiam

 • Ramzess został fanem Witalia Diaczenko

 • Ramzess lubi Komentarz

  Ty najwięcej się wypowiadasz, a nie było Cię na tym meczu. Ale może masz info od swoich przyjaciół z gimnazjum z Jeleniej Góri, więc wskaż mi w którym momencie kibice ze Szczecina sprowokowali KPR? Spróbuj raz użyć jakiegoś argumentu, a nie walić puste słowa.

 • Ramzess otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Ramzess lubi Komentarz

  Ale powiedz w jakiej formie nasze napinanie się wyraża? Na przykładzie Jeleniej Góry? Czy innych wyjazdów? Mi się wydaję, że już sam fakt, że jedzie 20 osób i cały mecz jest doping - i to przeszkadza miejscowym, muszą się uciekać do obrażania i straszenia. Ale może są inne powody - napisz, bo jestem ciekawy, może robimy coś nieświadomie?

 • Ramzess lubi Komentarz

  1. Nie przypominam sobie, aby vlepki szczecińskiej drużyny były rozklejane na meczach w piłce ręcznej z prostego powodu, nie mamy takich vlepek, nie wyszła żadna partia i wątpię, aby ktoś drukował sobie w domu takie rzeczy.
  2. W JG śpiewali coś na nas podczas meczu, ale zignorowaliśmy to. Po meczu też były obraźliwe teksty, ale też sobie odpuściliśmy.
  3. Akcja z Lublinem była opisywana wiele razy, faza fizyczna nie miała miejsca, ale było blisko. Zaczęło się od prowokacji z Waszej strony, dlatego "interwencja" miała miejsce dopiero od około 40 minuty. Gdyby akcja była zaplanowana, to pewnie przed meczem ktoś by już "zgubił" barwy itp. Z naszej strony nie było takiego zamysłu, była to reakcja obronna.
  4. Sprawa flagi została już po części wyjaśniona, było to niefortunne zagranie, graliśmy na starej hali, gdzie była tylko jedna trybuna, pewnych rzeczy nie przemyśleliśmy do końca i wyszło jak wyszło. Elbląg jest obrażony nie tylko za flagę, ale pewnie też za wyniki i "sędziowanie" - a my jesteśmy drukarnią (mimo, że nie mieliśmy na to wpływu).
  5. Wskaż kto się napina w necie od nas i w jakiej formie, które teksty?
  6. Kadra - parę osób od nas było bodajże w Zielonej Górze, możliwe, że w innych miastach też, ale słusznie zauważyłeś, że nie było zorganizowanego wyjazdu z klubu w większej ilości niż 5 osób. Kto jest w temacie mógł zauważyć, że wyjazdy Baltici są uwarunkowane możliwościami finansowymi i logistycznymi. I tak pojawiamy się regularnie w halach Gdyni, Elbląga, Jeleniej Góry, Tczewa czy Koszalina, ale ciężko wybrać się np. do Olkusza, gdzie podróż w jedną stronę trwa ponad 12 godzin. Nie jest usprawiedliwieniem, że wszędzie nam daleko, bo jednak pod względem wyjazdów jesteśmy bardzo aktywni, ale mamy pracę, rodziny itp. i nie zawsze uda się zebrać odpowiednią ilość osób, aby cały weekend być poza domem. Na dalekich wyjazdach było kilka osób m.in. w Lublinie czy Chorzowie, ale są to wyjątki.

  P.S. taka mała dygresja odnośnie piłkarskiego powiązania, ostatnio byliśmy w Gdyni grupą około 15 osób, równolegle rozgrywane był mecz piłkarski kilkaset metrów od hali. Jak wiadomo - Arka za Pogonią nie przepada, jednak po meczu nie mieliśmy żadnych nieprzyjemności, mimo, że zostaliśmy podobnie jak w JG przy autokarze dziewczyn podziękować im za mecz. Również na hali bardzo dobra atmosfera, żadnych spięć itp.

 • Ramzess lubi Komentarz

  Raf1 - nie bądż naiwny i nie wierz temu Miszczowi, niedługo znowu kogoś zbluzga albo opluje. Ja i większość kibiców Montexu musimy się wstydzić za niego i jemu podobnych.

 • Ramzess lubi Komentarz

  Nie wierzę, po prostu nie wierzę!:)
  Jednak jeśli bardzo chcesz to potrafisz kulturalnie i merytorycznie pisać, bez żadnych napinek i prowokacji... No no jestem w niemałym szoku przyznam szczerze:) Oby jak najwięcej takich wpisów a będzie przyjemniej na tym forum!

 • Ramzess został fanem tagów: PGNiG Superliga Kobiet, Monika Koprowska, Lucyna Wilamowska, Mamed Chalidow, Martyna Huczko, Adrianna Płaczek, Katarzyna Duran, Agata Cebula, Hanna Jaszczuk

 • Ramzess otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

 • Ramzess napisał/a komentarz do Martyna Kozłowska zatrzymała przyjezdne - relacja z meczu KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Baltica Szczecin

  Byłem w tamtym sezonie na meczu Pogoni Balica w Lublinie do tego bywam 2-3 razy w roku w Lublinie w celach służbowych bo znajduje się tam jeden z oddziałów mojej firmy do tego mam tam rodzinę więc jak tylko będę się wybierał do Twojego pięknego miasta to dam Ci znać i się ustawimy.

 • Ramzess napisał/a komentarz do Martyna Kozłowska zatrzymała przyjezdne - relacja z meczu KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Baltica Szczecin

  Nadal widzę że mieszkasz piłkę ręczną z piłką nożną więc nie będę z Tobą dyskutował bo jak ktoś nie rozróżnia tak różniących się od siebie dyscyplin sportu nie jest dla mnie kibicem tylko człowiekiem który szuka napinki. Pozdrawiam i czekam na spotkanie twarzą w twarz.

 • Ramzess otrzymał brązowy medal w kategorii Skaut Dnia

 • Ramzess zaczął obserwować Wielbuond

 • Ramzess napisał/a komentarz do Martyna Kozłowska zatrzymała przyjezdne - relacja z meczu KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Baltica Szczecin

  Po pierwsze nie mieszajmy piłki nożnej z szczypiorniakiem bo farmazony o zgodzie z Legią ( o której pisząca o tym osoba widzę że nie ma zielonego pojęcia - więc nie wiem po co się wypowiada) pod postem o meczu piłki ręcznej w wykonaniu kobiet są dla mnie chore tym bardziej że każda z tych osób które były wczoraj by wspomóc Pogoń związane są tylko z Pogonią Baltica a nie z Pogonią kopaną. Tak samo chore jak zachowanie "kibiców" JG po wczorajszym meczu, takie zaczepki to w przedszkolu lub w tych gimnazjach z których jesteście bo tam tylko są mocni w gębie i pisaniu postów a na ringu życia w prawdziwej walce są niszczeni.
  Po drugie na każdego kozaka znajdzie się większy kozak więc Cieniasie z Lublina takie groźby jakimś gościem z Chorzowa to zostaw dla siebie bo skąd wiesz czy on na Ciebie nie trafi tą kosą.
  Po trzecie Baloncesto na meczu w Lublinie był syn Kasi który obelg pod osobę swojej mamy słuchał. Masz racje nie wypadały zawodniczce te gesty i słowa ale mało osób by wytrzymało tym bardziej z takim temperamentem jak Kasia, ale jeszcze bardziej nie wypadało kibicom z Lublina przenosić chamstwa ze stadionów piłkarskich...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.