Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Pandemia jest, ale wynika ona ze ... zmiany definicji pandemii. Wcześniej pandemią nazywano zaraźliwą chorobę z wysoką liczbą zgonów, a teraz wystarczy tylko duża ilość infekcji rozprzestrzeniona globalnie. Szwedzi idą więc drogą "starej definicji", ponadto mają też doświadczenia z "ptasiej" i "świńskiej" grypy (podobnie jak teraz, miały być straszne skutki dla ludzi, a nic takiego miejsca nie miało). Te pseudo szczepionki, które koncerny farmaceutyczne oferowały, miały też skutki uboczne i w związku z tym, obywatele Szwecji otrzymują odszkodowania do dnia dzisiejszego. Notabene, w Europie były wtedy (2009 rok) tylko trzy państwa, które nie poddały się histerii, a mianowicie Liechtenstein, Szwajcaria i ... Polska. Po tych wydarzeniach z roku 2009, WHO zmieniło właśnie definicję pandemii. Skutki? Widzimy na naszych oczach... a to dopiero początek, cena za zbiorową histerię będzie bardzo wysoka...

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Problem jest taki że przy takich milionowych zarobkach piłkarze mają głęboko w d... co tam kibice o nich myślą.

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Potrzebne to jest jak zęby w tyłku,ci krawaciarze zabijają ta dyscyplinę generowaniem kolejnych kosztów,przez ich wymysły ten sport jest coraz droższy i niedługo stanie się nieopłacalny.A co jeśli połowa klubów nie dostosuje się co nie wydadzą licencji,liga nie ruszy s oni nie zarobią.Prezesi powinni im w końcu się postawić i dac do zrozumienia że mają gdzieś te ich fanaberie...

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  P,Janie .Jak to było faktycznie z tą kroplówką .Kto o nią prosił kto ją zlecił kto przy niej był Tego nie wie nikt.Proste ukarać lekarza najprostszy sposób .Ile dostanie zawieszenia jako lekarz sportowy kogo to interesuje, Lekarzy jest sporo p.Janie tak masz pan słuszność,Tylko będąc innym kolejnym lekarzem bym się nie zgodził być w tym klubie na tym fotelu ,Mało wiele czasu znów upłynie kolejny zawodnik walnął by sobie kroplówkę.Lekarza nie było w klubie w tym czasie nic nie wiedzący był by znów osądzany ze jest winny o kolejna maskarę,Coś to szyte grubą dratwą,Zobaczymy jak to będzie w lutym

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Janek mi sie zaczyna coraz bardziej podobać. Wali prosto z mostu a nie politycznie do kamery z malpim uśmiechem. Wywala brudy na wierzch tak jak powinno być . BRAWO!!! A.sparta takimi decyzjami tylko sie pogrąża!!!

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  "(...) kolejnym krokiem powinno być zdecydowane wejście żużla do telewizji publicznej. O takiej konieczności na naszych łamach mówiła była prezes Stali Rzeszów Marta Półtorak, a także były szef Włókniarza Częstochowa Marian Maślanka. Rzecz w tym, że na taki scenariusz się za bardzo nie zanosi."


  To kolejne bzdury wypisywane przez sportowe fakty... , Albo pan Maślanka gada od rzeczy (zresztą nie pierwszy raz)

  Przecież kto inny jak nie telewizja publiczna zaczęła pokazywać żużel regularnie i transmitować ligę?
  Pamiętam jak w roku 2007 szczęśliwy mogłem oglądać transmisje przez internet bedąc daleko od Polski. Potem była cała biblioteka ze spotkań i jeśli nie na żywo to można było oglądać powtórki dowoli. Pan Robert Korzeniowski zrobił swoje!!!
  Dopiero po sprzedaniu licencji do n+ zaczął się utrudniony dostęp do transmisji online.
  Dodatkowo od minionego roku chcą c obejrzeć wszystkie transmisje to trzeba dodatkowo zapłacić za ElevenSports. Nie ma powtórek z nSport na Eleven i odwrotnie, nie da się obejrzeć meczy z Eleven na nSport.

  To pazerność władz Ekstraligi powoduje ograniczenie dostępności w TV a tym samym zimniejsza popularność/powrzechność dyscypliny.


  Chwała mu za to. A wy tu piszecie o jakichś "rzekomych" pomysłach Pani półtorak...

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Zazdrości mu sekcesu. Lepiej niech się do roboty weźmie jak chce coś osiągnąć na arenie międzynarodowej.

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  @Szymkowiak: na stołkach PZM i GKSŻ siedzą od lat przyklejeni ci sami ludzie martwiący się tylko o swoje finanse. Mają niezłą kasę to po co , ich zdaniem, pchać się do światowego zarządu. Z angielskim u nich tez nie najlepiej , co zrobić leśne dziadki mają się dobrze

 • juzek szlaka napisał/a komentarz do Żużel. Maksym Drabik mistrzem świata juniorów! Bartosz Smektała ze srebrem, Dominik Kubera z brązem (relacja)

  Super chlopaki

 • juzek szlaka napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik nowym mistrzem świata. Dołączył do Jerzego Szczakiela i Tomasza Golloba

  Brawo Bartek i na pochybel tym co w niego nie wierzyli.

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Oprócz Bartka to za wysokie progi dla naszych zawodników. Dlatego tak go nie tolerują w swoim gronie. Tych panów to interesują panienki,szpan,tatuaże fryzury itp.bzdety.Bartek to pracuś i grzeczny młodzieniec.Brawo rodzice , napewno są dumni z syna. To samo było z Golobem. Bartek jest ponad nimi wszystkimi o trzy klasy wyzej i gdyby nie klopoty sprzętowe w ubieglych sezonach to dawno już by był MŚ.

 • juzek szlaka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  brawo chlopaki

 • juzek szlaka napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  no i bartek wydudkal leosia

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Wynik sondażu mówi sam za siebie, kibice stoją po stronie zawodników. I słusznie, bo zrobił się już jakiś absurd! Jest mecz, emocje, adrenalina, motywacja do walki, stoją z tym wszystkim zawodnicy na starcie, sprzęt nakręcony, wyrywny, sekunda do startu... i nagle trzeba zamienić się w rzeźbę, pilnować by nawet ręka nie drgnęła. Coś tutaj powinno się zmienić, odróżnić czołganie i próbę lotnego startu od zwykłego drobnego ruchu kierownicą. Kary wlepiać to potrafią i chętnie to robią, a ile razy przerwano bieg po idealnym starcie zawodnika? Dla przykładu - czy szanowne władze oddały jakieś pieniądze Gruchalskiemu za kilkukrotne przerwanie biegu po tym gdy chłopak popisał się perfekcyjnym refleksem? Oj nie, to przecież działa tylko w jedną stronę. Jak teraz wyglądają te mecze? Co chwilę coś przerwane, rozlazłe, jakieś niepotrzebne analizy, milion ostrzeżeń, sędzia trzyma za długo a potem zdziwiony, że ktoś drgnął. No i oczywiście żużlowiec powinien być bezwzględnie zawsze potulnym barankiem nie mającym swojego zdania na żaden temat związany z jaśniepaństwem władzą.

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  No i nasz prezydent Żuk nie wytrzymał. Odpowiedział na idiotyczne zarzuty Stępniewskiego. Ciekawe co Stępniewski będzie miał do powiedzenia? Bedzie brnął dalej robiąc z siebie nadal adwokata Torunia?
  Poniżej jakiś sibi-gw pisze, że sprawy formalne z budową stadionu są tak proste jak splunięcie i można już było to wykonać. Na jakim świecie ten człowiek żyje? Kto tak szybko w Polsce może dostać wszystkie pozwolenia na budowę? Nic tylko siąść i płakać nad głupotą ludzką.
  Nawiązując do wypowiedzi tego "ważnego" człowieka Stępniewskiego. Czy policzył ile jest na stadionie Motoru sanitariatów? Nie! Jeżeli by policzył to nie mówił by takich głupot publicznie, że ich brakuje. Mieszkam w Lublinie od urodzenia tj. od roku 1950. Nie pamiętam żeby lubelskie media podawały kiedyś wiadomość o tym, że ktoś spadł ze schodów na stadionie. Skąd ten pan ma te wiadomości?
  Można wprost powiedzieć, że nie spodziewaliście się, a wręcz byliście pewni że Motor ma mieć tylko jeden sezon w ekstralidze którą śmiesznie nazywacie najlepszą ligą świata i lecieć na łeb z powrotem tam skąd wyszedł. Czyż nie tak? Teraz trzeba za wszelką cenę ratować Toruń i chyba Gorzów, bo jest nie do pomyślenia żeby te dwa ośrodki żużlowe spadły z ekstraklasy. Poprzednio załatwiliście na cacy ROW, teraz Motor bo nie pasują do układów?

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Anglia, Szwecja, Niemcy,Dania, Czechy, wszędzie jeździ się po deszczu lub w czasie deszczu.W najlepszej lidze świata NIE !!!!!!!! Wysłać komisarzy do Szwecji na kurs przygotowywania toru po opadach lub w czasie opadów. Masakra i żałość .

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Psioczyliśmy, tydzień temu, że SON na jakimś "kurniku" w Niemczech może spowodować odwołanie meczy w Polsce. Tymczasem tam spadł śnieg, nie jestem pewny ale też chyba trochę popadało i... organizatorzy na "kurniku" poradzili sobie z tym bez zarzutu. Nasza och i ach Extra jednak nie liga tylko lipa obsrała się bo... prognoza jest niekorzystna. Pan Demski dzieli włos na czworo jeśli chodzi o moment startowy. Redaktorki spuszczają się jaka to najszybsza, najlepsza i w ogóle jest ta liga. Komisarze, regulamin do regulaminu w ogóle cuda na kiju. Zła prognoza i... "kurnik" w Niemczech był lepiej zorganizowany i przygotowany na taki stan rzeczy niż nasza liga, przepraszam lipa, w której mądrali jeśli chodzi o włodarzy jest więcej od wszystkiego niż samych zawodników. Tymczasem zabezpieczeń przed mżawką jak nie ma tak nie było, a o kolejności na mecie w stykowych sytuacjach określa się na oko. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kierownictwo tego cyrku jest z siebie zadowolone.

 • juzek szlaka napisał/a komentarz do PSŻ Poznań pewny swego przed inauguracją 2.LŻ. Kolejarz zaproszony do gry

  Jak oni sa tak dobrzy jak w szachy ( bialy pionek G2 na G3 i Hetman ma odjazd),
  to w Opolu z 30 nie wyjda.

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • juzek szlaka napisał/a komentarz do Oktoberfest challenge, czyli piwny pojedynek Roberta Lewandowskiego z Nicklasem Suelem

  Polak potrafi!!!

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Wiadomo ale tam nie ma takiego artykułu hehehe póki co...
  Tutaj zaś Pan Bogusław dobrze ocenił Bartulę. Jeśli chodzi o indywidualne predyspozycje - poza momentem startowym, zawodnik kompletny.

 • juzek szlaka lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.