Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  A ten jeszcze jest prezesem po takiej szopce ? Częstochowa to jednak stan umysłu hehe

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Panowie z Gorzowa - rozmowy prowadzą wszyscy ale różnica jest taka, ze my wam pomogliśmy jak byliście w ciemnej dupie, jest chyba różnica? W takiej sytuacji etykieta obowiązuje...

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  "Walczymy o utrzymanie z Lokomotivem oraz Wybrzeżem Gdańsk. Patrzę na przyszłość optymistycznie. Dla mnie głównym zadaniem było jednak usunięcie krytyki od osób współpracujących z klubem." Czy ten człowiek dobrze się czuje? Nie zbudowanie solidnego składu, nie sukcesywne budowanie trybun, nie sportowe utrzymanie poziomu rozgrywek tylko usunięcie krytyki? Do tej pory karmieni byliśmy oddłużeniem klubowej kasy i pozyskaniem zaufania u sponsorów. Do tego głośno i wyraźnie mówił J.Kanclerz o celach sportowych. Awans do EL najpóźniej do 2023r. Dziś dowiedzieliśmy się, że najważniejsze było jednak coś innego. O czym wcześniej nie raczył nas o tym poinformować. Chodziło o usunięcie krytyki od osób współpracujących z klubem. O co albo o kogo tu właściwie chodzi? Wie to chyba tylko familia Kanclerzów. Doprawdy wielce enigmatyczna i dziwna wypowiedź. Zatem ponowny spadek do 2-iej ligi będzie spełnieniem marzeń, bo inne założenia były przecież bardziej istotne. Czy ten chłop ma nas kibiców i sponsorów za głupców? Z budżetem ok. 3,5 miliona nie był w stanie zapewnić bezpiecznego ligowego utrzymania? Przecież to ewenement na skalę co najmniej europejską, żeby nie wykorzystać takich funduszy. Pytam się co na to główny akcjonariusz, czyli bydgoski Ratusz? Czy wie o tym i bierze w tym udział, czy jest okłamywany? Szydło prędzej, czy później wylezie z wora.
  Całe szczęście, że mecz w Gdańsku jest o 14-tej. Dzięki temu prezes zdąży z synalkami na turniej GP w Gorzowie. Wszak nowa fura wzięta na klub, na pewno zapewni komfort i odpowiednią szybkość w dotarciu do kolejnego celu. Czyli bicia rekordów w pasjonowaniu się owymi turniejami na żywo. Nie mam bowiem złudzeń, że gdyby mecz był zaplanowany później, to J.Kanclerz zagrzewałby do boju kadrowiczów, a nie swoich żużlowców. Plany i cele tego pana są inne i już rozszyfrowane przez kibiców. Prywata ponad wszystko. Grunt, że rodzinka podwieszona pod klubowe koryto. Rozumiem, że nikt nie będzie się w taki interes bawił charytatywnie, ale są jakieś granice przyzwoitości. Synalek panoszący się po klubie i pomiatający wszystkimi jest dość smutnym obrazkiem. W kieliszek nikomu zaglądać nie zamierzam, ale czy aby tego alkoholu też nie było za dużo? Co na to tatuś? Ano nic. Nie reaguje na infantylne i skandaliczne zachowanie synusia. Bo przecież oni wszystko wiedzą najlepiej. A tak się J.Kanclerz puszył na poprzedników. Tak zapewniał, że do takiego bagna nigdy nie wróci. Innych wytykał palcami, a teraz robi to samo pod swoim sztandarem rodzinnym. Jakie to mikre i przykre. Jeszcze zapytam o dyrektora sportowego. Dlaczego T.Gollob występując na antenie TV ma na koszulce wspierających Go sponsorów, lecz bez loga bydgoskiej Polonii? Przecież jest ponoć jej dyrektorem? To też dziwna sytuacja. Czy aby tylko na plecach Tomka próbowano zbudować Kanclerzowskie imperium? Czy faktycznie ma coś wspólnego z Polonią? Czy jest to tylko ściema? Pojawia się ciągle coraz więcej nurtujących pytań, a będzie zapewne jeszcze więcej. Póki co karawana jeszcze jedzie. Jeszcze tli się iskierka nadziei na utrzymanie. Kibice mają w czterech literach czyjąś krytykę, czy jej brak. Chcą zaangażowania całego klubu, a nie tylko sportowców. Jak mają się czuć, gdy prezes mówi, że osiągnął już swoje cele? To jest jakaś dziecinada. Kolejnym przykładem amatorstwa jest brak toromistrza. Raz w tygodniu przyjeżdża emeryt z Ostrowa szykować tor. Czyżby kolejne oszczędności? Po co? Dla kogo? Na samochód czy może teraz dom z basenem? No litości. Potem robi się nawet problem z treningami. Takie i inne sprawy fatalnie rzutują na dowodzącego naszym klubem. Czas na rozliczenie nadejdzie. Pzdr!

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Zobacz do czego doprowadziłeś Kanclerz, nie potrafiłeś utrzymać drużyny w ryzach swoim rodzinnym folwarkiem ... czekaj niech się zastanowię ile już Twojej rodziny pracuje w klubie (5,6,7 osób niezwiązanych z żużlem ?)
  Wykorzystałeś naiwność kibiców, którzy wierzyli w Twoja miłość do Polonii, ale otworzyły im się już oczy.Mimo wielu fuck-up i Twojej zachłanności do pieniędzy ufaliśmy Ci. Jako przykład mogę podać chociażby :wykupienie wszystkich programów na GP,które sprzedawałeś drożej swoim bliskim żużlowym znajomym z Polski. Oni Ci to wybaczyli, ale ja nie. Auto,którym jeździ Twój synuś (wiecznie pijany Przemuś),kupiłeś kilka dni temu-chyba na Polonię co ?
  Przemuś pewnie się zbulwersuje, ze ktoś,coś złego o nim powie ale ja mam pytanie po ostatnim GP we Wrocławiu, gdzie będąc z małym dzieckiem startował do kobiety z łapami. Pytanie do tatusia, o to czy Polonia jest dla niego nadal najważniejsza to jest powód by być tak agresywnym ? Czy została w Was jeszcze jakaś empatia?
  No cóż za głupie pytanie. Oczywiście ze nie. Wystarczy podpytać trochę w parkingu maszyn, spytać o atmosferę w klubie, o szacunek do zawodników, motywacje na odpowiednim poziomie.
  Zbyt duże oczekiwania względem klanu Kanclerzow, wystarczy ze laik napije się z nimi wódki i wszystko wiadomo kasa się musi zgadzać .
  Ale powiem coś ważniejszego klub istniał bez Was i z Wami i po Was tez będzie!jak to na tym samym GP odpowiedział Wam kibic, ale już bezpośrednio o Was i do Was.

  Drodzy zawodnicy Polonii, w imieniu swoim ale nie tylko dziękuję za dzisiejszy mecz, za walkę. Mam świadomość jak ciężko bylo Wam w tym sezonie. Wiem tez jak głupie były decyzje Kanclerza,jak bardzo niedoceniony byłeś Lyager, jak bardzo potrzeby byłeś Bellego, jak bardzo się starasz Orwat, jak niesamowity jesteś Huckenbeck. Ile Was to kosztowało emocji, nerwów, poniżania i właściwie jakichkolwiek wartości i wsparcia, które powinny być obowiązkiem kogoś kto ponoć kochał ten klub.
  Te słowa są do wszystkich zawodników, słowa wsparcia i podziękowania za włożony trud.
  Życzę Wam samych zwycięstw do końca sezonu !

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  "Goście mogli powalczyć nawet o zwycięstwo, ale zdecydowanie zabrakło punktów takich zawodników jak Jewgienij Kostygow, Kjastas Puodżuks czy Andriej Kudriaszow, który rozkręcał się za długo"
  hehehehehehe nie wierzę w to co czytam:)))
  Czy Ty Domański jesteś normalny?
  Siedziałeś w domu,nie będąc na meczu i na podstawie punktów stworzyłeś relację,która nie pokrywa się z rzeczywistością!!!
  Teraz już wiem kto tworzy paski w TVPInfo:)))

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  W takim razie opony powinien zabezpieczyć FIM dla wszystkich startujących w GP .Opony powinny być wydawane przez losowanie by uniknąć kombinacji przez dostawcę opon.Nie mamy pewności że producent sprzedaje wszystkim zawodnikom opony tej samej jakości.

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  W zime po przeprowadzeniu transferów wszyscy piali że "niejeden mecz przegrają" , "pierwsza liga nie jest taka łatwa jak im sie wydaje" itp. Teraz po pierwszym przegranym DWOMA punktami meczu w ciężkim gnoju , po DZIEWIĘCIU wygranych z rzędu wszyscy nagle zmienili front i zarzekają się że Toruń nie powinien przegrać żadnego meczu :D :D :D Skoro Toruń est słaby to zadajcie sobie pytanie gdzie są wasze klubiki od lat kiszące się w 1 i 2 lidze. Piona leszcze.

 • 19grzechu62 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - eWinner Apator Toruń

  O każdym kto ma kisiel zamiast mózgu. Normalny kibic powinien być obiektywny a nie trollować.

 • 19grzechu62 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - eWinner Apator Toruń

  To oznacz kompleks a już na pewno brak obiektywizmu.

 • 19grzechu62 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - eWinner Apator Toruń

  Uwielbiam takich z.. bow,"tchórze, uciekinierzy"my jesteśmy Ci źli. 2 walkowery dla Torunia ze Spartą, nic. 75 - 0 rolniki z Rzeszowem nic, Toruń - Tarnów mecz odwołany mimo limitu KSM bo Greg nie dojechał nic. Tylko ten finał macie w pamięci.

 • 19grzechu62 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - eWinner Apator Toruń

  @darek pe: 8D 8D mecz bez stresu, o nic dla Apatora. A tu takie poruszenie DDD

 • 19grzechu62 napisał/a komentarz do Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń

  @Blaszka Torun: No jak tak dalej pójdzie to jeszcze awansujemy;D Daro jakie zmiany byś widział po awansie?

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Panie Dariuszu ....naprawdę coraz gorzej ....

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Hahah o co tu chodzi ? Rzeczywiście cud, że nie zakazil calej ligi, kilkuset ludzi (żużlowców, mechaników, działaczy, trenerów, funkcyjnych, sędziów...) Nie ma to jak napisać o czymś co się nie zdarzyło albo o czymś o czym wie każdy od lat... Za chwilę będzie znów wywiad z Dudkiem i czy nie tęskni za Anderssonem.

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  człowieku weź usuń ten artykuł, bo to już jest dno...

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Jak jeździł w ubiegłym roku w Częstochowie to jakoś ostaw nic nie pisał ciekawe?

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Śpieszmy się czytać komentarze, tak szybko kasują

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Po co dajecie się podpuszczać temu paja.cowi ? Niech sp.ada na polityczną stronę pism.ak za 5 groszy

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  sprowadzaja Polakow od 400 do 2400 z calego swiata,ale lewakow mogli by wyslac do Lombardii wszystkich bezpowrotnie

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Czosnyka - "0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu (niektórzy mówią, że było to 0,3 promila)" I teraz do ciebie pytanie: którzy mówią 0,6 a którzy 0,2? - ja jakoś pamiętam, że to było 0,4 i tak nawet pisali twoi redakcyjni starsi i wiele mądrzejsi koledzy. Cytat ze Sportowych "Faktów: "U żużlowca ekipy z Lublina wyszło 0,4 promila alkoholu". Głuchy telefon działa nadal, za rok pewno będzie w okolicach 1 promila :D

 • 19grzechu62 napisał/a komentarz do Żużel. Medialna bitwa w pierwszej lidze. Apator pewnie wygra, ale to inni zarobią więcej

  @zuzel85: Dbamy o rozwój żużla , APATOR w 1 lidze równa się większe zainteresowanie (sponsorzy) :P

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  Kowalczyka to jedynie mogę pochwalić za walkę na olimpiadzie w Barcelonie w '92. Tak poza tym rozmienił się na drobne i jest nic nie znaczącym szczekającym emerytem piłkarskim bez żadnych większych sukcesów. Typowy podwórkowy chłopak, szukąjcy zaczepki przy blokowym trzepaku.

 • 19grzechu62 lubi Komentarz

  W zestawieniu nie ma dwóch najnowocześniejszych stadionów - w Łodzi I Toruniu , ale są kurniki w Lublinie i Gnieźnie. Po co organizować takie konkursy skoro nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ? A tak na marginesie próbowałem zagłosować przy każdym ze stadionów , a tylko dwa razy mój głos został zaliczony. Czyżby celowa manipulacja ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

AM99 - StayStrongDarcy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu,
dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!
Wesołych świąt Wielkanocnych :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Płoną sztuczne ognie,
Płynie już muzyka,
Idzie Nowy Rok,
Stary już umyka Więc wznieśmy puchary,
Tańczmy do rana,
Niech los nam nie szczędzi Kawioru i szampana.
Happy New Year, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, by był lepszy od tego poprzedniego ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.