Attyla - lubi

 • Attyla lubi Komentarz

  Mowilk 8x3, brawo!

 • Attyla lubi Komentarz

  Co sie z tą Bydgoszczą dzieje, naprawdę Ci beznadziejni kopacze dziewczęta z najgorszej piłkarskiej Ligii świata to tak wielka atrakcja że rugują żużel. Sport dla bab. Jak to wykopki zauważyły najmniejsza zmierzona siła femton newton to tzw. siła Neymar'a czyli wartość siły którą trzeba przyłożyć do tych dziadowskich symulantów żeby się przewrócili i zwijali na boisku. Żal a nie widowisko. Szkoda mi tej Bydgoszczy, Polonia to chociaż historia fajnego i widowiskowego sportu dla facetów, a nie dziadowstwa jak ta cała Zawisza i reszta tych dziewczęcych klubów sportowych w Polsce. Armię też mamy dziewczęcą więc pewnie jako stary żołnierz lubisz te swoje dziewczęta z wojskowego klubu dziewcząt : D porównujecie sobie rozmiar cycków przed meczem x D Może prowadzisz im też warsztaty teatralne, napisz koniecznie felieton o tym ;D

 • Attyla lubi Komentarz

  "Wcześniej logo z żółtym tłem wykorzystywała istniejąca w 2006 roku drużyna Zawiszy Bydgoszcza(co ?) SA"


  Nie tylko wtedy, redaktorzyno! Taki herb Zawisza posiadał od 1946 roku. Są to barwy Orderu Virtuti Militari.

 • Attyla lubi Komentarz

  Tak było zawsze, dopóki nie powstało SP Zawisza.

 • Attyla lubi Komentarz

  HURA!!! Czekałem na to tyle lat! Chociaż jeden klub wraca do najdłuższej tradycji!
  Polonia i Chemik / Delecta / Transfer się zbłaźniły.

  Niech żyje WOJSKOWY KLUB SPORTOWY!!!

 • Attyla lubi Komentarz

  Wszyscy którzy traktują logotyp na żółtym tle jako herb Hydrobudowy muszą być naprawdę bezmyślni i prostaccy!
  To jest herb Bydgoskiego Klubu Zawisza, z którym na piersi zdobywali medale olimpijskie, mistrzostw świata i Europy sportowcy z naszego miasta. Ten symbol jest bardziej rozpoznawalny na całym świecie niż obecny więc to będzie wielki zaszczyt nosić go na piersi.
  Jedno jest pewne - po wprowadzeniu tego logo nie będzie już raczej szans na zgodę pomiędzy Osuchem a Kibolami, ale to jednoznacznie wyjaśnia kto i co jest przyczyną tego konfliktu - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze!!!
  Dostali palec, a chcieli więcej więc mają figę z makiem (dosłownie;))

 • Attyla lubi Komentarz

  Pomocy innym? Dobre! Na ul. Garbary daliście popis. Stacja benzynowa w Tuszynach pod Łodzia po meczu w Chorzowie. Zabrakło kasy?
  To już patologia. Obrazili sie że Policja na nich napadła. Ale sami robia to dość czesto.
  Wspomne tylko kradzież sektorówki poloni{napaść na kobietę z dwójka dzieci i trzech 30latków)z przed paru lat. Albo napaść na kibiców Elany Toruń wracajacych z innego meczu. Można by tu wymieniać bez końca. Albo o zabraniu czapki staruszkowi(79lat) na starym rynku i grożeniu mu pobiciem bo Pan nie chciał oddać.Który miał czapeczkę Poloni.
  Wystarczyło by żebyście nic nie robili(kompletnie nic) a juz pomożecie innym.

 • Attyla lubi Komentarz

  Nic tak nie wkurza,jak pieprz*nie spikera podczas wyscigów.

 • Attyla lubi Komentarz

  Abstrahując od wypowiedzi niedoszłego kandydata na Prezesa ,to mysle ,ze bydgoszczanie mają lęk przed spadochroniarzami z innych miast...Deresinski tez obiecywał wspołprace z kibicem i perspektywe na lata,ja wiem ,ze nie mozna mierzyc wszystkich jedną miarą,ale jednak po tylu latach rozczarowan jest cos na rzeczy...wracając zas do kandydata ,to proponuje szeroką pomoc Polkowskiemu i jezeli nawiąze chęc wspołpracy wykazanie się tym dobrem Polonii ,ktore pan epatuje w swoim artykule....

 • Attyla lubi Komentarz

  Ciekawe czemu wczoraj z rana ten wywiad zostal zdjety i dopiro dzis go pokazali, czyzby mala korekta w wypowiedziach? Wypadaloby wytlumaczyc czemuu tak sie stalo bo irytujace sa znikajace artykuly.

 • Attyla lubi Komentarz

  Sądze że nie było lepszej opcji,od A.Polkowskiego, on budował skład ,on obecnie zna to od środka.Przyznaje racje konkurs i rozstrzygnięcie żenada,ale to nie nowy wyczyn p.Gramza działka!Zastanawia fakt po co jątrzyć zależy komuś kto nie został prezesem na Poloni to niech teraz podzieli sie z pomysłami z nowym prezesem ,a nie wylewa żale.Ciekawe jest to ,że artykuł spada potem sie pojawia.Ja go czytałem duzo wcześniej,czyżby red.Matkowski był kumplem niedoszłego prezesa ,że znowu wkleja ten tekst.Było mineło ,prezes jest i to nie z łapanki,lecz swojak dajmy mu szanse, może to nie wybitny zarządca po ekonomi itp.ale cale długie lata z Polonia!!Powodzenia kibic od 80r.

 • Attyla lubi Komentarz

  ten grubas co prowadzi z netfansów to jeden z tych co rozwalił żużel w 2009 r w Polonii. Pisał durne listy otwarte, prowadził ze swoimi kumplami netfansami i niektórymi działaczami /już ich nie ma na szczęście/ otwartą wojnę z klubem i Prezesem. Z perspektywy czasu z 4 miejsca w Ekstralidze w 2009 r przyczynił się grubas do tego gzie jest obecnie klub. Należy go odsunąć i cały netfans od życia klubu.

 • Attyla lubi Komentarz

  Dzięki za te lata, ale na takie pożegnanie za spadek nie zasługuje. Co najwyżej na dżentelmeński uścisk dłoni i tylko tyle.

 • Attyla lubi Komentarz

  W sumie dobry pomysł. W miejsce np. 2tys.bojkotujących (to max.) przyjdzie na pierwszy mecz 1tys. pikników więcej, potem rozniesie się wieść, że trybuna B z fajnym widokiem jest wolna od bluzgających i na nast. mecz przyjdzie kolejne tysiąc tych pikników ze swoimi rodzinami, itd.itd. Może będzie skromniej z dopingiem, ale spokojniej i bardziej komfotrtowo dla klubu. No i przede wszystkim bez ryzyka strat i kosztów związanych z dodatkową ochroną. No, a zadymiarze będą również kibicować, ...ŁKS. To, że na wyjazdach będzie mniej, wkalkulowana strata, trudno.
  I żeby nie było od lat 90-tych zawsze na B, a i na wyjazdach też się bywało nie raz.