Speedway532 - lubi

 • Speedway532 lubi Komentarz

  A Kraków aha jak nawet nie ma dla barana to co mówić o Witalim.

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Speedway532 lubi Komentarz

  jeśli mój poniżej napisany post zostanie usunięty,będzie to świadczyło tylko o jednym!

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Czytając to co nabazgrałeś dochodzę do wniosku że już w żłobku kapowałeś że komuś wali z pieluchy,w przedszkolu donosiłeś na współ bawiących się że zabrali ci laleczkę,
  w szkole na temat ściągania na sprawdzianie.
  Tak się zastanawiam,dlaczego nikt ci jeszcze łba nie ukręcił i jakim cudem jeszcze żyjesz.
  przecież to jest qwa niemożliwe:(

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Twoja Zona musi byc nieswieza,ze zyje z takim czyms.

 • Speedway532 lubi Komentarz


  Z dedykacją dla Saszy...
  Dowhan zastał klub drewniany, a zostawi... ZJARANY...

 • Speedway532 lubi Komentarz

  dokładnie w niedziele już będzie lepiej i 2 pkt zrobi....

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Tańczącego i mgkm/gkmja/hmmm/sto innych multikont to chyba gul i krew jednocześnie zalała puste, pozbawione rozumu głowy. Hmmm pewnie ma teraz tachykardię, a tańczący po kolei uszkadza kolejne sensory najmocniejszych alkomatów policyjnych hahaha. Otóż dzisiaj bowiem Zielona Góra miała odnieść gładziutkie zwycięstwo za 3 punkty i spuścić Rzeszów do "kibla" zwanego pierwszą ligą, tymczasem jednak coraz bliżej interpretacji Gó...ny Klubik Motorowy hahahaha.

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Dziękuję chłopaki, że powalczyliście! Zielona Góra to był najtrudniejszy rywal z trójki: ZG, Toruń i Gorzów. Wyrywając remis pokazaliście charakter do samego końca! Nie mam wątpliwości, że z Kenni Larsenem byłyby dwa punkty, ale nieważne! Najważniejsze, że z tej morderczej potyczki wywalczyliście jeden, ale bardzo cenny punkt!
  Co do naszych zawodników, Greg Hancock: Tu nie trzeba nic mówić, tylko oddać pokłon temu zawodnikowi, po prostu głęboki pokłon, myślę, że na to samo zasługuje Peter Kildemand. Szkoda słabszego występu Krystka Rempały, ale spoko, będzie lepiej. Czaja zrobił swoje, Dawid Lampart - nie można mieć do niego pretensji. Peterowi Ljungowi DZIĘKUJEMY DO KOŃCA SEZONU. Baran może mógłby zdobyć trochę więcej, ale ujdzie.
  Teraz Panowie najważniejsze co zrobić, to spiąć się na Toruń i przywieźć dwa punkty, które niezależnie od wszystkiego dadzą nam utrzymanie.
  Jeśli wróci już Kenni, to jest to myślę, jak najbardziej możliwe.
  Dziękuje Wam!
  Dzięki też Falubazom za walkę!

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Dobry wieczór wszystkim !
  Całkiem ciekawe zawody dzisiaj przy Hetmańskiej. Tak jak napisał tom.RZE1, brawa dla nc+... taki mecz emocjonujący do samego końca a Majewski pitoli, że ni ma kasy i jakieś brednie... Po 13 biegu było 39:39. W 14 Zielona poszła na 5:1 i na stadionie cisza... Ale... wiadome było, że trener Ślączka asy wystawia do ostatniego i ku uciesze zgromadzonych kibiców para Kildemand i Hancock przywiozła 5:1 parę Protasiewicz i Walasek. Ten drugi jeździł dzisiaj wybornie, znajomość toru i głód speedwaya po kontuzji pozytywnie dał się we znaki ;)
  Rzesza: Herbie Hanckock, czapki z głów Kalifornijczyku ! Pyknął komplecik i chwała mu za to, absolutny bohater spotkania ! :)) Kildemand 12 punktów zrobił swoje, na torze jak zwykle nadzwyczajnie waleczny. Na całe szczęście bez WWW ufff ;))
  Druga linia... F.A.T.A.L.N.I.E.... Kenni wracaaaaaaaj :// Nie wiem jakim cudem wyszarpaliśmy ten remis... Gdyby nie Hancock + Kildi to byłby meeeega palnik... Myślałem, że Carlos dorzuci te 6 punktów a tu nawet z Ljungiem tyle nie zrobili (4)... Odnośnie Ljunga to kaleczył ten speedway strasznie... Ciekawe co by było gdyby jechał Mirek Jabłoński ??... Ale teraz można sobie gdybać ;))) Lampart 7 punktów to było to !!! Lapcio wykonał lux robotę, chociaż mógł jeszcze więcej wycisnąć bo miał szanse na torze ale ogólnie dobrze ta jego jazda prorokuje przed pojedynkiem z Toronto :)) Czaja, Rempała w sumie 7 no... Jest jak jest ale osobiście spodziewałem się tych 10 punktów z ich strony. Po ostatnich występach Krystiania (21 mega komplet w Tarnowie) bardziej bym się spodziewał, że to on zrobi te 5 punktów a nie Czaja, ale ogólnie juniorka mimo, że średnio to w miarę zrobiła swoje.
  Zielona Góra: Walasek absolutnie pierwszy plan, widać, że lubi rzeszowski owal i śladu po kontuzji już właściwie nie ma. PePe poszedł w sukurs i również odjechał dobre zawody chociaż zabrakło tych trójek. Darcy Ward był brany pod uwagę na lidera Zielonogórzan ale nieco zawiódł na raczej nieznanym rzeszowskim torze ale ogólnie pojechał nieźle. AJ myślę, że gdyby dorzucił jeszcze ze dwa oczka byłoby OK a tak występ raczej średni. Pieszczek tym razem nie wystrzelił i po dobrym początku (3), zebrał trzy śliwki z rzeszowskiego owalu... Niestety Falubaz nie może liczyć na tego juniora jak Toronto na Przedpełskiego czy Gorzów na Zmarzlika. Zgardziński - Tutaj raczej bez niespodzianki ;)
  Na stadionie fajna atmosfera, spiker na koniec zawodów podziękował Zielonogórzanom za meczyk oraz pogratulował zdobycia w sumie dwóch punktów i życzył spokojnego powrotu. A na stadionie nie odnotowano żadnych kradzieży szalików :D Chociaż widziałem jak kibel stali trzymał szalik Resovii, więc może jemu gwizdnęli :)))

  Pozdrawiam wszystkich ! Spokojnej nocy.

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Pamiętam jak się spinał przed Łodzią w zeszłym sezonie hahah,a potem ulotnił się ;D

 • Speedway532 lubi Komentarz

  No tak wszystko jasne,a z Tarnowem u siebie nie wygrali,bo generała Artioma rozbolała głowa.Tak twierdził ;D

 • Speedway532 lubi Komentarz

  To troll i człowiek bez intelektu... Stal Rzeszów działa na jego układ nerwowy haha, chyba nie chciałby żebyśmy rozszyfrowali GKM hahaha

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Kurcze, żal mi Warda , przez 6 lat go gryzło to, że źle się zachował, przez to wpadł w depresję i w alkoholizm.
  Aż wreszcie się chłopak przełamał, zebrał na odwagę, zdecydował przeprosić i odpokutować za swe grzechy.
  Ward - bohater romantyczny.

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Spluczke to Rzeszow pociagnie po meczu z wami.Splyniecie z falami gnojowki do zaplecza.I na koncu zaspiewamy....Miales chamie zloty rog,miales chamie czapke z pior.Czapke wicher niesie,Gkm skomli i placze po lesie,ostal ci sie ino sznur...

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Tak to jest...po takim meczu zmysły dobrze nie pracują
  S E R E N A

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Nieznana Lisicka i wszechmocna Selena- Fanie czarnego sportu, pozdrawiam serdecznie, bo aż mi uśmiech wpłynął na załamane oblicze. xD

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Selena Gomez?

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Chyba znam się na żużlu


  jak świnia na gwiazdach

 • Speedway532 lubi Komentarz

  Zadziałaliśmy. Dzięki.