Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • luka102 napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Norbert Kościuch szczery do bólu. "Jesteśmy rozrywką dla kibiców i firm"

  @Don Diego SKS START: po co następny typ sport miesza z polityką żenada - klapa na łeb

 • luka102 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po co do sportu peowcu mieszasz politykę

 • luka102 napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Rafał Okoniewski się izoluje. "Niektórzy mogą nie czuć, że są zarażeni, ale mogą zarażać innych"

  @Steel: po co do sportu peowcu mieszasz politykę

 • luka102 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tu czytamy o sporcie a nie narzekaniu Peowców. Pan redaktor sie pomylił proszę startować do gazety Wyborczej...

 • luka102 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gapa to fajny gość powodzenia Gapa wszystkiego dobrego w nowym sezonie

 • luka102 lubi Komentarz

  Władcy tego świata coś kombinują skoro mamy takie cyrki.

 • luka102 lubi Komentarz

  W okresie grypowym za dużo jest paniki na zwykłą grypę też bardzo dużo ludzi choruje i umiera.Zależy to jaki kto ma organizm jeden grypę zwalczy bezboleśnie a przy innym są powikłania.I też na zwykłą grypę się zarazisz te grypy są do siebie podobne,ale z koronawirusa zrobili grypę medialną i wszystko odwołują.

 • luka102 lubi Komentarz

  Rzecz jasna nie należy bagatelizować obecnej sytuacji, jednak to co się dzieje to lekka paranoja. W latach 2009-2010 mieliśmy pandemię świńskiej grypy w wyniku której szacuje się, że zginęło 150-600 tyś ludzi. W Polsce mieliśmy potwierdzonych 182 zgony, jednak nikt nie panikował na taką skalę. Procent śmiertelności koronawirusa może być zawyżony przez liczbę zgonów w Wuhan gdzie nikt nie był przygotowany na jej pojawienie się. Szacuje się, że śmiertelność w Wuhan była około 5,4 % a w pozostałej części Chin 0,7%. Mam tylko nadzieję, że te środki zapobiegawcze będą tak skuteczne, że do końca miesiąca będziemy mogli wznowić "normalne" życie.

 • luka102 lubi Komentarz

  Już jest 4 przezesów Stali którzy się wypowiadają w mediach. Nie jest ich trochę za dużo? Mamy Prezesa Grzyba i honorowego Komornickiego. Nie rozumiem dlaczego pytać o wszystko jeszcze 2 poprzednich.

 • luka102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • luka102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • luka102 lubi Komentarz

  Proponuję obu panom "redaktorom " rozpędzić się i uderzyć "Łbami" o ścianę dla dobra Polskiego żużla :)

 • luka102 lubi Komentarz

  Przed wejsciem na stadiony myjmy rece)) A chorzy zostaja w domach

 • luka102 lubi Komentarz

  Proponuję posłuchac wypowiedzi Jurgena Kloppa o koronawirusie i ... Przestać rozpisywać się na tematy, o których się nie ma pojęcia.

 • luka102 lubi Komentarz

  Czyli zamknąć stadiony, kina, teatry, restauracje, kościoły, zakłady pracy itd? Kto nas utrzyma? Kto wytworzy podstawowe produkty niezbędne do życia?
  Tak w ogóle to coraz mocniej nabieram przekonania, ze ten koronawirus nie "wylągł się" na jakimś targu w Chinach tylko raczej wydostał się z laboratorium i to pewnie nie cywilnego. Najpierw władze Chin próbowały wszystko zatuszować, a teraz wszyscy wprowadzają nadzwyczajne środki twierdząc oficjalnie, że wirus ten nie różni się znacząco od grypy. A z tą ostatnią wielu ludzi chodzi przecież do pracy bojąc się utraty dochodów, czy wręcz zwolnienia. Brak szczepionki? A ilu ludzi szczepi się co roku na grypę? Toś czuję, ze ten wirus jest bardziej wredny niż się oficjalnie podaje - z prostego powodu - podejmowane działania są wyraźnie mocno restrykcyjne, a dopóki nie dowiemy się całej prawdy trudno jest w pełni obiektywnie ocenić czy np. trzeba obligatoryjnie zamknąć dla widzów stadiony. Gdzieś usłyszałem informację, że ktoś po wyleczeniu zachorował powtórnie, gdzieś podano, że wirus jest aktywny także latem. ( skąd ta wiedza?) Jeśli to prawda to obraz świata jaki znaliśmy do tej pory może wkrótce pójść w zapomnienie. Oby nie!

 • luka102 lubi Komentarz

  W takim razie trzeba by pozamykać szkoły przedszkola źłobki galerie handlowe kościoły zawiesić komunikacje.Ciekawe dlaczego decydenci biorą się za imprezy sportowe.Słysze że mistrzostwa w lotach w Planicy mają być odwołane czy memoriał Edka Jancarza przy pustych trybunach ma być jechany.Głupota !!!!

 • luka102 lubi Komentarz

  Wszyscy czekali na dzień ogłoszenia sponsora. Jurek fajnie budował pozytywne napięcie wśród kibiców. Nagle przemówił prezydent i... atmosfera siadła strasznie. Bruski chce teraz nastawić wrogo do PiS że nie ma kasy bo samorządy muszą dać na podwyżki dla nauczycieli a sam skakał jak koń razem z KOD-em krzyczał że podwyżki nauczycielom się należą. Brzyski to najbardziej kontrowersyjny prezydent w dziejach Bydgoszczy. Wcale nie słucha kibiców, nic nie konsultuje. To samo było z nowym lodowiskiem. Wybudował ślizgawkę z mini trybunkami za 25 mln zamiast porządne lodowisko z 2000 miejsc dla hokeja. Hokej zablokował w 3 lidze a teraz pseudo trybunka na 2500 bez dachu na Polonii. Tak już zostanie bo nie ma piniendzy. Przed wyborami znów sobie na chwilę przypomni o Polonii i jej stadionie.

 • luka102 lubi Komentarz

  Bydgoszcz otwarła fundusz na kampanie wyborczą Biedronia . Rostowski jasno powiedział że pieminiędzy nie było nie ma i nie będzie . No cóż wiosną musicie wziąć koszyk i iść na grzyby .

 • luka102 lubi Komentarz

  Bruski zobaczył że Polonia ma już 50 sponsorów w tym jednego tytularnego to musiał coś wymyśleć żeby zatrzymać tą machinę pt odrodzenie bydgoskiego żużla. Ten Rafał-nima piniendzy-Bruski zawsze wszystko spieprzy.

 • luka102 lubi Komentarz

  Całe PO - "piniendzy nie ma i nie będzie". Do tego ta beznadziejna bydgoska prasa, ogarnięta fanatyczną nienawiścią do PISu... Jak widzę w kiosku "Express Bydgoski" to mi się niedobrze robi.

 • luka102 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czegoś tu nie rozumie to Bydgoszcz ma 50 sponsorów i budżet prawie 4 banki a Ostroviia 150 a kasy 3.5? tzn.Że nawet ci co dali. np. 100zł To jest liczony jako sponsor?

 • luka102 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To teraz wiecie na co się składaliśmy- nie na leczenie Goloba tylko na klub - teraz tak predko ludzie na dadzą kasy na jego leczenie

 • luka102 napisał/a komentarz do Żużel. Czy Arged Malesa TŻ Ostrovia ściągnie jeszcze juniora z zewnątrz? Prezes stawia sprawę jasno

  @ciekawski111: poszedł do czewy za kase a prezesi dali dłupy bo podpisali z nim odpowiednich umów

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

darek1979 Ostrovia

Miłości tyle co we Włókniarzu,
magii w życiu jak sektor Falubazu,
złota na szyi kosztem Torunia,
w półfinale niech klęknie leszczyńska Unia,
psychy twardej jak tor w Tarnowie,
akcji z finezją jak Rifa w Ostrowie,
teściowej nie życzę jak pani prezes w Rzeszowie,
oczekiwania na sukces krótszego niż w Gorzowie,
sexu długiego jak owal w Lublinie,
chaty ładniejszej niż stadion w spartańskiej gminie,
wzlotów po upadkach szybszych niż w speedwayu krakowskim,
widoków lepszych niż na wirażu bydgoskim,
spokoju o przyszłość więcej niż w łódzkim kibolu,
klimatu w rodzinie jak na meczu w Opolu,
radości wiele jak w Gnieźnie z awansu,
lotów wysokich jak średnia Coxa w Gdańsku
piękna tyle co rybnickie podprowadzające,
siły wiele jak niedźwiadki na rawickich plastronach widniejące,
Gwiazdki sportowej jak w Pile za dawnych lat,
przyjaźni trwalszej niż ta z Grudziądzem aby trwała czasu szmat,
Fury czarnej jak nawierzchnia w Krośnie,
a liczba wyjazdów za drużyną niech stale rośnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.