pepsiBKS - lubi

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  @sympatyk żu-żla: My też .

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  "Wali" to wam na dekiel marne dziennikarzyny. Co to za tekst "wali komplety"? To jest redakcja dziennikarska czy uliczna dyskusja dwóch obszczymurów?

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Sorry, jednego obszczymura. Już mi się pomieszały te wasze ambitne teksty, gdzie w jedych bierzecie się za łby, a w innych kompromitujecie się solowo.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Derby znów nasze Miały byc w PGEkstralidze ale Panu Terminskiemu tak się do nich sieszyło , że wolał po 44 latach spusci klubbbbbbb


 • pepsiBKS lubi Komentarz

  N I E P R A W D O P O D O B N E !!!!! Polonia Bydgoszcz!

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Nawet Dominik Kubera nie popiera Holdera a Janusz Kołodziej patrzy na to srodze.Nie jaki Piotr z Leszna Pawlicki po tym zajściu dostał zadyszki a Michał Gruchalski ma przez to ciarki , Przemysław T. widząc co się stało grzmiał ostro na fejsie o wyniku nie wspominając a największe dwa tuza tego portalu chcą sprzedać nerki żeby się o filigranowego Duńczyka w portfelu zgadzało.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Panu redaktorowi szampan na Gali PGE Ekstraligi zbyt mocno uderzył do głowy. Choć być może była tam też "tabletka gwałtu", zatem jest usprawiedliwiony, tyle, że z przestrzelonym tłumikiem będzie znów musiał starać się o homologację na nowy sezon popierdywania.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Mistrzostwa świata 2018: Piłkarze vs siatkarze

  Kiedy Grosicki leciał do marketu po energetyka - Szalpuk trenował
  Kiedy Lewandowski leciał po szampon - Kubiak trenował
  Kiedy Glik leciał po antyperspirant - Kochanowski trenował
  Kiedy Nawałka leciał po izotonik - Heynen opracowywał taktykę na mecz.
  Kiedy piłkarze marzą o medalu MŚ - siatkarze mają go w kieszeni po raz drugi z rzędu. A czy Kurka tym razem ktoś widział w reklamie? Wnioski nasuwają się same. :)

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Amerykanie ustawili sobie wczorajszy mecz z Brazylią, aby trafić na Polskę i się zdziwili, zacytuję Pismo Święte: "...rozprasza [ludzi] pyszniących się zamysłami serc swoich...." święte słowa, Bóg ich pokarał polskimi rękami :).

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Jeden. Włosi mieliby w takim przypadku 3:4, a Polacy - 4:4.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Coś źle kalkulujesz. Przecież każda z ekip rozegra trzy mecze i sytuacja,że trzy z nich będą mieli bilans 5:2 jest niereealny, my już mamy 5-0. Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji wyjściowej. Na pewno nie możemy sobie pozwolić na trzy porażki. To czarny i mało realny scenariusz. Kluczem pierwszy mecz wygrać za trzy punkty.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Nie ma podstawowej informacji jak jest z zachowaniem punktów po pierwszej i po drugiej rundzie?

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Wszystko fajnie ale dalej nie wytłumaczyliście głównej zasady, czyli liczby punktów, które zabierają ze sobą zespoły awansujące do II fazy

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Troszkę głupia ta wyliczanka ktòre miasto jest najlepsze czy najpiękniejsze , bo dla każdego z nas , jego miasto zawsze będzie bliższe sercu , i choć rzeczywistość czasami bywa inna , zawsze będziemy bronić swego .. Błędem jest nazywanie innych miast dziurami , ich bohateròw kukłami , Rumunią czy wiochą , bo my nie mieliśmy wpływu na to kto i gdzie przyszedł na świat
  Lepiej więc by na tym forum dominowała
  rywalizacja sportowa , a nie dywagacje kto z nas jest lepiej urodzony i gdzie przyszło mu żyć ..

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  A z EE powinien spadac ten zespol co zajal w sportowej walce ostatnie miejsce

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Do utrzymania zabrakło takiego Cooka ale od początku sezonu. Teraz pretensje do niego nie mają żadnego znaczenia. Zespół został osłabiony w porównaniu z ubiegłym sezonem i gdyby nie słaba jazda Rzeszowa to już dawno bylibyśmy pozbawieni nadziei. Pretensji nikt nie ma do zawodników, a do właściciela który marzył o 5 miejscu na koniec sezonu tylko zapomniał uzasadnić marzenie.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Czytam sobie wszystkich fachowców od budowy marki, strategii marketingowej i coś mi się nie zgadza. Czepianie się tej inicjatywy to trochę pływanie pod prąd. Każdy z konsultantów marketingu sportowego w USA na pierwszym miejscu stawia budowę społeczności wobec klubu. Z kolei jedną z podstawowych wartości , na której się to buduje jest tradycja i przeszłość klubu. To własnie obecność dawnych idoli na stadionach jest spoiwem między tym co było kiedyś a tym co się dzieje dzisiaj. Szanowni Państwo rozumiem z założenia torpedują takie pomysły bo są Golloba / bydgoskie? Jakoś nie widzę sensownej argumentacji prócz zwykłej zajadłości i złośliwości. Odbudowa klubu to walka na wielu frontach. Wytrwałości w walce życzę Polonii. Kierunek wydaje się być najlepszy z możliwych.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Czemu Jacek Gollob w skladzie Polonii?Bo za male pieniadze zrobi 3-4 pkt.Wiec jak ma sie wiecej rozumu niz pieniedzy wstawia sie Jacka.Wstyd,bieda?Hmm,Polonia Bydgoszcz jedzie kolejny sezon bez bankructwa.Polonia ma dlugi?Hmm ,duzo jest klubow ktore nie maja dlugow?Wladek Gollob,ktorego nie cierpie jak psa,nie kupil Polonii gdy byla piekna,bogata,z pelnymi kibicow trubunami.Zobaczymy na koniec sezonu jak bedzie wygladala Polonia.Teraz walcza i trzeba ich wspierac.A jak wygracie z Rzeszowem....bedzie radocha w calym regionie.

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Tak to prawda, ale na tej zasadzie możemy kontraktować każdego kto tu trochę pomieszka. Można też powiedzieć, że u nas śmigał tylko, że jak wiadomo robił to z konieczności bo gdzieś się musiał podczepić i te defekty...nie wiem czy celowe czy jeździł na jakichś trupach które faktycznie dość często nie mogły dojechać do mety...bądź co bądź są inne formy protestów przez niepłacących prezesów niż takie jaja do kibica. Po za tym raczej mało profesjonalnie traktował ligi w których śmigał[zagraniczne]. Ja tam za niego dziękuję, każdy zaś ma swoje zdanie i je szanuje. Poza tym jego transfer powoduje, że za rok jest senior więc i wychodzi, że Curyło by poszedł na ławkę to już dla mnie kosa w plecy bo chcę aby on smigał choćby woził po 2-3 pkt na mecz :)

 • pepsiBKS lubi Komentarz

  Troszkę ubić tor i Jacek da radę wytrzymać 4 kółka. Nie musi być tak mocno przyczepny jak ostatnio, nie dość, że goście taki lubią a dwa będzie deszczowo. Szczerze to już wolę aby Gollob śmigał do końca sezonu niż brać Falubaza Loktajeva, jest nam zbędny i żaden z niego "nasz" zawodnik