Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • cinmis napisał/a komentarz do Pierwsze powołania do kadry Fornalika! Klich wraca do reprezentacji!

  Sparing powinien być do zgrywania najlepszych zawodników (tym bardziej że jest z mocnym przeciwnikiem), a nie do żadnych testów. A czemu akurat Glika nie powołał? Eliminacje prawie przegrane a on testuje jakiś słabeuszy. I tak gorączkuje się głupotą Fornala i poniekąd twoją

 • cinmis napisał/a komentarz do Pierwsze powołania do kadry Fornalika! Klich wraca do reprezentacji!

  Oczywiście, że gra! Jego 13 meczy w w ostatnim sezonie jest więcej warte (nie grał więcej z powodu kontuzji) niż Glika w Torino lub Salamona w Serie B w ostatnim sezonie. A teraz zacznie sezon w pierwszym składzie prawdopodobnie (7 zespołu Primerva Division), a dla Fornala to za mało, żeby go nawet powołać.

 • cinmis napisał/a komentarz do Pierwsze powołania do kadry Fornalika! Klich wraca do reprezentacji!

  No oczywiście Perquisa nie powołał. Zdecydowanie najlepszego polskiego środkowego obrońcy, grającego w zespole, w którym powołani przez Fornala obrońcy nie grali i na 99% nigdy nie zagrają. Ale wcale mnie to nie dziwi. Fornal to pseudotrener bez żadnych osiągnięć wylansowany przez media, w którym siedzą ludzie o podobnym pojęciu o piłce co on. Będą baty z Danią, oj będą. Z taką obroną, z czym do ludzi?

 • cinmis napisał/a komentarz do Sensacja na PGE Arenie Gdańsk - relacja z meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

  No w sparingu nie gra się na maksa i na pewno nie z nastawieniem, że najważniejszy jest wynik a to było widać, jak Lechia całym zespołem broniła się w ostatnich minutach. Sparing do czegoś innego służy. Nie krytytkowałbym ich za brak ambicji, bo sparing to sparing Ale będę ich krytykował za brak ambicji w lidze, sprzedawanie meczy, ustawki itp, bo stała praktyka w nędznej polskiej lidze.

 • cinmis napisał/a komentarz do Sensacja na PGE Arenie Gdańsk - relacja z meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

  A Mascherano na przykład grał z Valerengą, a z Lechią nie. Mascherano to dla ciebie rezerwowy piłkarz? Valeranga zapłaciła mniej Barcelonie. Stadion Uleval mieści tylko 25 tys kibiców, czyli wpływy z biletów 2 razy mniejsze i pewnie u nas bilety były bardzo drogie więc szacuje, że Valerenga zapłaciła conajmniej 4 razy mniej. Poza tym w Norwegii było chłodniej więc piłkarzom Barcelony bardziej się chciało grać. A nasi grali jak o mistrzostwo świata, swoją drogą to nietypowe i trochę kompromitujące w meczu sparingowym. Probierz latał na ławce jakby nie wiem co, jakby ten wynik miał jakieś znaczenie, chyba dla durnych kibiców.

 • cinmis napisał/a komentarz do Sensacja na PGE Arenie Gdańsk - relacja z meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

  Zgadzam się w zupełności. Jeden rozsądny na tym forum.

 • cinmis lubi Komentarz

  Barcelona wzięła za samo wybiegniecie na murawę półtorej bańki nie miała więc po co się starać a w całej Polsce w mediach będą się teraz produkować jaki to nasz rodzimy futbol potężny.Prawda jest taka że gdyby np za 5 bramek Barcy zapłacili 3mln a za 10 6mln to strzelili by 15 licząc na premie

 • cinmis napisał/a komentarz do Sensacja na PGE Arenie Gdańsk - relacja z meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

  Widocznie za mało im zapłacili

 • cinmis napisał/a komentarz do Sensacja na PGE Arenie Gdańsk - relacja z meczu Lechia Gdańsk - FC Barcelona

  Barcelona przecież grała po to żeby nie wygrać i dać sobie parę strzelić parę goli. Za to im zapłacono i to słono. Prześledźcie sobie wyniki jakie padały w takich towarzyskich meczach. Nawet bardziej siermiężne zespoły osiągały podobne rezultaty co Lechia. Jutro się przekonacie co jest warta polska liga. Gdy gra się zacznie na poważnie i przeciwnikiem polskiego zespołu nie będzie wcale Barcelona, ale zespół nieporównywalnie słabszy

 • cinmis został fanem Sebastian Boenisch

 • cinmis napisał/a komentarz do 2. Bundesliga: Matuszczyk zaczął w pierwszym składzie, Borysiuk jako rezerwowy

  Borysiuk wiadomo, że prędzej czy później pójdzie w odstawkę. Fornal tego nie rozumie i długie nie zrozumie, bo on piłkę średnio rozumie. Jego "mózgami" piłkarskimi są Kołtoń i Borek. Oni Borysiuka wręcz kochają i lansują go od zawsze.

 • cinmis napisał/a komentarz do Perquis zainteresowany powrotem do Francji? "Rennes to ciekawy projekt"

  Wiadomo, że jeden dobry środkowy obrońca nie wystarczy, żeby mieć dobrą obronę. Gdybyśmy mieli 2 takiego, pewnie wyszlibyśmy z grupy na Euro. Bo Wasyl to wyjątkowo słaby obrońca, ale z bardzo mocnym PR. Może jest Salamon lepszy od Komorowskiego, ale w meczu z Mołdawią tego nie pokazał.

 • cinmis napisał/a komentarz do Premierowy gol Pawła Wszołka dla Sampdorii!

  Wielka mi rzecz i to jeszcze z kim. Naprawdę news dnia. Ciężko coś takiego nazwać premierowym golem. Jaki dacie nagłówek jak strzeli w lidze? Z dwoma wykrzyknikami? Choć z drugiej strony wątpię żeby strzelił w lidze. To zawodnik pokroju Matusiaka. Denerwuje mnie ten portal, chyba przerzucę się na 90 minut. Tam o "golu" Wszołka nie informują, bo naprawdę nie ma o czym.

 • cinmis napisał/a komentarz do Perquis zainteresowany powrotem do Francji? "Rennes to ciekawy projekt"

  Jeśli nie widzisz, że klasowy obrońca w sytuacji, gdy straciliśmy bramkę z Mołdawią byłby przy napastniku wbiegającym w pole karne, tym bardziej że był najbliżej jego, to nie mamy o czym rozmawiać. Komorowski nie zapobiegł podaniu, ale napastnik pozostawiony bez opieki w polu karnym to jest nie do pomyślenia. Kompromituję go to też jego śmiechu warta ewidentna postawa oczekiwania z pełnym przekonaniem, że piłka dotrze do niego. Każdy choć trochę grający w piłkę wie, że nie można czekać na to jak piłka dotrze do niego(szczególnie obrońca powinien być na to wyczulony) tylko biec w jej kierunku, bo ktoś może przeciąć podanie. Poza tym środkowy obrońca nie jest od wyprowadzania piłki z linii obrony(wystarczy że poda pomocnikowi, co Perquis bardzo dobrze robi), ale przede wszystkim od bronienia dostępu do bramki. Perquis nie wyprowadza piłki z linii obrony bo środkowy obrońca raczej takich we współczesnym futbolu zadań nie ma, ale pewnie by sobie z tym dużo lepiej radził niż Salamon. Poza tym wyprowadzenie piłki z linii obrony w meczu z amatorami z Lichesteinu nie należy do trudnego zadania. O Komorowski nie wspominaj mi nawet po to podobny poziom co Salamon, tym bardziej że on bardziej jest boczny niż środkowy.

 • cinmis napisał/a komentarz do Perquis zainteresowany powrotem do Francji? "Rennes to ciekawy projekt"

  Hahahahaha! Może w meczu z Mołdawią? Zobacz sobie dokładnie jak Mołdawiańczycy strzelili nam bramkę. Co robił Salamon? Piłkarz z nr 17 w ogóle źle odczytał gdzie znajdzie się piłka po dośrodkowaniu Macedończyka, stał gdzieś kilka metrów od nadbiegającego w pole karne Macedończyka, zrobił jakiś dziwny ruch nogą jakby się spodziewał, że piłka jednak do niego dotrze. Przez co stracił czas i nie zdążył do niego i Macedończyk miał tyle czasu żeby strzelić bramkę. Ale pewnie chodzi ci o mecz z potentatami z San Marino. Tych rzeczywiście nakrył. Szacun. To były jedyne 2 mecze kwalifikacyjne Salamona w kadrze. No i podaj mi w jakim meczu Perquis grał bardzo słabo, bo nie kojarzę naprawdę. Pokaż mi jakąś jego interwencję która choć w połowie by przypominała kompromitację Salamona w bardzo ważnym meczu z Mołdawią.

 • cinmis napisał/a komentarz do Piotr Zieliński już trafia w nowym sezonie (wideo)

  I to mają być "sportowe fakty"? Nowy sezon się jeszcze nie zaczął, więc jak można nadać tytuł "już trafia w nowym sezonie". Bramka w sparingu jest bardzo mało warta. I to jeszcze z kim? Niedługo będziecie pisać, że Zieliński już trafia w nowym sezonie jak strzeli bramkę na treningu, bo różnica między treningiem a sparingiem z FC Baku jest naprawdę niewielka.

 • cinmis napisał/a komentarz do Ludovic Obraniak wkrótce w lidze rosyjskiej? Dwie oferty dla polskiego pomocnika

  Mam nadzieję, że tam nie pójdzie. Tam mają głupią i bezduszną politykę kadrową. Sprowadza się do tego, że co pół roku sprowadza się nowy zaciąg piłkarz, część idzie na ławę, część do rezerw, resztę się wyrzuca. Nie wystarczy być dobry. Nowo zakupiony za duż ą kasę zawodnik ma pierwszeństwo nad tobą. Do Rosji i Turcji idą tylko ludzie, dla których liczy się tylko kasa albo są głupi.

 • cinmis napisał/a komentarz do Perquis zainteresowany powrotem do Francji? "Rennes to ciekawy projekt"

  Ale zwojuje. W skali polskiej najlepszy. A Kamiński w skali światowej to dno. I nie łudź się, że będzie grał kiedyś w zespole klasy Betisu. Takich obrońców "utalentowanych" którzy mieli wyjść z polskiej ekstraklasy było w przeszłości na pęczki. Salamon grał w poprzednim sezonie w Serie B 21 meczy i 1 mecz w Milanie - ale w Primaverze B. Teraz przeszedł do Sampdorii 14 zespołu Seria A. Perquis grał w Betisie 13 meczy i gdyby nie kontuzję to grały więcej. Betis był 7 w lidze i jeszcze w tej chwili liga hiszpańska jest dużo mocniejsza od włoskiej. Na tą chwilę Perquis jest dużo lepszy niż Salamon. Z Salamon wciąż tak naprawdę jest wielką niewiadomą. Nazywanie go kozakiem to gruba przesada. W reprze nie zagrał tak naprawdę z żadnym mocnym przeciwnikiem tak samo w Serie B. Z Salomona coś może jeszcze być, z Kamińskiego średnio w to wierzę. Obu na tą chwilę do Perquisa bardzo daleko. Gdyby tak nie było nie grałby w Betisie, tylko oni by grali.

 • cinmis został fanem tagów: Manuel Arboleda, Ludovic Obraniak, Damien Perquis

 • cinmis otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Wszech Czasów

 • cinmis otrzymał srebrny medal w kategorii Fan Dnia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.