Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Hank lubi Komentarz

  Sezon transferowy i znów wszyscy do Anwilu....

 • Hank lubi Komentarz

  Nie no ludzie jaki Anwil, trochę umiejętności nie te a i warunki fizyczne do grania w Europie na 4 lichutkie. Fajny energetyczny zawodnik ale na plk, do Koszalina albo Radomia a nie do grania w europie

 • Hank napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Biorąc pod uwagę komentarze jego brata w internecie to Anwil jest raczej ostatnim miejscem w jakim zagra :D nie ma chyba większego hejtera Anwilu jak ten nieudacznik.

 • Hank lubi Komentarz

  moze stargard?

 • Hank lubi Komentarz

  Chyba nie mówisz o Anwilu, bo klub wyszedł na plusie na zakończenie sezonu.

 • Hank napisał/a komentarz do EBL. Anwil Włocławek czekają poważne zmiany? Budżet klubu może wzrosnąć

  Miało być "nie zadłuża" , moja wina :)

  Ps.SF przestańcie usuwać komentarze!!!!

 • Hank napisał/a komentarz do EBL. Kamil Łączyński komentuje rozstanie z Anwilem: Ze słów prezesa wynika, że byłem hamulcowym. To nie jest miłe

  Lol, przypomnę że Twój ukochany klub zwalniał SMSem do agenta więc może lepiej zamilcz trollu z gimnazjum.

 • Hank napisał/a komentarz do EBL. Anwil Włocławek czekają poważne zmiany? Budżet klubu może wzrosnąć

  Sknerusy czyli klub który się zadłuża?

 • Hank lubi Komentarz

  Asphodell ty zawsze wszystko wiesz najlepiej to może niech twój agent rzuci propozycję klubowi z Torunia... xD

 • Hank lubi Komentarz

  Widziałem podczas finałów, jak pan Szczechowiak siedział z tyłu na krześle i wpier...da...lał się Mihevcowi w "kaszę" (do jego dyrygowania drużyną). Może to jeden z aspektów porażki Torunia w finale z Anwilem ? Wszak było blisko do ogrania ekipy z Włocławka (w pewnym momencie 3:2 dla toruńskich pierników i, niespodziewany zastój ich, w dwóch kolejnych meczach fazy play offs).

 • Hank napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Toruń chyba nie czai że ma problem ze Szczechowiakiem a nie z Mihevcem.

 • Hank lubi Komentarz

  Chyba przegapiłem moment, w którym ogłoszono cie pełnomocnikiem wszystkich Polaków do spraw wypowiedzi na temat Włocławka. :)))

 • Hank lubi Komentarz

  To nienajlepszy pomysł na budowanie swojej opinii na dany temat czytając niczym nie poparte posty internetowych trolli.
  Co do kwestii lubienia/nie lubienia, to kwestia subiektywna. Mało kiedy mistrz jest lubiany.
  Szewczyk to niezły gawędziarz, który nie przebiera w słowach. To może irytować, choć pewnie się tym nie przejmuje. Musisz jednak przyznać, że Pierniki dały wielką plamę nie wykorzystując swoich atutów w pomalowanym, którego we Włocławku bronił osamotniony Szewczyk.
  Należy jednak przyznać że PCT to jeden z najlepiej funkcjonujących klubów EBL. Nic nie wskazuje by się to zmieniło, więc należy się spodziewać że Toruń prędzej czy później będzie złoty.
  Pozdrawiam

 • Hank lubi Komentarz

  Asphodell, słaba generalizacja, panie- powiem więcej- niziny społecznej komunikacji czyli ...standard forumowy. A często próbujesz tu robić za arbitra elegantiarum, serio, nie idź tą drogą;)
  - wypowiada się szewczyk we własnym imieniu, uprawia przy tym końskie zaloty względem potencjalnego sygnatariusza umowy z nim na przyszły sezon. skąd więc ufa radziecki pomysł, żeby niechęć przelewać na cały jego klub (raczej jego klub mógłby nabrać dystansu do niego za ten lans, czy uprawiony czy nie) ...o mieście nie wspominając
  - no i na koniec- na mocy jakich twardych danych twierdzisz, że (za coś tam) "nikt ich nie lubi"? ja dla przykładu za sąsiedzkie finały nabrałem do całej ekipy z WL więcej respektu, z raczej pozytywnym emocjonalnym zabarwieniem.

 • Hank lubi Komentarz

  Osobiście to Szymon jest dla mnie MVP finałów. Dawał niesamowitą siłę Anwilowi, tę mentalną i tę pod koszem. Przywódca. Almeida dołożył oczywiście bardzo dużo ale gdyby był Sobin a by nie było Szewczyka Toruń by wygrał. Niby Toruń miał mieć przewagę pod koszem ale Szymon mimo wszystko dominował. No i te 3ki :-) . Wiek to tylko cyfry !! Wielki szacun dla Szymona!!

 • Hank lubi Komentarz

  Za co takiego ? Was ??? ...... zespół, zawodników, czy kibiców ??? Wysil się troszkę.

 • Hank lubi Komentarz

  Więcej takich finałów. Fantastyczna seria z obu stron. Anwil pokazał serce i wiarę w mistrzostwo. Pierniki gratulacje za walkę do końca i cały sezon. Fajne wsparcie dla AZS Koszalin od kibiców Anwilu.

 • Hank lubi Komentarz

  Jeszcze raz gratulacje Anwil. Byliście lepsi. A my i tak cieszmy się z kolejnego medalu. Zbieramy kolejne cenne doświadczenie. Można rozpisywać się o szansach dla Polaków, ale to mimo wszystko bardzo silni obcokrajowcy dają triumfy. Po części to wina trenera, bo mając tak miażdżącą przewagę pod koszem, nie umiał tego wykorzystać. Zrywy, gdy jest już pozamiatane to za mało na gryzący parkiet Anwil. Ale i tak, mamy srebro i wielkie wielkie brawa Pierniki.

 • Hank lubi Komentarz

  Anwil przyjechał po Misia a Pierdniki gościnnie postanowiły im w tym przez 3/4 meczu nie przeszkadzać. Miałem wątpliwości (co do gry Pierdników) o co grają;] Totalnie oddany mecz. Anwilowi należne Graty za Misia Polski. Misia zrobić to sztuka... ale obronić Misia to grande sztuka. Teraz tylko ładnie zagrajcie w Lidze Mistrzów i potwierdźcie rozwój. Trzeba oddać Igorowi, że potrafił utrzymać ciąg na Misia. Można lubić bądź nie Anwil ale nie można im odmówić waleczności... i to widać bez lornety. Pamiętać należy o kontuzjach które Anwil potrafił zagipsować. Pierdniki niestety duże rozczarowanie... jakieś takieś osiadłe na srebrze i pogodzone ze stanem rzeczy. Była historyczna szansa na złoto... ale nie widziałem świadomej celu gry... przegrane w głowie... i to "chyba" już we Włocku;] Dziś bezbarwni totalnie bez odpowiedzi... no nie takiego występu się oczekuje w ostatnim meczu sezonu. Gra się 40min. a nie budzi w ostatniej kwarcie... Anwil rozsiadł się na tronie na dobre i z przebiegu finałów należało się Im To.

 • Hank lubi Komentarz

  Przyjemnie się oglądało te finały!
  Graty Anwil....pięknie walczyliście:)
  Pierniki nie smutać.....i tak wysoko zaszliście:)

 • Hank lubi Komentarz

  Brawo Anwil. Gratulacje.Najbardziej zazdroszcze wam trenera.

 • Hank lubi Komentarz

  Jeest!!!! Radocha niesamowita dzieki chłopaki

 • Hank lubi Komentarz

  Gratulacje dla Włocławka. W pełni zasłużone mistrzostwo.

 • Hank lubi Komentarz

  Nie zupełnie porostu w Toruniu pierwszoplanowymi graczami są Polacy

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.