Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kist napisał/a komentarz do Mike Scott na zwycięstwo! Złapali ich w ostatniej akcji

  i o to chodzi,Brawo Start.

 • kist lubi Komentarz

  Nie dla Czugunowa w polskiej lidze!!! Ludzie to nie jest Polak tylko Rusek!!!

 • kist lubi Komentarz

  Powodzenia dla Gersona w Górniku Łęczna!

 • kist lubi Komentarz

  @Samanael: Bardzo dużym mankamentem pokazu SEC w Eurosporcie był całkowity brak retransmisji turniejów.

 • kist lubi Komentarz

  Martuniu jak PGE lądowało w Stal kasę to było git. Mimo, że wydawali nie swoje. Bury jak robił to i tamto było super, ale jak pisiory to już fe. PiS nie moja bajka, ale Marta nie bądź hipokrytka, bo dopiero co rozdawałas kasę Leszczynian na odwodnienie, wtedy ci nie przeszkadzało, no ale wiadomo pisiorow nie lubisz.

 • kist lubi Komentarz

  Trzeba sobie otwarcie powiedzieć że transmisje z SEC w Eurosport oglądało się "baaardzo ciężko" i na pewno nie była to żadna promocja żużla w Polsce, a tym bardziej w Europie. Nie interesuje mnie polityka, kto z kim sprzyja,kto od kogo czerpie korzyści, ale bardziej jak Eurosport nie można spierniczyć żużla. Do tej pory super zawody SGP pokazywał Canal+, ciekawe jak to spierniczy Eurosport.

 • kist lubi Komentarz

  Pani Marta bardzo nie skrupulatnie się tu wypowiedziała.Wspiera Wilków gdzie szmal jest z pisu a tu atakuje TVP...Żenada

 • kist lubi Komentarz

  Bravo tvp, brawo Jacek, Marto mniej polityki teraz się nie dziwię że zaorałaś Rzeszowski żużel!

 • kist lubi Komentarz

  Jakie globalne firmy sponsorują transmisje z GP, jakie SEC, MŚJ czy wszelkie turnieje eliminacyjne? Pani Marto czy Polskie Folie i Pani pieniądze obsługują takie imprezy? Każdą imprezę finansują mieszkańcy tych miast ze swoich podatków i w Polsce spółki skarbu państwa? Żeby obejrzeć takie cuda w TV trzeba dzisiaj wykupić dekoder operatorów mających prawa do transmisji? Eurosport przekaże obraz z GP do TVN czy jednak komercja?
  Kurskiego nie cierpię za te jego piki czy lans przy każdej okazji za nasze! Jeśli kupił prawa do SEC za środki budżetowe, to TVP w ramach obowiązkowego abonamentu pokaże zawody wszystkim telewidzom zainteresowanym tym sportem?! Pani jest politykierem a nie rozsądnym, myślącym człowiekiem?

 • kist lubi Komentarz

  Szkoda że tak skończyło! Zaraz Putin stwierdzi, że jego kazachscy słudzy zostali sprowokowani przez nas!

 • kist lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: niech niemiecki pachołek na nich huknie że doniesie do brukseli że słabo grają to odrazy zaczną grać lepiej

 • kist lubi Komentarz

  Brawo Panie Jacku

 • kist lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kist lubi Komentarz

  przestań kobieto gadać dyrdymały tylko daj pracownikom podwyżkę pensji a nie norm!!!

 • kist lubi Komentarz

  Marta ma rację w 100% a każdego kto sądzi inaczej uważam za bałwana. Dlaczego natomiast ktoś to wrzucił do działu sport - zaiste niewiem

 • kist lubi Komentarz

  Każdy inteligentny człowiek wie, że Polski Wał to jeden wielki bubel, ale co ten artykuł robi w żużlowym dziale?

 • kist lubi Komentarz

  Ciekawe powiedzenie "do ręki " znaczy że firma działa na pograniczu prawa z pominięciem rachunkowości potem zdziwienie że księgowa ma problem skoro są środki nie ujęte w księgowości a komputer nie z której puli ma liczyć.

 • kist lubi Komentarz

  Haha za totalnych dawno byscie z torbami lemingi poszli

 • kist lubi Komentarz

  Hola hola. Czy Sportowe Fakty chcą się przerzucić na świat polityki? OK, mam swoje zdanie na temat "Polskiego Ładu" także na temat politycznych zależności w Polsce, ale nie uważam, że muszę się na ten temat wypowiadać, czy do tego ustosunkowywać na łamach Sportowych Faktów, które nie powinny się tym zajmować. Te trzy dziedziny życia: SPORT, POLITYKA I RELIGIA nie powinny nigdy być łączone ze sobą - tworzy to zawsze KWAS. Czy chcemy tu, na WP.pl tego KWASU KIBICE? ... WĄTPIĘ

 • kist lubi Komentarz

  Ponieważ wywiad pana Kuczery nadal wisi na SF. Choć powinien być usunięty z racji braku związku ze sportem a choć taki, niby to, istnieje to jest to artykuł z nastawieniem typowo politycznym. Albo moja odpowiedź poleci, albo nie, jednak dostanie wiele minusów z racji hejterstwa moderacji sportowego działu tzw. Sportowych Faktów. Bot daje mi trzy minusy (-3), moderatorzy SF wg. uznania, ale tak koło 2-3 (zależy od inteligencji) no i napuszczeni przez -najta- kibice z Torunia (ci dają tak na wszelki wypadek, by się przypodobać Przemkowi). Pani Marto, ma Pani CAŁKOWITĄ RACJĘ i nawet nie chodzi mi o sprawy podatkowe, wprowadzane z dnia na dzień (Nawet GKSŻ wprowadza zmiany z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem ;) ). Chodzi mi o ustawy, ogłaszane o czwartej nad ranem, albo wykorzystujące nieobecność opozycji na sali parlamentarnej, czy odrzucanie każdej SENSOWNEJ propozycji!!!. To co się dzieje w KRAJU, którego jestem obywatelem, woła o pomstę do nieba (nawet zarządzenia Papierza nie są w Polsce respektowane przez kler). A teraz usuwać, banować i walić minusy. :):)

 • kist lubi Komentarz

  Co to ma być dział Sportowy o żuzlu czy polityka ,WP

 • kist lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kist lubi Komentarz

  Po jaką cholerę Skorupa? Za stara już na granie w Reprezentacji Polski siatkarek! Akurat słuchałem wypowiedzi Łukasza Kruka w "7. strefie" i normalnie śmiałem się z jego wypowiedzi! Nie wierzyłem, co on gada! Przez niego, Joasia wychwalana po niebiosa, a o innych siatkarkach różnie! Nawet nie wyjąkał nazwiska mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki Zuzanny Góreckiej! Zuza zasługuje na granie w kadrze, nawet z tymi, które grać nie powinny! Moja siatkarska bogini zasługuje na bycie liderką nowej Reprezentacji Polski siatkarek! Stare siatkarki same były, gdzie teraz Zuzanka i miały swoje pięć minutach! Może specjalnie stara gwardia wraca, by utrudnić Góreckiej życie!

 • kist lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Na miejscu Góreckiej powiadomiłbym prokuraturę-ty jakiś zbo...k jesteś

 • kist lubi Komentarz

  Lansowanie Skorupy ma na celu podlozenie miny na samym poczatku nowej pracy Lawryniego w czym redakcja WP osiaga poziom mistrzowski!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.