Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Co to za rozgrywki? to związek je zabił! wyzerowali punkty więc czas wytaczkować działaczy /nierobów/ kluby powinny się zbuntować a transparent jeb....związek na każdym meczu obowiązkowy!!!

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Jeśli dziś Daszek znów wyjdzie jako podstawy środkowy rozgrywający i będzie tam grał tak długo jak w pierwszym meczu, to będzie to świadczyło o tym, że Rombel jest uparty i próbuje wszystkich przekonać do tego pomysłu i udowodnić na siłę, ze to on ma rację, albo po prostu nie jest trenerem na poziom reprezentacji bo nie dostrzega tego, co dzieje się na boisku, tyle w temacie.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem .... Obserwuję Morynia w Lubinie i pytam grzecznie na jakiej podstawie ten chłopak ma trafić do kadry ??? Czym się wyróżnił ??? Zespół gra o utrzymanie. Więc WTF ? Jest liderem? Rzuca dużo bramek ?

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Ja również uważam że nie potrzebnie jest pompowany balonik. Owszem, rzucił parę bramek ale zrobił też 3 czy 4 błędy podania! Środkowy nie jest od rzucania bramek a od rozgrywania akcji! To że rzucił okej ale co rozegrał? Poza tym przypominam jakie ochy i achy były nad Potocznym bo zagrał 1 przyzwoity mecz. A dziś? Gdzie jest? Więc lodu na głowy!

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  To sobie Rombel bombel strzelił w kolano Daszkiem na środku! Porażka! Graliśmy nic. NIC!! 1 podanie do koła, Arek Moryto z nudów w nosie dłubał! Klepanka piłki w ataku, bez tempa, bez szybkiego środka. W obronie statycznie, na sztywnych nogach. Z pozytywów Kornecki i Jarosiewicz. Ławka martwa.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Ku…dramat Daszek na środku ....odbijający się od mężczyzn w reprezentacji Niemiec rzucający piłkę po hali w Gliwicach dobrze że dach wysoko bo by pozabijał podaniami innych statystów ze swojej drużyny. Trener powinien zostać przez związek pilnie z naciskiem pilnie skierowany na badania lekarskie bo ważnych na pewno nie ma -Syprzak przyjechał na spotkanie z rodziną bo z piłką ręczną nie powinien mieć nic wspólnego -kto dał reprezentację trenerowi Romblowi -rąbnąć się powinien w łeb o parapet najlepiej z rozpędu nigdy nie zapomnę bezradności Daszka ale kto to wymyślił to wyglądało jakby w polskiej reprezentacji grali zawodnicy lekko dysfunkcyjni umysłowo przy całym szacunki dla osób niepełnosprawnych.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  pomimo całej mojej sympatii do Rombla to dziś go chyba poniosło , trzymanie przez tyle czasu bezradnego Daszka na środku to była po prostu żenada , w momencie pojawienia się Pilitowskiego coś zaczęło się dziać na boisku, a trener po kilku akcjach postanawia dalej z uporem przedszkolaka trzymać skrzydłowego na środku , chyba rola trenera pierwszej reprezentacji go przerosła

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Pilitowski nie zbawi tej kadry, tak samo jak Kowalczyk. Przeskok z naszej ligi do rozgrywek międzynarodowych jest kolosalny, nie mówię już o Niemcach bo oni sa poza naszym zasięgiem na długie, długie lata. Nie rozumiem jak w takim dużym kraju, nie można wyhodować od najmłodszych lat typowego playmakera, który rozprowadzi poprawnie akcje w szybkim tempie. Daszek na środku to też ratowanie się, czasem wyjdzie mu jakieś magiczne zagranie, ale jego nominalna pozycja to skrzydło, tam czuję się najlepiej i jako środkowy nie ma pewnych nawyków i automatyzmów.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Ha ha ha przyjaźń Rombla z Pilitowskim ponad wszystko! To teraz środkowy Kalisza pokaże jak poprowadzić grę z potęgą niemiecką! Tak jak poprowadził ostatnio kalisz z piotrkowem :)))))

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Dom spokojnej starości - Orlen Wisła Płock.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Przytocz mi fragment mojego komentarza, w którym jest cokolwiek o wygranej z Niemcami. O reszcie będzie można dyskutować w przyszłości. Następna sprawa. Przypomnę Ci jeśli mogę, Pan Rombel jest TYMCZASOWYM trenerem reprezentacji Polski.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  oj Rombel, Rombel proponuję więcej skromności. mistrzostwo trenerskie osiąga się po wielu, wielu latach doświadczeń. i tyle w temacie.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Pan Rombel słowami o braku "otwartego" konfliktu z zawodnikami, tylko ten konflikt potwieradził. Mówi również że nie miał do tej pory czasu aby spotkać się z Panem Przybeckim, hahaha. Miesiąc to mało? Jak znajdzie czas to na pewno, hehehe.
  Dyplomata się znalazł.
  Panu Kołsutowi zabrakło pomysłu na ten wywiad. Podstawowe pytanie nie padło a powinno. Co trener Pan Rombel zrobił w ciągu tego m-ca od kiedy został tymczasowym, podkreślam, TYMCZASOWYM trenerem reprezentacji Polski?
  Już jutro przekonamy się o tym.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Zmartwię Cię mówiąc że zdrowi wszyscy? Co zrobił i co robił przez ten miesiąc to uważasz że pytanie nie na miejscu? G..no mnie obchodzi jakie ma wspomnienia z Ukrainy, jakimi samochodami tam jeżdżą i co kupują w sklepach. To co jest sednem jego pracy jest ważne. A u Ciebie zdrowi?

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze że się ma poczucie własnej wartości, ale. ..
  W Polsce są tysiące nauczycieli i trenerów, ale tylko niektórzy odnoszą sukcesy w pracy ze swoimi uczniami czy zawodnikami.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Panie Górczyński!
  Określenie "zdziesiątkowany" jest nie na miejscu. Używa się go w przypadku jeśli zawodnicy są chorzy czy kontuzjowani. Tutaj ten przypadek nie występuje.
  Zdziesiątkowany nie oznacza że jest 10 osób, hahaha

 • GRZECHO77 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Arkadiusz Moryto królem strzelców. Adrian Kondratiuk zaskoczył na finiszu

  Brawo Adrian tak trzymać 133 bramki 132 asysty :)

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Jednych zwalniają z partyzanta bez powodów,drudzy przy korycie bez zaplecza a trzecich co olewają utrzymują na stanowiskach.Kolesiostwa ciąg dalszy.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Co było powodem nieobecności Pana Jurasika na meczu? Czyżby dogrywał kontrakt z jakimś klubem?

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  okej, więc 3 lewi rozgrywający Wisły zdobyli w całym sezonie 85 bramek. W tym czasie 80 bramek zdobył Łangowski, 127 Kondratiuk, 97 Szpera, 128 Slujters. To porównanie ma pokazać, że przyszłoroczna obsada lewego rozegrania w Wiśle nie jest zbyt bramkostrzelna. Jest wielu zawodników, którzy sami zdobyli więcej bramek niż oni trzej razem wzięci. Czy to czemuś dowodzi? Dowodzi temu, że Wisła będzie stanowiła słabe zagrożenie z LR. Tyle.

 • GRZECHO77 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: niespodzianki nie było. Pick Szeged za mocny dla Orlenu Wisły Płock

  Co za chore porównywanie,zdobywania bramek przez skrzydłowych z rozgrywającymi.Kompletnie bezsensowny bełkot z tym porównaniem.Czego lub czemu ma to dowodzić ???

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Połowa obrotowych w lidze jest lepsza od Macieja Gębali.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  T.Gebala gra ostatnio bardzo dobrze, zresztą podaj nazwiska lepszych od nich, których nie ma w kadrze.

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Też się dziwię że Bondzior i Moryń. Bondzior po kontuzji a Moryń to chyba za wysokie progi! Gość nie był powoływany a teraz ma kierować grą w ataku z Niemcami? No ale kolesiostwo musi być!

 • GRZECHO77 lubi Komentarz

  Przytyła po znajomości, bo to zawodnik Kwidzyna. Nie radził sobie w 1 lidze, nie radzi sobie w SL,ale w kadrze może być. Bondzior, Moryń. Te powołania to chyba żart i wynik "kolesiostwa".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.