Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • depmod lubi Komentarz

  Zawsze miałem sentyment do Gorzowa i szanowałem ten klub, że stawia na szkolenie młodzieży. Po tej akcji stracił wiele w moich oczach. Wystarczy spojrzeć na działania Strzelczyka i wiele można się od niego nauczyć. Oddał finał par do Bydgoszczy bo wiedział że to wielka szansa dla Polonii. Uczcie się panowie. Z tym nowym prezesem to wy za daleko nie pojedziecie.

 • depmod lubi Komentarz

  Przestań hejtować i wprowadzać w bład, szkalując Zmarłego! Z tą deklaracją to była zwykła pomyłka. Dwukrotnie wrogowie Adamowicza donosili na niego i DWUKROTNIE umarzano sprawę. Ale obecna władza usilnie starała się, by zrobić przestępcę z niewygodnego prezydenta. Bardzo chciano się go pozbyć. Ziobro zdymisjonował dwie panie prokurator, które umorzyły postępowanie i nasłał na Prezydenta innych, spolegliwych, by wznowili sprawę. Nie udało się jednak uniemożliwić mu kandydowania. Wybory wygrał wbrew władzy. Takie są fakty.
  Uprzedzam teraz moderatora - jesli kolejny raz pozostawi twój szkalujący Zmarłego wpis a znów wyrzuci mój (podający fakty) to napiszę na niego skargę. Dość tej hipokryzji na SF, dość łamania regulaminu, dość tolerowania ewidentnych hejtów na śp. Zamordowanego Prezydenta !

 • depmod lubi Komentarz

  Grolo - bardzo Ciebie podziwiam za to, że masz cierpliwość i nerwy i odpowiadasz tym ......(lepiej nie napiszę komu), ale dobrze robisz, bo głupotę jednak trzeba zwalczać!

 • depmod lubi Komentarz

  Polska brunatnieje i ktoś daje na to pozwolenie. Ja nie boję się powiedzieć, że dla mnie to był zwykły perfidnie zaplanowany mord polityczny a śmierci p. Adamowicza winny jest Kaczor ze swoją świtą taka jest prawda to oni są winni podziału narodu...i wieczna hańba na nich za to spadnie.

 • depmod lubi Komentarz

  Ja juz nie chce zabierac offen glosu bo mnie naprawde serce boli od tych wpisow. Kolega ponizej pisze o jadzie lewakow. To mu proponuje posluchac co mowi i wypisuje pislanka prof. Pawlowicz lub Jacek Kurski i jego poniedziałkowe wiadomości. Nawet w obliczu morderstwa prezydenta miasta ludzie frakcji rządzącej potrafią byc tak perfidni w swoich postach. Wystarczy poczytac. Ludzie, zachowajcie umiar chociaz do pogrzebu. Tylko do soboty.

 • depmod lubi Komentarz

  Pewnie, że Ostrów Wielkopolski nie jest jakąś wielką aglomeracją,- coś ok 80 tys.Ale nazwanie naszego b,już prezesa lokalnym bonzem z małomiasteczkowymi ambicjami to już obraza nie tylko człowieka który przez ostatnie kilka lat poświęcił się sprawie ostrowskiego speedwaya ale również i kibiców tego klubu. Nie mam zamiaru komentować tu sprawy głupich nagrań ale moim zdaniem skompromitował się tu trener Cieślak i Ty kolego swoimi wypocinami.

 • depmod napisał/a komentarz do ŻKS ROW Rybnik - MDM Komputery ŻKS Ostrovia

  Przypadkiem to można przyjść na świat albo dostać piątkę w szkole.
  Wygrała drużyna lepsza która miała bardziej wyrównany skład w tej fazie sezonu. I tyle w temacie.

 • depmod napisał/a komentarz do ŻKS ROW Rybnik - MDM Komputery ŻKS Ostrovia

  a Pan Grzesiu dalej zaklina "rzeczywistość" ....

 • depmod napisał/a komentarz do MIM Nice PLŻ O Koronę B.Chrobrego

  Seba Ułamek nie odpowiadając na pytanie o datę urodzin Chrobrego strzeliłeś gafę większą niż gdybyś na nie błędnie odpowiedział = Pan redaktor powiedział że możesz pomylić się przecież o 1000 lat :)

 • depmod lubi Komentarz

  Mówi jak potrafi. Prawdopodobnie należy do tych 56%, którzy nie przeczytali żadnej książki w ciągu ostatniego roku.

 • depmod napisał/a komentarz do Półfinał IMP: Michał Szczepaniak wygrał w Ostrowie (wyniki)

  Zawody palce lizać. Tor do walki - dużo mijanek i tasowania na dystansie.
  Brawa dla Piotrka Protasiewicza że mimo :kontuzji: i upadku podczas zawodów pokazał charakter. Bracia Szczepaniakowie świetnie - super też Zengi, Buczek i Balon - szkoda że tak póżno - ale ważne że finał po repasażu z Krychą. Na słowa pochwały zasłużył rownież walczący jak "lew" tego dnia Adrian Cyfer, choć do awansu trochę zabrakło ...

 • depmod lubi Komentarz

  to twoje pobożne życzenie....

 • depmod lubi Komentarz

  Niech wszyscy wiedzą że Ostrów to nie pomiotek i coś znaczymy w tej lidze. Tylko Ostrów!!

 • depmod lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • depmod lubi Komentarz

  dokładnie

 • depmod lubi Komentarz

  Panie Olsen, proszę oglądać i uczyć się, jak godnie dziękować mistrzowi za zasługi! Ostrów pokazał tu klasę!

 • depmod lubi Komentarz

  Daugavpils powinien to spokojnie wygrać w końcu tej ekipy nie powinno być w tych rozgrywkach.

 • depmod lubi Komentarz

  loko po raz pierwszy pomęczy się z Ostrowem! Wygra ale to Ovia zgarnie bonusa w rewanżu!

 • depmod lubi Komentarz

  42-48 dla Ostrovii

 • depmod lubi Awizowane składy na mecz Lokomotiv Daugavpils - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

 • depmod lubi zdjęcia:

   

 • depmod lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • depmod lubi Komentarz

  Przykro nam Krakowiacy - tylko potraficie jeżdzić na swoim kartoflisku. Na normalnie przygotowanym torze nie istniejecie - przykład - uzyskiwane z biegu na bieg b. dobre czasy- najlepszy w 15 wyścigu.Znowu wykazaliście się brutalną jazdą ,, Allen tym razem nie trafił w ostrowian, natomiast sam się wyłożył, za to Baran jak Baran trafił w Brzozowskiego dlatego udało się wam zdobyć trochę punktów w powtórzonym biegu przy defekcie Brzozowskiego Byłoby jeszcze gorzej dla was ale w przewadze ostrowianie jeżdzili rozsądnie uważając na waszych specjalistów od fauli.Wynik kompromitujący zespół - który ma aspiracje 1 ligowe.
  Widera i Wasi działacze - specjaliści od walkowera i donosów do Prokuratury zostali upokorzeni. W tym jesteście dobrzy - natomiast w walce na torze jesteście cieniasami. Wasi zawodnicy typu Barani inni - mocni w gębie. Zal mi tylko kibiców - ale Widera Wam nie pomoże - nam pomógł spaść do 2 ligi - i tyle. Na przyszłość trochę pokory - i wynik sportowy ustalać na torze a nie jak wy wnioskować o walkower i donosić do Prokuratury - kolejny raz się ośmieszając w oczach prawdziwych kibiców i sympatyków tego sportu.

 • depmod lubi Komentarz


  Info z ostatniej chwili od Andrzeja Mizery: Ostrovia będzie pozywać do sądu wszystkie osoby, które zarzuciły Ovii wałek.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.