oli - lubi

 • oli lubi Komentarz

  Jak trzeba być zazdrosnym by mvp FF pucharu Polski nie dać zagrać? Za co Pani Bożeno? Za to że nie chciała grać na czas i rzuciła bramkę w tym finale? Pycha kroczy przed upadkiem i wrogowie z Montexu mają rację, nic nie zdobędziemy przez Pani kompleksy co do innych zawodniczek. Brawo Piotrków.

 • oli lubi Komentarz

  To już wiemy dlaczego Sylwia nie pasowała do koncepcji Rasmussena...wcześniej w kadrze też jakoś nie za bardzo. Czas pokaże co i jak...co do Tatar autor tekstu niech się zapozna z artykułami z meczów na stronach EHF, co może rozjaśni mu obraz zawodniczki

 • oli lubi Komentarz

  Ja pier.... Czytam tutaj bełkot co niektórych i nie wierzę. Siedzą pajacyki przed monitorem bo "na zewnątrz zimno i pada", a krytykują gości którzy pokonali nocą ponad 1000 metrów przy - 40 stopniach i wietrze 80 km/h.
  Połowę z was pajacyki po zmroku znad Morskiego Oka trzeba byłoby helikopterem ściągać a tu Wielcy Eksperci. Napinacze internetowi....

 • oli lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • oli lubi Komentarz

  mam dla was ćwiczenie : znajdzie sobie 1300 m płaskiej drogi ze śniegiem jakieś 50 cm i przejdźcie ją na czworakach.(a jak skończycie to wyobraźcie sobie że macie to zrobić jeszcze raz w pionie i przy wietrze 60 km na godzinę i 50 stopniowym mrozie ) (a właściwie dwa razy za drugim razem znosząc człowieka) a potem spróbujcie jeszcze raz napisać ze mieli ją znieść ( czy może zostawić?) i iść drugi raz we dwóch (jeszcze jakieś "mądre" pomysły)

 • oli lubi Komentarz

  W jego obecnej sytuacji zależy mu wyłącznie na celach sportowych , a na pewno gra w Realu to marzenie największych graczy tej planety....Będzie kokietował na swój sposób Bayern,ale -tak jak piszesz- jeżeli nadarzyła by się okazja - nie zawaha się......

 • oli lubi Komentarz

  Muszę ci przyznać racje że się nie spotkaliśmy, Pomimo że za moich czasów budki były normą nigdy nie korzystałem z ich usług, a co za tym idzie nie mogłem spotkać waszego trenera który domniemam na podstawie jego wieku musiałby tam przychodzić z kimś dużo starszym lub po kogoś. Co do drugiej części pytania wyjaśniam: Nigdy nie widziałem większego "pajaca" (dotyczy to także jego zachowania jak i gestów) na ławce trenerskiej. Nie spotkałem większego złośliwca, i ignoranta niż on. A narcyzmem przerasta nawet mnie (jedyna moją wadą jest skromność - on nawet jej nie posiada). No i na koniec "Adrianek" przecież to jasne - małe dziecko które nie może pogodzić się z porażką i wyżywa się na innych.

 • oli lubi Komentarz

  Wystarczy popatrzeć na niektórych biskupów episkopatu to widok wysportowanego księdza -kulturysty jest znacznie przyjemniejszy niż brzuchatych hierarchów...

 • oli lubi Komentarz

  Tak tak, jasne. Ja i tu piszący przepraszamy panią Sabinę, za zniszczenie tak wspaniale zapowiadającej się kariery trenerskiej. Bo przecież nieprawdą jest, że nie wprowadzała młodzieży do drużyny. Co było teraz doskonale widać. Przecież mamy wspaniale ograną Rosiak czy Kozimur, które co mecz biorą odpowiedzialność na własne barki. Gdzie piłkarki w tym wieku potrafią być w wielu klubach z górnej półki postaciami wiodącymi. Sama grała przeciwko takiemu choćby Istocznikowi Rostów w LM, który wówczas składał się w 90% z dziewczyn około 20-letnich +/- 2 lata! Przecież nieprawdą jest, że w europejskich pucharach odpadaliśmy z amatorkami. Nieprawdą jest, że treningi wyglądały jak wyglądały, bo to była tylko zasłona dymna, a dziewczyny po powrocie do domu przerzucały co dzień po trzy tony węgla, a w czwartki to nawet pięć.
  Zawodniczką była wspaniałą, jedną z najlepszych jakie w Lublinie kiedykolwiek grały, włączając w to drużyny przyjezdne. I tego pani Sabinie nigdy nie zapomnimy, bo była z nami nawet gdy klub stał na krawędzi bankructwa i zupełnego upadku.Ale pani Sabina jako trener niestety nie pozwalała myśleć o tym, aby drużyna szła do przodu. Od lat kilku staliśmy w miejscu, czy wręcz cofaliśmy się. Dlatego następnym razem zanim coś mądrego napiszesz, to zastanów się czy aby na pewno jest to mądre.

 • oli lubi Komentarz

  @Żaba - Nie podniecaj się tak tym zwycięstwem, bo wierz mi - nie ma czym, w odróżnieniu do tego z 2012 roku, które również wspominasz. I nie chodzi tu o "umiejętność przegrywania", ale to temat zbyt długi, aby tutaj wszystko opisywać. Bo jakim to wyczynem jest pokonanie zespołu, w którym nie ma bramkarki, a naprawdę grają może 4 dziewczyny?
  @ JIIIS - Śpiewy o które pytasz dotyczyły tego, że niektóre osoby zamiast o rzetelnym wykonaniu pracy za którą mają płacone, bardziej myślą o wycieczkach do Żuka i wylewaniu tam swoich żali. Bo jak widać "mobilizacja" na dwa mecze podziałała. Trzeciego miała już nie dotyczyć, więc komuś chyba wydawało się, że z Koszalinem można punkty już bezkarnie gubić. Daliśmy więc do zrozumienia, co myślimy o takim podejściu do sprawy. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich dziewczyn, bo widać, że części ambicja nie pozwalała na olewactwo. A te które sobie zasłużyły wiedzą kogo to dotyczyło. Jeśli nie - to może Eugeniusz Kijowski im powie :)

  Małe podsumowanie - w mojej skromnej opinii, aby sytuacja wróciła do normy należy sporą część pań, szczególnie tych z muchami w nosie, pożegnać. Niech zostaną tylko te, którym naprawdę zależy na uczciwym wykonywaniu swojej pracy, a które to są z wysokości trybun widać doskonale. Niech zostaną te z charakterem takim, jaki np. pokazała nasza srebrna drużyna z sezonu, gdy wielu przepowiadało spadek, a zawodniczki pół sezonu grały z free. Lepiej tego mistrza przegrywać mając trochę słabszy skład, ale dający z siebie 100 czy nawet 110%, niż dlatego, że komuś bardziej niż na grze zależy na mąceniu.

 • oli lubi Komentarz

  Otóż to. Widzę, że Probierzowi nie w smak to, że jak się chce, to można jednak w miarę skutecznie łączyć ligę z grą w pucharach.To go właśnie najbardziej boli, że jednak ktoś, w tym przypadku Stokowiec postanowił wyłamać się z teorii Probierza i Zielińskiego zresztą też , że nie można skutecznie połączyć tych dwóch rozgrywek. Lepiej pograć sobie raz na tydz w lidze i strugać bohatera nie wychylając przy tym głowy poza granice Polski. Żałosny gość !

 • oli lubi Komentarz

  Balonik to pompujecie wy , marne dziennikarzyny. Pilkarze juz tak sie wystraszyli waszego marnego hejtu , ze nie mowia , iz jada na ME by wygrywac , tylko belkocza cos o wyjsciu z grupy. A wszyscy wiemy , ze to nie sa Mistrzostwa w wychodzeniu z grupy tylko MISTRZOSTWA EUROPY.

 • oli lubi Komentarz

  Bo Gniezno to takie doopy wołowe trzeba było zrobić tak jak Czewa rok przerwy i po temacie zawodnicy nic nie dostali i pasuje teraz Czewa nagle dostaje 1 mln z miasta i gratis miejsce w 1 lidze
  Tak się kaszle wysoki sądzie w tym kraju po co się bawić w licencje nadzorowane i spłacać długi
  Ciekawe co na to Walasek i Emil haha
  Widać "Honor "w tym sporcie to słowo Obce

 • oli lubi Komentarz

  Bardzo się cieszę, że znalazła się osoba, która potępiła tę wypowiedź.
  Chylę czółka :)
  Zgadzam się z Tobą, że taka rozmowa wyemitowana w publikatorach powinna zaistnieć tylko i wyłącznie za zgodą "pacjenta"
  Najlepszego :)

 • oli lubi Komentarz

  .........Falubbaz coś znaczy w tej lidze"
  Sportowo tak ,moralnie mniej niż zero .

 • oli lubi Komentarz

  Chciałbym przypomnieć polskim kibicom, że swego czasu Reprezentacja Polski Kobiet otrzymała na kilka lat gwarancję występowania w World Grand Prix niezależnie od osiąganego wyniku. Było to wtedy, gdy nie było jeszcze podziałów na dywizje. FIVB pomogło wówczas reprezentacji, która na arenie międzynarodowej niewiele osiągała. To było jakieś 4 lata po zdobytym złocie ME i braku innych osiągnięć. Biorąc to pod uwagę, bardziej wydaje się usprawiedliwione wyciągnięcie ręki do reptezentacji Rosji, która: jest aktualnym Mistrzem Olimpijskim, zwycięzcą Pucharu Świata, Mistrzen Europy i drugim zespołem rankingu FIVB. Tym samym oburzenie polskich kibiców świadczy o hipokryzji. Możecie shejtować ten komentarz, ale nic nie zmieni faktu, że pierwszym beneficjentem niesportowej pomocy ze strony FIVB była żeńska reprezentacja Polski. Też uważam, że Rosja zasłużyła na spadek, ale pamiętając tamtą historię nie mogę sarkać, wtedy też nie sarkałem. Poza tym może będzie sprawiedliwiej, bo jak widzę jak układa się grupy pod Brazylię, tak żeby Brazylia zawsze była w grupie 3 wychodzących zespołów i z potencjalnie słabszymi przeciwnikami, to mnie szlag trafia.

 • oli lubi Komentarz

  Bo z Wojaczka to niezła ..., w zeszłym roku w Grudziądzu z synkiem nieudanym jak on panoszył się na stadionie i straszył karami. Jego wszędzie w Polsce jak mają wyznaczonego to wkur.. chodzą, bo trzeba się tym gościem użerać a on i tak prawie w każdych zawodach numer wycina. A co było zimą na lodzie? Ruski powiedzieli FIM źe nie chcą już go widzieć więcej.

 • oli lubi Komentarz

  Wszyscy wylewają kubeł pomyj na organizatorów, BSI, Olsena. Oczywiście zgadzam się z tym. Ale dlaczego tak mało piszecie o zawodnikach? Według mojej obserwacji zawodnicy od piątkowego treningu byli dogadani z całym cyrkiem BSI o przerwaniu zawodów po 12 biegach. Świadczą o tym głupawe uśmieszki, wzruszanie ramionami głównie Taia, Grega, Holdera i wielu innych. Może chcieli zbojkotować start, ale pewnie im zagrozili, że kaski nie będzie, a jeszcze i kary się pojawią za złamanie regulaminu. Więc panienki stwierdziły, że lepiej odbębnić te pare biegów, kibica robi się w trąbkę, bo zawody zaliczone a kaska na ich koncie będzie się zgadzała. BSI zadowolone, zawodnicy też więc pełnia szczęścia. Potem tylko woda w usta, niby zmowa milczenia i OK. A TY GŁUPI KIBICU PŁACZ i PŁAĆ!!!
  Zabrakło jaj panowie zawodnicy!!! Dlatego od dziś 15 PANIENKOM z SGP mówię zdecydowanie NIE!!! Zapłaciłem, ale po raz ostatni.
  Trzeba było pomyśleć o kibicach i w piątek powiedzieć NIE jedziemy!!!
  Straciłem szacunek do zawodników i dyscypliny.

 • oli lubi Komentarz

  Adrian Rymel? najlepszy pepicek jakiego widziałem na torze w ostatnich latach. ofc nie biorąc pod uwage takich gwiazd jak Antonin Kasper czy Bohumil Brhel. Rymel byłby teraz spokojnie w ekstra ale niestety ta kontuzja :(
  Bardzo sympatyczny zawodnik. Niestety również jak Ty nie znam jego dalszych losów. Ale jak widzisz ktoś jednak pamięta :D

 • oli lubi Komentarz

  To zupelnie jak Ostrow.