S.G.M-cz - lubi

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Od tygodnia na forum nic tylko Janowski , Zmarzlik , Zmarzlik Janowski.
  Jeżeli chodzi o CYKL SGP. to Janowski może Zmarzlikowi jak na ten czas motocykl zapychać. Zmarzlik ma cztery medale IMŚ. a co ma Janoś ? nic. O sorki ma, cztery lata dłuższy staż żużlowy.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Szanowny pan redaktor próbuje dorobić ideologię do sprawy która jest banalnie oczywista. Janowski to człowiek niedojrzały psychicznie, któremu woda sodowa uderzyła do głowy, blokuje zdrowy rozsądek i która sprawia, że mimo upływu lat nadal zachowuje się jak mały chłoptaś. Ktoś powinien dać mu po łapkach i pokazać miejsce w szeregu dla dobra jego i ogółu. Zmarzlik natomiast pomimo swojego wieku to człowiek na wskroś dojrzały. Zbudował dom, ma żonę i dziecko, wykazuje się empatią wobec chorych dzieci a wszystko co robi podporządkował żużlowi i oddaje temu całe serce. Dzięki temu został MP, oraz dwa razy został mistrzem świata. Tylko tacy ludzie osiągają najwyższe cele, całą resztę zazdrość, niemoc oraz poczucie bezsilności wpędza w kompleksy co powoduje, że stają się maluczcy i śmieszni. Tyle w temacie mr redaktor.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Czekam na info od Red Bull, ze podziękowali jemu za współpracę. Myślę ze potrzebuje taki strzał prosto w łeb, żeby zrozumiał co to jest "szacunek" do innych ludzi. Ignoruje wszystkich którzy jemu nie pasują. Jest słaby psychicznie nie potrafi się przyznać do swoich błędów. Dobrucki na zbity pysk powinien wywalić jego z kadry.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  - Słoma wyszła z butów , tej wytatuowanej wrocławskiej gwiazdeczce. - Kto teraz będzie miał szacunek i będzie bronił tego tlenionego narcyza ? - Chyba tylko tacy jak on bua ha ha ha ha... :)

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Jest burak to i jak burak się zachowuje a wy drążycie temat o gosciu na którego nie warto zwracać uwagi !

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  @"Janusz Gil" Ja wiem, że to boli i musi boleć. W tej sprawie wypowiada się osoba bezstronna, specjalista od wizerunku zawodników.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  jak to co --zazdrosc ,bo w wszystkim innym dobrem to nie dorasta do kostek bartkowi

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Dzieli ich to, że Bartek to prawdziwy mistrz, a Janowski został okrzyknięty dzbanem roku za zachowanie w Lesznie i tyle.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Janowski, Pawlicki i może jeszcze kilku ma poważny ból d#py, że znowu ten Zmarzlik. Tyle. Bartek to jest absolutny nr 1 światowego żużla. Reszta gdzieś aspiruje do tego, aby mówić o nich, że liczą się w czołówce światowej. Tak jak powiedział Mirek Jabłoński, że można Bartka nie lubić bo jest z Gorzowa, bo jest z innej części kraju, ale za to co zrobił dla żużla trzeba mu oddać to że jest najlepszy. Wielką umiejętnością jest docenić rywala który z tobą wygrywa. Udźwignąć porażkę to dopiero jest zwycięstwo.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  MISTRZ jesli jest mistrzem to musi umiec wygrywac i musi umiec przegrywac ,janowski nie umie ani jednego ani drugiego ,wygrywa jesli" zaszwindluje" jesli nie to sie "nadyma" ,nie wiem jak sie zalapal na zuzel ,bo gdyby nie to, bylby zwyklym pastuchem ,albo pracownikiem skupu zlomu czy butelek...w kazdym razie , nie jest godny reprezentowac zadnego klubu ,a w zadnym przypadku Polski .Mam nadzieje ze Rafal Dobrucki (szacunek) i odpowiedzialni za polski zuzel ,wyciagna wnioski....

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Do tej pory bardzo lubiłem Macieja, bo to nasz klasowy zawodnik,ale po tym co pokazał w IMP stracil wiele w moich oczach. Bartek to jest jednak klasowy zawodnik. Jedzie po trzeci tytuł.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Pawel Przedpelski jak zawsze gosciu z klasa!:)

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Ale jak finał zakończył się skandalem ? Finał był ok, graty dla organizatorów. Skandalem to można jedynie nazwać zachowanie jednego z wygranych zawodników. A to jest bardzo duża różnica.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Ja bardzo Bartka polubiłem bo ma klasę i szacunek do rywali. Jest odwrotnością Pawlickiego czy Janowskiego gdzie kombinatorstwo jakieś celowe upadki, fochy czy chamstwo to norma.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Ja uwielbiam styl i postawę Bartka. Nigdy sam się nie kładzie jak znany z tego Piterek,zawsze skromny gotowy do walki o każdy punkcik. A co do Janosia to nie widzieliście jak mu gul chodził na podium że mu nie pykło z tym złotem?? Obrażony na cały świat że jest za słaby na Bartka.hahaha. Zachowanie 5 latka a anie dorosłego faceta.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Janowski zachował się jak małe dziecko któremu zabrano zabawki w piaskownicy i już nie będzie się z dziećmi bawił. Prostackie zachowanie ponoć dorosłego faceta. Klasa mistrza pokazał Kołodziej. Pięknie potrafił się cieszyć z medalu. Brawo i szacunek. Postawa godna sportowca. Janowski i Pawlicki Piotrek to okrutny kompleks Zmarzlika mają i żadne ich zaprzeczenia nie zmienia tego. Pokazali już podczas dekoracji IMP na co ich stać.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Po porażce Wrocławia w Gorzowie w meczu ligowym, Janowski i spółka obrazili się i nie wyszli na obowiązkową konferencję pasową. To samo było po porażce Wrocławia w Lesznie, teraz Janowski obraził się na Bartka. Widzę, że mamy problem nie tylko z Janowskim, ale z całym klubem Wrocławskim. Zobaczycie, że w razie niezdobycia przez Wrocław tytułu mistrzowskiego w tym roku, sytuacja się powtórzy.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Zmarzlik - 26 lat, cztery medale IMŚ w tym dwa złote, ikona poda każdym względem.
  Janowski - 30 lat, cztery... konkretnie L4. Zero medali IMŚ, zero honoru, zero pod każdym względem.

 • S.G.M-cz lubi Komentarz

  Na Golloba też bardzo długo gwizdali. Minęło bardzo dużo czasu zanim przestali (albo im się znudziło). stalowy michu - trafiłeś w sedno. To jest chyba najzwyklejsza zazdrość i bezinteresowna zawiść, taka typowo polska. Trudno przełknąć mając ego wielkie jak stodoła, że ktoś jest aktualnie (celowo pisze aktualnie, bo sytuacja może się odwrócić) lepszy. Solą w oku jest kontrakt z Orlenem, brak problemów z osobowością, z prawem itp. itd. Jakie zarzuty wobec Bartka można wymyślać świadczy to co napisał Jareo1. Nie ma się czego czepić to chociaż tak przywalę. No ale cóż trzeba z tym żyć chociaż ciężko się znosi kontakt z ludźmi, którym żółć wylewa się uszami