Ruch Chorzów - Walka Zabrze 3:1 w meczu sparingowym

W swoim ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze Ruchu Chorzów pokonali Walkę Zabrze 3:1. W pojedynku rozgrywanym 3x30 minut gole zdobywali: Marcin Nowacki (dwie) i Piotr Ćwielong dla Ruchu oraz Marcin Rejmanowski dla Walki.

Michał Piegza

W zespole Ruchu nie zagrali Grzegorz Bonk oraz Michał Osiński, którzy nie zmieścili się w kadrze na rundę wiosenną. Pierwszy z wymienionych być może przejdzie do Zagłębia Sosnowiec, a "Osą" kilka tygodni temu interesowało się Podbeskidzie Bielsko - Biała.

Ruch Chorzów - Walka Zabrze 3:1 (1:0, 3:0)
1:0 - Ćwielong 16'
2:0 - Nowacki 40'
3:0 - Nowacki 43'
3:1 - Rejmanowski 82'

Ruch Chorzów: (I tercja): Mioduszewski - Jakubowski, Adamski, Baran, Brzyski - Grzyb, Nowacki, Straka, Ćwielong - Janoszka, Fabusz; (II tercja): Perdijić - Jakubowski, Golem, Baran, Brzyski - Grzyb, Pulkowski, Straka, Nowacki - Ćwielong, Janoszka; (III tercja): Struski - Domżalski, Grodzicki, Ninković, Nykiel - Mikołajek, Feruga, Sadlok, Balaz - Sobczak, Fabusz.

Walka Zabrze: (I tercja): Piechota - Okrzesik, Sala, Rzepka, Szurka - Rejmanowski, Krzęciesa, Markiewicz, Marek - Marzec, Lindner; (II tercja): Makowski - Cyran, Gałecki, Rzepka, Kupis - Kutka, Sala, Krzęciesa, Marzec - Stawowy, Markiewicz (55' Lindner); (III tercja): Piechota - Rejmanowski, Gałecki, Baron, Szurka - Ferenc, Piekarski, Andrzejaszek, Kołsut - Stawowy, Lindner.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!