Gundogan - Czy forma w następnym sezonie będzie taka jak dotychczas ?

autor: Bekisz | 2014-04-10, 20:50 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Już oficjalnie wiadomo że Ilkay Gundogan nie zagra do końca sezonu. Tak więc pozostaje pytanie co z tą kontuzją pleców i jego kontraktem ? Zdaje się że Niemiec podpisze nowy kontrakt z Borussią Dortmund jednak nic nie wiadomo. Łukasz Piszczek nie grał tylko pół roku a Gundogan cały sezon. Tak więc się zastanawiam co będzie z jego formą ? Co będzie najkorzystniejsze z Gundoganem dla zespołu z Dortmundu ? Czekam na Wasze opinie ;)
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
EneMene

Z Piszczkiem sprawa wygląda inaczej, bo nie przećwiczył on z drużyną letniego okresu przygotowawczego (czyli tego najdłuższego - najważniejszego) i dlatego jego powrót w środku sezonu nie wyglądał efektownie i efektywnie. Gundogan natomiast ćwiczył z drużyną i w lato i w przerwie zimowej, a gdy wiadomo, że już nie wróci w tym sezonie będzie miał czas na spokojne wyleczenie kontuzji i przećwiczenie wspólnie okresu przygotowawczego z drużyną BVB. Dlaczego z BVB? Nie sądzę, aby on sam decydował się o zmianie klubu po sezonie, w którym teoretycznie nic nie zagrał. O formę bym się nie martwił, bo jego sytuacja po zakończeniu sezonu będzie wyglądać tak samo jak sytuacja Błaszczykowskiego, Suboticia i każdego innego zawodnika Borussi - w pełni sił po pełnym wyleczeniu kontuzji przystąpienie wspólnie do okresu przygotowawczego przed kolejnym sezonem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.