Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tylko abonamenty qrwa płacić, dziady pieprzone, nawet qrwa informacji na antenie o awarii tylko wpieprzyli piłke nożną, a potem stary program i tyle.

 • lolek35 otrzymał srebrny medal w kategorii Guru Dnia

 • lolek35 napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - Motor Lublin

  47:43 dla GKM-u tak na otarcie łez po jutrzejszej porażce z Betardem ;]

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  j czewe ;]

 • lolek35 napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra

  @MyszPolski FZ: bo Dudek jak pyknie dobrze ze startu to ciężko go strzelić, mądrze jedzie. Cóż wygrał lepszy :) Ciężko jest wygrać mecz trzema seniorami z tak mocną drużyną. Chociaż po punktach może tego nie widać, bo tam prawie same po 6 i w pobliżu u Was, ale cała drużyna pojechała równo i wspomogła prawie bezbłędnego Dudka :) ..a u nas 3 dwucyfrówki i reszta daleko w polu :) Gratuluję 3 punktów ;]

 • lolek35 napisał/a komentarz do MrGarden GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra

  Mówiłem przed meczem i powtórzę, po ujjjj Tofik który na e-ligę się nie nadawał, nie nadaje i nie będzie nadawał. Trzeba było wstawić Pawlickiego i zastępować go od początku Ruskiem, skoro Krycha nie mógł jechać, a Kempes go pcha w 11 biegu, to już w ogóle był sens jak ujj.

 • lolek35 napisał/a komentarz do PGE IMME w Toruniu

  Emocje jak na grzybobraniu. Komentator się podnieca jak by na torze działo się nie wiadomo co, a wszystko kończy się maks po 3/4 pierwszego pierwszego okrążenia. Reszta biegu idzie gęsiego. Równie dobrze mogli by jeździć na jedno okrążenie.

 • lolek35 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Bayern - FC Barcelona. "Bezlitośni", "Byli jak walec" - niemiecka prasa zachwycona

  Wielkie halo, nie byli faworytami, dostali w dupsko i tyle. Większym blamażem była porażka w finale z Milanem 4:0 gdzie faworytami byli, a zagrali wtedy jak by dopiero uczyli się grać w piłkę ;]

 • lolek35 napisał/a komentarz do Tour de Pologne 2020. Czesław Lang mówi, jak radzi sobie z hejtem. "To nie robi na mnie wrażenia"

  Teraz tylko wolno pisać dobrze... bo jak napiszesz coś nie tak, nie pochwalisz to już nazywane jest to nie krytyką, a hejtem ;] Słowo hejt stało się wszędobylskie tam gdzie w trakcie jakiejkolwiek dyskusji ktoś pisze nie po myśli autora tematu. Nie zgadzasz się z czyjąś opinią to od razu jesteś hejterem. Więc może by tak zacząć po staremu, tak ja to się kiedyś dyskutował... i słuchać nie tylko pochwał ale i tych złych opinii i wyciągać wnioski, myśleć...a może trzeba by zrobić to inaczej ?

  Co do samego wypadku to wina jest bezsprzeczna i jest nim zwyczajny bandyta na rowerze, nie sportowiec i jak bandyta powinien być osądzony. Dobrze wie czym grozi upadek na szosie przy takiej prędkości, a mimo to z premedytacją wcisnął gościa w płotki i nic go tu nie tłumaczy. Dożywotni zakaz udziału w jakichkolwiek imprezach sportowych czy to profesjonalnych czy amatorskich i tyle w temacie.

 • lolek35 lubi Komentarz

  Tour de France trwa trzy tygodnie. Gromadzi najlepszych kolarzy zawodowych z całego Świata. Podobnie Giro d'Italia. Wyścig kolarski Dookoła Polski trwa kilka dni. Tegoroczny aż 5. Startowali w nim - jak mówi Czesław Lang - najlepsi kolarze Świata. Niby wszystko fajnie, tyle że nazywanie tego wyścigu wyścigiem dookoła Polski to zwykłe nadużycie. Czesław Lang zbudował na marce Tour de Pologne swój prywatny biznes i wszelkie sportowe aspekty tego przedsięwzięcia przepuszcza przez filtr korzyści finansowych. Stąd, zamiast wyścigu dookoła Polski, mamy kilkuetapowy wyścig po ziemiach... W tym roku po śląskiej, małopolskiej, i psim swędem opolskiej. Zainteresowanie wyścigiem maleje z roku na rok, bo formuła tego na wskroś prywatnego przedsięwzięcia w żaden sposób nie zaspakaja oczekiwań kibiców kolarstwa i nie budzi większego zainteresowania u osób postronnych.
  Ludzie w III eRPe nie ekscytują się tym wyścigiem tak, jak Polacy ekscytowali się Wyścigiem Pokoju, w którym - o dziwo - nie startowały gwiazdy profesjonalnego kolarstwa, nie było wielkich dmuchanych balonów i wysokich, pieniężnych nagród dla zwycięzców. Czas najwyższy, co by Pan dyrektor Czesław przestał nadużywać nazwy Tour de Pologne i zastąpił ją czymś w rodzaju Tour de ............ na przykład Orlen, Drutex, Lotos, tudzież Lang.
  Organizatora Wyścigu Dookoła Polski powinno wybierać Ministerstwo Sportu. W wyścigu powinni brać udział wyłącznie amatorzy z całego Świata. Ta szczególna dla polskiego kolarstwa impreza powinna składać się z minimum trzydziestu etapów i "nawiedzać" corocznie wszystkie województwa. Ustanowienie Tour de Pologne największym na świecie kolarskim wyścigiem dla amatorów przyniosłoby o wiele większą i skuteczniejszą promocję Polski niż karykaturalna promocja Obajtek Orlenu za pomocą starego "Orła z Krakowa", czy pokazywanie przez pięć dni balonów Lang Timu.

 • lolek35 napisał/a komentarz do Żużel. Wraca temat dopingu technologicznego! Na tapecie butelki z nitro. Ekspert mówi, co należy zrobić [WYWIAD]

  @Kurt Kobajn: welonik po poprzednim razie się za nim ciągnie niestety.. ale nie uważam, że powinno się wieszać na kimś psy bez dowodów. Procedurę tankowania jednak można zmienić skoro istnieje taki problem, że niektórzy mogą mieć dostęp do "ulepszeń" i rozwieje to wszelkie wątpliwości. Kto jest dobry będzie nadal, kto korzystał z soku z gumijagód trochę zwolni :) ale nie będzie niepotrzebnego szumu. Nasz Artiom też coś ostatnio delikatnie zwolnił...bo zaczyna się męczyć z tymi zwycięstwami, albo przeciwnicy przyspieszyli :) W każdym razie skoro można zapobiegać to trzeba, niech wygrywa sport bo co raz mniej go w koło...

 • lolek35 napisał/a komentarz do Żużel. Wraca temat dopingu technologicznego! Na tapecie butelki z nitro. Ekspert mówi, co należy zrobić [WYWIAD]

  Bardzo dobre rozwiązanie, oby zrealizowane jak najszybciej. Skoro jest podejrzenie przekrętu i można temu zapobiec to należy to zrobić.

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  przez 4 okrążenia jadą gęsiego, nic się praktycznie nie dzieje, a komentator z nc widzi walkę na torze, czy oglądaliśmy inny bieg ? ^^

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  no chyba, że mówimy o Dudku który pojechał za szeroko i stracił punkty

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  chyba na pierwszym łuku bo dalej nie zauważyłem żeby coś się działo...

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  NUDA, NUDA, NUDA.... to już nie jest żużel, start i gęsięgo do mety, szkoda na to czasu.

 • lolek35 napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali Gorzów komentuje werdykt KOL. "Otworzyliśmy puszkę Pandory. Niebezpieczny precedens"

  No to może walkower dla Włókniarza, a nie zaliczenie wyniku panie prezesik. Mecz nie mógł być kontynuowany z winy gospodarza. Niewłaściwe przygotowanie techniczne. Przestarzały, nie konserwowany sprzęt ulega awarii, czyż nie ? a kogo obchodzi kto jest właścicielem i kto powinien o to dbać ? Stadion ma być przygotowany przez organizatora na jajko i tyle. Decyzja o powtórzeniu jest jak najbardziej słuszna moim zdaniem. Wszystko rozstrzygnie 15 biegów na torze, a nie decyzją na papierze. Zaliczenie tego wyniku było by precedensem i furtką do kombinowania. Za chwilę kolejny stadion by się zapalił przy korzystnym wyniku. To ma być rywalizacja sportowa między zawodnikami, a nie metody typu "Kultywator Toruń" "Brona Bydgoszcz" itp. pamiętamy ;]

 • lolek35 napisał/a komentarz do Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin

  @Paulek: za to , że się szmaciarz na tor położył jak 5:1 dla Lublina było, a nie za to co przywiózł. Ale frajerstwo zostało ukarane!

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  brawo Grisza, brawo Lublin, wygrał sport

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  menda musi być ostatnia

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  niesportowe zachowanie musi być ukarane

 • lolek35 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  brawo Lublin, jechac z oszustami

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.