Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bart75 lubi Komentarz

  Nie dziwię się Przedpelskiemu. W Częstochowie mu ufają o daja szanse. W Toruniu zaufali pseudo trenerowi Frątczakowi, który pozbył się z klubu wszystkich wartościowych osób z nim zwiazanych: Miedzinski, Przedpelski i Kosciecha. Na to wszystko pozwolił prezes Terminski.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Dziękujemy panie Marku za te wszystkie niezapomniane chwile, sukcesy i worek medali. Bez trenera Cieślaka kadra już nie będzie taka sama. Koniec pewnej epoki.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Może jak Cieslak chce odpocząć ale nie na Dobruckiego jest za słaby

 • Bart75 lubi Komentarz

  Dobrucki? Naprawdę? Z jego charakterkiem i głupim gadaniem, ta kadra na momencie się rozleci. Pokazał jak się juniorami opiekował... Jedni byli faworyzowani inni poprostu byli. Słabo, naprawdę słabo.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Ja bym się zapytał, gdzie ten Woffinden, gdzie ten Janowski.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Temat atmosfery w klubie składzie ,Leszna, Sparty, lub innych klubach trzonu zespołu nigdy się nie pozbywa, jak to jest w niektórych klubach ,Współpraca trwa nie jeden tylko sezon,Mamy widoczne efekty,P.Wojciechu wprowadzenie zawodnik pod nr 8,16 już narobiło zamieszania.Zmieniać tabelę biegową pod dyktando jednego klubu ,to nie jest potrzebne, Juniorka po co dokładać kolejny bieg juniorski jak i tak junior jedzie w parze z seniorem w kolejnym biegu,Jeżeli coś zmieniać należało by sięgnąć do zawodników szkoleniowców niech się wypowiedzą.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Kolega Pawliczak jak widzę dosyć zarozumiały chłopak. Zasugerował, że kulą u nogi Falubazu są Dudek z Protasiewiczem?... Po jednym udanym meczu aż takie śmiałe wnioski? Hmm...

 • Bart75 lubi Komentarz

  I bardzo dobrze się stało, że Unia wygrała. Sparta bez kombinacji nie istnieje. I nie mówię o tym sezonie, a przynajmniej o ostatniej dekadzie. Już kiedyś Najwer ordynarnie wydrukował im utrzymanie w meczu z Wybrzeżem. A takich "smaczków" u Wrocławian było więcej, dlatego bardzo mnie cieszy przebieg wczorajszego meczu, choć kibicem Unii wcale nie jestem. Jestem kibicem uczciwej rywalizacji, ale we Wrocławiu nie wiedzą co to znaczy.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Ktoś tu pluje kibicą w twarz i twierdzi, że pada deszcz.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Śledź utonął w sosie własnym :P

 • Bart75 lubi Komentarz

  Panie Darek, teraz to Pan p..rdolisz głupoty. Przekombinowaliscie i tyle. Przed meczami z Lesznem Rusce zawsze gotuje się pod deklem i meczom, zwłaszcza w PO bliżej jest do cyrku niż sportowego widowiska.
  Aha, jeszcze gratulacje za posadzenie na ławce fajnie jadącego Jakuba

 • Bart75 lubi Komentarz

  Śledź to od lat pucybut WTS-u , mówi, co mu Rusko każe, taka galareta bez własnego zdania, oni tam wszyscy robią i mówią, co im Rusko każe i dlatego zawsze ośmieszają się finalnie i kończą jak kończą, bo Rusko to zacietrzewiony miłośnik nieczystych zagrywek i wszyscy w klubie maja być jak on, obłudni i kłamliwi i nikt się nie wyłamie, w WTS-ie są sami hipokryci, WTS to taka dyktatura jak Korea Północna, wedle zarządzenia wodza wszyscy lojalnie mają rżnąć głupa, no i Śledź rżnie zgodnie z zarządzeniem: "obejrzeliśmy ciekawe zawody, a narzekanie to norma" - zero własnej refleksji, reżim Ruski na to nie pozwala

 • Bart75 lubi Komentarz

  WROcŁAW i wszystko jasne

 • Bart75 napisał/a komentarz do Żużel. Przesadzone narzekania Falubazu na tor. "Jak ktoś tłumaczy się nawierzchnią, to znaczy, że jest słaby"

  Prawda jest taka że Skóra wszędzie narzeka na przygotowanie nawierzchni , płaczki .

 • Bart75 lubi Komentarz

  Nie wierz nigdy kobiecie śpiewał Romuald Czystaw. Poza tym artykuł o niczym.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Kępa na przykładzie Grega pokazał , że z nim w CH.... Można tylko raz pograć i drzwi zamknięte są bez powrotu.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Hynek..pakuj mandżur I wypad...

 • Bart75 lubi Komentarz

  Hynek, ty to jesteś od układania butów na półce w galerii, a nie od dawania dobrych rad. Jak taki hejter jak ty ośmiela się wypowiadać na temat żużla? Przyznam że nie doczytałem do końca z obawie o zwieracze, mało się nie zes*ałem ze śmiechu. Trochę jednak mi ciebie żal. Za groszową pensję sprzedajesz buty, więc żeby sobie dorobić zajmujesz się hejtem na SF. No cóż, życie nie zawsze tak się układa jak byśmy tego chcieli.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Giertych wszystko prosto powiedział, że bardziej prosto nie trzeba. Wszystko to jest bardzo zastanawiające by nie powiedzieć wprost - podejrzane. Dokładnie tak jak z aferą z ludźmi Ziobry w Ministerstwie , Sądzie Najwyższym i KRS-ie , którzy planowo i z premedytacją niszczyli hejtami i oszczerstwami sędziów upominających się o praworządność. Prokuratura nawet nie sprawdziła ich telefonów, nie zabezpieczyła komputerów. Uniemożliwiła zabezpieczenie dowodów, wszczynając tylko tzw. postępowanie wyjaśniające. Tylko parę osób z tej licznej grupy zdymisjonowano. Ale nie pozbawiono pracy, dalej są sędziami.
  Ale tego się nie dowiecie w TVP ani w żadnych mediach tzw publicznych, ani w żadnych prywatnych finansowanych przez Srebrną czy Biereckiego. Także o elementach układanki w sprawie Kosteckiego.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Panie Redaktorze Dariuszu, z treści wynika, że może pan "przywiązywać" Doyla w kolejnych dniach do innych klubów. Do kogo pan go skieruje jutro.

 • Bart75 lubi Komentarz

  Kombinatorzy się skusza a potem skończą jak ostatnio za sukiennika

 • Bart75 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  jest gdzieś transmisja w tv ?

 • Bart75 lubi Komentarz

  Wreszcie ktoś Mirosławowi Jabłońskiemu dał do zrozumienia jaka jego rola. Mnie najbardziej dziwiło jak "specjalista" Nice Ligi krytykuje i poucza czołowych zawodników Ekstraligi, czy GP.

 • Bart75 lubi Komentarz

  No i koniec tematu. Brawo trenerze Cieślak.

 • Bart75 lubi Komentarz

  W sprawie Katastrofy Smoleńskiej Prokuratura wałkuje temat domniemania Zamachu latami niemal do dzisiaj! U Kosteckiego szast prast - pewne samobójstwo załatwione! Dobra Zmiana?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.