Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Szanowne SyFy.
  Apelujcie, zastanówcie się jak, proponujcie, zwróćcie się nawet do samego zarządu UT o reakcję. Komentarze w necie nt. Woryny, stosunku i planów kibiców względem jego osoby itd jest mnóstwo i są one BARDZO niepokojące. Zróbcie coś (bo przecież my, kibice, nie jesteśmy partnerami do jakichkolwiek rozmów, jak to niegdyś stwierdzić raczył jeden z Waszych kolegów), żeby ten mecz nie skończył się żadnym skandalem...

 • AiZys137 lubi Komentarz

  I co zrobi Jacek? Będzie polował na Worynę? Twoje marzenia są doskonałym przykładem, że Pan Rempała nie powinien absolutnie dostać zgody na wsiadanie na motocykl.

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Oglądałem dziesiątki razy powtórki z tego feralnego biegu i w sposób całkowicie bezstronny uważam że kask był przynajmniej niedopięty, jeśli nie całkowicie odpięty. W dodatku gdy parę tygodni później Paweł Przedpełski zanotował w innej sytuacji podobny upadek, to dla mnie stało się pewne że powodem śmiertelnych obrażeń Krystiana był kask. Żeby było jasne - sprawcą upadku był Woryna ale nie śmierci Krystiana. Tych rzeczy nie należy łączyć bo upadki w żużlu zdarzają się często. Dla kibiców Tarnowa to będzie ważny test na przyzwoitość.

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Cokolwiek człowiek powie- wyjdzie na hejtera...
  Ale Jacek- tak po męsku: ile razy Ty startowałeś z niezaleczoną kontuzją?
  A ile takich apeli wydałeś przed tragedią?
  Może wtedy jak Lee umierał?
  Albo gdy Wardowi kręgosłup kroili?
  Żadnego..... bo sprawa Cię nie dotyczyła, a teraz i owszem- szkoda, że w takim wymiarze.
  Bardzo współczujemy i nikt z nas prawdopodobnie nie wie co czuje ojciec Krystiana- ale powoli wygląda to jak mimo wszystko zew krwi i szukanie winnych na siłę.
  .
  A co tam- walcie minusy: wypominanie wsparcia młodemu Worynie jest beznadziejne.
  Trzeba było tego w ogóle nie robić tylko z marszu wsiadać na chłopaka.
  Patowa sytuacja...
  pozdrawiam z Leszna

  P.S Skądinąd droga słuszna Jacku- bierz się za tych, którzy dopuszczają złe tory do walki. Obydwaj chłopcy wszak ponosili identyczne ryzyko.

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Wbij sobie to tego pustego łba, że Rempała zginął nie z winy Kacpra. Gdyby miał zapiety kask to pewnie skonczyloby sie na siniakach. Takie rzeczy zdarzaja sie w I łuku i tyle. Jedyną osobą która może mieć żal/pretensje jest Jacek Rempała. I jeżeli jeszcze nie wiesz, to on o nic Woryny nie oskarża, wręcz prosi o wsparcie dla niego. No ale ty wiesz lepiej.

 • AiZys137 napisał/a komentarz do Wielkie wsparcie dla Krystiana Rempały na stadionie w Rybniku (wideo)

  Równie dobrze powinieneś wykluczyć na zawsze Woffindena za to co zrobił Gollobowi w GP. Sytuacja dość podobna. A o tym, że Krystian jest w tak poważnym stanie przez to, że jechał z rozpiętym kaskiem to już nie wspomnisz pewnie...

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Byłem na stadionie, wypadek zmroził mi krew w żyłach. Widząc odfruwający kask Krystiana, oraz pędzące za raz zanim 2 motory, byłem przekonany, że już jest po zawodach. Co do winy Woryny, to się zgodzę nie zawinił w wypadku z powody braku umiejętności, ale jestem przekonany w 100% (jako kibic ROW-u) że przyczyna leżała w słabej koncentracji naszego juniora oraz psychice. Nalegałbym aby zanim Kacper znów zasiądzie na motorze był w stałym kontakcie z psychologiem sportowym. Robią z chłopaka nie wiadomo jaką gwiazdę, zrzucają na niego olbrzymią presję. Umówmy się, Kacper jeszcze nic nie pokazał w żużlu (nawet na tle 1 ligi), a każdy trener i prezes robi z niego złote dziecko polskiego żużla. Ta presja widać strasznie na nim ciąży, mało tego z powodu takiego traktowania, Kacper strasznie zaczął gwiazdorzyć. Co do słabej koncentracji... Dziś, początek meczu. Zawodnicy jadą na lawecie do prezentacji i jak co mecz rzucają w kierunku trybun piłeczki z nagrodami. Na szczycie pierwszego łuku piłeczkę rzucił Chmiel, zeskakując z lawet. Niestety gdy chciał na nią wrócić, nasza "gwiazda" zaczęła go popychać uniemożliwiając mu to. Takie idiotyczne zachowanie "skoncentrowanego" zawodnika tuż przed rozpoczęciem meczu. Wiele nie brakowało, żeby któryś się potknął, poślizgnął i został wciągnięty pod koła lawety...
  Krystian cała Polska modli się za Ciebie. Mam nadzieję, że razem z życiem przywieziesz ten bieg na 5:1. Kibic ROW-u.

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Wielki szacunek dla rybnickich kibiców,którzy przy zerowych gwizdach skandowali Krystian Rempała ,rownież prezes Mrozek robił wszystko by Krystian jak najszybciej znalazł sie pod fachowa opieka medyczna,sam jadąc za karetka do szpitala,dajcie spokój Worynie,złapał przyczepność,pociągnęło go ,ręka pewnie po kontuzji tez nie w pełni sprawna,i stało sie,miejmy nadzieje ,ze Krystian z tego wyjdzie,

 • AiZys137 lubi Komentarz

  A ja z tego miejsca chciałbym pozdrowić tych amatorów z NC+( Magazyn Żużlowy) .Rybnik trzeci raz z rzędu robi super wynik, a oni pier..lą ile ciężarówek Olsen wysypał.Gdyby nie Cieślak to ta "szm..a" słowem by nie wspomniała o Rybniku.W Lesznie działo się tyle że można by było zrobić cały program, a oni w dwie minuty zamykają temat.Wstyd i żenada.

 • AiZys137 lubi Zdjęcie

   

 • AiZys137 napisał/a komentarz do ROW Rybnik pokonał drużynę gości. Grigorij Łaguta poza zasięgiem rywali

  Mi się wydaje, że Szombierski raczej pojedzie w Rybniku :)

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Balon w Rybniku, Pawliccy rozsiani po Polsce, a ja mam podniecać się Kildemandem. Tragedia.

 • AiZys137 lubi Zdjęcie

   

 • AiZys137 lubi Komentarz

  W niedziele będziesz płakał bo skończycie sezon!

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Ten Chariss może wam wygrać mecz

 • AiZys137 lubi Zdjęcie

   

 • AiZys137 lubi Komentarz

  5 WRZESIEŃ GP CHALLANGE- znów zawitamy

 • AiZys137 lubi Komentarz

  mam nadzieję że trafimy na nich w PO i się ich rozdupi u nas i w Bydgoszczy wtedy taki CEP woźniak nie będzie już głupot gadał

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AiZys137 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Miesiąca

 • AiZys137 lubi Komentarz

  Dla ciekawskich i dociekliwych ..Do szpitala jest więcej niż 30 min tam i z powrotem ( dojazdowa droga do szpitala od stadionu jest akurat całkowicie zamknięta )ale.... widac że kierowca sie spieszył i dał rade za co dostał oklaski po powrocie ! Tyle w temacie osły !

 • AiZys137 lubi Zdjęcie

   

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.