Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • scorpio lubi Komentarz

  Dobrze że Frederik był w poprzednim sezonie wypożyczony do E-Ligi do Stali Gorzów i wie jak to wygląda w E-lidze po za tym to bardzo inteligentny zawodnik więc sam zdecyduje co będzie lepsze dla jego kariery przyznam szczerze że jestem trochę rozdarty z jednej strony życzę Frederikowi samych sukcesów oczywiście najlepiej by było gdyby je osiągał w barwach Startu Gniezno z drugiej strony jego odejście oznacza życiową szansę dla Kevina Fajfera bo on ma papiery na świetnego zawodnika i jest obdarzony o wiele większym talentem niż "Henioo" Gała oj ten przepis"U-24" namiesza we wszystkich klubach będzie się działo :)

 • scorpio lubi Komentarz

  za rok o awans walcza Rybnik i Łodz

 • scorpio lubi Komentarz

  Gdyby się udało zatrzymać Jakobsena w Gnieźnie to byłby ogromny sukces działaczy. Uważam jednak, że taka opcja wchodziła w grę tylko przy starym regulaminie. Przy U24 Duńczyk będzie miał multum ofert i raczej przeniesie się do Eligi. I chyba jest to dla niego najlepsza opcja, bo kiedy jak nie teraz gdy regulamin za nim stoi? Moim zdaniem Jakobsen to światowy #2 w kategorii U24. Lepszy jest tylko Lambert.

 • scorpio lubi Komentarz

  @Falubaz-ZG: Głowę sobie sprawdź... Nawet kibice z ZG się za Ciebie wstydzą...

 • scorpio lubi Komentarz

  dawno się tak nie darłem jak w momencie gdy Bartek zrobił Woffindena, niesamowity gość. Brawo! Jest absolutnie najlepszy! Brawo!!!!

 • scorpio lubi Komentarz

  Jak to Cegielski powiedział ten tor oddzielił zawodników dobrych od mistrzów. Zmarzlik i Woffinden robią spektakl i wygrywają, a Madsen narzeka dalej. PS: Brawo Bartek. Tyle radości w życiu kibica co mam dzięki Tobie ostatni raz miałem za czasów małyszomanii.

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix. Bartosz Zmarzlik królem Pragi. Piękna szarża w finale [RELACJA]

  @bjjj: Ty się,przepraszam, "obawiasz"? Jeśli Bartek obroni tytuł,-będzie to największy ,niepobijalny sukces polskiego żużlowca.Nawet,gdyby zaraz potem skończył karierę,(w co nie wierzę,bo jeszcze ma coś do zdobycia w kraju),to i tak długo, długo nic po takim wyniku.Oby tylko się spełniło. :)

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. Stal jedzie w fazie play-off, a PSŻ traci lidera formacji juniorskiej

  @P0ZNANIAK: Za Bajerskiego mieliśmy "pakę", więc nie było czym żąglować.Teraz mamy sezon na przeczekanie, więc wyluzuj...

 • scorpio lubi Komentarz

  Ale o co chodzi? Jasiński ma przed sobą mecze o DMP, a Poznań walczy o pietruszkę w 2 lidze. Wybór jest chyba oczywisty.

 • scorpio lubi Komentarz

  @FaUst: Słyszałeś że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele. Jako Golajek robiłeś fajną robotę, dlaczego teraz wylewasz żółć?

 • scorpio lubi Komentarz

  @FaUst: oj Dawidku, Dawidku. Ile jadu jest w Tobie :) Wszystko co piszesz jest ordynarnym kłamstwem, poczynając od band, którym homologacja kończy się w grudniu 2021 :)

 • scorpio lubi Komentarz

  nie wyglądało to od początku obiecująco, tym bardziej dziękuję wam chłopcy za to złoto!

 • scorpio lubi Komentarz

  @Kuba Kubek: Widzę, że matematyk jesteś :) 46-3 =42?

 • scorpio lubi Komentarz

  Brawo chłopaki brawo Polska

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. Lokomotiv - Start. Gnieźnianie uniknęli kompromitacji. Dwa punkty zostają na Łotwie [RELACJA]

  @Robert78: sorry,ale Polonia nie ma składu na pierwszą ligę.Nawet z Bellego:(

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. Robert Chmiel gościem w SpecHouse PSŻ Poznań

  @-K-: Jeśli jego IQ wynosiłby punkt mniej,to byłby rośliną.;)

 • scorpio lubi Komentarz

  @Godfather-Darth Vader: ty masz koles problemy natury psychcznej :)

 • scorpio lubi Komentarz

  W drugiej powinien już sobie poradzić!!

 • scorpio lubi Komentarz

  Zdecydowanie wolę Chmiela od Kajzera.

 • scorpio lubi Komentarz

  Dobry ruch naszego klubu, witamy gościa w Poznaniu. Zatem w Rzeszowie wyjdziemy jednak z 30 pkt.

 • scorpio lubi Komentarz

  Gratki Poznan, na pewno wzmocnienie.

 • scorpio lubi Komentarz

  Nie byłbym sobą gdybym nie pogratulował zwycięstwa swojemu zespołowi. Muszę przyznać, że jestem w szoku bo byłem pewny batów. Chmiel zupełnie inna galaktyka. Wolbert też pojechał swoje. Marcus też super. Będą z niego ludzie. Zbychu reaktywacja ! Tak można określić przemianę którą przeszedł w niecały tydzień ;). Lars także bo przywozi dwóch seniorów za plecami i to na wyjeździe ;). Reasumując: myślałem, że następne ligowe punkty będą dopiero 13 września a tutaj taka miła niespodzianka. Ale euforia nie będzie trwała długo bo za tydzień zostaniemy sprowadzeni do parteru bez względu na skład jakim pojedziemy. Proponuję oszczędzać kasę na Chmiela bo przyda się nam w innych meczach ze słabszymi drużynami. W ogóle lepiej byłoby pojechać w Krośnie oszczędnościowym składem bo po marnować niepotrzebnie kasę, której i tak pewnie nam później braknie (jeśli już nie mamy zaległości finansowych). I tyle w temacie.

 • scorpio lubi Komentarz

  Na Rzeszów, popatrzmy z trochę innej perspektywy. Przy czym zaznaczam, że wynik sportowy Rzeszowa, jest mi, oględnie mówiąc, obojętny. Cieszyć się trzeba z tego, że żużel w ogóle jest. Jeszcze kilka miesięcy temu nie było to takie oczywiste. Coś się dzieje, są zawody, kibice przychodzą, może nie tak jak kiedyś, ale jednak. Żużel to nie piłka nożna, gdzie upadek, czy bankructwo jednej bądź dziesięciu drużyn, różnicy nie robią. W żużlu, każdy ośrodek jest "na wagę złota". Rzeszów jest na mapie, to ok, niech walczą, działają, jadą. Pewne złe konotacje może budzić nazwa... Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe... no właśnie... "Towarzystwo"... oby nie było to "towarzystwo wzajemnej adoracji", ponieważ dla wszystkich będzie lepiej, aby Rzeszowiacy oglądali żużel na stadionie, a nie w TV...

 • scorpio lubi Komentarz

  W sumie ciekawy był meczyk i emocjonujący. Kilka kuriozalnych kiksów się wydarzyło, ale trochę żużla też dało się zobaczyć. Chmiel pokazał dobre starty, a Birkemose płynną i szybką jazdę na dystansie. Duńczyk ma papiery i jeśli opanuje emocje to może z niego wyrosnąć niezły zawodnik. Jak Skupienia zastąpimy Hjelmlandem i dodamy gościa Jasińskiego, to wyjdzie fajny skład PSŻ za rozsądne pieniądze. W Stali rozczarował mnie Ellis.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.