miras23 - lubi

 • miras23 lubi Komentarz

  Tragedia. No cóż, idźmy dalej. Po co na wsi Prezydent? Wiedziałem że się wypną.

 • miras23 lubi Komentarz

  Niestety to może być początek końca w Tarnowie... obym się mylił.

 • miras23 lubi Komentarz

  W Tarnowie nie będzie remontu stadionu długo,długo A później wcale,mamy takich włodarzy że pożal się Boże.Prezydent miasta to jest najwieksza porażka,jedyne co mamy dobre e Tarnowie to rozproszone drogi ,mosty i wiadukty,to im wychodzi najlepiej.Prezes Uni też skucony z wszystkimi,liczy tylko na Azoty A te przecież wcześniej czy później kurek zamkną i Unia zniknie z żużlowej mapy Polski ot taki będzie finał tego wszystkiego A stadion rozsypie się sam choć tak naprawdę już jest rozespany.Żal na to wszystko patrzeć.

 • miras23 lubi Komentarz

  Przykro na to patrzeć remontu nie będzie jeszcze długo o czym my gadamy jak Tarnów nie ma kasy na budowę mostu przez Dunajec stary zamkli i tak długo do moscic od Ostrowa się nie wjedzie Azoty zamkną kurek z pieniędzmi i ....po żużlu

 • miras23 lubi Komentarz

  Kolego czytając cały post czytałem uważnie i odpiszę co mówił mi pewien człowiek związany z Tarnowską Unią .Masz słuszność Sady będzie dotąd prezesem do puki z rady nadzorczej nie wyleci pan ,,P,, tu ma tak zwane plecy,Owszem do rady nadzorczej wchodzą poszczególni sponsorzy ich przedstawiciele.Przyznam znów słuszność była dość bogata grupa sponsorów została tylko garstka ,za jakiego prezesa to się stało i przez kogo odszedł Narodowy i rozleciał się skład ? Dlaczego w sezonie 2018 kontraktowym nikt nie chciał przyjść do Tarnowa Kołodziej też jak wiesz podpisał kontrakt na dwa lata.Tarnów w składzie na ex ligę miał niechcianych zawodników .Nic nie jest zaskakującego ze Unia wyleciała ,Jakiego powodu zrobiło się to co jest,lepiej nie będzie, raczej pasuje te słowo Twoje przed znakiem zapytania.Owszem masz słuszność brakuje trzech sponsorów Gazy ,Tauron i miasto.Gazy już są w Tarnowie od 5 grudnia główna dyrekcja na cały kraj.Jest wpis w sadzie wojewódzkim.Przekręt Gurgula na 1,5 miliona ,co jechał w sezonie KK, Sebastian U,, w Unii kazał zwracać kasę. Załatał dziurę Ścigała. Ściągając na pasaż wszystkich powiatowych biznesmenów .Zrobiono zrzutkę na dług unii mówił pewien dobry znajomy cukiernik.Dla czego Ścigała siedzi wszyscy wiemy co prasa podała .Kto się pościelił najlepszy przyjaciel Gurgul.Temat remontu stadionu .Jak pamiętam makiet nowego lub odremontowanego stadionu widziałem dwa.Jak dotąd żadna nie została zrealizowana.Znając Romka szybko to nie nastąpi dach na dawne lodowisko kryte kładzie drugi rok i nie może położyć.Romek będąc jeszcze w Krakowie odpowiadał jako wicestarosta do spraw infrastruktury co zrobił MOST NA WARSZTATOWEJ CO CZŁOWIEK 1,75 nie mógł przejść gdyż czołem trafił w sufit mostu przedtem furgonetka przejechała .należało zadłużyć miasto i zacząć remont od nowa ile trwał lat i dalej prawdo podobnie jest nie skończony.Były wybory Tarnów wybrał lepsze zło Romka.Masz słuszność GA to dobry wujek. Tylko przed wejściem Ścigały na dyrektora Azotów unia podlegała pod azoty jako zakład sportowy wraz z domem kultury. Każdy pracownik ze swojej pensji odprowadzał składki,wchodziło się na wszystkie zawody za okazaniem przepustki zakładowej.Owszem Wardzała był posłem ale z ramienia ,,PO,, nic nie zrobił to fakt jest dyrektorem jakiegoś przedsiębiorstwa pisało na Tarnowiaku. Dalej Marian i Robert są teraz w radzie miasta.P Mróz bardo fajna i mądra kobieta jeżeli by nie spotkało ją to co spotkało może było by lepiej .Była by może kolejną panią Krystyną KLOC. bardo mądra kobieta rządzi Spartą.Jak to będzie z Tarnowem nie wiem .Jak kiedy spotkam kolegę z Tarnowa .Coś mi powie z 1 ręki to pogadamy więcej na ten temat, Zawsze możemy wymienić poglądy zdania .Miło się dyskutuje. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH,

 • miras23 lubi Komentarz

  Jak widać Sady dług jakie swoim zarządzaniem utworzył ostatniego sezonu chce przerzucić na kibiców.Fajnie to wygląda .To co słyszę od kolegów z Tarnowa .Kibiców fanów jest mniej jak za czasów Narodowego, Bukowskiego, oby się nie przejechał fani nie zbojkotowali ten wymysł . Miała być przebudowa stadionu Prezydent milczy jak widać kiełbasa wyborcza ,,PO,, Fani nie doczekają się tak szybko remontu stadionu. Może po następnych wyborach jeżeli znów nie pójdzie za kiełbasę wyborczą.

 • miras23 lubi Komentarz

  I tu się mylisz . Zobaczysz że Jamróg odpali w sparcie i bedzie solidnym polskim seniorem !

 • miras23 lubi Komentarz

  Nie obrażają nikogo ale masz w nazwie napisane Fan Speedwaya nr.1
  a nawet nie wiesz kto to Patryk R. i kim jest dla niego Piotr R. Jak takich prostych rzeczy nie wiesz to nie powinieneś wypisywać takich głupot na temat którego nie znasz . Viktoria Machowa powstała z całkiem innych przyczyn niż Ty opisujesz ale pewnie Ty wiesz lepiej bo jesteś FAN SPEEDWAYA NR. 1. Ciekawe jest to że wiele ludzi którzy nigdy nie siedzieli nie mówiąc już o jeżdżenie na motorze żużlowym ma się za znawców Speedwaya jak mało kto.

 • miras23 lubi Komentarz

  Za to trzeba podziękować super menago Baranów bo spartolil taktyczne sezon, a mecz w Toruniu spokojnie można było rozegrać tak że bonus byłby dla Unii.

 • miras23 lubi Komentarz

  Proponuję teraz ściągać długi z poborów Sadego i niech płaci do końca życia jak nie umie pieniędzmi gospodarować. Ciekawe czy on na bieżąco bierze pensję czy też zaległości są bo w to wątpię . Ogłosić upadłość klubu Sady i rada nadzorcza won. Przy takim zadłużeniu wątpię czy Unia dostanie licencję nadzorowaną. Macie swojego idola wszyscy ci co bronili Sadego. Robił po swojemu i zgnoił klub z medalowego zespołu do 2 ligi lub zamknięcia klubu. Przydało by się tak Pawlak powiedział w samych swoich - " dawać wszystkich pod ścianę" i serią po nich.

 • miras23 lubi Komentarz

  To ci panowie pociagaja za sznurki.
  Dzieki nim od 4 lat jaskolki jada w dol,az do 1plz.
  Sady to marionetka.
  Gosc po trupach od wirazowego przez sprzedawanie pamiatek itd doszedl do stolka i stal sie prezesem.
  Preoblem w tym,ze kazda instytucja jak i powazny sponsor ma go w d...ie
  Stad brak sponsorow.A wiekszosc reklam to firmy panow z RN.
  Resza to drobni...tacy co byli i beda bez wzgledu na wszystko.
  Tak jak i GA.
  Nie wiem dlaczego nikt z GA nie wsadzi na stolek swojaka.
  Mysle ze stalo by sie to bez dyskusji.
  A nowi sponsorzy sami by zawitali na stadion.
  Z tym czlowiekiem nie mozna rozmawiac...ale to kazdy wie.
  Czuje ze bedzie jazda na memoriale Krystiana.
  Niech Sademu skarbowke do domu wysla,moze tam tez ma tak jak w klubie.

 • miras23 lubi Komentarz

  Panie Ciepiela czas zmienić prezydenta miasta. Pan Prezes Wojciech Wardacki ma rację Tarnów ma sponsora na którym można zawsze liczyć nie jeden klub chciałby mieć Grupę Azoty a miasto dało bodajże 30 tyś to jakaś kpina niech pan Ciepiela zobaczy ile rodzin przyjeżdża na żużel to że on nie lubi żużla to jego sprawa podziekujemy przy wyborach. A starostwo to też ma gdzieś każdy liczy na sponsora wstyd dla władz miasta. Jakby nie grupa Azoty to stadion byłby jak w machowej

 • miras23 lubi Komentarz

  No wreszcie Sady do dymisji Ciepiela są wybory i już nie powinien być prezydentem wpędził Tarnów w długi.Zaczyna się robić to co dawno powinno być zrobione.Brawo Azoty wreszcie padły słowa jakie powinny paść kilka sezonów wcześniej,Teraz powinny iść za tymi słowami czyny .Może wreszcie będzie żużel piłka w kilku wydaniach jakie już w Tarnowie bywały na wysokim poziomie.

 • miras23 lubi Komentarz

  Powinni dogadać się z wiktorem, jest nie konfliktowy a to ze jest zły ze nie startował, to po części jego wina bo wiedział ze będzie na rezerwie , ale jak jeździł lepiej od niektórych na treningach to powinien dostać szanse. Myślę ze gdy by został to rozsądne rozwiązanie za nieduże pieniądze. Przy regularnych startach stać go na dobre wyniki. To młody zawodnik i jeszcze wszystko przed nim.

 • miras23 lubi Komentarz

  za rok 2 liga stadion sie robi,za 2 lata 1 liga stadion sie robi ,za 3 lata walka o awans. a tak to pospiewajmy sobie szanty ciepiela i inni

 • miras23 lubi Komentarz

  Oj ten baran. Trzy lata temu, też można bylo uratować e ligę, ale baran pieprzyl sprawę tak samo jak w tym roku, tylko że nikt tego nie chciał zauważyć

 • miras23 lubi Komentarz

  Unia zrobi wielką głupotę puszczając Wiktora! Jest to kolejny zawodnik który poznał nasz tor i jak odejdzie to przyjedzie z inną drużyna i będzie wymiatał! Jest młody ambitny bezkonfliktowy cenowo tez pewnie nie za drogi. Czas stawiać na młodych ambitnych i walecznych zawodników.

 • miras23 lubi Komentarz

  Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość. Jeszcze jak by Sady poleciał to był by komplet dobrych wiadomości. No coś się zmienia nareszcie ... jest światło w tunelu

 • miras23 lubi Komentarz

  NAJWYŻSZY CZAS BY TAKIE DARMOZJADY JAK PSEUDO TRENER BARAN I JEGO "PODPORA" CIERNIAK ODESZLI Z UNII.OCZYWIŚCIE RAZEM Z NAJWIĘKSZYM NIEUDACZNIKIEM W HISTORII KLUBU - BYŁYM SPRZEDAWCĄ PAMIĄTEK KLUBOWYCH A OBECNIE NĘDZNYM PREZESEM CO SIE ZOWIE NIJAKI SADY! PANOWIE WON Z KLUBU-RAZ NA ZAWSZE!

 • miras23 lubi Komentarz

  NAJWYŻSZY CZAS BY TAKIE DARMOZJADY JAK PSEUDO TRENER BARAN I JEGO "PODPORA" CIERNIAK ODESZLI Z UNII.OCZYWIŚCIE RAZEM Z NAJWIĘKSZYM NIEUDACZNIKIEM W HISTORII KLUBU - BYŁYM SPRZEDAWCĄ PAMIĄTEK KLUBOWYCH A OBECNIE NĘDZNYM PREZESEM CO SIE ZOWIE NIJAKI SADY! PANOWIE WON Z KLUBU-RAZ NA ZAWSZE!