Jaworzno wygrywa w Żorach

Hawajskie Koszule Żory przegrały z MCKiS-em Jaworzno 70:77. Spotkanie to zakończyło piątą kolejkę spotkań w drugiej lidze koszykarzy.

Mateusz Kołodziej

Spotkanie w Żorach od początku układało się po myśli gości z Jaworzna. Wydawałoby się, że losy spotkania zostały rozstrzygnięte już po trzech kwartach. Wtedy to przewaga MCKiS-u wynosiła już 21. punktów. Ambitna postawa gospodarzy w ostatniej części meczu pozwoliła jednak na częściowe zniwelowanie strat, jednak na doprowadzenie do chociażby dogrywki zabrakło już czasu. Znakomite spotkanie w barwach zespołu z Jaworzna zanotował Grzegorz Remin, który zdobył 28. punktów.

Hawajskie Koszule Żory - MCKiS Jaworzno 70:77 (16:21, 12:21, 13:20, 29:15)