Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Amon, znow rzyga postami!!!

  Synku, na tak zabetonowanym rynku nikt nie dalby rady.
  Wiec moze zamknac lige i chuj.
  Nie ma awansow dla nikogo!!!

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Przypadek Rybnika pieknie pokazuje, jaka jest sytuacja na rynku. Nie ma znaczenia, czy beniaminkiem bedzie Rybnik, Torun albo Gdansk, bo po prostu nie ma kogo zakontraktowac na poziomie lidera. KSM musi wrocic migusiem.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Masakra nie mogę tego zrozumieć wystarczy wprowadzić prosta metodę od biegów 1-13 (poza biegiem 2 juniorskim) trener decyduje kto z jakiego pola i biegu jedzie ma do dyspozycji 4 razy zawodnika i po dwa juniorów , wyjątek taktyczna i gospodarz albo przyjezdny podaje w biegu zawodników jako 1 do uzgodnienia i w czymś takim mamy sprawiedliwość i kunszt trenera koniec kropka

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Z bólem serca muszę przyznać, że wina w fatalnej postawie Petera leży po stronie mojej staleczki. Nie miał wsparcia w trudnych chwilach, kibice go wyzywali, to musiało odbić się na jego dyspozycji. Powodzenia w nowym zespole.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Kolejna silna drużyna Toruń to chyba będzie walczył o utrzymanie .

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Dorosły żużel to weryfikacja portfeli. Nie masz kasy nie istniejesz w żużlu.

 • oxy toxy napisał/a komentarz do Żużel. Junior Polonii Piła blisko Zdunek Wybrzeża. Gdańszczanie czekają na decyzje Szwedów

  Skorja został właśnie na konferencji w Krośnie zaprezentowany jako zawodnik Wilków. Następny sezon nie będzie już taki ulgowy jak tegoroczny.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Jeżeli w Falubazie kilku zawodników nie poprawi formy (np. Dudek i Protasiewicz), to misja Żyto w Zielonej Górze może być trudniejsza niż w Rybniku.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Mrozek przespał transfery albo miał za bardzo ograniczony budżet (ale to go nie usprawiedliwia bo wiedział ile kosztuje e-lipa).

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Kiedyś inny Prezes Falubazu ( dziwne ale tylko za to go cenie że miał odwagę ) Pana Żyto wyrzucił za stare kontakty z systemem PRL-owskim. Teraz wraca jako kto? Starsi wiedzą o co chodzi

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Mrozek wysłał konia trojańskiego :)

 • oxy toxy lubi Komentarz

  czego mogl sie Mrozek spodziewac po starym ubeku...oni zawsze plyna z falami rynsztoka

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Hynek wez się nie wypowiadaj. Wanda jako jedyna nie dostała w ogóle kasy z miasta. Chciałbym zobaczyć te super zarządzane kluby bez kasy z miasta. Wandziarze trzymam kciuki.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Dobrze zarządzane kluby z trzema bankami od miasta. Żenada.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  @antyrzeszow: Na portalu SF po kliknięciu odnośnika: "Zdunek Wybrzeże Gdańsk" wyskakuje m.in. Zdjęcie Żużlowca i artykul: "Vaclav Milik nie otrzymał telefonu z Rybnika". Moim zdaniem, to nie jest przypadek i właśnie o tego Zawodnika tutaj chodzi.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Marcel szymko ,ostatnio zbil kilkoro dzieci I doszedl do wniosku ze jest w wielkiej formie

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Pan Bodziu zawsze spokojny, ale nie boi się powiedzieć wprost i po nazwiskach co myśli. Na stadionie w Gorzowie zawsze lubię z nim zamienić dwa słowa. Pamiętam jak odwołano kiedyś mecz Stali z GKM-em (2017) bo tak na zmianę padało, nie padało. Długo się zastanawiali, czekano aż przestanie padać i w końcu sędzia mecz odwołał. A gdyby od razu zdecydowano się ruszać to pewnie dałoby się odjechać te min. 8 biegów. Wychodzimy znudzeni i poirytowani ze stadionu z całym tłumem i akurat Pan Bodziu obok mnie swoim pojazdem jedzie, więc mówię do niego: "Pan by jechał na takim torze?", a Pan Nowak: "No pewnie. Na gorszych się jeździło. W Anglii do teraz się jeździ. A teraz wszyscy tylko marudzą." :)

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Ktoś tu wspomniał że Ostrów może pożegnać się z wypożyczaniem żużlowców z Gorzowa. Z całym szacunkiem ale gdyby Ostrovia posiadała juniora mogącego się ścigać w zawodach ligowych to Kamil Nowacki już dawno zakończył by sezon. Jego jeszcze trzeba za uszy do przodu ciągnąć... To po pierwsze, po drugie na co Ostrów nie zgodził się Stali dwa razy? Terminarz mówi że 6.10 jest mecz w Ostrowie więc prawem tej drużyny było rozpoczęcie sprzedaży biletów, reklamowanie meczu itp. A to że na układy nie ma rady to już trudno, zobaczymy na torze...
  Kasprzak Wam ucieknie do Lublina i za rok walka z Rybnikiem o utrzymanie...

 • oxy toxy lubi Komentarz

  i wy wszyscy ktorzy tak myslicie o juniorach to wam wrzuce kamien do ogrodka i to powazny. Dlaczego stosujecie zabieg, przy awizowanych skladach, ustawiajac szczegolnie lepszych juniorow na numery juniorskie tego gorszego. I tak taki Drabik, ma w pierwszym biegu Nizgorskiego i w 12 tez. To przy braku jakiegkolwiek doswiadczenia tego drugiego są 2 punkty. Dlaczego nie ma tak, ze slabszy z automatu musi pojechac w 12 ze slabszym? I co teraz? Gdzie to szkolenie, gdzie mlokosow wysyla sie na stracenie? Bo nauka, czy wyzszy interes? Ale problem przewaznie potem ma taki Drabik. Bo ma robione łatwo, a juz jest zawodnikiem kompletnym i nalezaloby mu te poprzeczke podwyzszac, a nie wpuszczac na nieopierzonych przyszlych rajderow. A wrzucjamy sobie moze cos sie z tego stworzy!

 • oxy toxy lubi Komentarz

  pani marta gada dokładnie jak muj dziadek wiesław tyle rze dziadek to już powiedział gdy wprowadzili obcokrajowca na 8/16: "zobaczysz wnusiu za 3-4 lata junioruf zahramanicznych wprowadzom i całe szczenście rze jusz stary jestem i moje oczy upatku żużla czarnego w polszcze chyba nie zobaczom aleć wszystko do tego zmierza" - tako mi żek i siem ... zadumał srodze

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Ktoś mądry napisał taki komentarz "Skoro prezes Gorzowa i ich trener ( u konkurencji wywiad) powołują się na regulamin . TO... ......... artykuł 726 ust 2 " Jeżeli odwołany jest mecz przedostatniej lub ostatniej rundy części zasadniczej, każdej rundy części finałowej bądź mecz barażowy, zainteresowane kluby uzgadniają datę rozegrania meczu w czasie 1 godziny od chwili decyzji o odwołaniu meczu, przy czym data meczu musi spełniać warunki: 6) w przypadku pierwszego meczu barażowego - nie może być późniejsza niż 1 dzień przed datą drugiego meczu barażowego I kto tu kombinuje !?" I ja się pod tym podpisuje !

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Stal Gorzów to nie drużyna tylko spasione koty!!!
  Prędzej czy później pójdą w ślady Apatora

 • oxy toxy napisał/a komentarz do Żużel. Zamiast barażu będzie kabaret? Ostrovia w ramach protestu chce wysłać do Gorzowa pięciu juniorów!

  Jedyny rozsądny krok. Jak kabaret, to kabaret :)

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Sklad na utrzymanie...

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Jeśli zostają Holdery to niestety może być kłopot z załapaniem się Apatora do play off że o ewentualnym awansie nie wspomnę :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.