oxy toxy - lubi

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Fajnie, że są w Polsce ludzie, którzy ładują swój czas i pieniądze w ten sport, ale pan Skrzydlewski jest po prostu słabym prezesem klubu żużlowego. Od wielu lat dobiera zawodników, którzy zwyczajnie jadą poniżej oczekiwań. Przeważnie przytrafia im się to właśnie w Orle... Może atmosfera budowana na zasadzie: ja płacę, ja wymagam nie do końca sprawdza się w przypadku żużlowców? Może warto zadbać o atmosferę i spuścić z tonu w wywiadach? Kurde, nie znam tego człowieka, ale po wielu latach obserwowania jego zachowań i komentarzy, to raczej nie chciałbym być jego pracownikiem...

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Jadąc na swoim starym torze teraz byliby w pierwszej trójce. Kolejny klub, który ma efekt "nowego stadionu"

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Oby GKSŻ wprowadził przepis żeby za tego typu błędy kierownika startu było z automatu 0-5 dla drużyny gości to wyeliminuje ewentualne "poświęcenie " kierownika startu na rzecz wyniku dla gospodarzy każdego spotkania .

 • oxy toxy lubi Komentarz

  A badanie alkomatem kierownika startu bylo robione?

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Co zrobiła dla miasta ? Ano całkowicie za darmo rozreklamowała miasto Kraków na świecie. Jest niepoliczalne ilu turystów odwiedziło miasto Kraka, aby przekonać się, gdzie urodziła się i mieszka jedna z najlepszych tenisistek świata, a na pewno w Polsce w historii. Ile napędziła całkowicie bezinteresownie obcej waluty Krakowowi. A kto niby był bardziej w ostatnich tak ważny i tak doceniony, aby otrzymać honorowego obywatela Krakowa, no kto ? Wstyd i jeszcze raz wstyd.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Nie ukrywam, że nie jestem fanem Radwańskiej i nigdy nie byłem co nie znaczy, że nie doceniam jej wielkich osiągnięć w tenisie i rozsławieniu Polski i Krakowa na świecie. Wielki wstyd i hańba, że tak znana na świecie sportsmenka nie została doceniona w swoim rodzinnym mieście. Wstyd !

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Najlepsza w historii polska tenisistka nie zostanie uhonorowana we własnym, ukochanym mieście ponieważ jej ojciec glosuje na PiS? To już skrajny idiotyzm....... ale co tu dożo pisać, jaki kraj takie samorządy. Żenada!!!

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Niestety odbierając odznaczenie z rąk Dudy opowiada się p.Agnieszka po określonej stronie sceny politycznej. To człowiek łamiący Konstytucję, niezgodny być prezydentem RP.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Bycie Pisowcem pokazuje brak inteligencji, więc brawo dla władz Krakowa.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Gniezno dostało totalny łomot w zeszłym roku, a weszło do playoff. Poza tym porażka w Rybniku powinna być wkalkulowana przed sezonem przez każdy zespół. Jest tylko kwestia walki o bonus. Gdańsk ten bonus dziś przegrał, ale inne zespoły też raczej nie dadzą rady powalczyć.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  P.Tadeuszu przy takiej jeździe jaką prezentuje Wybrzeże będzie ciężko wcisnąć się do,,PO,,Na początku sezonu liczono na wybrzeże że pojedzie w czwórce.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  żal patrzeć na taki styl jazdy jaki pokazuje Polsce Gdańsk! Dziękuję Bogu że nasi puścili na wypożyczenie Krychę!

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Decyzje podjęte i opisane w powyższym komunikacie nie mają ciągu logicznego. Ja z logiki na studiach miałem tylko 3,5, więc mogę nie wiedzieć, ale też zrozumieć nie mogę, jak GKSŻ może karać klub za niewłaściwe przygotowanie toru, skoro przedstawiciel GKSŻ, czyli pan Janiczak kazał (nie w godzinach pracy) zniszczyć ten tor? Przypomnę, że tor rozsypywał się tylko w tych fragmentach, które kazał zbronować pan Janiczak. Reszta toru była wręcz idealna do ścigania, a czasy uzyskiwane w biegach, były szybsze o 1,5 - 2 s. niż normalnie.

  Niby GKSŻ nie przyznaje się do winy, ale jednak trochę jakby przyznaje, bo odstąpiła od wymierzenia kary finansowej. Ale fakty są takie, że to pan Janiczak zniszczył tor, więc wina jest po stronie GKSŻ. Walkower powinien być cofnięty i mecz powtórzony. Niestety, to by pokazało tylko, że GKSŻ się jednak myli (o czym wie cala Polska, tylko im się wydaje, że tego nie widać), a na taki błąd wizerunkowy nie mogą sobie pozwolić. Teraz nie wiadomo, czy jedziemy, czy się wycofujemy z ligi. Nikt w Pile się nie godzi na walkower, więc czekamy na oficjalne oświadczenie klubu.

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Rozgonić to smieszne towarzystwo
  PIŁA -OLEJCIE TEN CAŁY GKSŻ i wycofajcie się z ligi !!!
  Banda niszczycieli speedwaya

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Nie chce wiedzieć co i komu robi Chris Holder ze tyle już lat jedzie piach a jest w składzie.Teraz doszedł braciszek Mistrza Swiata,tylko Mistrza Swiata w czym?Bo o zuzlu nie ma mowy od wielu lat.Piszecie ze w Toruniu jest "kwas" ze w klubie nie ma atmosfery,ze zawodnicy uciekają jeden po drugim pomimo to ze klub placi na czas.Co jest nie tak?Nawet wlasciciel się zmienil,wiec co za zbucze jajo robi ten smrodek?I czemu ten Torun jest "przywiązany"do tego zawodnika?Tu nie chodzi o sport,predzej o głębokie uczucia...….prawda aniołki?

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Chyba relacje między Frątczakiem a młodym Holderem mają jakieś drugie dno, homofobem nie jestem, ale wpychania typa z kolczykiem w pysku jest dosyć żenującymi decyzjami, oczywiście chodzi o zmiany za Norberta.

 • oxy toxy lubi Komentarz


  1bieg o 14:45 mecz bedzie tutaj

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Liga w tym roku jest tak słaba i stad wygrane na wyjazdach!

 • oxy toxy lubi Komentarz

  Oby ten "Miesiąc" trwał całe 6 Miesięcy.....::)