Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Powodzenia Bartek! Możesz tym chłopakom wiele wiedzy i umiejętności przekazać !
  Brawo :)

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Znalazła się zguba :) na pewno Bartek wniesie trochę dobrego na zaplecze LZ :)

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Szkoda że tak się potyczyły kariery jego i Rosińskiego, w formie bardzo by się przydali naszej reprezentacji

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MKS Kalisz - Warmia Traveland Olsztyn: Wielka pogoń za liderem!

  Brawo MKS KALISZ zacna niespodzianka. Wygrzebać się z 9 bramkowej przewagi - niełatwe, ale nie nierealne! U siebie Panowie są na prawdę mocni. Z drugiej strony gra Olsztyna strasznie siadła jak zszedł Żółtak z czerwoną - obrona całkowicie do zgubienia no i w ataku też nie do końca grali tak jak należy. Uważam, że w tym meczu chłopaki z MKSu wrócili z dalekiej podróży i należą się im wielkie brawa !!!!!. Mimo to nie omieszkam zamieścić pewnej statystyki 3 grajków na rozegraniach, zrobiona z ciekawości. Może Panowie statystycy zaczną pokazywać swoje bohomazy chłopakom. Książek - 3/11, Adamski - 3/9 i karne 3/3, Galewski - 5/13!

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do Sokół Browar - MKS Kalisz: Nieudana pogoń gospodarzy

  Bardzo cieszy wygrana MKSu choć powinna być zdecydowanie wyższa, ale nic dziwnego brakuje dwóch doświadczonych zawodników skrzydłowych oraz Wawrzyniaka na środku, który jednak kierował grą zdecydowanie lepiej i z głową niż obecny gracz Adamski. Wiadomo wygranych się nie osądza, ale jest bardzo dużo gry indywidualnej - brak zespołu. Młody lewoskrzydłowy godnie zastępuje kontuzjowanego Bałwasa, co napawa optymizmem. Znowuż gra prawej strony woła o pomstę do nieba :/ Pan z nr 69 indywidualista, jego gra - na zapis- brak gry w tempo, brak gry do skrzydła (nawet jakby stał tam Mistrz Świata nie dostałby piłki ten zawodnik w ogóle nie potrafi grać zespołowo) i z kozłem powoduje zwolnienie tempa nie bardzo rozumiem ideę trzymnia Go na boisku. Fajnie, że młodzi rzucają, co widać w protokole, ale czy boisko to weryfikuje? czy nie jest tak, że np. 6/12 i np 4 błędy własne? Aczkolwiek gratulacje i powodzenia! I mądrych wyborów przy kompletowaniu bardziej przyszłościowego składu!

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Czy można prosić o jakieś aktualne zdjęcie MKS Kalisz, bo to ilustrujące artykuł powyżej ma już półtora roku! Od czerwca 2015 roku z zawodników i trenerów nie reprezentuje już MKS-u: pan Litwin - trener bramkarzy, Filip Surosz (aktualnie Piotrkowianin Piotrków), Tymon Trojański (bramkarz), Paweł Adamczak (aktualnie Meble Wójcik Elbląg), Damian Krzywda (aktualnie Ostrovia) itd...

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do Meble Wójcik - MKS Kalisz: Meblarze rozbili kaliszan

  Bardzo kibicuję zespołowi z Wielkopolski, ale Trenerzy muszą troszkę przejrzeć na oczy zmienić koncepcję!!!!! Kto oglądał mecz ten wie, że niestety, ale CAŁA TRÓJKA ROZGRYWAJĄCYCH (Galewski, Adamski, Książek) są do wymiany!!! Nie potrafię zrozumieć decyzji trenerskich o grze do środka, proszę spojrzeć na bramki - który rozgrywający rzuca więcej niż 3 bramki???? Podpowiem ŻADEN!!! Jeśli kaliszanie planują rozwój to bez tych graczy!!! Argumentuję Galewski bez zmian kozioł, brak tempa, zatrzymywanie piłki, brak gry zespołowej, podaje jak już nie ma co zrobić, gra na zapis, który i tak jest bardzo kiepski, w obronie przy jego wzroście, kto to widział cofać się z atakującym - trzeba wyjść, zderzyć się!, Adamski - to nie jest grajek na środek rozegrania, brak myślenia, wolny jak cholera - kto to widział na kontrze żeby gracz nie potrafił minąć 1/1 na pełnym gazie przeciwnika????, brak ataku na bramkę w ogóle nie patrzy w jej stronę, a czasami ma super wrota - poza tym podania do kolegów wołają o pomstę do nieba, a powrót do obrony po JEGO straconej piłce? brak, stoi i liczy chyba na to, że koledzy pobiegną za niego :/ bardzo brakuje ŚRODKA zwodnego i myślącego. Książek na razie na 19 kolejek jeden dobry mecz ze Spójnią pokazał potencjał, ale chyba nie jest jeszcze w stanie udźwignąć gry przez 60 min - potrzebuje kogoś od kogo będzie się uczył i mobilizował. Zmiennika brak. Nie mam pojęcia co kieruje sztabem szkoleniowym, bo mieszanina na środku wielka - chaos- a efektu brak, brak gry szerokiej, brak korzystania z koła, zawodnicy na rozegraniach łagodnie mówiąc są ślepi - nie widzą ani wbiegających stojących samotnie skrzydłowych ani obrotowych. Z taką grą to daleko się nie zachodzi. Mam nadzieję, że szykujące się jakiekolwiek transfery o ile będą, to będą bardziej trafione i nie wyobrażam sobie, tych rozgrywających w przyszłym sezonie (z wyjątkiem Książka - rokuje dobrze, ale potrzebuje rywalizacji i ogrania). Trzymam kciuki! TRENERZY OCKNIJCIE SIĘ!!!

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do Górnik - Gwardia: Trójkolorowi zwycięscy po thrillerze przy Wolności

  Szkoda Gwardii. Oby w play outach udało im się ugrać jak najwyższą stawkę i aby pozostali w SL :)

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Kus....jakieś jaja trener sobie robi....mógł jeszcze juniorów Vive powołać....śmiech na sali...

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Orzechowski do łopaty, a nie do kadry! Dlaczego jest ciągle powoływany, przecież on jest nieprzeciętnie słaby!

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Nic się nie zmieniło generalnie.
  Tak ta kadra będzie wyglądać. Młodzi, zdolni z innych zespołów będą pomijani, bo Talant ma swoich pupilków. A w ogóle już powołanie Orzechowskiego to największa pomyłka jaką mógł popełnić. Widać, że tak jak poprzednik, jedzie na nazwiskach, a nie na umiejętnościach. Jedna, wielka żenada.

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MKS Kalisz - Spójnia Gdynia: Hit I ligi nie rozczarował

  Porażką są Panowie z nr 89 i 69 - jeden nie potrafi wykorzystać w ogóle swoich warunków, a drugi niestety zanim się rozegra to to najpierw musi oddać 5-6 niecelnych rzutów, zepsuć 3-4 akcje i dopiero coś zaczyna mu wychodzić, poza tym ciągłe kozłowanie i bardzo indywidualna gra tego gracza - niestety nie sprzyja grze zespołowej, gdy na chwilę wszedł jego zmiennik - Gomółka - gra przyspieszyła, rozciągnęła się, atak nie był kierowany do środka i przede wszystkim nie zaczynał się od kozła!!! Nie rozumiem decyzji ławki trenerskiej trzymania takiego zawodnika na boisku, bo tak niby rzucił swoje-zapis jest, ale jego gra pozostawia dużo do życzenia, a z meczu na mecz się to nie zmienia gra tak samo i to nie jest najlepsza decyzja sztabu szkoleniowego :/ Super, że młody zawodnik na lewej połówce Książek odpalił rakietę i pokazał jak ważny jest rzut z drugiej linii i że ma bardzo duży potencjał oby więcej takich meczy! Gratulacje!

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MKS Kalisz lepszy w derbach Wielkopolski

  Witam, gratuluję MKS Kalisz. Aczkolwiek ich gra od dawna nie zachwyca :/ nie wykorzystują swoich atutów, a młodzi rozgrywający nie są zawodnikami mogącymi pociągnąć cały mecz. Akcje prowadzone przez środkowego są bardzo często nie przemyślane i grane na pamięć i na oślep. Rozgrywający nie potrafią wziąć odpowiedzialności na swoje barki rzucając z daleka, pchają się na 6 metr bezsensownie lub jak już nie ma co zrobić to podają piłkę na koło. Poza tym baaaardzo mało widzą - wbiega skrzydłowy stoi z min sam i nikt go nie dostrzega. Gra odbywa się w poprzek i bardzo do środka. Żaden z rozgrywających nie dysponuje zwodem, a tym bardziej zwodem na zewnątrz przez co na środku się kotłuje i niestety nic z tego nie wychodzi, poza tym kozioł kozioł kozioł - nie ma tempa gra. Czy trenerzy (oraz jak wiadomo Pan Jaszka) nie są w stanie tego zauważyć, zwrócić uwagi a jak nie spełnia zawodnik oczekiwań to na ławkę i innego, który postara się wykonać polecenia? Bramkarze za to bardzo na plus, choć czasami bez głowy. Końcówka meczu wygrywamy ledwo dwoma pada bramka, a Ci lecą szybko. Brakło zimnej głowy tak samo jak grają w osłabieniu czy nikt tym zawodnikom nie powiedział, że w takich sytuacjach się nie spieszy? gra się do faulu,czasu? albo na pewną? chyba nie bo środkowy bardzo szybko mimo dużej straty chciał sobie porzucać :/ Pozdrawiam i wyciągajcie wnioski. Był to bardzo brzydki mecz, ważne, że wygrany dla Kalisza.

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Pierwszy raz się z Tobą zgadzam wiek robi swoje i to jest normalne że taki klub jak VIVE rozstaje się z zawodnikiem.Problem leży w tym aby wiedzę i doświadczenie Grzegorza wykorzystać dla dobra naszej dyscypliny.To samo dotyczy Wisniewskiego...ogromne doświadczenie nie może być zmarnowane.

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Jedyny sensowny komentarz. Normalna kolej rzeczy - starsi odchodzą, młodzi przychodzą. Grześka łączy się z pracą w klubie ale o tym chyba za wcześnie jeszcze mówić - pewnie będzie to zależało od niego i od tego czy będzie jeszcze chciał grać, bo oferty w takim przypadku na pewno będą.

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Normalna kolej rzeczy. Ma swoje lata i moim zdaniem, dobra decyzja kieleckiego klubu. Mam nadzieję, że w Płocku będzie podobnie w przypadku Adama Wiśniewskiego. Na karku prawie 36 lat i forma pikująca w dół. Nie wyobrażam sobie, aby na siłę trzymano go w Wiśle przez kolejny sezon.
  Myślę, że obaj dadzą jeszcze radę pograć sezon, dwa w klubie, gdzie grania będzie mniej.

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Ale broni dziś Wysokińska!

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MŚ 2015: Polska - Węgry na żywo!

  Nie mogło być inaczej! :)

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MŚ 2015: Polska - Węgry na żywo!

  Odszczekaj!

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MŚ kobiet: Holandia - Polska na żywo

  Co jest na tym poziomie krzyżować się w obronie? Dziewczyny rozmawiajcie ze sobą!!!

 • Handball-Fan lubi Komentarz

  Sama Wysokińska meczu nie wygra

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MŚ kobiet: Holandia - Polska na żywo

  Wysokińska!!!! Oby reszta dołączyła do niej i zaczęła walczyć!

 • Handball-Fan napisał/a komentarz do MŚ kobiet: Holandia - Polska na żywo

  Tylko teraz Polki nie mogą powiedzieć, że nie leży im przeciwnik, bo jest egzotyczny.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.