Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zarządzajacy PGNiG Superliga...amatorszczyzna.
  Za takie decyzję pan Łebek powinien zostać odsunięty od zarządzania Superligą i dostać dożywotni zakaz zarządzania czym kolwiek.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Plany są ambitne, top 16 w ciągu 3 lat, nie wiem czy to realne, czas pokaże. Myślę że nowy obiekt będzie też jakimś niewielkim impulsem w kierunku rozwoju.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Plany Azotów są ambitne. W ciągu 3 lat zbudować zespoł na miarę top 16. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy...

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Puławy się staczają, widoczny zjazd po równi pochyłej od jakiegoś 1,5 roku. Jak mowi stare powiedzenie kto nie robi kroku w przód ten się cofa i w przypadku Puław właśnie tak jest. Skórski nie zrobił dobrej roboty którą to niby miał zrobić, mimo że wymieniono pół składu to w grze azotów z końcowki poprzedniego sezonu nic sie nie zmieniło, jest dalej wolno, topornie i siermiężnie, każdy sobie szarpie, nie woglądają jak drużyna lecz raczej jak zlepek. A już przesadą było jak zagubiony Skórski po meczu w Zabrzu mówi że on się jeszcze musi uczyć dużo, no sory to może trzeba popracować na własną rekę najpierw w 1 lidze bo w Puławach są potrzebne wyniki na już. I tutaj można przejść płynnie do tego że chyba prezes Witaszek też już zaczyna nie mieć pomysłu na ratowanie sytuacji i podejmuje coraz więcej błędnych decyzji np zatrudniając trenera bez doświadczenia, zbierając starych nowych chłopaków (czytaj Szyba, Przybylski) czy w końcu stawiając na duet młodych środkowych rozgrywających ktorzy ewidentnie sobie nie radzą. Takich przykładów jest więcej i trzeba działać, uważam że to po zakończeniu tego sezonu to już ostatni dzwonek na zmiany i to zaczynając od samej góry poprzez trenera a kończąc na zawodnikach. Może musi spojrzeć na to ktoś ze świeżym spojrzeniem bo w obecnej sytuacji to jest tylko zjazd jakościowy. Miało być deptanie po piętach Płockowi a obecnie to będzie cód jak Puławy zameldują się w czwórce.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widać że obie drużyny wymieniły pół składu i potrzebują jeszcze czasu na zgranie się ze sobą. Myśle że czas w przypadku obu drużyn bedzie grał na ich korzyść.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Punkty po rundzie zadadniczej dzielimy przez 2. To będzie zarazem jakaś nagroda dla drużyny starającej się przez cały sezon, a jednocześnie emocje będą do końca.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeszcze aby braki na prawym skrzydle.

 • iter napisał/a komentarz do Niespodziewany transfer Azotów. Dawid Dawydzik w Puławach

  Do zamknięcia kadry brakuje jeszcze środka rozegrania i prawego skrzydła.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to bez senu. Na lewe skrzydło jest trzech, Jarosiewicz, Mchawrab, Gumiński a na prawe tylko Mati Seroka. Osobiscie bym podziekował Gumie bo dwoch młodych w zupełności wysyarczy i ściagnoł na miejsce Gumy jakiegoś solidnego prawoskrzydłowego. Wbrew pozorom Kacper Mchawrab naprawe reprezentuje juz wysoki poziom i myśle że to bedzie kolejne odkrycie sezonu. Po meczu pucharowym II azotów z płockiem strasznie go chwałi Adaś Morawski, bo rzeczywiście narzucał mu z tego skrzydła i nie mógł go wyjąć.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A kto jest przewidziany do gry na prawym skrzydle? Bo jest chyba tyko Mateusz Seroka, Matulić odszedł jak się nie mylę, jak się myle to mnie poprawcie.

 • iter napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Azoty Puławy ratują sezon, Gwardia Opole idzie po swoje

  Szanse na awans obu drużyn są dalej 50/50, to jest sport, mecz meczowi nie równy, zawsze ktoś może mieć dzień konia jak w ostatnim meczu Malcher.
  Niech awansuje lepszy.

 • iter napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Adam Malcher bohaterem wieczoru. Gwardia wygrała z Azotami

  Ja jestem z Puław i nigdy w życiu się nie napinałem przed żadnym meczem, szanuję zawsze każdego przeciwnika. Wczoraj nasz gra wyglądała słabo i niestety jest tak od kilku miesięcy, wpadki w lidze to nie był przypadek. Trzeba szczerze przyznać że we wczorajszym meczu Gwardia była lepsza o te dwie trzy bramki, no ale ja zawsze mówię że mecz meczowi nie równy i w Opolu wszystko się może zdarzyć, to jest sport i równie dobrze może być +10, -10. Uważam że dalej szanse obu drużyn na awans są 50/50, no może po wczorajszym meczu z lekkim wskazaniem na gwardię, niech awansuje lepszy, życzę powodzenia bez względu na wynik rewanżu.

 • iter napisał/a komentarz do Piotr Przybecki: Mam energię do dalszych działań

  Dokładnie, zostawić trzon z najlepszych obecnie starszych graczy a reszta to muszą być chłopaki po 20lat a nawet młodsi. Tylko taki sposób postępowania daje jakąkolwiek szansę że za 5 lat może coś z tego będzie. Dajcie już spokój z tymi Gierakami, Przybylskimi, Kondratiukami, Potocznymi, Szperami, Szybami, Pilitowskimi bo oni już kadry nie zbawią.

 • iter napisał/a komentarz do Kontrowersje po meczu w Puławach. Zawodnicy Chrobrego mieli zostać zwyzywani z trybun

  Co ty bredzisz kolego? Nawet jeżeli miała by być to prawda, to zawsze w każdym miescie mogą się znaleść tzw. "czarne owce" , ale w 99% najczęściej kibice nastawieni są przjaźnie i na zdrowy sportowy doping. Proszę Cię nie pisz wiecej takich bzdur i nie kompromituj przede wszystkim siebie.

 • iter napisał/a komentarz do Mateusz Jankowski rozgoryczony po meczu z Azotami: Nie zostaliśmy potraktowani fair

  Pan Jankowski niestety mija się z prawdą. Gwardia grała dwa razy ostrzej w obronie a dostała dwa razy miej kar. Dwie z czterech kar dla Puław to kary wyssane z palca.

 • iter napisał/a komentarz do Sławomir Szmal wraca do kadry! Przybecki zabiera 19 zawodników na prekwalifikacje MŚ 2019

  Kasa kiedyś powiedział że on nigdy tak naprawdę nie zrezygnował z gry w reprezentacji i że to reprezentacja rezygnuje z zawodnika gdy już nie będzie jej dawał wystarczająco dużo. Powiedział że póki kadra będzie miała z niego jakieś korzyści to jest do dyspozycji. Takie podejście mi się podoba, w przeciwieństwie do Jureckiego, Jachlewskiego, Lijewskiego, Bieleckiego, Jurkiewicza, którzy nie musieli by grać już może pierwszych skrzypiec ale na pewno mogli by jeszcze w jakimś stopniu pomóc tej kadrze grając np 20 min w meczu, a młodzi głodni i ci którym się jeszcze chce niech grają 40min. A tak zostało coś ucięte, nie ma płynnej zmiany pokoleniowej, wszytko to jakoś takie szarpane. Nie tak powinna wyglądać zmiana pokoleniowa. Nie tędy droga.

 • iter napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: pierwszy hit sezonu w Puławach

  Masłowski złapał kontuzję na treningu - ostatnio więcej kontuzjowany niż gra. Seroka złapał kontuzję na meczu z Elblągiem - po wkrętce upadł niefortunnie na rękę. Dokładnie nie wiem jak poważne są te kontuzję ale obecnie azoty muszą sobie radzić bez nich. Także bilans ubytków kadrowych 2:2.

 • iter napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew zapowiedział dymisję. Andrzej Kraśnicki: W emocjach nie rozmawiam na takie tematy

  Bogdan Wenta jest bardzo potrzebny polskiej piłce ręcznej, niezależnie w jakiej roli czy prezesa ZPRP czy to trenera kadry. To jest gość który ma charyzmę, autorytet i jak nikt inny zna się na piłce ręcznej. Po spalonej ziemi trzeba odbudować to wszystko od podstaw, powoli i mozolnie. Potrzeba nam teraz ludzi którzy będą oddani bez reszty polskiej piłce ręcznej, myślę że naszym celem powinien być powrót do top 10 europy w ciągu 3-4 lat.

 • iter napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew poda się do dymisji

  Bogdan wróć!

 • iter napisał/a komentarz do Patryk Kuchczyński: Chciałbym zostać w Azotach, ale raczej będę musiał odejść

  Słabo jestes zorietowany. Masz racje "podstawowego". Z podstawowego skladu to co najwyzej trzech, czyli 3/7. A pozatym to juz sa zaklepani nie gorsi.

 • iter napisał/a komentarz do KPR RC Legionowo walczy z długami. Klub w przebudowie, Antonio Pribanić odchodzi

  Słaba ta nasza Polska liga zawodowa. Obecnie stabilne finansowo kluby można policzyć na palcach jednej ręki. A kluby z akceptowalnym budżetem mamy co najwyżej 3.

 • iter napisał/a komentarz do Azoty - Wisła. Pojedynek na pomarańczowym szczycie. Puławianie z szansą na lidera

  Przy dzisiejszej wygranej gospodarzy rzeczywiście może być ciekawie. Przy założeniu że obu drużynom udałoby się później wygrać wszystkie mecze za wyjątkiem Kielc to Puławy miały by po rundzie zasadniczej jeden punkt więcej od Płocka (to właśnie ten jeden cenny punkt wywalczony na parkiecie w Kielcach). A to oznacza że gdyby udało się awansować obu drużynom do półfinału to tam Płock trafia na Kiece oczywiście przy założeniu że Kielce zajmą pierwsze miejsce w grupie i awansują również do półfinału, a w to chyba nikt nie wątpi.
  Płock: 43pkt + 2pkt(Gdańsk) + 3pkt(Piotrków) +2pkt(Szczecin) +3pkt(Lubin) + 3pkt(Głogów) +2pkt(Kwidzyn) +0pkt(Kielce), razem na koniec 57pkt
  Puławy: 43pkt + 2pkt(Elbląg) + 3pkt(Mielec) + 3pkt(Opole) +3pkt(Zabrze) + 2pkt(Legionowo) + 0pkt(Kielce) + 2pkt(Gdańsk), razem na koniec 58pkt
  Także ten mecz jest ważny i jest naprawdę o co walczyć.

 • iter napisał/a komentarz do Kolejny reprezentant Polski zagra w Azotach Puławy

  Ogólnie cała trójka która przyszła z Zabrza nie zachwyca. O ile jeszcze Kubeł robi robotę w obronie i z przodu też coś dorzuci, to Orzech i Lisek grają jednak poniżej oczekiwań. Orzech to tak naprawdę miał może ze dwa dobre sezony jeszcze w barwach Kwidzyna, później już tylko gorzej. Trzeba jeszcze znaleźć kogoś na lewe skrzydło za Przemka. Reasumując potrzebni nowi prawo i lewo rozgrywający i prawo i lewo skrzydłowi. Prawe rozegranie już jest(Podsiadło). Podobno za Leosa ma byś nowy gość na koło?

 • iter napisał/a komentarz do Wściekły Dujszebajew broni Mateusza Kusa. "Dlaczego wy go tak nie lubicie?"

  Kus ma swoje wady i zalety. Dobrze mu się gra w obronie na przeciwko rozgrywającym silnym fizycznie ale nie tak zwrotnym. Natomiast ma problemy gdy gra przeciwko rozgrywającemu który jest szybki na nogach. Mateusz musi jeszcze trochę popracować nad dynamiką i szybkością przemieszczania się na nogach i nie będzie tak źle.

 • iter napisał/a komentarz do Puchar EHF: dramat w Lizbonie! Azoty nie zagrają w fazie grupowej!

  Przegrali na własne rzyczenie. Jak się rzuca w meczu 18 bramek to o czym mowa. Zrobili z bramkarza benfiki bohatera i to głównie zawodnicy teoretycznie najbardziej doświadczeni.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.