Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  No cóż. Dla normalnego człowieka wszysto jest jasne. Bardzo cięzko oderwać się od samochodu służbowego, pracy płatnej powyżej 50 tys miesięcznie , gabinetu i bandy lizusów którzy są gotowi szefowi zrobić wszystko co sobie zapragnie.
  Prócz sentymentów nie ma żadnego uzasadnienia do przedłużania pracy tego pana. Peany na cześć tego człowieka to policzek dla milionów podatników którzy utrzymywali go przy tak suto zastawionym stole.
  Każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę z tego że jest tysiace lepszych gawędziarzy którzy zrobią to samo za 10 razy mniejsze pieniądze.
  Ale ktoś decyduje za nas. Ktoś wie lepiej i jest hojny z naszych kieszeni.
  Żal mi prywatnie człowieka ale nie żal mi celebryty i wcale nie uważam że za coś mam dziękować temu człowiekowi.
  Zapewne padną słowa o bylejakości mojej osoby. Tak. Jestem nikim. Pracuję sam. prowadzę firmę i zasilam kasę NASZEGO państwa rocznymi daninami średnio ok 90 - 100 tys rocznie czyli mniej więcej tyle ile zarabiał zapewne dyrektor w TVP miesięcznie.
  Dziękujcie Bogu że mamy w Polsce takich bylejakich Polaków bo co by było gdyby byli sami wybitni dyrektorzy TVP?

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Ale mnie rozbawiłeś.....
  Przegrywali u siebie z uśmiechem na twarzy i nic sobie z tego nie robili a GKM się spreżał :) :) :)
  Widać to zwłaszcza po tym że liderów pod koniec opuścili i pojechali juniorzy.
  Clown

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Ladnie to wyglada na razie.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Bez podniety bo to tylko sparini, ale wygląda to co najmniej dobrze w wykonaniu naszych zawodników.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Nie powstrzyma bo mamy grajkow co na kopie pojadą, Antonio, Buczek, Pawlicki uwielbiają błoto a i Artiom i Kenneth pojadą swoje....
  W Lublinie 41-49

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Przecież Amerykanie maja 2 miejsca w eliminacjach a nie trzy.

 • FMI Rav4 napisał/a komentarz do Amerykanie już myślą o Grand Prix. Luke Becker zwycięzcą eliminacji

  Prawda. Miejsca mają dwa. "...Luke and Austin move on to represent the USA in the world championship qualifiers in Scotland and France on 8 June...".

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  1. Hancock nie ma ważnych badań "winna osoba która tego nie dopatrzyła"
  2. Wdowa po Tomku Jędrzejaku nie spłacona "winna osoba która zapodziała fakturę"
  3. Słoweńcy oszukani przy organizacji Diamentowej Ligi "winna osoba która miała tego dopilnować"
  4. Auto wygrane przez kibica od 2 miesięcy bez dokumentów i nie opłacone "winna osoba która miała do dopilnować"
  5. Kowalik, Porsing nie opłaceni "Winna osoba która bla bla wiadomo o co chodzi"
  6. Licencja nie przyznana "Winna osoba która miała wysłać dokumenty bla bla bla"

  Ktoś jeszcze wierzy w te brednie nawijane od wiosny do chwili obecnej ?!

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Nareszcie z Toruniem pomimo przepaści finansowej jedziemy na jednym wózku,a w kujawsko-pomorskim GKM stał się liderem:)))

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  A ponumerowane miejsca na całym stadionie czyli na 6000 krzesełkach to kiedy ?
  Ceny dobre i pomimo tego że wszystkie mecze będą w telewizji to się kolejny już piąty raz skuszę na tą samą miejscówkę jedynie ze względu na genialną miejscówkę .
  Karnet powinien kosztować 245 zł czyli 35 zł za mecz a bilet 50 zł przy tak niewielkiej pojemności stadionu i wtedy 6000 karnetów sprzedałoby się na pniu ;)

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Piękny gest,dobro zawsze wraca, brawo!

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Przyłączam się do gratulacji i życzeń.
  Można juz wspomnieć o kolejnej świątecznej zbiórce klubu i kibiców.


  "Zbiórka trwać będzie do 14 grudnia. Dary dla dzieci zbieramy w sekretariacie GKM S.A. przy ulicy Hallera 4 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00. Przynosić można wszystko co może zostać przeznaczone dla najmłodszych, aby wywołać na ich twarzach uśmiech! Pluszaki, lalki, gry planszowe, słodycze oraz artykuły sportowe, szkolne i odzież itd. – wszystko co przyjdzie Wam do głowy!

  Poza tym w ramach akcji będą prowadzone licytacje gadżetów, które odbywać się będą na kibicowskim profilu Facebookowym "

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Ja tam jestem spokojny o temat finansów klubu . Ale Amon lubi czytać o problemach innych :)

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Oczywiście. Wielki szacunek dla organizatorów, zawodników i licytujących kibiców. Duzo zdrowia dla Mariusza i oby mógł dalej oglądać swoich ulubieńców na stadionie GKM-u.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Klub sobie poradzi.

  "Co ciekawe wiele wskazuje, że mimo kłopotów miasta, budżet GKM-u w najbliższym czasie nie tylko nie zmaleje, ale wręcz może wrosnąć. Klub już może liczyć na dodatkowy milion złotych z tytułu ekwiwalentu od PGE Ekstraligi za sprzedaż praw do transmisji telewizyjnej spotkań, a dodatkowo pojawiła się szansa na potężnego sponsora. – W czwartek mieliśmy wizytę przedstawicieli jednej z potężnych korporacji, która jest zainteresowana m.in. wsparciem grudziądzkiego żużla. To jest to co trzeba czynić. Działać na rzecz poszukiwania sponsorów prywatnych, żeby ta struktura finansowania przechylała się ze strony miasta, w kierunku sponsorów. Będziemy tego typu działania dalej podejmować, a ta wizyta napawa nas dużym optymizmem – powiedział prezydent Glamowski."

  Co do miasta, przyszły tydzień będzie interesujący. Swiatełko w tunelu widać.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Miasto ? Być może, ale kibice pomagają jak mogą ze swoich pieniążków. Szczytny cel- i to się liczy. Dużo pracy i zaangażowania to wymaga. Wielkie brawa dla tych ludzi.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  I ja temu chłopakowi życze jak najlepiej. Taka deklaracja świadczy tylko o tym, że jest ambitny. A tylko tacy są w stanie spełnić marzenia.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  ...dlaczego nie udało się ustalić, ile ma zapłacić Sparta ? wszystkich się udało ustalić, tylko największego szkoleniowego bumelanta - nie, coś mi tu śmierdzi kombinacjami leśnych dziadków z panem Rusko, tradycyjnie, inni będą płacić, a święta krowa Sparta, choć nie szkoli - kary uniknie i dlatego sumę Sparty potrzyma się w tajemnicy, jak inni zapłacą to Spartę też się odfajkuje, że zapłaciła, choć pan Rusko nawet grosza nie wyda, a WTS nie dość, że nie szkoli to jeszcze sieje propagandę w mediach jakie to projekty dalekosiężne typu "Młoda Sparta" realizuje, choć tak naprawdę projekt ten jest fikcją i ściemą dla mediów, do tego Sparta konsekwentnie podbiera dzieci już wyszkolone z innych ośrodków, mami je nie wiem czym (?), chyba plakatem Woffindena z autografem (?), po czym wysyła na licencje jako niby swoich wychowanków, w tym roku w WTS-ie licencje zdali Dul podpierdzielony z Opola, Gzyl z Tarnowa i Garbowska przechwycona z Bydgoszczy, za ten proceder też przydałaby się kara, bo WTS unika szkolenia jak ognia, miga się od lat, a te dzieci, które ściąga do siebie traktuje jak powietrze, byle licencje zrobili, byle w papierach przy nazwisku było WTS i można je olać i to ma być szkolenie (?), klub ten jako jedyny w Polsce nie informuje nawet swoich kibiców o swoich nowych zawodnikach, którzy pomyślnie zdali egzamin, we wszystkich klubach to normalka, tylko
  w WTS-ie nie, o Gzylu i Garbowskiej do tej pory nie raczyli nawet kibiców choćby lakonicznie poinformować, dlaczego ? bo to są licencje na sztuki, według klubu niegodne jakiejkolwiek uwagi, zasługujące jedynie na natychmiastowe olanie, zresztą lepiej nie informować, skoro się podbiera adeptów z innych ośrodków... to co wyprawia pan Rusko z panią Kloc w kwestii szkolenia to kpina w żywe oczy i nie rozumiem dlaczego sumy kar dla innych klubów można ustalić, a kara dla świętej krowy Sparty okryta jest tajemnicą, jeżeli inne kluby zapłacą, a Sparta choć bumelantem jest największym - jak zwykle nie - to ten cały zespół ds. licencji strzeli sobie już nawet nie w stopę tylko z bliska prosto w twarz i będzie mógł od razu się samounicestwić...

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Siema Fabio. No tak , forma Buczka w 2017 , obok super Artioma i dobrej postawy Antona uratowała nam tylki. Bylo kilka meczy, gdzie Buczek zrobił na wyjeździe dwucyfrówkę, albo powalczył blisko tej punktacji.
  Mnie wlasnie najbardziej cieszy jak on pojedzie dobry mecz, w końcu to nasz chłopak, z Grudziądza .

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  skład GKMu jawi się naprawdę solidnie...co prawda uważam, że wyniki Łaguty związane są raczej z jego bardzo dobrym sprzętem, a nie umiejętnościami...ale wynik broni się sam i oby każdy lider taki wynik wyciągał...Duńczyk jest zdecydowanie lepszy od jakiegokolwiek ostatniego seniora który jeździł w Grudziądzu więc to naprawdę duże wzmocnienie...moim zdaniem najsłabszy będzie Predator ale i tak wielu w EE od niego jest słabszych...polscy seniorzy to dobra, bardzo dobra druga linia...więc...w tym roku play off w Grudziądzu są naprawdę możliwe...

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Brawo! GKM ale macie skład może teraz się uda ten półfinał a może brąz?!! Ale to by byl sukces dla tego miasta klubu żużla!

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Moim zdaniem GKM ma skład jeden z lepszych od lat. Wyrównani seniorzy, i nie mają takiej dziury na pozycji juniorskiej. Mogą spokojnie powalczyć o PO z Toruniem i Czewą.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  transfer, którego spodziewaliśmy się już jakiś czas,wiec może zero zaskoczenia ale...
  Kenneth Bjerre, mysle ,ze to całkiem solidne wzmocnienie formacji seniorskiej GKM-u.
  Oczywiście może, zadna rewelacja, ale zawodnik, który powinien dokładać wiele ważnych punktów do dorobku druzyny. Uznana i solidna firma na ekstraligowych i światowych torach. Wyniki na grudziądzkim torze, również może nie jakieś wybitne, ale sądzę, ze po odpowiedniej ilości treningów, popularny Krasnal, poradzi sobie z dostosowaniem silników i poznaniem ścieżek, co najmniej tak dobrze jak Przemek Pawlicki dla którego grudziądzki owal, też kiedyś był "czarną magią".
  Na wyjazdach Kenio miewał problemy oczywiście, ale i kilka solidnych występów zaliczył, choćby w Toruniu czy w Zielonej Górze.
  Startowiec całkiem niezły, zastanawiam się obecnie, czy Kempes nie powinien go ustawić do pary z Buczkiem. Takie małe nawiązanie do pary Okoń-Buczek, gdzie startowiec Rafał, wygrywał moment startowy i robił miejsce Buczkowi na pierwszym łuku.
  Reasumując, transfer na papierze, na plus wedlug mnie. A jak będzie faktycznie, przekonamy się za kilka miesięcy. Brawo zarząd, brawo Kenio. Jaskółka dołączyła do gołębiego stada.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Lindbaeck juz w GP jeździł i liga na tym nie traciła. Laguta równiez pokazał, ze spokojnie to sobie potrafi to poukładać. Także kwestia GP nie powinna im zbytnio przeszkadzać.

 • FMI Rav4 lubi Komentarz

  Mogliśmy miec, ale widocznie kwota na Trofimowa była zbyt duża,aby dopiąć transfer, dodatkowo Leszno nie chciało go sprzedać, możliwe ze Lublin dał tyle ,ze w Unii zmienili zdanie i go zwolnili z kontraktu.
  Miśkowiak nie szalał w tym roku w PLZ, ale faktem jest to jakaś dłuższa perspektywa, mysle ,ze i w jego przypadku najwieksza role grały pieniążki - czytaliśmy o licytacji miedzy Toruniem a Częstochową, widocznie nie weszlismy w nią.
  Rolnicki mimo wszystko jest na zawodnikiem na teraz, trochę już jezdzil w ekstralidze, kwota ok 100 tys nie jest jakaś wygórowana, czesc z tych pieniedzy i tak trafi do Rolnickiego w ramach splaty zadłuzenia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Top Secret
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacek GKM

W języku rosyjskim nie ma litery "Ł". Stąd wielokrotnie powielany błąd w pisowni tamtejszych nazwisk w polskiej transkrypcji. Powinno być Michaiłow (bo to nazwisko to pochodna od imienia Michaił). Imię Davis w ŻADNYM znanym mi języku nie pisze się przez "w", a więc pozostaje Davis, podobnie Elvis...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Witam. Domyślam się, że Pan Jacek Cholewiński. Czy mógłby mi Pan powiedzieć jak powinno pisać się nazwisko juniora Lokomotivu, Oleg Mihailow czy Michajłow? A jak imię Kurmisa, Davis czy może Dawis, jak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Top Secret

Witam. Domyślam się, że Pan Jacek Cholewiński. Czy mógłby mi Pan powiedzieć jak powinno pisać się nazwisko juniora Lokomotivu, Oleg Mihailow czy Michajłow? A jak imię Kurmisa, Davis czy może Dawis, jak już u innych Łotyszy zamieniamy "v" na "w".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 19 maja 2016 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.