Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Nie widziałem meczu Hurkacza (i nie wiem czy zobaczę). Prywata zwyciężyła...
  Wiem, że trochę OT, ale może jakieś słowo recenzji? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  To wysil się teraz trochę, a nie jak piskorz... :-)
  Choć jedno nazwisko podaj, bo inaczej będzie pomówienie i kodeks Boziewicza!

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Jak było takie powiedzenie to nie ma to tamto! ;-)

 • panda25 lubi Komentarz

  Chyba dużo, jak na forum krążyło takie powiedzonko : " Jak MC kogoś odkrył, to już po niej " :)

 • panda25 lubi Komentarz

  Słuchaj, nie brzmi to najgorzej :D

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Szkoda dziewczyny i talentu na miarę Stefii, no ale cóż, skoro się go trzyma, to trudno ;)


  Tej Steffi?!
  No to teraz zaczynam rozumieć Twoją determinację/desperację! :-)
  Ja na razie ostrożniej szacuję potencjał Igi (a może nie doceniam...?)

 • panda25 lubi Komentarz

  Co do ostatniego: wiesz, już miałem mu dać spokój do końca WTA finals, pomyślałem sobie: no dobrze że siedzą w tym USA, że znów nie wracają na 5 dni między turniejami do WWy "na rybki" "na łódki" "do kota" itd. Potrenują bezszelestnie poopalają się, pojadą do Meksyku wcześniej i będzie ok. A przede wszystkim PRZESTANĄ DAWAĆ WYWIAD ZA WYWIADEM. Ale nie - mija parę dni, a ten już zaczyna: WTA finals nie było jego celem (Wimbl jak wiadomo też nie), czekamy sobie jak się uda to się uda, jak nie to niewielka strata, a w sumie opcja Kluż, a Iga to zasłużyła sobie na dobry ranking (ktoś mówi że nie?). A ważniejsze 4 rundy szlemów niż jeden szlem cały, a za siedem lat to może inaczej, a ja ją trenuję tak a nie siak, a regularność przede wszystkim (a ma tę meczową? z meczu na mecz?). No i nie jest tak jak było z Wiktorowskim że odzywał się raz na parę miesięcy a przedtem przemyślał co powie, nie jest tak jak z trenerem Huberta, że nic nie nadaje i robi swoje, nie jest nawet tak jak z Ryszczukiem, że dobrze wykonuje swój job i tyle. Nie, ten musi trąbić, układać na gorąco nowe teorie, stroszyć piórka jak paw, cały czas ma parcie na szkło. No jak powiedział o jego planach co do trenowania Igi to musiałem się odezwać. Bo czy ona naprawdę nie zasłużyła na lepszego trenera niż na tego przyssanego do niej wuefistę? No ale ok, teraz już nic nie piszę, muszę się jakoś uwolnić od tej idee fixe ;) Przestać się przejmować losem Igi po prostu ;) Szkoda dziewczyny i talentu na miarę Stefii, no ale cóż, skoro się go trzyma, to trudno ;)

 • panda25 napisał/a komentarz do Koncert gry drużyny z Olsztyna!

  Kolejna niespodzianka (choć Mazur trochę jakby uzasadniał jakość gry olsztynian). Warto poobserwować karierę Defalco w naszej lidze, bo może się okazać ciekawym odkryciem :-)
  P.S. Też uważam, że spokojnie to on mógł otrzymać wyróżnienie i tytuł MVP, choć Butryn swoje zrobił :-)

 • panda25 lubi Komentarz

  Zamieńcie libero w składach. Żurek nie gra w Olsztynie!

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Rzeczywiście, ciekawe motywacje nami kierują :-)
  Ja lubiłem czas wielkiej trójki/czwórki. I nie chodzi o przewidywalność, a o jakość i rodzaj tenisa. Lubię "szachy tenisowe" (jakże często to powtarzam...), wolę wolniejsze korty i dłuższe wymiany. I niezależnie od umiejętności serwisowych Novaka, Rogera, Rafy czy Andy'ego (w istocie różnych), oni zapewniali mi (i mam nadzieję, że jeszcze będą) ucztę.
  Czasy się zmieniły, korty, piłki, rakiety też. I coraz częściej do głosu dochodzą tenisiści "skuteczni". Definicyjnie wszystko w porządku - w tenisie chodzi o to, by wygrywać, a nie grywać :-)
  Ja jednak nie zapałam większą sympatią do takiego Isnera, Raonica, czy Opelki - z ww. względów "estetycznych". Oczywiście doceniając ich sukcesy.
  Paradoksalnie, teraz więcej takiego tenisa odnaleźć można na kortach kobiecych :-)
  Stagnacja? Trochę tak, ale mniej mi przeszkadzała.
  A tych dwóch, których wymieniłeś (Cobolli i Svajda) jeszcze nie kojarzę. Jak niegdyś odkryłem Jannika to okazało się, że już jest odkryty :-)

 • panda25 lubi Komentarz

  No widzisz a ja od kiedy rozpadła się wielka czwórka coraz chętniej zaglądam na mecze męskie. Ta stagnacja mnie skutecznie zniechęcała, teraz pojawiło się sporo tych nowych nazwisk które skutecznie depczą po piętach czołowym zawodnikom. Bardzo przyjemnie ogląda mi się spotkania Dovidovicha Fokiny, ten bezkompromisowy styl i zamiłowanie do wybierania trudniejszych wariantów zdecydowanie mi pasuje. Myślę, że niedużo trzeba żeby to wszystko jeszcze trochę bardziej zatrybiło a on wskoczył na kolejny poziom.
  No i fenomenalny Alcaraz.
  Z tych jeszcze mało znanych ale zdecydowanie ciekawie się zapowiadających Cobolli i Svajda. No dzieje się. :)

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  No tak można by to... chyba przetłumaczyć. ;-)
  Jak pisałem kiedyś, rzadziej oglądałem tenis kobiet, stąd nawet nie pamiętam, czy widziałem kiedykolwiek Crawford w akcji.
  Za sprawą Toma i Hippkka (i wciągnięcia w sektę ;-)) teraz oglądam zdecydowanie więcej kobiecego tenisa :-)
  A co do Anett, kto wie, czy nie masz racji (kierunek kariery).

 • panda25 lubi Komentarz

  A propos błędów czyli, że Kontaveit popełnia ich coraz mniej w swoich meczach? :)
  Poruszanie też zdecydowanie poprawiła. Myślę, że w przyszłym roku T10 jak nic. Kiedy widzę jej sukcesy przypomina się Samantha Crawford, jakoś zawsze szły mi one w parze od pamiętnego dla mnie finału USO dziewcząt z 2012 roku. Myślę, że gdyby nie kontuzje ta druga byłaby w podobnym lub nawet lepszym miejscu swojej kariery co Anett dziś. :(

 • panda25 napisał/a komentarz do PGE Skrę stać było tylko na jednego seta. Hit kolejki dla jastrzębian

  @panda25: Oczywiście, pisząc o "zaciągu", wcale nie umniejszam roli i umiejętności polskich siatkarzy.

 • panda25 napisał/a komentarz do PGE Skrę stać było tylko na jednego seta. Hit kolejki dla jastrzębian

  Znowu niezgoda z autorem notki. Starcie było całkiem dobre, tyle że bełchatowianie nie znaleźli zbyt wielu argumentów na JSW. I jeżeli już to oni zagrali rzeczywiście przeciętnie.
  Widać zaciąg francuski lepszy od serbskiego! :-)
  Gdy Toniutti odchodził z Kędzierzyna wydawało się, że to będzie spore osłabienie. Dotychczasowe mecze ZAKSA wcale tego nie pokazują, za sprawą świetnego wyboru - Janusza. Resztę składu mają równie dobrą, co pokazują wyniki. Jastrzębski wzmocnił się, porównując do poprzedniego sezonu.

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Tak a propos błędów - widzę, że Kontaveit ostro pikuje w górę! ;-)

 • panda25 lubi Komentarz

  BRAWO ANETKA! :)

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Właśnie, problem jednak nie w błędzie leksykalnym, a w tym "co autor miał na myśli" :-)
  Ja swoją antykoncepcję przedstawiłem. Dalsze roztrząsanie (bez udziału autora) przypominać może co najwyżej historię o Rogerze i Elaine... :-)

 • panda25 lubi Komentarz

  Nie, no nie przesadzajmy z tą poprawnością. To oczywiście trochę kiepskie, że analizujemy konstrukcję wypowiedzi, którą Potter wrzucił na gorąco i w ferworze dyskusji, wtedy każdy może się pomylić. (Tak że sorry, Potterku, to już czysto porządkowo, skoro jest argumentacja i kontargumentacja). Ale jednak "nie zastosowali się do niesprawiedliwych zarzutów" to w polska języka nie jest prawidłowo. Do zarzutów można się odnieść, ustosunkować, zarzuty można oceniać, obalać, korygować... Ale co to znaczy "nie zastosować się do zarzutów" to ja też nie wiem. W ogóle zaniechanie działania potraktowane jako forma działania, a nie negacja, to w notacji sformalizowanej będzie inny poziom, a więc jednak otrzymujemy konstrukcję albo wadliwą, albo intencjonalnie "chybioną". No chyba że Potterek zastosował taki zabieg celowo, bo nawiązuje do wciąż nie rozwijanej w innym miejscu dyskusji o metapoziomach... ;D)

 • panda25 napisał/a komentarz do Niespodzianka w Radomiu! Thriller w trzecim secie rozgrzał do czerwoności, dotychczasowy rezerwowy bohaterem

  @pxlewa: To samo chciałem napisać! :-) I w sprawie nieprzewidywalności wyników, i w sprawie Rusina - nie wiem, czy to był "dzień konia", czy trwalsza tendencja, ale MVP zasłużone :-)

 • panda25 lubi Komentarz

  Nareszcie :) Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa Radomia, to jest dobra reklama ligii, jeżeli nawet drużyny na papierze "słabe" i "do odstrzału" wygrywają mecze. Tego samego życzę i Lubinowi i Nysie. Niech nie będzie uciemiężonych outsiderów, walka do końca dla kibica jest super. Paweł Rusin niesamowity. 182 cm wzrostu i świetna gra, brawo!

 • panda25 napisał/a komentarz do Bitwa w Kędzierzynie-Koźlu dla Grupy Azoty. Pierwsza porażka Projektu Warszawa

  "O wyniku rywalizacji musiał więc zadecydować tie-break, co w sumie nie było zaskakującym rozwiązaniem"
  No tak, w sumie , gdy jest 2:2 to wielkim zaskoczeniem nie jest TB :-)
  Trochę złagodziłbym ocenę wyrażoną w pierwszych zdaniach - nie taki słaby był to mecz. A że wynik "na styku"? Po raz już kolejny w tym sezonie pokazuje to ciekawy rozkład sił w drużynach. I na razie trudno jest wyrokować o końcowym układzie tabeli. Mecze ciekawe, sporo równej walki. To bardzo dobry prognostyk, oby tak dalej! :-)

 • panda25 lubi Komentarz

  Kto zarzuca? Pewnie krytykujący czekanie zamiast grania w Moskwie lub na Teneryfie. Iga do tej krytyki czy tam rady sie nie zastosowała bo uzyskała informacje od Barty wcześniej niż te pojawiły się oficjalnie. :)
  Oczywiście to wszystko według Pottera. :)

 • panda25 lubi Komentarz

  Oczywiście, że poprzez kontekst innych wypowiedzi. Nie tylko Pottera. :)

 • panda25 napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Figura retoryczna. Oczywiście - moim zdaniem! :-)
  EDIT: Poza tym pośrednio wypłynęło to już spod palców Pottera, który w akcie ekspiacji nazwał się "spekulantem" :-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

hippekk

Brak czasu doskonale rozumiem. Ale z tym brakiem sensu, to bym nie powiedział ;)
Udział każdego gracza jest bezcenny i zawsze przynosi jakieś efekty. :) Nawet jeżeli straciłeś jeden szablon, to Ci wcale nie musi odbierać rozrywki i przyjemności z gry.
Możesz przecież bawić się w typowanie poszczególnych szablonów (ja na przykład tak robię i odnotowuję sobie jako "osiągnięcie" takie właśnie szczególnie dobre trafienia szablonowe). Nawet trafienie w jakiś konkretny meczyk może dawać satysfakcję.
Często wiele osób zaczyna trochę później, łatwo "zgubić" gdzieś początek turnieju, więc się tym akurat nie przejmuj.
Szablon nr 2 czeka na Ciebie w headerze, zresztą wrzucę jeszcze w formie postu. I to dopiero będzie pierwsza część typowania drugiej rundy, więc naprawdę zachęcam Cię do gry. Też długo miałem opory, zanim zacząłem bawić się typerkowo, sądziłem, że czasowo nie ogarnę.
Będzie mi naprawdę miło, jeśli skorzystasz z zaproszenia. :)
Na razie jest nas 20, zrobisz więc "oczko". :))
Pozdrawiam i czekam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

No właśnie odpisuję, jakieś mecze z Waszej listy już poleciały (no, Magdy mecz akurat oglądałem :-)) Tak to wygląda, więc sens przystępowania do zabawy - niewielki (=żaden) :-)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

No właśnie odpisuję, jakieś mecze z Waszej listy już poleciały (no, Magdy mecz akurat oglądałem :-))
Tak to wygląda, więc sens przystępowania do zabawy - niewielki (=żaden) :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Pando, nawet nie biorę pod uwagę, że mógłbyś nie kontynuować zabawy typerkowej. Na pocieszenie - też mam "bardzo gęsto z czasem" i nie wiem, ile uda mi się tym razem pooglądać, pewnie tylko trochę. Blog...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Pando, nawet nie biorę pod uwagę, że mógłbyś nie kontynuować zabawy typerkowej. Na pocieszenie - też mam "bardzo gęsto z czasem" i nie wiem, ile uda mi się tym razem pooglądać, pewnie tylko trochę. Blog u mnie uruchomiony, po losowaniu drabinki wrzucam pierwszy szablon.
Pozdrawiam i czekam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Dziękuję za zaproszenie, ale sądząc po datach, raczej będę tylko "zerkał" na IW. Niestety, szara rzeczywistość... Natomiast zaglądać zamierzam, zgodnie z wcześniejszą "deklaracją":-) A co do debiutu -...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Dziękuję za zaproszenie, ale sądząc po datach, raczej będę tylko "zerkał" na IW. Niestety, szara rzeczywistość... Natomiast zaglądać zamierzam, zgodnie z wcześniejszą "deklaracją":-)
A co do debiutu - to fart... debiutanta :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Pando, zapraszam Cię do typkowania, gramy Indian Wells, zaczynamy w okolicach 3-4 października. Szukaj typerka u mnie, dopiero będę go zakładał. Liczę na Twój udział :). Debiut miałeś znakomity :). Przy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Pando, zapraszam Cię do typkowania, gramy Indian Wells, zaczynamy w okolicach 3-4 października. Szukaj typerka u mnie, dopiero będę go zakładał. Liczę na Twój udział :). Debiut miałeś znakomity :).
Przy okazji możesz też wskazać swoje trzy tenisistki, które mogą być uwzględniane przy zestawianiu meczów w szablonach. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 października 2021 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Nic się nie zmienia w mojej sytuacji zawodowej - wrzesień to już praca, a obowiązki funkcyjne mogą kolidować. Poza tym musiałbym zrozumieć zasady... Hm, do kiedy jest czas na pierwszy "rzut"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Hej a może teraz się skusisz na typerkowy etap USO? Kto wie czy jeszcze będziemy cokolwiek takiego robili, tak że być może jest to ostatnia możliwość. Zapraszam na mój blog razem z organizatorem tego...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hej a może teraz się skusisz na typerkowy etap USO? Kto wie czy jeszcze będziemy cokolwiek takiego robili, tak że być może jest to ostatnia możliwość. Zapraszam na mój blog razem z organizatorem tego etapu kolegą Hippkiem :)
>>> ps: chyba obecnie trochę częściej tu działasz na forum niż 3 lata temu, a więc? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Dziękuję za zaproszenie. Coraz rzadziej zaglądam na SF, robiąc to z doskoku, a na dodatek "falami" (praca...). Nie czuję jakoś magii typowania, a poza tym - zdaje się, że musiałbym dokładnie śledzić przebieg...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Dziękuję za zaproszenie. Coraz rzadziej zaglądam na SF, robiąc to z doskoku, a na dodatek "falami" (praca...). Nie czuję jakoś magii typowania, a poza tym - zdaje się, że musiałbym dokładnie śledzić przebieg imprezy...? Choć takie mam zamiary (paradoksalnie sprzyja pora transmisji) to już wiem, że mogą być schody.
Ale życzę powodzenia i --->>> tylko dobrych typów! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Zapraszam na naszego typerka AO na blog Szakiego! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Miałem małe dylematy przy tamtym stwierdzeniu, bo rzeczywiście nie trawię Pawłowicz, właśnie za ten kontrast między (złośliwie zaznaczę) rzekomym wykształceniem (bo jego pochodną powinna być potocznie rozumiana "kultura"), a jego "emanacją" w różnych odsłonach.
Porównanie miało mieć wymiar żartobliwy, niewątpliwie był też krzywdzący w aspekcie estetyki, już nie słowa :-)
Acz jeśli chodzi o kompetencje posłanki Muchy, zdania nie zmieniam. I generalnie nie lubię obsadzania ważnych stanowisk osobami, które nie mają nic wspólnego z merytoryką urzędu.
W tej materii, choć opcja polityczna nie ta (nie moja), rozumiem obecność na stanowisku ministra sportu Witolda Bańki.
Mam świadomość, że szukanie związku między kompetencjami i piastowaniem urzędów to tylko pobożne życzenie, bo klucz obsadzania stanowisk mija się dość istotnie z kluczem kompetencji. Ale, niestety, niezależnie od opcji politycznej. Poprzednia partia rządząca ma wiele na sumieniu...
Co do kobiet z Samoobrony - cóż napisać? Wiem, że tak na dobrą sprawę żadna kobieta, jaką znam osobiście lub z mediów, nie wytrzyma konkurencji z posłanką Pawłowicz. Jednak to marne pocieszenie (a nawet uwłaczające), a bronić "kompetencji" Samoobronianek w ten sposób nie zamierzam. I wspomniane panie też nie powinny być na rynku politycznym - moim zdaniem. Albo inaczej - na trzeźwo nie zagłosowałbym na nie na pewno.
A tamten mój głos? Spróbuj na niego spojrzeć satyrycznie i w konwencji "baru", bo jak sam zauważyłeś, treść tej "nowinki" była tylko trochę "sportowa". Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Cenie twoje wpisy i wlasnie dlatego musze zareagowac na ten, ktory mnie bardzo rozczarowal. W artykule (ktory notabene na SF nie powinien miec miejsca) dotyczacym twitta poslanki Pawlowicz napisales "Każda...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Cenie twoje wpisy i wlasnie dlatego musze zareagowac na ten, ktory mnie bardzo rozczarowal. W artykule (ktory notabene na SF nie powinien miec miejsca) dotyczacym twitta poslanki Pawlowicz napisales "Każda partia ma swoją Muchę...".
To porownanie jest absurdalne i krzywdzace poslanke Muche.
1. Ona uratowala nam Euro 2012. To byla jej robota, ze wszystko bylo gotowe na czas, a pamietajmy, jaki rozPiS...dziel odziedziczyl rzad po poprzednikach. Jak rozgrzebana byla budowa Stadionu Narodowego, jaki bajzel pozostawila po sobie pani Ela, ktorej najwieksza zaleta (charakterystyczna dla tej formacji) byly bezustanne jazgotliwe ataki na opozycje z jednej strony oraz z drugiej czolganie sie na kolanach przed malym prezesem (slynny moment, gdy stracila laski a on ja kilka godzin trzymal na korytarzu, zanim dopuscil do kajania sie).
2. Nie jest obowiazkiem ministra sportu wiedziec, ile jest lig hokeja (od tego sa dzialacze i stowarzyszenia) tylko wytyczac cele, tworzyc struktury i organizowac prace ministerstwa. A to Mucha robila znakomicie. To ona wdrozyla np programy SKS-ow w szkolach, dofinansowania lokalanych osrodkow sportu, sposobu finansowania dziedzin sportu (nie wszystko na wszystko tyko kierunkowo) itd. itd
3. To pani minister, ktora nigdy na forum miedzynarodowym, gdziekolwiek nie byla w swiecie, reprezentujac nas/Polske nie narobila nam obciachu - wrecz przeciwnie, robila bardzo dobre wrazenie . Mozna bylo byc dumnym z jej inteligencji, oglady , znajomosci jezyka, kultury ... i last but not least ... urody.
Tym bardziej to porownanie do "Krychy", obsesyjnie chamskiej,jest absurdalne.
Poza tym, nie kazda partia... oj, nie kazda. Tylko ta JEDNA, jedyna. Za czasow Leppera wydawalo sie, ze wiekszego prostactwa i ordynarnej agresji na salonach wladzy byc juz nie moze...
A jednak... Przy pani "profesor" te proste kobiety jak Renata Berger, Lyzwinska i Hojarska sa prawie jak eleganckie damy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

ostatnia odpowiedź: 24 października 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Dziękuję za uznanie dla moich wypocin :-)
Gwarantuję, że znajdziesz trochę wypowiedzi "składnych" także i tutaj, na SF. Choć fakt, masz rację, dominuje język "współczesny", a szkoda...
Jestem "pandem" (są pandy-dziewczynki i pandy-chłopczyki) :-)
Nie, nie nazwę się dziennikarzem, choć z pracą redakcyjną, DTP, itp. itd. mam do czynienia od... tysiąca lat (no, niech będzie, że od 27). A to zobowiązuje, prawda?
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Cześć. Jesteś dziennikarka? Pytam bo masz swój styl i piszesz do rzeczy, składnie co jest ewenementem na tym portalu:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.