panda25 - lubi - strona 2

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawo Bartek! Brawo Lewy!

 • panda25 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • panda25 lubi Komentarz

  Oglądałem do końca i Tomaszewski nie wyszedł wcześniej.Panie Janku Dziękuję za wszystkie wspaniałe chwile z Pana udziałem i reprezentacji.

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawo Ślepsk Suwałki , dobrze zrównoważonony skład , kilka ciekawych nazwisk i są wyniki

 • panda25 lubi Komentarz

  Napisałem ostatnio że jesteśmy w szambie bo niestety jesteśmy a to dlatego że z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia.
  Prezes zachowuje się ….no jak? Trochę nie ładnie. Ale ja jestem ciekawy jak zachowałby się każdy krytyk w takiej sytuacji. Dostajesz bombę pod tyłek a tu oczekiwanie profesjonalizmu odpowiedzialności. A ty przecież wiesz że to ogromny kłopot. Co wy myślicie. Za 2 miesiące kwalifikacje.Może trenera kadry wybiera się w 2 dni??? Guidetti który jakoś 4-5 lat temu nie pchał się do konkursu nagle zapałał chęcią poprowadzenia Polek? No tak grały w finałach Ligi Narodów. Jak na tak utytułowanego trenera pewnie tani nie będzie.We wrześniu podobno dziewczyny zgłaszały prezesowi problemy i wtedy ich postulatem nie było wywalenie trenera. To co przez ten czas spowodowało tak drastyczną zmianę stanowiska? Co się wydarzyło? No chyba nie to że prezes nie wpłynął na trenera tak jak by chciały. Pisałem że ich argumenty są "słabe" i nadal zdania nie zmieniam , mało tego trener potwierdził moją opinię dotyczącą jego podejścia do spraw "uczuciowych" i winowajca sam zrezygnował. Większość zarzutów jakie podnoszą dziewczyny dotyczą kontaktów z trenerem. Myślę że tu nawet nie chodzi o kontakty czysto trenerskie. Chodzi o to że trener Nawrocki to nie jest typ człowieka kontaktowego z którym można się zaprzyjaźnić. A jeśli dziewczyny czują do niego dystans nie tylko jak do trenera problemy się wyolbrzymiają. Bo cóż to za zarzuty.
  Wielu pisze żeby trener odszedł honorowo. bo łatwiej jego zastąpić niż całą kadrę? No to jest "argument" faktycznie . A z drugiej strony co to ma znaczyć że zawodniczki dyktują kto ma być trenerem a kto nie? My to jesteśmy mistrzami w takie klocki . Nawet sukcesy Niemczyka go nie uratowały. To nic że potem wszyscy tego żałowali.
  W szambie jesteśmy bo stanięcie po stronie trenera nie jednoczy drużyny.
  W szambie jesteśmy bo trener nie popełnił rażących błędów które pozwalały by z czystym sumieniem go tak potraktować , szczególnie że drużyna zaczęła spisywać się lepiej.
  W szambie jesteśmy bo dziewczyny nie chcą z nim grać ?( a może przesadzają tyko nie ma jak się cofnąć) To jak go zostawiać.
  W szambie jesteśmy bo jak dopuścić żeby zawodniczki sobie decydowały . Ciekawe który trener będzie chciał z nimi potem pracować?
  W szambie jesteśmy bo jak nie zrobisz tego co chcą to będzie zbiorowy foch ( którego nikt nie chce)
  A może skoro jak tu niektórzy twierdzą i tak nie mamy szans w IO to może wprowadzać do drużyny nowe zawodniczki . Może niektóre już za bardzo przyzwyczaiły się że są niezastąpione w kadrze i to one buntują pozostałe ,a te nie chcą przecież być posądzane o rozbijanie drużyny?
  Nie ma dobrych rozwiązań.

 • panda25 lubi Komentarz

  @obiektywny: No jeden zdaje się wygrała. I to ten najważniejszy...

 • panda25 lubi Komentarz

  Ponizszy cytat dotyczy innego artykulu innego autora (Smolinskiego) . Coraz trudniej tu cos wpisywac, strony same przeskakuja, sondy nie dzialaja ...
  #dobrazmiana , nie ma co!

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawo Hubert!!! Dobry mecz!!!

 • panda25 lubi Komentarz

  Uwielbiam wywiady z Panią Kasia i nie ważne ile mają stron, zawsze są dla mnie za krótkie. Bardzo mądra kobieta, może będę miał kiedyś okazję spotkać Kasię i jej podziękować za wszystkie emocje które mogłem dzięki niej przeżywać. Pewnie tego nie przeczyta ale jeśli tak to dziękuję za wszystko!

 • panda25 lubi Komentarz

  @panda25: mnie nie chodzi o zmiany w meczu a dobór zawodników do tego meczu. Jak ktoś napisał wcześniej gdyby poprzednicy przegrali nic by się nie stało bo jak widać nasi najlepsi gracze prosto z ME, prosto z samolotu na trudnego przeciwnika też przegrali. I tu mówię o roli trenera i braku zrozumienia. Ponadto nie rozumiem czemu ciągle forsujemy zagrywkę flot. A o kłótniach trenera, wybijających zawodników z gry nie wspomnę.
  Ps. Na tym pucharze bywają zaskakujące wyniki. I to jest super.
  Ps2. Kurek wraca do formy.

 • panda25 lubi Komentarz

  @panda25: Iga, Justyna i Gosia już pokazały wielką formę. Pytanie na ile gotowa jest Ania, ale ona twierdziła, że jest dobrze, tylko miała problemy w dniu eliminacji. Justyna mówiła, że podobno Patrycja jest też bardzo dobrze przygotowana i świetnie wygląda. Cała grupa jest najlepsza w sezonie i to jest duży sukces sztabu i ich. Ukoronowaniem będzie sztafeta. A historyczny finał to już wielki sukces.

 • panda25 lubi Komentarz

  @fdfdf: gente como tu sobra aqui ,inutil

 • panda25 lubi Komentarz

  No i proszę :) Wykorzystaliśmy dobre rozstawienie w drugim, słabiej obsadzonym półfinale i dzięki wygranej będzie jutro dobry tor. Jamajka i USA jutro powinny powalczyć między sobą o złoto i nowy rekord świata. A do brązu jest 3 kandydatów - Polska, WB i Bahrajn. Z Justyną i Igą możemy o medal powalczyć :)

 • panda25 lubi Komentarz

  @Grzegorz Wojnicz: a Mistrz Świata ma powiedzieć ze nie gra o złoto? W jakim świecie żyjemy ze inni jak są mistrzami to mówią o tym ze chcą wszystko wygrać a my pompuje my. Jesteśmy obecnymi mistrzami swiata i gramy o mistrzostwo Europy tj norma. Nie udało się brąz tez będzie dobry i z pewnością o niego powalczymy

 • panda25 lubi Komentarz

  Brawa się należą, bo powrót po ciąży przebiega świetnie. Teraz finał MŚ i może najlepszy wynik w sezonie, a za rok oby skoki powyżej 2 metrów.

 • panda25 lubi Komentarz

  I tak oto robimy kolejny raz ze sportu panią lekkich obyczajów. Jakim cudem goście, którzy nawet nie wystąpili w oficjalnym biegu, startują na MŚ? Jakim? Tymczasem niektórzy sportowcy mający czasy leciutko za kwalifikacyjną kreską, starający się cały rok o minimum, zostają w domu i oglądają MŚ w TV. To nie ma nic wspólnego ze sportem. Może niedługo zróbmy, że na MŚ jedzie 8 najlepszych z czasami/wynikami, a resztę uzupełniają kibice w losowaniu. Oczywiście SMS koszt 9 zł plus VAT.

 • panda25 lubi Komentarz

  Taki jest niestety sport. Szkoda, bo Polka ewidentnie przyjechała przygotowana najlepiej od dwóch lat i mogła rzucić życiówkę. Niemniej Malwina to młoda dziewczyna i za rok na IO powinno być dobrze.

 • panda25 lubi Komentarz

  ludzie to nie maszyny slowenia sobie siedzi w domu kilka dni my dymamy jak ze sraczka przez pol europy i to jeszcze musimy sami sobie zalawiac transport... co za debile ustalaja takie terminy i programy mistrzostw. widac bylo dzis ze nie ma tej iskry i powera wyszli na ten mecz na miekkich nogach

 • panda25 lubi Komentarz

  Mirosław Jabłoński.........
  Przestań ludziom wciskać, że Ty dzisiaj na trzeźwo komentujesz !!!
  My Cię słyszymy :)

 • panda25 lubi Komentarz

  @Cheers: CEV dodatkowo pomnożyła to zjawisko przez cztery i mamy to, co mamy.