Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcinek36 napisał/a komentarz do Kolejna bomba transferowa PGE VIVE Kielce? Vuko Borozan bardzo blisko mistrzów Polski

  Artykuł o Vive i jak zwykle wszystkowiedzący "ekspert" z Płocka filozofuje.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  A tymczasem w Płocku :)


  "Krew mnie zalewa i cholera mnie bierze, jak czytam kolejne pozytywne newsy dot. szmaciarzy. Wnerwiam się wtedy niemiłosiernie."

 • Marcinek36 został fanem Vuko Borozan

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  KORONA idzie na mistrza )))

 • Marcinek36 został fanem Gino Lettieri

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  sraxi stwierdzenie
  "całkowita dominacja" jest dużym nadużyciem, środkowy zakontraktowany ??? :-))))))))))) bo w przyszłym sezonie to nawet nie będziesz miał okazji podniecać się choćby jedną połową :-)))))))))

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  sraxi z wami byłoby to samo.
  Przypomnij kto was wysadził z rywalizacji o PP :-)

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  ADMIN, żądam żeby ta mentalna ameba została raz na zawsze stąd wywalona. Też wielokrotnie trolowałem, mój nick jest trollingiem ale jednak znam umiar. Od dłuzszego czasu z tego forum zniknęła masa ludzi ktorych miło było poczytać. Do tego dążycie? Wyrzućcie tę gnidę - onanistę i przywróćcie forum fanom ręcznej

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Na słabą Wisłę wystarczyło.Dzisiaj nie mieli nic do powiedzenia,co nie jest zaskoczeniem.Cieszy mnie postawa Wałacha,widać,że coraz lepiej się czuje pokazując klasę:)
  Rewanż tylko formalnością.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  nie bój się, ta ikona jeszcze wytrze parę razy wami parkiet

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Zawieszenie konta nie poskutkowało?
  Chyba znowu muszę porozmawiać z red. Kołodziejczykiem o twoich wyczynach.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Jestem za !

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Jesli w klubie wpadli na pomysł, że Michał może odejść, to chyba brakuje tam komuś piątej klepki. Przecież Dzidzia to serce i mózg tej drużyny !! Takich graczy jest Michał się nie pozbywa tak po prostu ! A już pisanie, że za niego ma przyjsc Gębala to już....... są jaja w czystej postaci. Aż sprawdzilem, czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia.
  Michał zostań w Kielcach !!!!

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Wiadomo, że jako kibic Wisły nie pałam miłością do Michała, ale jego brak to duża strata. Wszyscy wiemy jak gra Dzidziuś . . . . wiemy również jak gra Tomek Gębala i jeśli ktoś sobie przekalkulował jednego za drugiego to powodzenia.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Ogromna szkoda, to nie tylko kapitan drużyny, ale również jej serce i dusza. Choć z drugiej strony Michał w 2019 roku będzie miał 35 lat i trudno się dziwić Bertusowi, że nie zaproponował mu dłuższego kontraktu niż roczny. Jesteśmy najstarszą drużyną w LM, a Bertus konsekwentnie prowadzi politykę odmładzania drużyny. Mimo wszystko szkoda, myślałem że Michał zakończy u nas karierę i będzie pracował w klubie.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Rudy drewniak za Dzidziusia? Czy komuś tam w klubie sufit na łeb się nie spadł?

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Dzidzia oficjalnie we Flensburgu! Dla kibiców szok i rewolucja, a dla mnie coś spodziewanego i ewolucja. Dzidzia w 2019 roku będzie już 35 latkiem i te odmładzanie składu musiało kiedyś nastąpić. Co ciekawe puzzle by się ułożyły z 'przyjściem Gębali' po następnym sezonie, ale zastępstwem za Dzidziusia tego bym nie nazwał. Jest przecież Mamić z ogromnym potencjałem ofensywnym i chyba po sezonie wraca Daniel Dujszebajew (jeśli nie to niech ktoś mnie potrafi). Daniel świetnie się rozwija i ma nieskończony potencjał. Według mnie jest gotów do gry w największych klubach i zastąpienia takiej osobistości jak Michał (w sensie sportowym). Co do Dzidziusia to powodzenia we Flensburgu, a i jeszcze w Polsce masz sporo do wygrania przez ten i następny sezon! :)

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  staxi nie jaraj się, Michał odchodzi za 1,5 roku tak więc jeszcze parę razy będzie brał udział w "wycieraniu parkietu" towją drużyną :-))))

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Zaskakujące, że Dzidziusiowi chce się ruszać "na starość" z Kielc. Chyba stwierdził, że trzeba sobie postawić poprzeczkę wyżej, niż hurtowe zdobywanie tytułów na krajowym podwórku :)

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Szacunek – wielki zawodnik, ogromne serducho. Ale jak on wróci z Flensburga to będzie miał 36 lat (1984 r).

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Strzał w stopę, albo i w glowę, że podjęto taką wlasnie decyzje ! Dlatego, że Michał był jedną z niewielu osób w klubie która potrafa poderwac zespół w kryzysowych momentach. Byl mózgiem i sercem tego klubu. Ok teraz też przychodzą gwiazdy, i temu nie przecze. Ale Michał byl zawodnikiem nie do zastąpienia. Po prostu, czlowiek orkiestra. Naprawdę, niezrozumiala decyzja wladz klubu !!

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Dla mnie najdziwniejsze jest to, że po upływie kontraktu będzie miał 35 lat, a chcieli przedłużyć z nim maksymalnie o rok. Fizycznie Michał jest naprawdę na dobrym poziomie i mimo wieku nadal ma niespożyte siły. Dla przykładu Zorman będzie u nas do końca tego sezonu i skończy 38 lat, a Bielecki na koniec kontraktu będzie miał 37 podobnie jak Julen. Nic wielkiego by się nie stało gdyby przedłużyli z Michałem o 2 lata. Nie jest to wielkie ryzyko, bo Michał w przeciwieństwie do pozostałych 3 zawodników gra w obronie i to na wysokim poziomie, więc ewentualne braki w ataku mógłby zrekompensować grą w obronie. Akurat brak Michała to dla mnie ogromna strata. Dużo większa niż odejście Manu czy Zormana. W 2019 wyrwą drużynie serce i mimo, że każdy wiedział, że to kiedyś nastąpi to jednak moim zdaniem trochę za szybko...Ciekawe co z Lijkiem, bo z tego co pamiętam ma kontrakt do końca tego sezonu. Wydaję się, że powinien przedłużyć do 2019, bo na to wskazuje sytuacja z wypożyczeniem Branko i Pawła Paczkowskiego, ale teraz to już niczego nie jestem pewny.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Ja się chyba popłaczę. Co za gówniane rozpoczęcie tygodnia. Nie potrafię sobie wyobrazić Iskry bez Dzidziusia, absolutnego lidera, serca tej drużyny. Każdy sobie zdawał sprawę z tego, że to kiedyś nastąpi, ale jak większość zapewne, ja osobiście liczyłam na to, ze Dzidzia zakończy u nas już karierę. Przecież on tyle dawał zespołowi, jak nie sportowo, przy gorszej dyspozycji, to mentalnie. Szok. Ja jestem po prostu w szoku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.