Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marcinek36 został fanem UEFA

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  To Vive już Tomek Gębala nie jest potrzebny....:)

 • Marcinek36 został fanem Marko Mamić

 • Marcinek36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest moc

 • Marcinek36 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: wielki odwet albo wielka niespodzianka. PGE VIVE i Gwardia Opole zagrają o finał

  Wyczuwam ponowne męczarnie ,ale awans do finału po nerwowym meczu powinien być.Inaczej będzie katastrofa.

 • Marcinek36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Vive uczyć się jak się bramki rzuca i gra w obronie!!!

 • Marcinek36 napisał/a komentarz do Talant Dujszebajew po porażce VIVE w Opolu: Moi zawodnicy to tylko ludzie

  Zarabiają kokosy,a grają jak ostatnie p...y.Nie szanują swoich wiernych kibiców,ani prezesa.Z formą od meczu z PSG w Kiecach tendencja spadkowa.Nie wróżę niczego dobrego w finale o ile w ogóle do niego awansują.Czarno to widzę.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Malcher za Wolfa do Vive!

 • Marcinek36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Vive z taką grą, skutecznością i wykonywaniem karnych to w finale o ile w ogóle do niego awansują nie mają większych szans. Zostaną rozjechani.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Budżet 7 mln euro, pachnie mi tutaj tym sponsorem metalurgicznym.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Vive to jedyna drużyna wśród wszystkich sportów drużynowych w polsce, która co roku trzyma wysoki poziom i w lidze i w innych turniejach.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Nie kompromituj się trollu

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  "Czy Tobie wąski sufit na łeb się nie spadł?" :D

 • Marcinek36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Puchar jest Nasz!!! Ten Puchar do nas należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!! Ten Puchar do nas należy!!! Dajcie spokój. Więcej szczęścia niż rozumu.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  KS Iskra Kielce 16-krotny zdobywca Pucharu Polski: 1985, 2000, 2003, 2004, 2006, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

 • Marcinek36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  PUCHAR

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Jeśli Wisła zagra w obronie tak jak im się to ostatnio udawało i bramka zaskoczy to będzie to bardzo wyrównany mecz.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Gadanie jak co roku. W Kielcach się udało urwać punkt ale to był mecz w zasadzie o nic. Vive umie grać mecze o stawkę także nadziei sobie nie robię. Żeby tylko było na styku to już będzie dobrze.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Czas zdobyć jedenasty Puchar Polski z rzędu. Ostatni ligowy mecz z Wisłą był bardzo ciężki, jednak to było 2 miesiące temu, obie drużyny znajdowały się w innej sytuacji i formie. Życzę sobie i wszystkim ciekawego dla oka meczu, niech to będzie promocja piłki ręcznej na najwyższym poziomie oraz jak najmniej fauli i brzydkiej gry.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Najważniejsza sprawa to zakończyć spotkanie bez kontuzji, a wynik? Wystarczy 1 bramka na plus:)

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Po pierwszym meczu z PSG pojawili się tacy, którzy niesieni pomeczową euforią wyrażali przypuszczenie, że teraz to już Cindrić przejrzy na oczy i wszystko odwoła. Mówiąc, że jego decyzji nie zmienią osiągnięte wyniki zawodnik bezpośrednio odpowiedział tym, którzy mieli takie nadzieje. Nie ma co rozdzierać szat. Ludzie są różni, jedni trzymają się jakichś zasad, inni trochę mniej, ale podobno każdy jest do kupienia, istnieje tylko kwestia ceny. Łatwo być moralizatorem kiedy się nie jest w danej sytuacji, dlatego ja nie powiem, że "na pewno" bym nie postąpił jak Cindrić. "Raczej" bym nie postąpił, ale...no właśnie ale.
  My, jako kibice kieleckiej drużyny możemy się czuć w jakiś sposób oszukani, ale popatrzmy na to z drugiej strony. Czy mamy coś przeciwko kiedy to Bertus wyciąga kogoś przed końcem kontraktu? Raczej nie. Mówimy wtedy o operatywności prezesa, a sam zawodnik jest przez nas chwalony, bo tak bardzo chciał do nas przyjść. A pamiętacie pozbycie się Rastka? On też miał ważny kontrakt i co z tego? Mnie osobiście było wtedy wstyd za klub, ale widocznie tak to już jest na tym świecie, że raz to my kogoś przekręcimy, a innym razem ktoś przekręci nas. Szkopuł w tym żeby nie gadać wtedy jak Kali i kto jak kto, ale Bertus to chyba dobrze rozumie.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Nie rozumiem po co to biadolenie. Fakt można było inaczej pokazać tą sytuację, że przychodzi Barca i chce kupić zawodnika i byłoby git. Tak czy inaczej jest już zaklepane zastępstwo, na konto wpadnie sporo $ więc nie jest źle i tego się trzeba trzymać :)

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  Jeśli po jednym sezonie w Kielcach inne kluby będą nam płacić za każdego zawodnika po 500 tys lub milion euro to nie mam nic przeciwko temu. Mówisz, że ma kontrakt i powinien go wypełnić. Wyobraź sobie, że zarabiasz np. 20 tys euro miesięcznie, a nagle zgłasza się do Ciebie Barcelona albo PSG i mówi, że u nich dostaniesz 40 tys euro. Łatwo się mówi jak nas coś nie dotyczy. Kariera sportowca trwa stosunkowo krótko i trzeba myśleć o rodzinie. Wolałbyś, żeby podpisał kontrakt na jeden sezon, wypełnił go i teraz odszedł za darmo? Nasz klub na jego transferze zyskał sportowo i teraz zyska finansowo. To będzie rekordowy zarobek z transferu. Gdyby do Kielc nie przychodził Karacić to byłoby słabo, ale przychodzi. Dla mnie to jest wymiana jednego dobrego rozgrywającego na drugiego równie dobrego. Co więcej ten drugi przychodzi do nas za darmo, a my swojego playmakera oddajemy za dużą kasę. Złoty interes.

 • Marcinek36 lubi Komentarz

  "decyzja już zapadła" Mega słabe zachowanie, jak można być profesjonalistą i podjąć decyzję, że się odejdzie od zespołu mimo obowiązującego kontraktu. Luka ma szczęście, że Bertus zgadza się na jego odejście, bo w nie jednym klubie by go po prostu nie puścili. Ma ważny kontrakt, podjął kiedyś zobowiązanie względem Kielc i teraz takie teksty są bardzo słabe. Odejdzie do Barcelony, po czym zadzwonią do niego z Chin i zaproponują 2 razy wyższą pensję (przecież z nożną tak było) i co wtedy? Cindric zacznie strzelać fochy i udzielać wywiadów w których naciska na puszczenie go mimo ważnego kontraktu? Mega słabe zachowanie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.