Składy 2020 - edycja koronawirus

autor: Rauli | 2019-11-07, 23:18 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
notatki własne, pogrubieni potwierdzeni

EKSTRALIGA
UNIA LESZNO
1. Brady Kurtz /
Emil Sajfutdinow
2. Jarosław Hampel
3. Bartosz Smektała
4. Janusz Kołodziej
5. Piotr Pawlicki / Tobiasz Musielak / Jurica Pavlić
6. Dominik Kubera
7. Szymon Szlauderbach / Kacper Pludra / Tymoteusz Picz / Krzysztof Sadurski / Hubert Ścibak
8. Jaimon Lidsey

SPARTA WROCŁAW
1. Tai Woffinden
2. Gleb Czugunow
3. Maksym Drabik
4. Max Fricke
5. Maciej Janowski
6. Przemysław Liszka
7. Patryk Wojdyło / Mateusz Panicz / Weronika Garbowska / Mateusz Dul
8. Daniel Bewley

FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1. Michael Jepsen Jensen
2. Antonio Lindbaeck / Sebastian Niedźwiedź
3. Patryk Dudek
4. Piotr Protasiewicz
5. Martin Vaculik
6. Norbert Krakowiak
7. Damian Pawliczak / Jakub Osyczka / Fabian Ragus / Damian Boduch /
/ Nile Tufft / Sebastian Helwig
8. Jan Kvech / Jonas Jeppesen

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
1. Fredrik Lindgren / Grzegorz Walasek / Adrian Miedziński
2. Rune Holta
3. Leon Madsen
4. Paweł Przedpełski
5. Jason Doyle
6. Jakub Miśkowiak
7. Bartłomiej Kowalski / Adrian Woźniak / Adrian Bialk / Dominik Majchrzak
/ Patryk Kowalik / Kamil Król / Jakub Martyniak
8. Mateusz Świdnicki

GKM GRUDZIĄDZ
1. Nicki Pedersen

2. Krzysztof Buczkowski
3. Kenneth Bjerre
4. Przemysław Pawlicki
5. Artiom Łaguta
6. Marcin Turowski
7. Filip Nizgorski / Denis Zieliński / Damian Lotarski / Fabian Lotarski /
/ Kacper Łobodziński
8. Roman Lachbaum

MOTOR LUBLIN
1. Grigorij Łaguta

2. Jakub Jamróg / Grzegorz Zengota / Dawid Lampart
3. Paweł Miesiąc
4. Matej Zagar
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Wiktor Trofimow / Kacper Gosik / Jakub Banucha / Wiktor Firmuga /
/ Radosław Pyrchla / Maksymilian Śledź / Jakub Szpytma
8. Oskar Bober

STAL GORZÓW
1. Niels Kristian Iversen

2. Szymon Woźniak
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen / Erik Riss
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Bartkowiak
7. Kamil Nowacki / Alan Szczotka / Kamil Pytlewski / Rafał Karczmarz /
/ Patryk Jasiński
8. Filip Hjelmland

ROW RYBNIK
1. Vaclav Milik

2. Siergiej Łogaczow / Troy Batchelor
3. Andrzej Lebiediew
4. Mateusz Szczepaniak

5. Kacper Woryna
6. Mateusz Tudzież
7. Przemysław Giera / Kacper Duda / Kacper Kłosok / Dominik Tyman /
/ Miłosz Wypior
8. Robert Lambert / Jye Etheridge

1 LIGA
APATOR TORUŃ
1. Tobiasz Musielak
2. Jack Holder
3. Adrian Miedziński / Paweł Hlib
4. Wiktor Kułakow / Ryan Douglas
5. Chris Holder
6. Igor Kopeć-Sobczyński
7. Kamil Kiełbasa / Aleks Rydlewski / Justin Stolp / Jakub Janik / Cyprian Bieliński
8. Mathias Nielsen / Petr Chlupac

OSTROVIA OSTRÓW
1. Rafał Okoniewski
2. Nicolai Klindt
3. Grzegorz Walasek
4. Sam Masters / Adrian Cyfer
5. Tomasz Gapiński
6. Sebastian Szostak
7. Kacper Grzelak / Jakub Poczta / Jakub Krawczyk
8. Mark Karion

START GNIEZNO
1. Oskar Fajfer
2. Oliver Berntzon
3. Adrian Gała
4. Jurica Pavlić / Kevin Fajfer / Patryk Fajfer
5. Timo Lahti
6. Damian Stalkowski
7. Marcel Studziński / Adrian Cieślewicz / Szymon Szwacher / Michał Lewandowski /   / Mikołaj Czapla
8. Fredrik Jakobsen / Nick Agertoft

UNIA TARNÓW
1. Daniel Kaczmarek
2. Kim Nilsson
3. Artur Mroczka
4. Ernest Koza
5. Peter Ljung
6. Mateusz Cierniak
7. Dawid Rempała / Przemysław Konieczny / Mateusz Gzyl / Krystian Stefanów
8. Michał Gruchalski

WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Krystian Pieszczek
2. Jacob Thorssell
3. Mikkel Bech
4. Peter Kildemand / Rasmus Jensen / Bradley Dean-Wilson / Marcel Szymko
5. Kacper Gomólski
6. Karol Żupiński
7. Piotr Gryszpiński / Amadeusz Szulist / Maciej Uszaruk
8. Aleksandr Kajbuszew

LOKOMOTIV DAUGAVPILS
1. Linus Sundstroem
2. Kjastas Puodżuks
3. Andriej Kudriaszow
4. Jewgienij Kostygow
5. Pontus Aspgren / Karol Baran
6. Oleg Michaiłow
7. Davis Kurmis / Artiom Trofimow / Francis Gusts / Denis Kolodinski /
/ Elvis Avgucevics / Ricards Ansviesulis / Kristers Lumanis / Aleksiej Pilac /
/ Rudolfs Sprogis / Maris Strelcovs / Ernest Matjuszonoks
8. Marko Lewiszyn / Arsłan Fajzullin

ORZEŁ ŁÓDŹ
1. Norbert Kościuch
2. Władimir Borodullin / Aleksandr Loktajew
3. Daniel Jeleniewski
4. Mirosław Jabłoński
5. Rohan Tungate / Hans Andersen
6. Piotr Pióro
7. Aleksander Grygolec / Eryk Borczuch
8. Marcin Nowak

POLONIA BYDGOSZCZ
1. Andreas Lyager
2. Josh Grajczonek
3. David Bellego
4. Dmitri Berge / Kai Huckenback / Matic Ivacic / Valentin Grobauer /
/ Ondrej Smetana
5. Kamil Brzozowski
6. Tomasz Orwat
7. Mateusz Jagła / Mateusz Błażykowski / Wiktor Przyjemski / Nikodem Bartoch
8. Brayden McGuiness

2 LIGA
PSŻ POZNAŃ
1. Kevin Woelbert
2. Nicklas Porsing / Marcus Birkemose / Jason Joergensen
3. Robert Miśkowiak / Lars Skupień
4. Marcel Kajzer / Zbigniew Suchecki
5. Nick Morris
6. Tomasz Franckowiak
7. ???

KOLEJARZ OPOLE
1. Bjarne Pedersen
2. Rene Bach / Mads Hansen / Tero Aarnio / Jonas Seiffert-Salk / Denis Gizatullin
3. Artur Czaja
4. Hubert Łęgowik
5. Oskar Polis
6. Jarosław Krzywosz / Mateusz Adamczewski
7. Bartosz Kowalski / Mateusz Świdnicki

WILKI KROSNO
1. Andriej Karpow
2. Wadim Tarasienko / Nick Skorja / Matthias Thoernblom / David Pacalaj /
/ Josh Pickering / Jewgienij Sajdullin / Witalij Kotlar
3. Damian Dróżdż / Kamil Wieczorek
4. Eduard Krcmar
5. Marcin Jędrzejewski
6. Karol Przybylski
7. ???

KOLEJARZ RAWICZ
1. Damian Baliński
2. Max Dilger
3. Arkadiusz Pawlak
4. Kenyan Rew / Paweł Nagibin / Matthew Gilmore
5. Jaimon Lidsey
6. Szymon Szlauderbach / Krzysztof Sadurski / Tymoteusz Picz /
/ Hubert Ścibak
7. Kacper Pludra

WOLFE WITTSTOCK
1. Renat Gafurow / Sandro Wassermann
2. Dominik Moeser / Steven Mauer / Mirko Wolter / Marius Nielsen
3. Zdenek Holub / Ondrej Smetana / Romano Hummel / Emil Breum
4. Marcin Kościelski / Marcin Sekula / Danny Maassen / Gert Bruinsma
5. Tobias Busch / Iwan Bolszakow / Wiaczesław Monachow / Robert Baumann
6. Lukas Fienhage / Ben Ernst / Lukas Wegner
7. Celine Liebmann / Lukas Baumann

RTŻ RZESZÓW
1. Patryk Rolnicki
2. Adam Ellis
3. Edward Mazur / Stanisław Burza / Marcin Rempała / Dawid Stachyra
4. Patrick Hansen
5. Ilja Czałow / Kenneth Hansen
6. Mateusz Majcher
7. Konrad Mikłoś / Patryk Zieliński / Michał Curzytek / Bartosz Curzytek

[b]POLONIA PIŁA
[/b]Henrik Bergstroem
Phillip Hellstroem-Bangs
Krystian Iwański

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
Mateusz Pacek
Norbert Magosi
Mariusz Fierlej
Bartosz Szymura
Dominik Kossakowski
Sindy Weber
Adam Roynon
Andrij Kobrin
Alexander Woentin
Dawid Kołodziej
Łukasz Szczęsny
Marcel Krzykowski

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: