Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Katriina lubi Komentarz

  Najprostszym i najsprawiedliwszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie miejsca na MŚ Australii. Żadna dodatkowa drużyna z Europy nie powinna się tam znaleźć. Jak już kiedyś pisałem, byłoby to nie fair także w kontekście igrzysk.

 • Katriina napisał/a komentarz do Niesamowity zwrot akcji, HSV Hamburg otrzymał licencję na grę w Bundeslidze!

  Cuda się jednak zdarzają :) Czołowych miejsc nie ma co oczekiwać, ale i tak warto w nich wierzyć.

 • Katriina został fanem Liga Mistrzów

 • Katriina lubi Komentarz

  Hegier podpisał Panie redaktorze, a Zyśk niestety już definitywnie kończy karierę, bo ta kontuzja odnawia Mu się notorycznie od trzech sezonów i nie chce ryzykować. Pomyślałem że jeszcze jakiś leworęczny skrzydłowy by się przydał, bo Kryszeń odszedł a sam Sikorski w prawym rogu to za mało.

 • Katriina został fanem Radosław Jankowski

 • Katriina został fanem Arka Gdynia

 • Katriina lubi Komentarz

  Po co te wasze głupie komentarze.Obaj zasłużyli na karę i nie ma dyskusji. Niech dostana po kilka tysięcy euro kary i ze 2 mecze CL na trybunach to może nauczą sie trzymać nerwy na smyczy i tyle!

 • Katriina lubi Komentarz

  Też uważam, że skoro dopuścił się aż takiego pokazu podczas konferencji to nie wymyślił sobie tego. Z jednej strony zachowanie bardzo nieodpowiednie, powinien zachować klasę i nerwy trzymać na wodzy. Z drugiej zaś gdyby nie zrobił tego tak dosadnie to pewnie rozeszło by się po kościach.
  Jeśli nie ma dowodów to prawdy nigdy nie poznamy.

 • Katriina został fanem Andy Schmid

 • Katriina lubi Komentarz

  Czas na rozegranie akcji powinien być liczony od sygnalizacji gry pasywnej i wtedy stolikowy uruchamia zegar np na 20-30 sek ,tak to rozumiem,ale nie poganiać zespół czasowo przy konstruowaniu akcji.

 • Katriina lubi Komentarz

  nie róbmy z piłki ręcznej kosza.Bądź co bądź ale to jest rzecz charakterystyczna dla piłki ręcznej,że nie ma ściśle określonego czasu na oddanie rzutu.Należało by raczej uściślić czas między ostrzeżeniem o grze pasywnej a grą pasywną bo sędziowie różnie to interpretują

 • Katriina lubi Komentarz

  Do gry pasywnej zostały jasno określone reguły i bynajmniej nie reguły czasowe. Te przepisy mają sens - teraz rola naszego ZPRP, który powinien narzuć linię sędziowania wszystkim sędziom, a nie zostawiać im miejsce na interpretację.

 • Katriina lubi Komentarz

  „pasywność” według słownika to brak chęci działania i tego się trzymajmy. Jestem przeciwny wprowadzaniu wszelkich limitów czasowych, zaczną się protesty typu że bramka padła przed czy po czasie rozgrywania akcji, ponadto technicznie nie jesteśmy do tego przygotowani. Dla mnie absurdem sędziowskim jest gwizdanie gry pasywnej drużynie przegrywającej w meczu „ o wszystko” lub drużynie która minimalnie przegrywa krótko przed końcem meczu. Moja propozycja jest taka aby o grze pasywnej w meczach superligi decydował obserwator on powinien przepisy znać lepiej od sędziów boiskowych to są ludzie którzy tylko fizycznie nie dają rady prowadzić zawodów na boisku, ich doświadczenie boiskowe powinno być wykorzystane w interpretacji gry pasywne. Przepis gry pasywnej jest dobry tylko interpretacja szwankuje.

 • Katriina lubi Komentarz

  Z sondy wynika, że pomysł ma wielu zwolenników, natomiast w samych komentarzach niewiele argumentów "za", a te nieliczne raczej nietrafione. Zgadzam się ze sceptykami. Moje spostrzeżenia:
  1. Ręczna to nie koszykówka i moim zdaniem ograniczenie czasu akcji nie będzie działać tak jak w koszu. Różnice są zbyt duże i kilku kolegów je wymieniało poniżej.
  2. Nie demonizujmy tak interpretacji gry pasywnej. Z błędów sędziowskich popełnianych podczas meczu to jest chyba jeden z mniej znaczących.
  3. Chyba nie możemy narzekać na szybkość gry. Na niższym poziomie sportowym może i zdarzają się ospałe mecze. Może panuje większa nieporadność w konstruowaniu akcji, ale wg mnie ograniczenie czasu słabszym drużynom nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Brak umiejętności spotęguje ten problem. (To jest właściwie moje przypuszczenie. Można by było faktycznie zorganizować kilka turniejów towarzyskich na różnym poziomie, aby przeprowadzić symulację takich zmian. Ten rosyjski eksperyment mnie jednak nie przekonuje).
  4. A jeśli już się przy tej zmianie upierać to bardzo spodobały mi się dwie propozycje kolegów poniżej: 1. koniec czasu rozgrywania akcji skutkuje sygnalizacją gry pasywnej, a nie przerwaniem akcji i 2. (mój faworyt) wprowadzenie ograniczenia czasu samej gry pasywnej np.10s, pozostawiając jednak samo jej zasygnalizowanie sędziom wg ich uznania, gdyż akcja akcji nierówna i nie można każdej mierzyć tą samą miarą czasu. Niestety nie widzę w piłce ręcznej możliwości znaczącego wyeliminowania swobody interpretacji sędziów.

 • Katriina lubi Komentarz

  Żenada kibice, żeby wyzywać kobietę? Już pal licho co zrobiła, ale kobietę ???? od ku... ? Pięknie w tej wypowiedzi wam Kaśka pocisnęła

 • Katriina lubi Komentarz

  Znaczy co ? Nie płacili jej pensji, a "kibice" mają żal że się z pracy zwolniła ?

 • Katriina został fanem I liga mężczyzn

 • Katriina lubi Komentarz

  Ja myślę, że powinieneś dać sobie na spokój z udzielaniem się w temacie: Piłka ręczna.

 • Katriina lubi Komentarz

  POMOC MEDYCZNA JEDNAK PRZEŚLADUJĘ POLSKĄ PIŁKĘ RĘCZNĄ

 • Katriina lubi Komentarz

  Zwódźcie uwagę na to że Alilović też nie ma rewelacyjnej skuteczności , gorzej od Szmala ! Nie widzę sensu najeżdżać na Sławka.To ostoja naszej drużyny.Można było w II połowie wprowadzić Piotrka,ale czy ktoś ma 100% pewność,że Wyszu miałby taki procent obron jak wczoraj ? Na prawdę nie ma sensu szukać dziury w całym.Trzeba się cieszyć z niezłego wyniku na tych mistrzostwach i z tego że po 2-3 słabszych wynikach na wielkich imprezach zaczęliśmy gonić czołówkę.Gdzie Serbia,Niemcy,Słowenia ? Za nami Szwedzi,Węgrzy,Rosja.Pomału,małymi krokami,wracamy do czasów kiedy naszej reprezentacji bali się wszyscy.Czy w przyszłości będziemy mieć szansę na walkę z potęgami jakimi są Chorwacja,Francja,Dania,Hiszpania ? Szczerza zaczynam w to wierzyć.Wygrana z Francją na wyciągnięcie ręki,z Chorwacją też walczyliśmy świetnie,Dania nam trochę odjechała,ale nie tylko nam,ale w meczu z Hiszpanią nie wiem czy nasi zawodnicy nie sprawili by niespodzianki.Hiszpanie to nie ta sama drużyna co rok temu i wydaje mi się,że z nimi mielibyśmy większe szanse niż z Chorwacją.

 • Katriina lubi Komentarz

  Najbardziej waleczna reprezentacja Polski w grach zespołowych mężczyzn. Oni zawsze biją się z każdym bez względu na to czy jest od nich lepszy czy nie. Nie wyszedł nam mecz z Serbią, ale później przeciwstawiliśmy się mistrzom olimpijskim Francuzom. Wygraliśmy z Rosją w meczu o awans z grupy i odesłaliśmy Serbów do domu! Rozjechaliśmy Szwedów jak walec. Dokonaliśmy cudu w meczu z Białorusią wygrywając niemal na pewno przegrany mecz. Dzisiaj postawiliśmy się Chorwacji, z którą problemy mieliśmy zawsze. Oni nam nie leżą zupełnie. Jednym słowem bardzo dobry turniej Polaków i świetni kibice na trybunach. Mamy powody do dumy!

 • Katriina zaczął obserwować kibic Warmii

 • Katriina lubi Komentarz

  Internet niesie ze sobą wiele dobrego jednak źle wykorzystywany prowadzi do katastrofalnych konsekwencji przecież niektórych czytać się nie da. Jechaliśmy na turniej z jasnym celem utrzymania się w ósemce otarliśmy się prawie o półfinał źle! Już jakieś wpisy , że Jurecki to, że Szmal tamto, a mógł bronić Wyszomirski (którego sic! dziś można obciążyć za kilka trafień lecz po co nam to?). Dzidziuś nie jeździł na Reprezentacje - źle, przyjechał - źle bo 'się nie starał' czyli każdemu, któremu coś nie wychodziło się nie starał? Bielecki, Jaszka, Wiśniewski też się nie starali bo przecież nie zagrali mega turnieju. Do tego naśmiewanie się z Reprezentacji można nie oglądać meczów ! Oczywiście, że tak to żaden przymus, ale śmiać się z własnej Reprezentacji, która gra dobry turniej? (Nikt mi nie wmówi, że Polacy grają słaby turniej) Usiądzie jeden z drugim nastoletni Bóg klawiatury i wypisuje swoje wypociny za widły i do gnoju lub marsz do Wojska życia się uczyć mości panowie, a nie tu swoje dyrdymały wypisywać.

 • Katriina otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Katriina lubi Komentarz

  Zagrali powyżej oczekiwań, bo i tak uważam, że aktualnie jest kilka drużyn lepszych od nas: Dania,Francja,Chorwacja,Hiszpania,Niemcy, Szwecja( na 10 meczów 6 przegrywamy), to, że nie ma Niemców dla mnie nic nie znaczy, są w przebudowie, za rok będą potęgą. Zapomniałem o Madziarach-słaby turniej, poniżej ich możliwosci.Nasza rzeczywista pozycja jest około 8 -9 miejsca, zagraliśmy maprawdę dobry turniej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.