Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KS APATOR 1962 napisał/a komentarz do WRACA MŁYN!!!

  nie kłóćmy się w końcu kibicujemy jednemu klubowi ;)

 • KS APATOR 1962 napisał/a komentarz do WRACA MŁYN!!!

  no szanuje wasze zdanie ;)
  Oczywiście,że młyn Apatora sprzed lat był o wiele lepszy niż teraz ,a my idziemy do przodu i postaramy się chociaż trochę go przypomnieć.Myślenie o kibolach w sposób taki że to bandyci to czysta głupota telewizji,jesteście ich kolejnymi ofiarami.Pisza tylko o nas wtedy jak są jakieś awantury itp.,a gdzie ku*** mać się pytam mówią o paczkach świątecznych,które kibice Apatora co roku przekazują szpitalowi dziecięcemu?Zawsze mówią o nas najgorzej że to że tamto tylko pomyślcie kto w czasie wojny broniłby kraju?Ludzie mający dobrobyt w pracy w postaci np szefa itp czy zwykli kibice?Oczywiśie wyjątki by były,ale w większości to kibice.Nie dziwie sie troche dzieciakom,że nie wiedzą za bardzo o historii kraju,bo w szkołach jest w większości tylko o bizantyjskich dziadostwach itp,ale nie uciekając od tematu młyn wraca komu się to podoba czy nie,każdego zdanie szanuję ;)

 • KS APATOR 1962 napisał/a komentarz do WRACA MŁYN!!!

  No i tak chcemy zrobić,dużo się po tym roku w naszym klubie zmieniło miejmy nadzieje na lepsze także i my wracamy pełni sił i optymizmu i pomóżcie nam i wstawajcie do dopingu.
  Krzyżacy RSKŻ owszem krzyżacki młyn był solidny i ciężko będzie,aby taki powrócił,ale nie zapominaj,że również i za czasów tego młyna mieliśmy chuliganke i nie byli w tym młynie sami mili chłopcy ;)

 • KS APATOR 1962 napisał/a komentarz do WRACA MŁYN!!!

  no ok,ale to jest blog i napisałem co o tym myśle ;)
  tak już jest w tym kibicowaniu,a sam widziałeś jak było bez nas przez te prawie dwa lata.Kompletny piknik muzyka na full że z nikim nie można było porozmawiać,czas to zmienić ! :)

 • KS APATOR 1962

  no tak tak,ale to nie jest tylko z naszej winy,zazwyczaj zespół który przyjeżdża do nas także obraża nasz zespół.TO jest to samo jakby mówić na inne kraje np Niemcy hitlerowcy itp. ,lub najczęściej w polityce jesteś za jedną partią,a drugiej nie szanujesz tak naprawde ;)

 • KS APATOR 1962 napisał/a komentarz do WRACA MŁYN!!!

  Nie piszcie głupot że nie zachęcamy was do dopingu śpiewamywiele razy WSZYSCY WSTAJĄ I ŚPIEWAJĄ! a wy siedzicie z tyłkami i kiełbaskami sie objadacie.Takie cwaniaki jesteście ruszccie tyłek na jakiś wyjazd,np do Zielonej Góry,chociaż nie bo i tak będziecie siedzieć cały mecz ;)
  A z was co za kibice??Kibice sukcesu.Założe sie że jeżeli jeździlibyśmy w II lidze to właśnie tylko ten jak wy to nazywacie "szczeniacki młyn" chodziłby wspierać ekipe i na meczu byłoby max 4-5 tys osób,a potem jeżeli znów byłaby ekstraliga i super gwiazdy znów komplety na trybunach z czego większość to KIBICE SUKCESU! a my takich nie pottrzebujemy! ;)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.