fafa31 - lubi

 • fafa31 lubi Komentarz

  Pasuje tam jak ulał
  Cieslaczek pijaczek
  Dudek doping
  Sasza ziolo i do tego różowy senatorek kombinatorek :) ) ) ) )

 • fafa31 lubi Komentarz

  Precedensy w e-lidze są bardzo niebezpieczne. Teraz pozwolimy za rok już będzie kilku chętnych. Jestem za ale zakaz transferów trzeba ponieść karę. I oczywiście pierwsza kasa to spłata Darcego.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Info bedzie jak ci zaświadczenie wystawi psychiatra

 • fafa31 lubi Komentarz

  Tak się kończy przepłacanie zawodników za wszelką cenę. Teraz wielu śmieje się z Torunia, że nie stać ich na klasowych liderów. Mi też się bardzo nie podobało, że nie zatrzymali Sayfutdinowa czy Warda. Może Toruń zapoczątkował koniec z mega-kontraktami, o których niektórzy prezesi tak krzyczą, a później i tak pod wpływem presji robią co innego. Niech to będzie przestrogą dla innych klubów, chociaż wątpię czy to poskutkuje.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Byłyby jaja jakby Karkosik swoją klątwę rzuconą na Falubaz przedłużył wykupując długi Warda i nasyłając na ten klub komorników tuż przed rozpoczęciem przyznawania licencji na sezon 2016 :):):) Spadłbym z krzesła albo ze śmiechu opluł ekran laptopa :)

 • fafa31 lubi Komentarz

  Podobno PO w tym roku w ogóle nie będzie. Różowy odwołał.

 • fafa31 lubi Komentarz

  My mieliśmy to dwa lata temu w Toruniu i cała Polska sie z nas śmiała a szczególni "orły" z zielonej.Wtedy cały sezon jechaliśmy z kontuzjami ale dojechaliśmy do Finału którego nie było ale to już inna historia.Teraz zielonka ma to samo i nawet do PO nie wejdą i każdą porażke odrazu tłumaczą torem albo komisarzem a nie przyznają się po prostu że są słabi, Wardowi już siano wiszą za pierwszy mecz i dlatego tak pojechał jak pojechał z Tarnowem.
  No nic zielonoka życzę udanych WAKACJI !!!!!!!

 • fafa31 lubi Komentarz

  MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
  1. Niels Kristian Iversen(232212)-13
  2. Linus Sundstroem(00)-0
  3. Matej Zagar(221131)-10
  4. Piotr Świderski(010)-1
  5. Krzysztof Kasprzak(20211)-6
  6. Bartosz Zmarzlik(211333)-13
  7. Adrian Cyfer(00)-0

  KS Toruń
  9. Chris Holder(33223)-13
  10. Adrian Miedziński(12332)-11
  11. Jason Doyle(32320)-10
  12. Kacper Gomólski(11100)-3
  13. Dawid Krzyzanowski(-)-0
  14. Oskar Fajfer(10000)-1
  15. Pawel Przedpelski(33310)-10

  wynik 48-42 dla torunia

 • fafa31 lubi Komentarz

  Artur Mroczka :"Następnym razem puszczę w takiej sytuacji motocykl". Uważaj chłopie, żebyś zwieraczy nie puścił bo będzie kleks.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • fafa31 lubi Komentarz

  Panie Władku mimo że jestem kibicem z Gorzowa to śmiem powiedzieć że już tydzień temu było wiadomo że jest koniec marzeń o PO. Nic pan nowego nie wymyśliłeś. Przed końcem poprzedniego sezonu było widać że kilku zawodników trzeba zmienić. Zostało tylko 8 spotkań a spadek coraz bliżej. Po dzisiejszym meczu widze że Zagar wyciągnął wnioski po ostatnich porażkach do Bartka i Nielsa żadnych zastrzeżeń. Krzysiek nie wiem co się dzieje ale widzę że ta sama sytuacja co z Hampelem w zeszłym sezonie. Gapa ma strach w oczach jak zostaje na starcie. Czy się Stal podniesie? Tego nikt juz nie wie i nie będzie wiedział... Jako kibic Stali mogę powiedzieć, że będę do końca z Wami bo Kocham ten sport. Byłem z Wami kiedy byliście w pierwszej lidze, jestem teraz i będę gdy spadniecie. Pozdrawiam kibiców żużla z całej Polski...

 • fafa31 lubi Komentarz

  Ja pisałem mimo tego ze Emil był blisko pozostania że jak znajdzie sie ktoś kto rzuci 200 tyś więcej to Emil tam pójdzie - spytaj Byczka NZUL. Wojtek to taki drugi Nieee który teraz wszystkich ma za idiotów twierdząc ze ktoś moze przebić waszą ofertę.Ze jak Emil jest dogadany u was to juz nikt nie ma prawa o niego walczyć.A jest wiele klubów ktore widzą emila u siebie. i co roku jest wyscig zbrojeń gdy niby kluby zapowiadają oszczędności i obniżenie kosztów.Jeśli Emil podpisze u was kontrakt to wam pogratuluję bo to dobry zawodnik.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Oj, nie przesadzaj...Chłop chce poprzebywać trochę wśród elit :-)

 • fafa31 lubi Komentarz

  Kogo chcesz pan przekonywać i szantażować? PZMot? Jasno powiedzieli, że jak kluby nie będą wywiązać się postanowienia naprawczego, nie otrzymają licencji! I bardzo dobrze dość patologi, nikt nie chce w E lidze oglądać składu drugoligowego walczącego E ligowcem. Napsulisci krwi nie jednemu, a chyba najbardziej kibicom z Czewy. Zrujnowaliście klub, a teraz jeszcze chcecie coś udowadniać. Skończyło się kłamanie i życie ponad stan...

 • fafa31 lubi Komentarz

  Te baty falubazowi się po prostu należały - za co?? Za brak szacunku do przeciwnika, za pychę i za arogancję! Może to upokorzenie Was czegoś nauczy - i pisząc Was mam na myśli raczej włodarzy niż zawodników, bo ci robią to co do nich należy.

 • fafa31 lubi Komentarz

  jak to mowil klasyk nie porownuj G z czekolada . On bardziej zaslugiwal na kontrakt w stylu Dudka z tego sezonu . W dodatku doszedl do tego co osiagnal ciezka praca nad soba bez pomocy tatusia

 • fafa31 lubi Komentarz

  awizowane sklady na mecz z Unia Tarnow:
  1.Patryk "dopalacz" Dudek
  2.Jaroslaw "ha ha" Hampel
  3.Aleksander "farbowany lis Loktajew
  4.Andreas Jonsson
  5.Piotr "diesel na mrozie" Protaswiecz
  6.Kamil "bylem szybki" Adamczewski
  7.Adam "1luk" Strzelec

 • fafa31 lubi Komentarz

  Witam po meczu. Oliwa sprawiedliwa. Za tamtą niedziele i machlojki Fratczaka. Pokazaliśmy Falubaziakom gdzie ich miejsce. I to tak delikatnie mówiąc.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Wracam do domu, a tu pogrom :) Falubaz zmiażdżony. Jaki piękny widok ;)

 • fafa31 lubi Komentarz

  Takie głupie gadanie i już na zaś usprawiedliwianie siebie. Bo zawieszenie dudka, bo spadek formy Jarka, a co ma Stal powiedzieć? Brak Iversena ost 6 meczy 2,4 srednia, niemal cały sezon kontuzjowany Kasprzak, Cały sezon słabej formy Zagara, co powrót to kontuzja Gapy, słaba forma linusa, Takie gadanie, Stal ma więcej problemów niż Zielona. Dla każdego porażka w półfinale w derbach to tragedia. Szanse są wyrównane i uważam, że po utracie Iversena nie ma faworyta, a ręcz przeciwnie wydaje mi się, że na papierze zg wygląda lepiej, wszystko w rękach hampela i zagara, to oni odegrają tu główne role, pod warunkiem, ze reszta pojedzie jak jedzie.