fafa31 - lubi - strona 4

 • fafa31 lubi Komentarz

  Gratki dla Torunia ten brąz to wam się należał.Magiczni kibice pokazali wczoraj swoje prawdziwe oblicze to było zalosne

 • fafa31 lubi Komentarz

  nie ma już Nesty karaweli więc nie piszcie w tytule "karawela" bo mnie ch... strzeli

  - Nieraz na zebraniach w Polskim Związku Hokejowym czy Polskiej Lidze Hokejowej słyszałem, jak niektórzy mówili, że strasznie daleko jest ten Toruń. Ja zawsze mówię: dobrze, ale wy przyjeżdżacie do nas na co ósmy mecz, a my pokonujemy tyle kilometrów na każdy, którego nie gramy u siebie - dodał prezes toruńskiego klubu.

  i tego nie rozumiem - w każdej lidze hokejowej (i nie tylko hokejowej, np. co ma powiedzieć Flota Świnoujście?) na świecie PODRÓŻUJE się i to sporo - nawet w małych krajach jak na Słowacji czy Czechy też są spore ODLEGŁOŚCI (Skalica-Koszyce prawie 500 km; Chomutov-Ostrava ponad 500 km itp itd) - WŁAŚNIE DLATEGO TA LIGA w PL JEST TAK MAŁO POPULARNA - przez te bezsensowne zagęszczenie klubów w jednym-dwóch województwach

  WARSZAWA i GDAŃSK potrzebne są w PLH !!!!!!
  idealnie jakby był Poznań, Bydgoszcz czy Łódź
  wtedy może ruszyłoby to z kopyta

 • fafa31 lubi Komentarz

  POWIEM BARDZO KRÓTKO WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z GORZOWA ALE TO JAK NAS POTRAKTOWALI NASI ZAWODNICY JEST SKANDALICZNE PRZEJECHALIŚMY DLA NICH PÓŁ POLSKI ŻEBY WSPIERAĆ W WALCE O ZŁOTO A ONI NAS OLALI!!!! NIE CHODZI MI O ODWOŁANY MECZ LECZ TO ZE CZEKALIŚMY GODZINĘ NA NASZYCH ZAWODNIKÓW BY DO NAS WYSZLI PODESZLI TO WYPIELI SIĘ DO NAS ZA PRZEPROSZENIEM DUPĄ!!!!!MÓWIĘ TO W SWOIM I WSZYSTKICH IMIENIU KIBICÓW JA DZIĘKUJE ZA DALSZE WYJAZDY DLA TAKIEJ DRUŻYNY!!!I WIELKICH GWIAZD CO MAJĄ KIBICÓW W DUPIE I MOJE ZDANIE PODZIELILI DZISIAJ WSZYSCY WIĘC JEŹDZIJCIE SOBIE GWIAZDY DLA SAMYCH SIEBIE!!!!! A TO CO PÓŹNIEJ ZROBIŁ I JAK SIĘ ZACHOWAŁ KOŁODZIEJ GDY SPOTKALIŚMY GO NA POSTOJU TO JANEK DLA MNIE JESTEŚ OD DZIŚ ZEREM WIELKI GWIAZDORZE!!!! DZIĘKUJE TO WSZYSTKO CO MAY I MAM DO POWIEDZENIA!!! NAWET KIBICE Z GORZOWA WPROST MÓWILI ALE WAS WASI OLALI JA PIE......!!! TO WSZYSTKO POZDRAWIAM AUTOKAR NR 2

 • fafa31 lubi Komentarz

  Tak Wladzio mowil o wprowadzeniu limitu zawodnikow z cyklu Grand Prix w lutym zeszlego roku:

  Głosowałem za bo uważam, że "rozrzucenie" piętnastu zawodników w Speedway Ekstralidzie i I lidze spowoduje obniżenie budżetów o 15-18%. Według mnie markowi zawodnicy za dużo kosztują i nie zawsze kluby stać na dwóch żużlowców z Grand Prix. To jest jedyna przesłanka. Wiem, że pod względem sportowym byłoby fajnie, gdyby można było mieć dwóch i więcej takich zawodników. Trzeba jednak patrzeć przez pryzmat budżetu i pieniędzy. Do końca nie ufam swoim wspólnikom ze Speedway Ekstraligi, bo są różne pomysły i są takie osoby, które już mówią, że może warto jednak wrócić do dwóch zawodników z Grand Prix. Moja odpowiedź jest taka: będziemy niepoważni. Czasami zapadają takie decyzje, które mi się nie podobają

 • fafa31 lubi Komentarz

  100% racji!!! i oby w niedziele Ryan pojechał na maxa, u nas Vaculik i niech do finału wejdzie lepszy. Bez kombinacji!

 • fafa31 lubi Komentarz

  No właśnie. Nie ma ciśnienia, że muszą jechać jeszcze w tym tygodniu. Tryb administracyjny im to zapewnia. Niech się odwołują. Jeśli kolejne tryby będą na to pozwalały, aż do listopada albo grudnia, gdy Ryan będzie gotowy do jazdy. Na MA mamy dach, opady śniegu nam nie zaszkodzą. A jeśli rywal nie przygotuje toru to trudno, walkower wtedy albo jedziemy mecz i rewanż u siebie. Takie są przepisy, które na to pozwalają. Inni je stosują, to my też powinniśmy. A że być może to trochę nie fair play, to kogo to obchodzi. W dzisiejszym polskim żużlu mało kto się z tym liczy. Najważniejsze, to być lepszym niż inni, także w kombinowaniu.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • fafa31 lubi Komentarz

  Dla mnie sprawa powinna skończyć się w sądzie, a koszty pokryć Ekstraliga która wytycza sędziów. Sędziowie robią sobie co chcą i nie ma odpowiedzialności. Kompetencje wielu "sędziów" w naszej lidze wołają o pomstę do nieba.
  Jeśli natomiast jakiś klub zrobi coś nieregulaminowo Ekstraliga jest pierwsza do wymierzania surowych kar. Tu przez ewidentny brak kompetencji sędziego stracili finansowo kibice i zawodnicy a także ucierpiał co nieco podupadający wizerunek speedway'a. Kto za to odpowie?

 • fafa31 lubi Komentarz

  No i dobrze, że pojedzie ale pan Cieślak mam nadzieje zostanie bez pracy na przyszły rok i zostanie wyrzucony z kadry. Całe zło polskiego żużla to tacy cwaniacy jak pan Marek. Fakt, że jest trenerem reprezentacji to skandal bo kojarzy się od razu z kombinatorem a reprezentacja to duma narodowa. Wstyd jednym słowem. A sędzia mam nadzieje zostanie pozbawiony licencji i Speedway Ekstraliga poniesie za niego koszty organizacji spotkania, które idą w setki tysięcy złotych. Super promocja żużla! Brawo!

 • fafa31 lubi Komentarz

  A ty głąbię jeszcze tu jesteś.Zajmnij się lepiej twoim "gwiazdorem" kamikadze Balińskim.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Faulem niby jaki że co? wyniosło pulczasa i wjechał w niego Iversen no i co to młodzieżowiec i to norma...A co to miedziaka to nie było ŻADNEGO faulu jak by był faul to był by miedziak wykluczony a niby co ma zostawiać drogę bo co wielki Gollob jechał hahaha proszę cię...

 • fafa31 lubi Komentarz

  Unia Leszno została honorowym mistrzem Polski 2012 nagrody odbierzecie sobie podczas finału worek pyrek dla każdego

 • fafa31 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • fafa31 lubi Komentarz

  do dupy z tvp zamiast meczu falubaz - apator to dali ckm - tauron który jest odwołany a abonament trzeba płacić -,-

 • fafa31 lubi Komentarz

  miedziński i sullivan kiedy my się ich pozbędziemy z tego klubu ??

 • fafa31 lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że wreszcie skończy się dyskusja o stadion. Sponsor ma rację na to czas był zimą. Proponuję szanować kibiców bo to dla nich zawodnicy będą jeździć. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji niż mecze Falubazu w Zielonej. Pozdrawiam bardzo cierpliwych kibiców Falubazu.

 • fafa31 lubi Komentarz

  Co tam własny stadion... Kibice do Gdańska niech jeżdżą. Ważne, że od jutra można będzie kupić falubazowe cukierki...
  Ech, nie dziwie się, że cały kraj z nas się śmieje...

 • fafa31 lubi Komentarz

  liga bez Falubazu to nuda jestem kibicem STALECZKI i czekam na derby

 • fafa31 lubi Komentarz

  piąte miejsce kolego z Torunia to przypuszczam, że większość kibiców znad Brdy (ja na pewno) to by wzięła z pocałowaniem w rękę. to będzie ciężki sezon, również czekam na derby i pozdrawiam.