Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Vaculowi oberwało się zbyt mocno i nie do końca sprawiedliwie. Owszem, zawalił ten mecz - ale czy Holder i Gomólski pojechali dobrze? Martin potrzebuje teraz wsparcia i zaufania, a nie publicznego mieszania z błotem, jakie zafundował mu właściciel klubu.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Akurat tu się z nim zgodzę, byłem prawie na wszystkich treningach przed sezonem i Vacul był na każdym treningu. Śmigał bardzo dobrze. Także jestem pewien, że Vacul jak wystrzeli, to będzie "maszyną". Bardziej mnie martwi Holder. Pawełek też nie jeżdzi z ta "swoją" optymalną formą, a o Gomólskim to szkoda w ogóle pisać... Myśle, że Bartek by go spokojnie wyprzedził na tym pit bike'u.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Oj tak, to Adrian z przed upadku w Pradze ,spokojny pewny siebie bez zbędnej agresji na torze miło się patrzy na tak dysponowanego wychowanka ale to dopiero początek i rzetelnie oceniać będziemy po 7 kolejkach

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Get Well Toruń spokojny o formę Hancocka

  Robert, ja chyba byłem na innym meczu w niedzielę.Hancock bardzo szybko puszczał sprzęgło, ale już po 30 metrach był z tyłu za rywalami. Problemy ze sprzętem, czy z zawodnikiem? Nie wierzę, że taki stary wyjadacz nie potrafiłby przełożyć się po 2 biegach, a tymczasem spójrzmy kogo miał na rozkładzie. No tak, Karpowa. Niemniej jednak wierzę, że dzisiaj będzie już ok.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  O jakim pechu mówimy? Kto kazał sternikom Unii kompletować tak krótki skład? Kto kazał wypożyczać Lutowicza i zostawiać na pokładzie tylko trzech juniorów? Kontuzje (liczne w tym sporcie!) już tyle razy mąciły w planach wielu klubów, a i tak coraz częściej decydują się one na kompletowanie węższych kadr. Jeśli Unia przystąpi do meczu z nami w sześciu będzie to nie tylko kompromitacja, ale i zaprzeczenie idei sportu, że w każdym zespole powinna być rywalizacja i odpowiednia liczba zawodników. Jest sama sobie winna. W Toruniu czy w Zielonej Górze nie ma mowy o tym, by nawet wobec kilku urazów (ptfu!) zespół przystąpił do zawodów zdekompletowany. A już w zeszłym roku w finale Sparta jechała w sześciu, bo Dróżdż miał naderwany palec, a Milik nie mógł przybyć. Niegdyś rzecz niespotykana na najwyższym poziomie rozgrywek. Unia kiedyś była zespołem, który miał w składzie grubo ponad 10 ludzi, dziś nie może zebrać sześciu, bo sama się ogranicza...

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Oczywiscie Miedzinski powinien przeslac takie pismo listem poleconym za posrednictwem Poczty Polskiej i dopiero po uzyskaniu odpowiedzi robic swoje.Niestety Miedzinski tak nie zrobil i Falubaz przegral mecz.Bo przeciez Falubaz byl lepszy,jak mowi Marek C,i tylko przez to ze Torun zebral wiecej punktow to przegral.

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Tak mocny nie był dawno. Miedziński pracował na to od grudnia

  Podobno wysłał chłopakom smsy, ale oni zostawili telefony w boksie na czas wyścigu. I nie ma tłumaczenia, że nie doszło, bo podobno miał ustawione potwierdzenie doręczenia wiadomości, także ten...

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Tak mocny nie był dawno. Miedziński pracował na to od grudnia

  Faktycznie brak Adrianowi ogłady. "Szanowny panie Patryku Dudku, czy istnieje możliwość wypchnięcia Pana w pierwszym łuku pod płot? Bo jeśli nie, to ja się nie wtrącam" powinien zapytać. "Zwracam się z uprzejmą prośbą do p. Krystiana Pieszczka o zostawienie mi około 1 metra wolnego miejsca przy krawężniku celem próby wyprzedzenia". Oj Adrian, weź się zachowuj....

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Adrian, ceniłem Ciebie jak zawodnika za przywiązanie do klubu. W ostatnim Twoim starcie zauważyłem, wielki spokój czego brakowało w ostatnim sezonie. Tylko wypada życzyć ci dobrej i bezwypadkowej jazdy.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Powodzenia Adrian,i oby z "luzem",a powinno być dobrze.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Nie lekceważyć "byków" !! U siebie to dalej silny zespół!! Zengota, Pedersen, Kildemand swoje pojadą. Musielak i Pawlicki u siebie pojadą lepiej niż w Tarnowie. A formę Miedziaka, Holdera pokaże właśnie ten mecz. Zagadki też mamy w postaci Hancocka i Gomólskiego. Będzie ciężki bój o wygraną.

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Kacper Gomólski: Trener modlił się, żeby nie przerwali biegu

  W zeszłym roku napisałem na Adriana kilka cierpkich słów, ale dzisiaj staję w jego obronie. "Umiejętności początkującego juniora"? Bo wywiózł Dudka w pierwszym łuku? To samo zrobił Pieszczek z Gomółą i Vaculem i niektórzy nazwali ten manewr, że był "profesorski". Czemu nikt nie zauważył, jak subtelnie Miedziński poradził sobie z Pieszczkiem w 10 biegu. Może to nie jest dobry pomysł oceniać po 1 meczu sezonu, ale widać u Adriana kilka różnic w porównaniu do lat poprzednich.

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Frekwencja na stadionach żużlowych: Torunianie wskakują na pierwsze miejsce

  I dostał za to owacje na stojąco!:D

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Frekwencja na stadionach żużlowych: Torunianie wskakują na pierwsze miejsce

  Spiker trochę przesadzał. Dwa sektory są praktycznie wyłączone ze sprzedaży biletów, leżą na nich płachty z reklamami. W piątek przed meczem z puli przeznaczonej na ten mecz zostało 2 tysiące biletów. W sobotę pewnie jeszcze mniej. Wczoraj jak stałem w kolejce do bramek, pani w kasie informowała, że biletów brak. Biorąc pod uwagę to, że sektor gości nie był zapełniony w całości, mogło wczoraj być około 13200 kibiców. Dane o ilości są podawane na podstawie liczników z bramek, a wczoraj ochrona otworzyła dodatkowo bramy 10 minut przed meczem, bo bramki nie przerobiły wszystkich kibiców do rozpoczęcia pierwszego biegu.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Młody sie potrzaskał, a wy o tym czy żyto poleje tor panowie ogarnijcie. Zdjecie wyglada masakrycznie. Zdrowia Kacper!

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Greg Hancock: Nicki dostał to, co chciał

  A witam ponownie. Gimnazjum to czasy mi nieznane. Ukończyłem podstawówkę parę lat przed wprowadzeniem reformy szkolnictwa. Musisz poszukać innego argumentu na zaczepkę.

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Greg Hancock: Nicki dostał to, co chciał

  Zwykle nie odpowiadam na zaczepki które zawierają się w zdaniu prostym, bo elokwencja piszącego nie pozwala na zastosowanie zdań złożonych, lub - o zgrozo - wielokrotnie złożonych. Tym razem zrobię wyjątek. Wyjaśnij mi proszę co znaczy i w jakim kontekście użyłeś zwrotu "wciąga tego cieniasa Holdera jak chce".

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Raz go wciąga,innym razem jest wciąganym.
  Dobrze że wakacje się już kończą,troszkę mniej gimbusów na forum ,jest bardzo wskazane.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  I trening powinni zaczynać od baranka - najlepiej o betonową ścianę...
  Przede wszystkim to jest sport, a nie powód do celowego ryzykowania cudzego życia i zdrowia. Głównym celem jest dojechanie do mety, a nie przewracanie przeciwnika, czy prowokowanie upadków.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  ale to jest sport dla twardych facetów


  Nawet ci jednak ,kierować się powinni w nim rozumem.....

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Greg Hancock: Nicki dostał to, co chciał

  Od kiedy ciekawy żużel to taki, kiedy możesz bezpardonowo wpakować w bandę rywala z toru? Widziałeś ten bieg i atak Pedersena? W ogóle nie rozumiem kibiców, którzy bronią Pedersena i atakują Hancocka. Potrzebne jest, żeby Dzik kogoś w końcu zabił albo trwale okaleczył, żebyście przejrzeli na oczy? Przecież ten facet jest niebezpieczny. Ps. Niedługo byłoby czekać, żeby ktoś znowu dołożył Pedersenowi, gdyby po kraksie Toruniu nie zatrzymali Holdera w parkingu.

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  Nie ma kim na dzień dzisiejszy Toruń zagrozić Lesznu. Choć to tylko sport ale szanse są jak 80%-20%.

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Grzegorz Walasek: Może trzeba się zastanowić nad zmianą formuły Ekstraligi

  Pisząc swój komentarz w temacie też użyłem słowa bufonada, ale zaraz je skasowałem. Może jednak powinno zostać:)

 • Kleszcz82 lubi Komentarz

  "Po braku awansu drużyn z Zielonej Góry i Gorzowa do play-off, może to jest punkt, w którym należy pomyśleć nad tym, że rozgrywki nie są chyba do końca dobrze ustalone". Bufonady w ZG ciąg dalszy:)

 • Kleszcz82 napisał/a komentarz do Grzegorz Walasek: Może trzeba się zastanowić nad zmianą formuły Ekstraligi

  To ja proponuję panie Grzegorzu zespoły z Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego już na stałe zapisać w czwórce play off, a w toku trwania sezonu zasadniczego wyłonić 2 drużyny, które będą do nich dobrane. Będzie sprawiedliwie dla wszystkich, prawda? Zgadzam się tylko z drugą częścią wypowiedzi, w Polsce jest za mało jazdy ligowej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.