Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Rychubyd napisał/a komentarz do Żużel. Danny Ayres przegrał walkę ze swoją psychiką. Partnerka pożegnała go we wzruszającym liście

  Oj, komentarze piszą ludzie, którzy nigdy nie mieli do czynienia nie tylko z depresją, ale nawet ciężkim stresem czy wypaleniem zawodowym. Od takiego, co coś osiągnął, wiele się wymaga, wywiera ciągłą presję... może nie radził sobie z tymi obowiązkami... względem dwójki pięknych dzieci i żony, presji zawodowej. Niech nikt nie porównuje życia starszych pokoleń do dzisiejszego tempa życia. Dzisiaj człowiek podejmuje w tydzień tyle kluczowych decyzji co nasi dziadkowie przez całe życie. Kiedyś nie było komórek, a nawet telefon stacjonarny był luksusem, pisało się list... Dziś człowiek załatwia kilkadziesiąt, kilkaset spraw dziennie... telefony, przelewy, papiery, smsy, spotkania, wyjścia po coś... co chwila jakaś decyzja do podjęcia, jakiś obowiązek do załatwienia. Niektórzy nie wytrzymują tempa i zakresu odpowiedzialności. Nie chcą się cofnąć krok wstecz, odpuścić, bo co powiedzą inni. Najgorzej mają osoby sławne, ludzi sukcesu... Bo co powiedzą inni? ten nie dął rady?

 • Rychubyd napisał/a komentarz do Żużel. Przed otwarciem okna. W Bydgoszczy jak zwykle kurtyna milczenia

  1. Berge
  2. Jędrzejewski/Ivacic
  3. Brzozowski
  4. Grajczonek
  5. Bellego
  6. Orwat
  7. Tonder
  8. Lyjager

  Skłąd na czwórkę I ligi

 • Rychubyd napisał/a komentarz do Żużel. Get Well chce stworzyć potwora za wielkie pieniądze. Prezesi innych klubów łapią się za głowę

  Panie Termiński, a czy już spłaciłeś panu Zmorze 50 tysięcy PLN za przegrany zakład, że niby wielka" ekipa z Torunia będzie przed "słabą" gorzowską? Taki mądry, pewny siebie panie Termiński byłeś przed sezonem... jako człowiek honoru połóż te 50 tysięcy, skoro Gorzów był wyżej w tabeli. No chyba, że krzyżacka mentalność od 1410 roku trwa nadal: mądrzy i butni przed pierwszym gwizdkiem (bitwą), a efekt końcowy jak pod Grunwaldem :)

 • Rychubyd napisał/a komentarz do Żużel. Zobacz kapitalny wyścig Bartosza Zmarzlika! Kronika 13. kolejki PGE Ekstraligi

  To nie niesamowity wyścig Zmarzlika, tylko fatalne błędy młodego Lamparta, który jechał wolno kurczowo przy krawężniku i blokował szybszego Łagutę. To Lampart powinien spojrzeć i zobaczyć, że w krawężnik wjeżdża Łaguta i poszerzyć chociaż trochę tor jazdy, wówczas byłoby pewne 5-1. Nawet na ostatnim wirażu jakby Lampart chociaż trochę poszerzył wyjście z łuku, to byłoby 4-2, wygrałby w cuglach... Zmarzlik tylko skorzystał z prezentu.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Jak widać w Polsce nadal są legalne przekręty jednak bardzo boli że właśnie w sporcie robi się takie rzeczy.Gdyby 2 drużyny awansowały do ebl byłoby OK a tak była walka o jedno miejsce a że nie wygrali ci którzy mieli wygrać to wsadzili ich pod stolikiem.Dobrze że choć Bydzi pozwolono awansować,jak widać w sporcie są ludzie którzy nie powinni tam zarządzać. Kiedyś w żużlu zrobiono taki szwindel z Toruniem poszerzono ligę bo Toruń baraże przegrał o 1ligę,po latach w tym roku Toruń jest na końcu tabeli i jeśli to utrzyma a na to się zanosi to kto wie czy sytuacja się nie powtórzy?Normalne to nie jest.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Zooleszcz z medalem Toruń po raz kolejny pokazał moc w tym sezonie brawo Termos:)

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Jaka piękna historia z medalem dla Polonii Bydgoszcz!!! Bydgoszczanie, ogarnijcie się. Taka szansa na odbudowę żużla w Waszym mieście, a Wy legitymujecie się żenującym poziomem frekwencji... Wstyd, bo właśnie teraz klub potrzebuje Waszego wsparcia. Wiemy coś o tym w Lublinie. Gdy waliliśmy drzwiami i oknami na II ligę to błyskawicznie weszliśmy do Ekstraligi. Wsparcie kibiców to podstawa, zwłaszcza że macie dziś wielki sukces.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Kolego a powiedz mi skąd wiesz jaka była sytuacja za panowania Papy Golloba przecież jak obserwujesz, sytuację w klubie to wiesz że atmosfera nie była fajna każdy zawodnik był sobie amuzą a teraz jak ja obserwuję zawodników podczas treningów widać jedność w nich. Więc nie krytykuj Siopka przecież nam wszystkim zależy na dobru nasze Polonii

 • Rychubyd lubi Komentarz

  No i Zooleszcz Polonia cyłaby nie do obiechania

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Jak sam się zgłosił to niech Kanclerz długo się nie zastanawia tylko niech bierze Siopka.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  To niech go biorą, skończy się w końcu szukanie piątego do składu

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Zapewne 99% kibiców Polonii będzie maga zadowolonych z tego transferu, więc twoje pytanie - po co? - mocno nietrafione... Kanclerz też jest za:)
  Teraz pytanie do Ciebie, dlaczego z Siopem nie możemy awansować?

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Jego transfer do najlepsze rozwiązanie dla Polonii i samego Siopka - nie ma co się zastanawiać :))

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Przed rozpoczęciem meczu z Kolejarzem Opole prezes Kanclerz mówił, że chciałby spotkać się z tą drużyną w finale ligi, więc wszystko jest możliwe.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Bo Krosno objechało juniorów z Leszna, a Opole ma Pedersena i wszyscy twierdzą, że Polonia nie ma szans w walce z tymi dwoma potęgami :)
  Oczywiście że z Siopkiem mamy realne szansę na awans.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Przed sezonem przewidywałem taki scenariusz. Teraz skoro Siop przemyślał swoje zimowe decyzje i zrewidował plany na ten sezon to jestem całym sercem za Jego wypożyczeniem. Z Witkiem Bydgoszcz nie miała nigdy większych problemów więc myślę, że Go puści. Wtedy mamy trzech mocnych prowadzących - Siop, Brzoza, Josh i czekamy na przebudzenie Dimitri i Rene :-) Marcel z Tomkiem znajdą wreszcie sprzęt i powinniśmy spokojnie wjechać do finału play-off gdzie mamy tak na oko 50-60% szans na awans do Nice - patrząc na aktualną formę innych drużyn.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Brać Siopka bez dwóch zdań.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Nie ma się nad czym zastanawiać. Brać Siopka i tyle w temacie :) (P)oSdro!

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Oby ten transfer udało się sfinalizować, miejsce Jędrzejewskiego jest w Polonii!

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Nie ma się co zastanawiać. Brać Siopka do Polonii!!!

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Siopek na pewno sie przyda na playoffy, dlatego niech wraca.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  A według ciebie miał jeździć w Polonii hobbystycznie? To zbyt ryzykowny sport, żeby jeździć za pół darmo.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Jędrzejewski widzi że do składu Lwów .Raczej sie szybko nie dopcha ,Stadion Polonii ,B.jest nie daleko zamieszkania .Na pewno załapał by sie na stało do składu wyjściowego,Można próbować.Powodzenia.

 • Rychubyd lubi Komentarz

  Dawać tu Siopka! Nie ma na co czekać

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.