ForzaInter - lubi

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Żebyś zdechł.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  NORWEG, i wszytko k...a jasne.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  a dlaczego nikt nie zwróci uwagi co robi Tande na belce , wyraźnie naciąga swój kombinezon , a sędziowie puszczają to mimochodem , a to lekka przesada

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Przeciez moze zastapic Paula Walkera w kolejnych czesciach " Szybcy i Wściekli " Swietnie by pasował !

 • ForzaInter lubi Komentarz

  I co nie udało się popsuć bolidu Hamiltona i od razu wygrał za to niemiaszek słabizna nad słabiznami ,to najsłabszy kierowca w stawce f1.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Gratulacje dla wszystkich zawodników, no i dla Michała Barana i Sebastiana Kamińskiego, bo razem stworzyliście coś czego nie można stworzyć za żadne pieniądze. Prawdziwy Team Spirit, gdzie było widać, że zawodnik za zawodnika faktycznie by życie oddał na parkiecie.... Czego w Legii nie było widać. Piękna sytuacja po meczu... Chłopaki cieszą się razem z trenerami, a w drużynie przeciwnej złości pretensje i nerwówa... Rok jakoś nasza drużyna potrafiła się cieszyć i nie widać było wzajemnych pretensji po przegranym pojedynku z Sokołem... Na tym polega sport i duch ZDROWEJ rywalizacji... Nie liczą się indywidualności, tylko zgrana drużyna i za to wam wielkie DZIĘKI!!!

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Brawo ! Można Panowie można !! Szacuneczek i do boju MOSiR jedziemy z nimi,,,

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Ostrów Wlkp. trzyma za Krosno! Na pewno będzie gorąco i to nie jest dobra wiadomość dla Krosna bo Legia to zespół którego taka atmosfera jeszcze bardziej nakręca ale mam nadzieję że zrównacie ich z parkietem i pokażecie że w sportowej walce to Krosno jest lepsze. Jeszcze raz powtarzam (i pewnie zgodzą się ze mną kibice innych klubów TBL) - Krosno czekamy na Was w TBL!

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Myślę, że nie ma co się spinać, trzeba jechać do Warszawy i zrobić swoje, bo napinanie jeszcze nikomu na dobre nie wyszło. Parzych już zapowiedział, że niektórzy są mocni w gębie, ale zobaczą jak przyjadą do Warszawy. Wielki warszawiak się znalazł, a jeszcze rok temu rzucał punkty w barwach Krosna i świętował brąz wywalczony właśnie przeciwko Legii.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Szczerze? Dziwie się troche Parzychowi. Przed PO nic do niego nie miaem i nawet chetnie przywitałbym go brawami. W końcu zostawił dla nas troche zdrowia na boisku. Ale chyba warszawka uderzyła mu do głowy. Chętnie zobacze jak odbiera srebrny medal i elci do USA. Niech weźmie ze sobą gwiazdę NBA Trybańskiego. Go MOSIR !

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Ale zawodnikom z legii przyda sie kubeł zimnej wody na głowę bo to gwiazdorzenie jest nie do przyjecia, jak niżej zostało napisane, słoma z butów wychodzi...

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że w sobotę Legia nie pokazała nic szczególnego, to raczej przez gwizdki sędziów i stres zawodników z Krosna udało im się wygrać. Widać było że chłopakom z Krosna w sobotę drżała ręka chociażby na linii rzutów wolnych. Podobnie było w pierwszym meczu playoff z Kłodzkiem, widać było że stres ich zjada i nie grają swojej koszykówki, tyle że Kłodzko nie było na tyle silne żeby to wykorzystać, a Legia przy pomocy sędziów to wykorzystała. Na szczęście dzisiaj Krosno pokazało kto rządzi w lidze i śmiem twierdzić, że w Warszawie może się skończyć rywalizacja o mistrzostwo, oczywiście na korzyść Krosna. Bardzo dobrze gramy na wyjazdach, stres finałowy minął, a drużyna z Warszawy sportowo jest po prostu gorsza.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Tylko że Atletico nie wygrało!!!

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Karny został podyktowany w 83 minucie. Sędzia odebrał Bayernowi przynajmniej minutę czystej gry...

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Wszyscy pracują społeczne? Nie uwierzę w to. Panowie Zych i Steliga już ciepło sobie siedzą na stołkach i z taką szopką, za darmo nic tam nie robią. Ale tutaj nie chodzi wcale o szukanie punktów, tylko o walkę i przegrywanie z "honorem" czyli chociażby te 40 punktów maksymalnie u siebie. Ja rozumiem jaki mieliśmy cel na początku sezonu. Nie liczyłem na brylowanie i wygrywanie z każdym u siebie. Ale chciałem zobaczyć serce do walki, coś z czego mógłbym być zadowolony a cała żużlowa Polska by się z nas nie śmiała że ciągle baty, bo bieda, bo o co chodzi. Przepraszam bardzo ale odpuszczanie meczy nawet na wyjeździe z góry stawiając na porażkę to chyba nie jest postawa godna podziwu bo po co puszczać taktyczne jak trzeba by było więcej zapłacić Mirkowi za punkty. Nie powiesz mi że każdego sezonu jest inaczej, bo nie jest, jest to samo. Zawsze są cele najniższe, by dobrze się pokazać a wychodzi ciągle tak samo. Wielki blamaż i oszczędzanie każdym groszem. Przykro mi się na to wszystko patrzy, bo nawet nie mam się czym poszczycić że wspieram ten klub. Ale kocham żużel, kocham Krosno bo to moje miasto i do końca życia tutaj będę. A może kiedyś, dożyję tych lepszych dni, konkretnego sponsora i porządnego żużla. Nadzieja umiera ostatnia, dzięki za wsparcie.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Brać Stachyre, ustawi ten zarząd do pionu, posypia się epitety jak mu ktoś coś zakwestjonuje i po temacie.Ale obawiam się że to początek tragedii z naszym speedwayem.

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Zych to już dawno powinien wylecieć a Irka szkoda bo to w porządku gość tylko że co on mógł jak taki zych rządzi

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Żadnego Wardzały nie będzie chłopie masz prezes dba o swoja dziurę w tyłku a nie o klub .Zrobili sobie ciepłe kurtki za czyją kasę ? W klubie jest więcej kierowników jak w Krośnieńskiej Hucie Szkła na jednej zmianie

 • ForzaInter lubi Komentarz

  Gdyby w Krośnie był prawdziwy zarząd a nie leśne dziadki to Pan Irek już dawno by się z posadą pożegnał, więc chwała mu za to że w końcu sam posłuchał głosów z trybun.
  A do jego gorących fanów mam kilka pytań:
  gdzie są jego wychowankowie? 8 lat to kupa czasu.
  Skoro tak mu ręce krępują finanse, to czemu nie było walkowerów na wyjeździe? Jeśli oszczędności były domniemanym powodem braku rozwiązań taktycznych na wyjeździe to można było oszczędzić jeszcze bardziej i zaszaleć u siebie ;)
  O czym myślał trener ustawiając zawodników w takiej kolejności na ostatnim meczu?
  Łogaczow dobrze się spisuje na treningach (a przede wszystkim stawia się na nich) to czemu nie jedzie na swoim torze tylko wsadza się go na tor którego nie zna?
  Co to za tłumaczenie że ćwiczymy w czwartek na mokrym a w niedziele było słońce więc nie wiemy jak motory ustawić? To jest nasz tor czy nie? Wody zabrakło? nie można było "zalać" toru?

  Jeżeli trener nie ma wpływu na skład - bo finanse,
  nie robi nic w trakcie meczu - bo finanse,
  nie robi treningów - bo stadion jest zajęty i finanse,
  nie przygotowuje toru "pod siebie" - bo... bo tak,
  nie szkoli młodzieży - bo nie ma chętnych, a poza tym finanse,
  to ja się k... pytam co on właściwie robi????


 • ForzaInter lubi Komentarz

  I zeby napisac 7 nazwisk potrzeba 7 podstron????????