Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Co on pier..i ludzi z 6-7 tysięcy siedzi gdzie chce ,on widzi coś innego/

 • Qupashitu lubi Komentarz

  W telewizji było widać, że może dwie osoby dostosowały się do ograniczeń, reszta ma to gdzieś i zaraz mecze będą oglądać z domu.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Panie Świącik jest pan śmieszny. Wystarczy wpuszczać na pojedyncze sektory odpowiednią ilość ludzi a nie skupiać ich w kilku, najbardziej atrakcyjnych. Nie zdziwię się jak za chwilę zostaną zamknięte stadiony i nie będzie to wina tylko kibiców. Wina będzie też po stronie klubów.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Szkoda marnować tego chłopaka w Stali, lepiej wypożyczyć go do klubu w którym sobie pojeździ. Tam nawet Rafała traktują jak kulę u nogi, chłopaka który za rok kończy wiek juniora, który ma jakieś perspektywy i który jak nikt inny potrzebuje startów!!! Wychowanek który być może będzie jednym z zawodników który będzie chciał jeździć w razie gdyby ten klub czekał spadek. Bo ci na których stawiają tam teraz zabiorą wtedy manatki do E-ligi. A Rafał im grzecznie podziękuje i przeniesie się do Staszewskiego w Ostrowie w "podzięce" za zaufanie. Brak logiki w tym klubie jest zatrważający!

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Gorzów ma na papierze niezły skład...Podobnie zresztą jak Falubaz. Okazuje się, że jednak nazwiska nie jadą za to wariaci za wschodniej granicy i owszem...Zdaje się, ze już dość przechowalni dla zawodników co dorobić chca do emerytury i w związku z tym ślizgają się z sezonu na sezon przy maksymalnych stawkach a minimalnych nakładach.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  @Tommy DeVito: Dlaczego ? Bo Stal zamiast dać mu zezwolenie na "gościa" w Poznaniu to go wypożyczyła. Udupiła się sama i zawodnika, który 2 miesiące jazdy ma w plecy.Chomski i Grzyb to "fahowcy" przez samo h. Chociaż Grzyba to bym rozgrzeszył ale TEGO mistrza taktyki - NIGDY.

 • Qupashitu napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Włókniarza: Dwie osoby złamały reżim, wyprowadziliśmy je za bramę [WYWIAD]

  @tylko stare tłumiki: Nie chodzi o wielkość wirusa tylko o drogę kropelkową, którą się przenosi, czyli porównując do użytej nomenklatury nie wentyl w piłce tylko cała piłka, którą siatka wyłapie, Panie Mądraliński.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Co za bzdety. Wystarczy popatrzeć relacje w telewizji. 90% siedzi pod wieżyczką jeden obok drugiego. To jak to było 2 metry od drugiej osoby. No naprwde reżim sanitarny był przestrzegany. Jak zamkną trybuny dla kibiców wtedy nie którzy się obudzą i będzie lament

 • Qupashitu napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Włókniarza: Dwie osoby złamały reżim, wyprowadziliśmy je za bramę [WYWIAD]

  Ściema pełna Pana Prezesa. Po co otwierać inne sektory jak łączą się z tym dodatkowe koszty. Lepiej wpuścić wszystkich na jeden sektor i kazać im siedzieć co 4 krzesełko i mówić, że wszystko jest ok. Trochę wstyd z takim podejściem Panie Prezesie kochany.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  @SpartyFan: O to chodzi. Piszą sami abstynenci, nie? A ciekawe czy którykolwiek ma jakiś dowód na to z ostatnich 15 lat :) Dzięki za fajną walkę, i do zobaczenia na Olimpijskim :)

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Przestańcie pieprzyć o alkoholu jakby każdy z komentujących był święty! Markowi się raz zdarzyło i tyle. Raz na 70 lat!

 • Qupashitu lubi Komentarz

  A, Ci wszyscy płaczący na Wrocław. Nie zapominajcie o jednej rzeczy: od wielu lat Sparta przyciąga tłumy na mecze. Nie tylko we Wrocławiu, przede wszystkim na spotkaniach wyjazdowych. Można Sparty nie lubić, ale zawsze jest spina i ostra walka z nami: z mocną ekipą. Na wszystkich stadionach. Dzięki Sparcie kochamy żużel. Nie zapominajcie o tym.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  A może chodziło mu o kręgosłup moralny? Był u jakiegoś psychiatry żeby mu go wyprostował, bo wcześniej madsen miał z nim duże problemy.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Mi się wydaje że Madsen to jakąś Kroplówkę sobie dożylnie zapodał...

 • Qupashitu lubi Komentarz

  W szoku jestem jak wielu kibiców z całej Polski matrwi się o Spartę. Polskim, katolickim zwyczajem każdy życzy jak najlepiej. Jak powiada poeta; serce rośnie!

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Qupashitu napisał/a komentarz do Żużel. Włókniarz zapewnia: Madsen w pełni sił. To nie była operacja. Jednak sprawdzimy go, zrobimy też testy na COVID-19

  Ten cały Madsen to jakiś symulant. Jednym razem udaje, że kuleje, później myli mu sią na którą nogę kulał, teraz znów, że miał operację. To jakiś mitoman. Coś chyba się pod kaskiem poprzestawiało temu facetowi.

 • Qupashitu napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Unia - Sparta: znamy awizowane zestawienia (składy)

  No to szkoda, że mimo pogody mecz się nie odbył. Trudno. Pewnie obie ekipy potrzebowały dodatkowego czasu na trening i tyle. Nie wiemy co między sobą ustalają.

 • Qupashitu napisał/a komentarz do Żużel. Zapowiedź 2. rundy PGE Ekstraligi

  Po 1 kolejce widać, że w miarę mocne są 4 ekipy i moim subiektywnym zdaniem będą w play-off. Chodzi o kluby z Częstochowy, Zielonej Góry, Leszna i Wrocławia (kolejność przypadkowa). Reszta na czele z przereklamowanym Motorem i słabym GKM to raczej walka o utrzymanie (całe szczęście, że jest ROW). No i pozostał Gorzów, który być może zdetronizuje słabą mysz z zielonki, ale wątpię, bo sam Zmarzlik nie da rady, a kolejny sezon Woźniaka, czy Thomsena wątpliwy. Podsumowując znów finał Leszno-Wrocław i tym razem trofeum trafi do stolicy Dolnego Śląska (2 razy im odpuściliśmy, 1 raz na zlali na serio).
  Kto się nie zgadza to jego sprawa - wolna wola - tor pokaże.
  Pozdrowienia dla kibiców.

 • Qupashitu napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw. Motor Lublin jak gwiazdy NBA, grudziądzki dżemik i gotowanie Miedzińskiego

  Jacy fachowcy od żużla, takie artykuły. I tyle w temacie.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Jordanowi nikt nie skradł mocy. MJ w "Kosmicznym meczu / SPACE JAM" nawet zyskał dodatkowe talenty rodem z kreskówki.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  W największych kłopotach jest Rybnik: trenejro i Prezes do wymiany: nie budują, a psują atmosferę. Kibice, moim zdaniem, ok. Może przydałby się mały bojkocik, bo spadek i tak, raczej pewny.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Miesiac musi jezdzic a nie Jamrog, olali najlepszego naszego scigacza Miesiaca za Jamroga.
  Miesiac i Hampel to bylaby para do scigania.

 • Qupashitu napisał/a komentarz do Żużel. Gollob bez niego żyć nie umiał. Prezes Falubazu przekupił go dobrą jajecznicą

  Szkoda, że autor nie napisał, jak Falubaz go nie chciał w 1995 roku po kontuzji sezon wcześniej i zgłosiła się po Piotra Sparta, która wspólnie z Knudsenem zrobiła z Niego Mistrza Świata Junorów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.