Qupashitu - lubi

 • Qupashitu lubi Komentarz

  I cyk Wuja zaraz w Wiśle Kraków :D

 • Qupashitu lubi Komentarz

  w końcu...lepiej późno niż wcale

 • Qupashitu lubi Komentarz

  No setkę to z czerwonotwarzym

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Panie Marku, mowa tu o sprawach oczywistych. Ale niech mi pan odpowie, dlaczego nie powołując do kadry Polski Janowskiego i Pawlickiego doprowadził pan do porażki naszego zespołu w Drużynowych Mistrzostwach Świata, które teraz nazywają się SoN?

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Będzie na kim wieszać psy jak będzie problem z torem z zawodnikami będzie zawodnik do bicia . Mareczka nie ma to jest teraz Dymek.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Włókniarz to jeden z ośmiu kandydatów do play off, jak tam się znajdzie,to można zadawać pytanie czy zdobędzie medal. Co za durnie interpretują te pytania w ankietach?

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Już street men z Mizgalskim tyle miodu narobili że sukces podobny będzie.To ta para i im wara

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Mnie najbardziej utkwił w pamięci sezon w którym komik Jarosław ustalił z sędzią, że w biegu 14 będzie zmiana, Artur Czaja za puste pole... :).

 • Qupashitu lubi Komentarz

  "czy Stal specjalnie podpaliła sobie rozdzielnie, żeby przerwać mecz? Bzdura. Czy Włókniarz specjalnie dosypał glinki, aby dostać walkower? Bzdura." Panie Świącik nie rób pan z kibiców idiotów i przyznaj się Pan do błędu

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Panie Świącik takie kocopały to może pan , opowiadać kibicom snookera którzy niewiedzą co to jest żużel ! Za modernizację nawierzchni zabraliście się wbrew obowiązującym regulaminom i niezgodnie ze sztuką - takie są fakty !!! Za te "numery" z torem jako sternik klubu , odpowiada pan !

 • Qupashitu lubi Komentarz

  @AMON: żeby było ciekawiej... tenże nowy twór przypisał sobie wszystkie medale u puchary tego starego skompromitowanego bankruta... oczywiście poza zaległymi pensjami...taki szczegół...

 • Qupashitu lubi Komentarz

  @intro - Świącik to bardzo "ciekawa" postać w Polskim żużlu żeby dobrze zrozumieć co się stało w sezonie 2020 z tym co zrobił z torem w Częstochowie trzeba się cofnąć o 5 lat wstecz kiedy jako Prezes Stowarzyszenia Włókniarz Częstochowa zgłosił drużynę do startu w Polskiej lidze od razu płacząc że start od 2 ligi go nie interesuje więc PZM nie przyznał licencji klubom z Ostrowa,Lublina i Gniezna co skutkowało połączeniem 1 i 2 ligi i de facto Stowarzyszenie wróciło do ligi 1 tak jak chciał Świącik potem drużyna zajęła 3 miejsce w lidze a "AWANSOWAŁ" wtedy Lokomotiv Dyneburg i co się stało okazało się że PZM nie pozwoli wystartować Łotyszom w E-lidze rozpisano konkurs na dziką kartę no i zgłosił się ŚWIĄCIK ale że Stowarzyszenie już powołało SPÓŁKĘ AKCYJNĄ CKM która miała nie spłacony DŁUG w kwocie 5.500.000 zł więc pojawił się kłopot jak tu upchnąć w E-Lidze ośrodek w Częstochowy bez konieczności uregulowania należności no i wymyślono że Stowarzyszenie ŚWIĄCIKA powoła KOLEJNA Sportową Spółkę Akcyjną tym razem pod nazwą Włókniarz S.A bez długów z dziką kartą z PZM więc jak widzisz ten Numer z Torem to pikuś wykonaniu tego pana który jest oczywiście "ofiarą" swojej "uczciwości" :)

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Co za wredny gość. Ja rozumiem, że Stal mogła dostać walkowera za pożar w wygrywanym meczu, bo niestety takie są przepisy, ale porównywanie tego do jawnej kombinacji z torem w Częstochowie to jakaś kpina. Chłop zrobił awanture, pogonił trenera, po cichu dosypywał glinki żeby zaskoczyć Stal, a teraz pier....niczy jakieś farmazony. Zreszta sam sobie zaprzeczał w tym wywiadzie. Raz mówi, że chciał dobrze, że przypadek, że ulewa, a za chwile gada, że musiał zrobić cos z torem po trzech przegranych meczach. I niestety chłopa pogrąża jedna rzecz, skoro tak bardzo chciał "uczciwie" uratowac tor dosypując glinki, to mógł wykonac jeden telefon do PGE Ekstraligi "Wojtek dosypujemy glinki bo tor sie rozpada", ale nie zrobił tego, bo zapewne nie dostałby zgody, a co za tym idzie Czewa jechałaby na starym Cieślakowym torze, czyli znowu plecy z rozpedzoną Stalą. Świącik ciągle mówi to samo, bo liczy na to, że kłamstwo powtarzane sto razy staje sie prawdą.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Wie ktoś może z czyjej kieszeni Włókniarz Częstochowa zapłaci karę w kwocie 200.000 zł zarządzoną przez Spółkę E-liga na rzecz Stali Gorzów Pan Świącik czy miasto Częstochowa z dotacji miejskiej ?

 • Qupashitu lubi Komentarz

  tak ciężko, po męsku powiedzieć ZJE...EM, Czy już do końca życia będzie opowiadał te brednie?
  Niech się cieszy że nie odpowiada za działanie na szkodę spółki. Ile wyszło? Milion w plecy?

 • Qupashitu lubi Komentarz

  ...bez komentarza...

 • Qupashitu lubi Komentarz

  to nie startuj w Polsce
  będziesz mógł jechać i w 10 ligach

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Doczekaliśmy się złych czasów. Zawodnika złapali i przemocą kazali podpisać kontrakt z polskim klubem. Trzeba będzie zgłosić to prokuraturze.

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Qupashitu lubi Komentarz

  Panie Doyle , każda dodatkowa liga to większa szansa na odniesienie kontuzji , kontuzji która uderza w pozostałe ligi w których kontuzjowany zawodnik startuje . I co pan na to !?