FedEx - lubi

 • FedEx lubi Komentarz

  Wbrew temu co twierdzi podczas meczu Niemki Kerber z Brytyjką Kontą krypto niemiecki niestety polskojęzyczny komentator Sikora niemiecka Niemka Kerber nie ma nic a nic wspólnego z Polską, bo dobrowolnie reprezentuje na arenie międzynarodowej wobec całego świata Niemcy, a w sporcie w tych sprawach tylko to ma znaczenie i nic więcej się nie liczy, wszystko inne co najwyżej ma prywatne znaczenie. Każdy jest tym jaki kraj świadomie i dobrowolnie reprezentuje na arenie międzynarodowej wobec całego świata. Gdyby niemiecka Niemka Kerber miała cokolwiek wspólnego z Polską, to by reprezentowała Polskę i nigdy za żadne skarby nie zgodziłaby się reprezentować żadnego innego kraju. A niemiecka Niemka jak wiadomo nawet olała propozycję gry dla Polski jaką dostała od PZT. Pochodzenie i korzonki niemieckiej Niemki są wyłączną sprawą niemiecką i tylko Niemców powinny interesować i nikogo więcej. A kłamliwego komentatora Sikorę powinno się wywalić do niemieckiej mutacji Eurosportu gdzie jest jego właściwe miejsce. Niestety w Polsce jest wielu zakompleksionych żebraczków, którzy z niedostatku krajowych sukcesów podszywają się pod obce sukcesy, należące do obcych krajów i nigdy tego co piszę nie zrozumieją, a nawet będą zionąć do mnie nienawiścią, bo to co piszę przeszkadza im w żebraniu :).

  Niemiecka Niemka Kerber jest dobrowolną reprezentantką Niemiec, czyli jest niemiecką Niemką z własnego wyboru ( jest nawet bardziej niemiecką niz rdzenni Niemcy, bo właśnie z wlasnego nieprzymuszonego wyboru) i tylko tak należy o niej pisać czy mówić , bo nie można reprezentować danego kraju nie będąc takiejże narodowości, to po prostu i zwyczajnie niemożliwe ;), po to się na arenie międzynarodowej reprezentuje kraje żeby każdy na świecie wiedział kto kim jest, za kogo sam się uważa, z jakim krajem sam sie utożsamia, jakiemu krajowi chce służyć, jakiego kraju historię sportu chce pisać, dla jakiego kraju bije jego serce ;)

 • FedEx lubi Komentarz

  "Jak powiedział Albert Einstein: "Głupotą jest robić ciągle to samo i oczekiwać różnych rezultatów" " Dobre. W sumie nie tylko na ten mecz lecz do opisania wszystkich starań Agi o wygranie szlema. Bo liczyć że w końcu dostanie idealną drabinke z tak nieregularnymi rywalkami jak w Melbourne natomiast bez żadnej groźnej pod koniec? Jeżeli jednak sama czegoś diametralnie nie zmieni to sie będzie kończyć jak zawsze. Ale co ona może nowego zrobić? Masy nie przybierze a ciągle chudnie. Serwis jest lepszy aczkolwiek nadal za slaby a bieganie i przerzucanie wystarczy jedynie do którejś rundy tudzież na turnieje Tokio albo na Singapur w którym może przegrać 2 razy

 • FedEx lubi Komentarz

  Porównanie zawodniczek.
  .
  .
  Isia:.............................................................Serena
  ...................................................................................
  spryt..........................................................kowadło w łapie
  szybkość
  inteligencja
  czucie piłki
  technika
  wszechstronność
  konsekwencja
  figura
  waleczność
  talent
  katoliczka
  i wiele innych


 • FedEx lubi Komentarz

  Tak z ręką na sercu: widzicie jakąś zmianę w grze Radwańskiej w ostatnim czasie ? Dalej jest to gra oparta na regularności i popełnianiu mniej błędów od przeciwniczek. Taaak, gra ofensywnie. Bardzo słaby mecz Suarez, ale i tak Hiszpanka miała oczywiście więcej winnersów. Zwycięstwo Radwańskiej to 45 błędów Suarez.

 • FedEx lubi Komentarz

  Wygląda na to, że wszystko co ostatnio mówiła na temat tenisa było tylko ściemą, bo robi całkiem odwrotnie niż mówi..

 • FedEx lubi Komentarz

  To Twoja uwaga o wyrwaniu z jakiegoś kontekstu była nie trafiona, bo oboje z Tomkiem mówią to samo. Oczywiście, że to nie tylko jej sprawa, co robi ze swoją karierą, bo jej rodzina poświęciła wszystko by znalazła się w miejscu którym jest, a ona to wszystko podeptała, bo nagle chce być tylko modelką. A ile ona będzie się cieszyć tą swoją sylwetką osy? Za kilak lat o niej zapomni, a sukcesy sportowe procentować będą całe życie. Iśka zostanie tylko negatywnym przykładem, jak przez własną głupotę można zepsuć wysiłek swój i innych..

 • FedEx lubi Komentarz

  "W rozgrywkach WTA co druga tenisistka jest lesbijką. To 50 proc. zawodniczek! Dlatego nigdy nie dopuszczę do tego, by moja córka została tenisistką".

  No tak, bo przecież córka może zarazić się homoseksualizmem. Pewnie tak myśli pan Stachowski. Charakterystyczne jest to, że tego rodzaju opinię wypowiada sportowiec ze wschodniej części Europy. Wielu Polaków pewnie podpisałoby się pod wypowiedzią Stachowskiego, bo jednak stosunek do homoseksualistów pokazuje, że Polska, choć często odcina się od Wschodu, to jednak kulturowo bardziej należy do Wschodu niż do Zachodu. W czasach PRL ówczesna propaganda często określała Zachód jako "zgniły". Dziś dla sporej części Polaków Zachód nadal jest zgniły, choć z innych powodów niż kiedyś.

 • FedEx lubi Komentarz

  Ostatni test czyli ostatni mecz w Londynie. Myślę, że to trafny tytuł i w końcu przeciwniczka nie pomaże przykryć braków naszej byłej gwiazdy własną nieudolnością. Dużą niespodzianką będzie tym razem wygrana Iśki, a znając ją myślę, że nie będzie się wysilać mając w perspektywie deklasację przez Petrę..

 • FedEx lubi Komentarz

  Radwańska chyba chciała przebić wyczyn Gwizdoń hahahha

 • FedEx lubi Komentarz

  Tak jak przewidywałem Freund mistrzem, Stoch bez medalu. Gdzie są ci co mnie wyzywali jak pisałem od kilku dni? Kruczek do zwolnienia!

 • FedEx lubi Komentarz

  Stoch słabiutko. Ale czułem że tak będzie. To że Kamil jako mistrz świata i mistrz olimpijski nie zakręcił sie nawet w okolicy podium ani w jednym ani w drugim konkursie to jedna wielka klęska. Ale nie jego. To klęska myśli szkoleniowej Kruczka, a właściwie jej braku. Kruczek won, powinien odejść. Niech zatrudnią wreszcie porządnego trenera który zna sie na rzeczy nie to co Kruczek, do tego niech wróci psycholog z którego Kruczek zrezygnował (widać uważa sie za alfe i omege skoro myślał że zastąpi im psychologa, błąd!) i znów zaczną dobrze skakać, wróci stary dobry Kamil.

 • FedEx lubi Komentarz

  Brak wymagającego sparingpartnera, brak wymagającego trenera, brak woli zmian, otoczenie się boysbendem zamiast zespołem fachowców. Cudów nie ma. Wyników nie będzie.

 • FedEx lubi Komentarz

  Sprawy nie mogły potoczyć się tak jak powinny, jak za szlifowanie diamentu zabrali się robotnicy od młota pneumatycznego, a nie wysokiej klasy szlifierz.

 • FedEx lubi Komentarz

  To jest sezon prawdy. Zbliżające się miesiące będą dla Agnieszki bardzo ważne... no i zobaczymy. Mam czarniutkie myśli ;)

 • FedEx lubi Komentarz

  Jak się zacznie Doha to Aga będzie w kiepskiej sytuacji , bowiem będzie bronić bardzo dużo punktów : półfinał w Katarze finał IW , ćwierćfinał Miami , ćwierćfinał Stuttgart , półfinał Madryt , ćwierćfinał Rzym. Jakby nie patrząc 2000 punktów do obrony to bardzo dużo jak na zawodniczkę która jest na 8 miejscu. Spadek z top 10 prawdopodobny.

 • FedEx lubi Komentarz

  Boże naprawdę uważacie, że zawinił kort? W czym może pomóc szybki kort jeśli ktoś gra tylko na środek?

 • FedEx lubi Komentarz

  Była wolna, nawet bardzo wolna. To prawda. Ale nie przeszkadzało to jakoś Kuzniecowej w posyłaniu Winnerów z każdego miejsca na korcie?
  Gdyby Iśka chciała, nie bała się nie wiadomo czego i nie chowała się po raz pięćdziesięcio tysięczny za tą cholerną linią końcową to też by mogła tak grać. Ale nie! 'Będę stała w miejscu, może w końcu zepsuje kilka piłek pod rząd i uda mi się szczęśliwie wygrać'. Dokładnie tak to wygląda od dobrych kilkunastu miesięcy.

 • FedEx lubi Komentarz

  Otóż to, nawierzchnie coraz wolniejsze, coraz mniej zróżnicowane i w efekcie nuuuuuuda.
  Podobnie zresztą jak np. w żużlu, tory coraz gładsze i twardsze, decyduje często start i pierwszy łuk, w efekcie ... nuuuuuda.

 • FedEx lubi Komentarz

  Od razu nasuwa mi się małe porównanie, np większość za mecz roku ubiegłego uważa finał Wimbledonu, a dla mnie chociażby półfinał w Szanghaju był lepszym widowiskiem, na zdecydowanie wyższym poziomie.

 • FedEx lubi Komentarz

  No widzisz Orlic nie widać a jednak Agnieszka spada. :P
  Ale oczywiście masz racje, sam ranking nie ma znaczenia. Taka Cebula dopiero teraz wypadła na miejsce które i tak chyba jest nad wyrost biorąc pod uwagę jej dyspozycję od dłuższego czasu. Co innego już sama gra czy wyniki jakie w ostatnim sezonie uzyskała. Szczególnie ilość "wpadek" była większa niż poprzednich sezonach. No i cała seria słabych turniejów począwszy od USO, tego wcześniej nie było. Ja oczywiście jestem w zupełnie innym "miejscu" niż Stanzuk, ale wielokrotnie pisałem, że mniej więcej po AO '13 zauważyłem jakiś zgrzyt w grze Agnieszki i dopiero on mnie uświadomił, że wtedy definitywnie skończyła się współpraca z tatą. :)