Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • barakuda napisał/a komentarz do Wrócił do swojego klubu i wywalczył awans, ale nie zagra w EBL. Jakub Dłuski zakończył karierę

  Miałem zaszczyt współpracować z Kubą. To człowiek i gracz, o którym mozna powiedzieć TYLKO dobre rzeczy. W tym kontekście i z tej perspektywy jest On prawdziwym ewenementem. Nienaganna etyka pracy, skromność, zdolność do poświęceń dla drużyny a przy tym pogoda ducha i wielkie serce do walki. Dobry człowiek. Jest wiadomym, że każdy kiedyś ze sportu odejdzie ale mimo tej swiadomości strasznie szkoda, że Buby już na boisku nie zobaczymy. Oby wszystko to co prezentował w sportowym życiu przekazał młodzieży, którą ma sie zajmować. Wszelkich powodzeń Kuba!!! Poznanie Ciebie było dla mnie zaszczytem i przyjemnością.

 • barakuda napisał/a komentarz do Kolejny gracz opuści Polfarmex Kutno?

  Bywały w moim życiu zakręty, których nikomu nie życzę. To małe miasto więc żadna to tajemnica. Nauczyło mnie to dwóch rzeczy. Nigdy nie należy się poddawać i nigdy nie tracić nadziei nawet w sytuacjach zdawałoby się beznadziejnych. Pozdrawiam. Zawsze będzie komu kibicować :)

 • barakuda lubi Komentarz

  Ile razy jeszcze pojawi się zdanie żeby Zarząd oddał za bilety lub karnety?! Przecież to jakaś kpina. Kupująć karnet czy bilet nie masz powiedziane że drużyna wygra mecz albo będzie znajdowała się na 5 miejscu w lidze. I to jest piękno sportu, nie wiesz co się wydarzy. Poprzednie sezony były dla nas super, uważam nawet że za bardzo i teraz się ludziom zaczęło przewracać. Idąc tym tokiem myślenia to jak za 3 lata nie byłoby mistrzostwa to ludzie też by zaczęli żądać zwrotu za karnety.
  Co do samych transferów... Jakby mi w pracy nie płacili przez 2 miesiące to też zacząłbym sondować rynek. Nie jest to nic dziwnego. Ludzie mają rodziny, zobowiązania i nikogo nie będzie interesowało że klub nie płaci. Rozumiem chłopaków, jednak niesmak jest że kapitan odchodzi jako jeden z pierwszych... Morale drużyny, które były i tak niskie, musiały na tym ucierpieć.

 • barakuda lubi Komentarz

  Ludzie! Kutniaki kochane! Wrzućcie na luz na rany boskie. To jest sport. Sa dni chwały i dni porażek. Jaki Titanic? Na Titanicu zginęli ludzie, to była rzeczywista straszna katastrofa a Wy porównujecie to do klubu PLK, który ma kłopoty wcale nie wieksza jak połowa / co najmniej / całej ligi. Pohamujcie się bo za chwilę będziecie śmieszni. A już wpis tego p. Sikory na jednym z portali społecznościowych to totalna demolka intelektualna. Już i tak mam dość martyrologii w tym kraju. Sezon jeszcze trwa, przyjadą jeszcze do Was fajne zespoły a druzyny często się nagle zbierają do kupy w bardzo złych chwilach. Nie takie zespoły przezywały kłopoty, z całym szacunkiem dla Was. Pozdrawiam.

 • barakuda lubi Komentarz

  Ostatnie 2 sezony mieliście na kredyt i to było widać więc kiedyś musiała nastąpić korekta... lepiej teraz zaoszczędzić niż jeszcze bardziej się zadłużać. Nic nie wiadomo o spadkach z ligi więc ja bym, aż tak nie panikował. 3majcie się Kutniaki :)))

 • barakuda napisał/a komentarz do Stało się. Kapitan opuścił Polfarmex Kutno

  Chcę abyś wiedział, że wypowiedz, która cytujesz nie jest wypowiedzią zarządu tylko prywatną wypowiedzią Jacka. To bardzo ważne aby to oddzielić. To na tyle. Pozdrawiam..

 • barakuda lubi Komentarz

  To jest Wasza wewnętrzna dyskusja ale proszę Cię nie nazywaj odejścia kapitana zespołu w trudnym momencie dla druzyny , sportowym duchem walki. Sportowy duch walki nie polega na tym, żeby w złym momencie przeskoczyć tam gdzie łatwiej. Bartoszowi się dziwię bo był w tym klubie ładnych pare lat więc chyba tak zle mu tam nie było. Jako kapitan podjął decyzję skandaliczną wg mnie. Chyba, że nie przywiązywał do tej funkcji wagi i nie rozumie jej znaczenia.

 • barakuda napisał/a komentarz do Będzie rozbiór Polfarmeksu Kutno?!

  Mogliby pojechać tylko w 6 a to po ciężkim turnieju w mistrzostwach U-20 byłoby za duże obciążenie fizyczne dla tych młodych chłopaków. Powód losowy a nie finansowy.

 • barakuda napisał/a komentarz do Będzie rozbiór Polfarmeksu Kutno?!

  Sytuacja prawna dawała zawodnikowi możliwość odejścia i z niej skorzystał. Cóż więcej można dodać. Jako strona obiektywny z pewnością nie jestem. Szkoda. Bardzo lubiłem i szanowałem Mateusza. Niech mu się wiedzie. Thebigone napisał, że koszykówka to teraz biznes i trzeba skończyć z sentymentami. Pewnie ma rację. Można żałować ale jednocześnie trzeba uznać. Świat się do nas nie dostosuje. My to musimy zrobić.

 • barakuda napisał/a komentarz do Będzie rozbiór Polfarmeksu Kutno?!

  Państwo wybaczą, że znów się odzywam ale dementi do artykułu jest konieczne. Pan redaktor pisze: "inni zawodnicy są proponowani klubom PLK" Rzetelność dziennikarska wymagałaby sprecyzowanie przez kogo są proponowani bo można by pomyśleć czytając, że przez zarząd a to NIEPRAWDA. Być może agenci to proponują ale byłoby miło aby to napisano. Kapitan i zawodnicy wymienieni w artykule mieli ugody do 28 lutego. Wczoraj sponsor przekazał środki na ten cel i księgowa właśnie je realizuje. Po tej operacji będziemy tym graczom winni jedną pensję. To wystarczy aby mogli odejść, taką zresztą dżentelmeńską umowę zawarliśmy z wszystkimi jeszcze w grudniu. Zaległość to zaległość ale piszę o tym jedynie dlatego, że niektórzy sugerują zaległości nawet - jak słyszałem - półroczne. Aż tak zle nie jest. Mamy jeszcze inne zobowiązania ale to inna historia. Chcielibyśmy aby nikt nie odchodził i aby zespół wywalczył pozostanie w PLK ale decyzje w sposób oczywisty należą do zawodników. Sytuacja jest dynamiczna bo niektóre kluby będące w lepszej od nas sytuacji i sportowej i finansowej ruszyły na polowanie. Dla graczy to niełatwe decyzje. Klub to rozumie i nie ocenia. O dynamice wydarzeń niech świadczy fakt, że o decyzji Mateusza wiemy od wczoraj. Atmosfere przygnębienia wśród kibiców i graczy potęguje fakt, że ostatnio nie mamy dobrej prasy a co gorsza hiobowe wieści bijące z niektórych artykułow sa mocno przesadzone. Stąd moja decyzja o skreśleniu tych kilku zdań. Tak się porobiło, że niektóre kluby maja zbliżone kłopoty a pisze się głównie o naszym. Oczywiście taka popularność nikogo nie cieszy. Chodzą plotki, że redaktor Wasiek za nami nie przepada a nawet plotki te sugerują powody takiego stanu rzeczy. Ale ja w plotki nie wierzę więc nie będę się nimi zajmował ani do nich odnosił.

 • barakuda lubi Komentarz

  Wierny po porażce to jest prawdziwy kibic. Licza się barwy klubu i bycie na dobre i na zle. Tyle w temacie. Chlopaki walczyc!!!!!

 • barakuda lubi Komentarz

  To na co facet czekasz. Idz do Burzy i tak mu powiedz i do roboty. Madrzyc się to każdy potrafi.

 • barakuda napisał/a komentarz do Sensacyjny transfer Miasta Szkła? Zawodnik Polfarmeksu trafi do Krosna

  No niestety masz rację. Przepraszam. Uczyniłem te wyjątki w sprawach tzw. formalnych bo nie chciałem by rzeczywistość nam się przekłamała. Nie komentowałem wydarzeń jak dawniej. Ale masz rację, że chyba niepotrzebnie.

 • barakuda lubi Komentarz

  Panie Jareczku, razem ze swoim agentem to chcieliście wyłudzić pieniądze od klubu, które się panu nie należały. Proszę sobie poczytać kto płaci zawodnikowi który zostanie kontuzjowany przebywając z reprezentacją i wtedy się wypowiada. A pana agent to niezły krętacz jest. Oby pana kiedyś nie wywiódł w pole

 • barakuda lubi Komentarz

  Skończ już mokros z tym publicznym praniem brudów. Mam dosyć ciebie i twojego ciapatego agenta, gdyby nie Pan Twardowski to byś do tej pory grał w trzeciej lidze.

 • barakuda napisał/a komentarz do Sensacyjny transfer Miasta Szkła? Zawodnik Polfarmeksu trafi do Krosna

  Taka pryncypialna ocena żeby była jednocześnie przyzwoita wymagałaby znajomości kontraktu zawodnika. Ty go nie znasz. A to powoduje, że Twoja formalnie mądra wypowiedz staje się głupia i do tego niesprawiedliwa. Bez odbioru.

 • barakuda napisał/a komentarz do Sensacyjny transfer Miasta Szkła? Zawodnik Polfarmeksu trafi do Krosna

  Ależ ja doskonale rozumiem , że kibice są zawiedzeni. To, że ja też nie jest żadną pociechą ani dla Was ani dla mnie. Mnie ewentualnie bola jedynie uwagi typu : zarząd ma to gdzieś, zarząd zrejterował, zarząd smieje się kibicom w twarz itp. Ale jednocześnie jestem na tyle dużym chłopcem, że po pierwsze wiem, że takie oceny sa powodowane emocjami a po drugie zdaję sobie sprawę, że taka funkcja jest na takie sformułowania i opinie narażona. W związku z tym ani się nie obrażam, ani się nie dziwię. Sprawy formalne, o których wspominasz faktycznie warte rozważenia ale to już pewnie w przyszłym sezonie.

 • barakuda napisał/a komentarz do Sensacyjny transfer Miasta Szkła? Zawodnik Polfarmeksu trafi do Krosna

  Szanowni Państwo! Ja w kwestiach formalnych. Po kolei. Nie napisałem poprzednio droga Kibicko27, że nikt nie odejdzie lecz, że trzech graczy miało propozycje z innych klubów ale z tych propozycji nie skorzystali. W tej trójce nie było Wallace. Ta sprawa wyniknęła dosłownie 2-3 dni temu. Teoretycznie zarząd mógł ten transfer wstrzymywać czy decyzję przedłużać w czasie ale w szerszej perspektywie nie miałoby to sensu. Opóznienia finansowe, które nie są tajemnicą spowodowały, że chcąc być fair wobec graczy nie można zamykać im drogi do ich decyzji. Coś za coś. Ponadto zarząd uważa, że w tej szczególnie trudnej sytuacji i finansowej i sportowej szansa jej pokonania musi się opierać na tym, że na pokładzie są tylko ci, którzy tego chcą i w to wierzą. Wallace tą wiarę widocznie utracił i takie jego prawo. Nie należy go osądzać lecz jego decyzje przyjąć i uszanować. Nie był więc to klasyczny strzał w kolano - jak pisze milenium - bo nie nasz to pomysł, ale przykre bo przykre ale dostosowanie się do trudnej sytuacji w sposób jaki zdaniem zarządu powinien obowiązywać cywilizowanych ludzi. Walka w stylu Mokros - Czarni nie wchodziła w grę. Sokar ma racje, że to bardzo trudny okres dla klubu i złożyło się na to wiele czynników i nakładających się na siebie błędnych decyzji ale i okoliczności, na które zarząd wpływu nie miał lub miał znikomy. Jeszcze będzie czas na podsumowania ale w telegraficznym skrócie powiem, że przed sezonem wydawało się, że zespół powinien być potencjałem zbliżony do tego sprzed roku. Zyzia i Wołka mieli godnie zastąpić Dardan i Wallace a Kevina Bartosz. Groszek i Kowal mieli pociagnąc rozgrywanie. No a później przyszły kontuzje, Dardan nie wypalił, Wallace nie mógł się odnaleźć a dwaj duzi sponsorzy nie podjeli współpracy bo się władze zmieniły. I w ten sposób znaleźliśmy się na największym zakręcie w krótkiej historii klubu. Bywa. Jest to z pewnością nauczka na przyszłość w wielu płaszczyznach i wymiarach. Kibiców można jedynie PROSIĆ o wsparcie ale głosy zawodu są oczywiście zrozumiałe. Wszystkich pozdrawiam.

 • barakuda napisał/a komentarz do Dramat Polfarmeksu w czwartym akcie, doskonały długi finisz Asseco

  Za pozdrowienia dziękuję. Zabrałem głos jedynie w kwestii formalnej i do bieżącego komentowania nie wracam. Czy będzie lepiej? Uczyniono i czyni się wiele by tak było. Pierwszy problem to finanse. Sa złe ponieważ dwie firmy wycofały się z projektowanego wsparcia. Zmieniły się po prostu władze tych firm. Zdobycie nowych sponsorów trwa. Obecnie rozmowy na ten temat przebiegają dobrze i daja nadzieję. Wzmocnienia Salaszem za Marka i Thompsonem w wyniku kontuzji obu jedynek były koniecznością, której też nie planowano. Zespół nie gra dobrze ale wydaje się, że mimo wszystko powoli lepiej. Zmiany w takim momencie byłyby bezsensowne nawet gdyby znaleziono na to środki. Trzech graczy miało propozycje z innych klubów ale z nich nie skorzystali. Chca walczyć. Poprawa finansów powinna nastąpić na przełomie marca-kwietnia a w nowym sezonie z dużym prawdopodobieństwem do współpracy z klubem dołączą nowi sponsorzy o wymiarze strategicznym. Głosy, że zarząd chce spadku stanowczo dementuję. Nie chcą tego równiż gracze bo to osłabia ich pozycje na rynku. Jeśli spadniemy to tylko po sportowej walce a nie w wyniku decyzji zarządu. Nadal uważamy że zespół stać na więcej niż wskazuje jego pozycja w tabeli i że utrzymamy się w ekstraklasie. To bardzo zły sezon dla nas i sportowo i finansowo więc mamy nadzieję, że co nas nie zabije to nas wzmocni i przyszły sezon będzie spokojniejszy. Osobiscie bardzo tęsknie za nudą :) Również pozdrawiam. I Ciebie i wszystkich kibiców.

 • barakuda lubi Komentarz

  Aktywność na forum po tym meczu Polfarmexu idealnie obrazuje co się dzieje z kutnowską koszykówką... 8 komentarzy?! Jak dodatkowo kibice będą się odwracali od drużyny to nic z tego nie będzie. Jak widać większość to sezonowcy którzy poudzielają się i będą robili za znawców koszykówki tylko wtedy gdy drużyna odnosi sukcesy.
  Spójrzmy na kibiców Anwilu - 2 lata temu nie wiadomo było czy klub nie upadnie, zajęli 10 miejsce w lidze, wygrali tylko 10 meczów ale to tam nadal jest zawsze pełna hala i atmosfera jakiej nie ma chyba w żadnej hali... Nie da się wygrywać i robić progressu co sezon. Najwidoczniej to 7 albo powiedzmy 6 (celowa przegrana ze Stalą w ostatniej kolejce) miejsce w tamtym sezonie było zbyt dobre bo oczekiwania kibiców wzrosły diametralnie a gdy jest ciężej to wszyscy narzekają.
  Jedno zwycięstwo z Koszalinem nie oznaczało, że będziemy teraz ze wszystkimi wygrywali. Mimo że wierzyłem w zwycięstwo z Asseco to trzeba było brać porażkę pod uwagę bo wiadomo jaką niewygodną i ambitną są drużyną. Wczoraj Szubarga niemalże w pojedynkę wygrał im mecz. Taka pewność siebie, skuteczność, wyprowadzanie kolegów na pozycję. Z wielką przyjemnością ogląda się tego zawodnika. A u nas? W czwartej kwarcie dostaliśmy 3 szybkie trójki i zaczęła się panika, forsowanie rzutów, nieprzemyślane akcje i głupie błędy. Co nie oznacza, że wszystko się posypało bo tak jak mówie, porażkę z Asseco można było przewidzieć. Liczę że jeszcze nie raz w tym sezonie będziemy się cieszyli ze zwycięstwa. Najbliższy mecz gramy w Lublinie, ciekawe czy uda im się kogoś znaleźć pod kosz do tego czasu. Myślę że mamy szansę tam wygrać i to powinno się stać.

  P.S. Kiedy Gabiński odejdzie w końcu do tych Czarnych?

 • barakuda napisał/a komentarz do Dramat Polfarmeksu w czwartym akcie, doskonały długi finisz Asseco

  Zarząd KKS PRO-BASKET SA : p. Mariusz - prezes zarządu oraz p. Jurek, p. Marek i p. Waldek - rada nadzorcza. Wszystko. I wszyscy byli na meczu obecni tak jak na każdym innym w tym sezonie. Był moment, w którym nie bywało p. Marka ponieważ jego żona była bardzo chora i jak wiadomo zmarła. Nie pisz więc, że nie widujesz zarządu i że ten zrejterował. Mimo aktualnego braku sukcesów w tym sezonie ten zarząd na taki zarzut nie zasługuje. Bez odbioru.

 • barakuda lubi Komentarz

  Gon się do Leszna cieciu i od baranow ludzi nie wyzywaj. Doradca się znalazł. I odczep się od Krychy bo on dużo dobrego w Kutnie zrobil.

 • barakuda lubi Komentarz

  Ci co piszą że Dardan nie grał dobrze bo miał jakieś powody to go na pewno nie znaja. A ja Go znam i to od wielu lat. Facet ma dusze wojownika i nienawidzi przegrywać. Zły sezon i tyle. A gdzie zagra? Mysle ze musi to być klub z czołówki i z kasą. Jeśli w ogóle w Polsce.

 • barakuda napisał/a komentarz do Polfarmex z 10. kolejną porażką! Miasto Szkła się nie zatrzymuje

  Szanowni Państwo. Z kilku powodów, o których nie się co rozpisywać zdecydowałem, że to mój ostatni post na tym forum. W związku z tym chciałbym wszystkim uczestnikom naszych dyskusji podziękować za to, że cierpliwie lub mniej cierpliwie ale jednak znosili moje wypowiedzi. Szczerze uważam, że każda dyskusja i kazda wymiana różnych poglądów a nawet kazda kłótnia cos nam daje i o coś nas wzbogaca. Wiadomo, że w ferworze emocji można napisać zdanie za dużo a później całkim długo tego żałować. Takie zdania i ja popełniłem i chciałbym na zakończenie naszej iternetowej przygody przeprosić WSZYSTKICH tych, których uraziłem lub którzy urażeni się poczuli nawet jeśli nie miałem takich intencji. WSZYSTKIM zyczę wszystkiego dobrego w każdej dziedzinie zycia. Naprawdę serdecznie pozdrawiam! Dodam na zakończenie jako "Kręcący się przy zarządzie", że nikt się nie poddaje, nikt nie planuje spadku, wszyscy będą walczyć by gra zespołu przynosiła więcej radości niż złości i smutku. I jeszcze słówko do thebigone - będzie mi brakować naszych starć i przykro mi, że będę musiał szukać nowego wroga bo chętnie wzorem Pawlaka z filmu "Sami swoi" wyskoczyłbym z transportu żeby zostać przy Tobie jako swoim i na własnej piersi wyhodowanym przeciwniku :) Trzymaj się Stary!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

sokar

Tak tylko wspomnę że wolny jest podobno ADORAH ANOSIKE lub jak kto woli O.D ANOSIKE. Bardzo dobrze zbierający 4/5. Granie na 3 zagranicznych wysokich nie jest przeszkoda i nie spowoduje problemów z rotacja w sytuacji kiedy na obwodzie jest jeden obcokrajowiec. Taki manewr spowoduje brak spadku jakości i zwiększy intensywność na pozycjach 4 - 5. Jeśli Was stać oczywiście. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Zawsze wszystko można rozwiązać. Słowo pisane nie oddaje tego co bezpośredni przekaz prosto w oczy. Dlatego też są pewne niedomówienia. Jak zamknę konto, a pewnie tak się stanie to powiedziałem sobie że pójdę i przedstawie się. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Możliwe że to nie są te warunki finansowe, ale tego to ja już wiedzieć nie mogę. Mam kilka spotkań jego z tego sezonu na dvd, ale zamieszczać w necie mi się ich nie chce.

Krótki materiał - wiadomo jak one mają wyglądać i jaką role spełniać, ale nic innego nie jestem w stanie zaproponować na odległość


Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki. Wieczorem będę gadał z Szablą. Może przeoczył bo to nazwisko chyba nie padło.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
barakuda

Dzięki. Wieczorem będę gadał z Szablą. Może przeoczył bo to nazwisko chyba nie padło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Ma bardzo dobre warunki fizyczne i jest przy nich naprawdę mobilny. Głownie grywał na Ukrainie, Litwie i chyba Łotwie. Występował w Eurocapie i dosyć przyzwoicie się tam prezentował. Bardzo dobrze gra...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Ma bardzo dobre warunki fizyczne i jest przy nich naprawdę mobilny. Głownie grywał na Ukrainie, Litwie i chyba Łotwie. Występował w Eurocapie i dosyć przyzwoicie się tam prezentował. Bardzo dobrze gra przodem i tyłem do kosza przy dosyć szerokim wachlarzu zagrań. Bardzo dobrze gra p'n'r. Jak na zawodnika tych wymiarów sporo widzi i potrafi ładnie rozrzucić na obwód. Stawia dobre screeny. Ostatni klub to Budivelnyk Kijów. Nie znalazłem żadnych informacji czy gdzieś podpisał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Jest dobry? Parę szczegółów?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Sorry że wczoraj wyskoczyłem z nazwiskiem DD. Z rana byłem nieco niedobudzony. Dopiero jak wieczorem wróciłem z włocławka zreflektowałem że może niepotrzebnie to pisałem i może trzeba było zachować to dla siebie. Mój błąd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Osby to 4. Olka Lichodzijewskiego braliście wogóle pod uwagę. Jeśli będziecie mieli problemy z 2 to mam takiego chłopaka którego śledziłem 4 sezony w NCAA. Zdradzisz chociaż po jakim uniwerku jest wasza pierwsza opcja na rozegranie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 czerwca 2015 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.