ExpertOfTennis - lubi

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Obecnie jest 50. w rankingu "live". Oznacza to, że w poniedziałek (przed turniejem w Monte Carlo) znajdzie się także w TOP50 w normalnym rankingu, aktualizowanym co tydzień. I to bez gry.
  No chyba, że go ktoś wyprzedzi, ale bardziej prawdopodobne jest to, że to Polak jeszcze podskoczy w górę, ponieważ sam nie broni punktów z ubiegłego roku a jego konkurenci owszem.
  Natomiast po turnieju w Monte Carlo powinien się znaleźć w 40. najlepszych tenisistów świata, jeśli będzie miał szczęście w losowaniu, i w efekcie wygra jeden lub dwa mecze - ale będzie trudno bo tam same tuzy tenisa zagrają.

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Jak ratlerka chemicznej Marysi
  to nie obchodzi . . .
  to po " chuchu "
  na infa o Jerzu
  przychodzi ? : )
  Zmykaj pinczerku do swej budy
  i zalegaj
  na swoim wypranym dywaniku . ; )

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Nie jest to może jakiś wspaniały mecz, nie to co starcia dzisiejsze Kyrgiosa z Gasquetem, Isnera z Nieminenem(genialny pierwszy tie-break, kosmiczny serwis Isnera na 18 serwów:9 asów, 2 nie do odbioru, 3 źle odebrane, tylko 4 odebrane w pole, 14/18 pierwszy serwis). Bohaterem dnia dla mnie Vesely, który wytracił przewagę w setach, ale podniósł się i zwyciężył w 5-tym z bardzo dobrze serwującym przez większość meczu Monfilsem.
  Wracając do starcia Janowicza z byłym mistrzem Wimbledonu - Hewitt gra po prostu słabo. Niespecjalnie serwuje, często popełnia bardzo proste błędy w wymianie. Okazja wspaniała, żeby go dopaść i najlepiej w 3 setach zwyciężyć.

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Zastanawiam się czy Jurek z tych porażek wyciąga wnioski czy dalej żal do dziennikarzy i szopy - szopów? Bez wątpienia jest mu potrzebna, i to bardzo intensywna, praca z psychologiem sportowym, może zmiana trenera, może krótka rezygnacja ze startów aby się wyciszyć? Jeśli nie robi nic w tym kierunku to kolejnych osiem meczy też przegra.

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Boją się, że passa zostanie przerwana, więc musza po-zaklinać rzeczywistość.

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Mow za siebie, aniby czym mialby mnie obrazic ?

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Adekwatny tytuł. Plus zanim ukaże się tekst relacji.

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Mam bardzo podobne odczucia. Faktycznie ta piłka po taśmie miała spore znaczenie, też mi utkwiła w pamięci, gdyby nie ta piłka nie byłoby przełamania powrotnego, przynajmniej nie w tym gemie.

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Gert, mów za siebie. Nie znam osobiście nikogo, kto czułby się obrażony. A nie, sorry, znam jednego półgłówka co się obraził, ale wyjątek potwierdza regułę. Więcej ci nie odpiszę, nawet nie próbuj mnie prowokować. A trolle niech minusują do woli, mam to w d..

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Spoko Juras jest młody jeszcze pokaże na co go stać :)
  Tylko musi trochę głowę ochłodzić i nabrać dystansu !

 • ExpertOfTennis lubi Andy Murray: Chcę, aby ten turniej już się rozpoczął

 • ExpertOfTennis lubi Komentarz

  Tych co twierdzą, że jest słaby to i tak nic nie przekona, ale patrząc obiektywnie na ten mecz to zagrał źle. Już to kiedyś napisałem, ale powtórzę, nie chwalmy kogoś, kto już coś osiągnął za przeciętność. Za taki mecz jak dzisiaj rozegrał Robert można by pochwalić co najwyżej Bartka Ślusarskiego. Lewandowski jest uważany za jednego z lepszych napastników na świecie, więc oczekuję od niego gry na najwyższym poziomie, on po prostu dołożył raz nogę, niczym innym się nie popisał, dlatego tak negatywnie oceniam jego występ.