Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Wynik podany sprawiedliwie, tak jak by było na meczu, wynik 1:3 w plecy. Dwa następne sety są dodatkowe.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  A co z gwiazdunią Kurkiem? Bo z tego co wiem to Kubiak jego zmienił pierwszego i cała gra się posypała. Tak jak myślałem, na MŚ wystawią Buszka do szóstki, a może i Mika awansuje przy tej żenadzie?

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Do tego zmierzam, Kubiak mógł uzdrowić całą sytuację i zmienił w trakcie seta źle grającego Kurka, było podane w relacji punktowej na stronie polskiej siatkówki.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Raczej Kubiak grał już do końca, zajrzyj na tt Miela jak się zachwycił powrotem po kontuzji Kubiaka, napisał że najlepszy na boisku. Pewnie Buszu grał też.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Jastrzębie powinno ukrzyżować albo powiesić za jaja na drzewie Kubiaczka co zrobił Jastrzębiu, które na pewno po takim finale ligi światowej rzuciłoby się na Sandera, może nie jest jeszcze za późno i zawodnik zrezygnuje? Brawo Michałek, brawo przez ciebie będziemy musieli oglądać tą polską łajzę Zbysia.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Uwaga, Rosjanie w swoich twittach nazywają Bartmana w JW bombą transferową, no niech mnie PIERUN STRZELI, czy ja nagle poczułem się jakbym nie rozumiał tego sportu?
  https://twitter.com/se...ebski.html

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Jakbyś go nie znał/znała. Wystarczy sobie popatrzeć co z niego za Kogut gdy grał przeciwko nam w reprezentacji Słowacji na ME 2013 albo przeciwko Zaksie w final four. Jeszcze jego to można zrozumiec bo grał całe życie we Włoszech, Lubin skorzystał ze zbankrutowania Cuneo, ale na pewno zawodnik wyczekiwał na klub z wyższymi celami niż beniaminek. Za to co zrobił Kubiak to nie można tak szybko wybaczyc i trzeba tylko ręce załamac, bo gdyby wcześniej zrezygnował to by może aż takiego smrodu nie było i wolnych byłoby więcej zawodników, a tak to jest złom. Wybaczę mu jak wróci po roku, a jak zostanie tam na dłużej to chyba nie tylko ja stracę do niego szacunek.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Też czasem lubię się bawic we wróżbitę Macieja, lecz wielkiej różnicy na papierze nie widac jeśli chodzi o skład Chemika w porównaniu do składów rywali. Nie są to tureckie zespoły, gdzie zrobili sobie dwie szóstki gwiazd. Z Dynama odeszła Larson do Eczacibasi, została Gamova, Rabita ma jakieś Kubanki ale niewiadomo czy wypalą jak Leon w Zenicie, Rourke jest lepsza, ale odeszła.
  Chemik może przegrac przez złe przygotowanie, brak doświadczenia jako grupa w tych rozgrywkach, ale najbardziej boję się o przyjęcie, gdzie zamiast Glinki zatrudniłbym Brankice Mihajlovic do kolonii Serbek, no ale już za późno. O Serbki jestem dziwnie spokojny, bo to po prostu ich reprezentacja, która osiąga spore wyniki i są ze sobą zgrane. Boję się np. o słabą libero Zenik, z którą każda zagrywająca może zrobic co tylko zechce.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Mika musi pograć jeszcze i sprawdzić sie jak sobie poradzi na przestrzeni całego sezonu w naszej silnej lidze. Modle się wręcz by te występy w reprezentacji w jego wykonaniu nie były jednorazowe, a potem będzie klapa. Trzeba go umiejętnie poprowadzic za rękę a będziemy miec gracza światowego formatu, a ktoś z pary Winiarski albo Kurek będzie na stałe grzac ławę w reprezentacji. Wszyscy się zachwycali Boćkiem jako atakującym rok temu, który owszem jest fajny, ale Mika ma to coś tą inteligencję w ataku i to wyczucie i nie wali po autach z całej siły a takich zawodników mamy w reprezentacji dwóch: Kurek i Bociek.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  No proszę, a już myślałem, że Zaksa po niego sięgnie i tam pograłby sobie przy Kooyu, bo Ruciak jest mizerny. Mika to objawienie. Moim zdaniem może na stałe zagościć w pierwszej szóstce reprezentacji. Ten sezon będzie chyba najważniejszy w jego karierze. Jak będzie grał w Gdańsku tak jak teraz w reprezentacji to po sezonie może sobie nieźle zarobic i ustawią się po niego w kolejce wszystkie kluby z czołowej czworki.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  "To nie Skra która Contego przez pół sezonu leczyła".
  "Gra w najlepszych ligach świata
  Piszesz o wycieczkach komentatorów do tego zawodnika, a o swoich wycieczkach w kierunku polskiej siatkówki to już nie wspomnisz.
  Kurek nie grał sporo meczów jak Conte, który był po operacji, a Kurek przez plecy gdzie wyręczał go Parodi, nawet w finałach trener nie stawiał na niego. W Rosji sobie nie poradził, zaliczył blamaż, a we Włoszech radzi sobie średnio, a ojcem zwycięstwa i w klubie Kurka i w reprezentacji Włoch jest Zaystev, który odszedł. Kurek nie odegrał żadnej kluczowej roli, bo Kovar jak i Parodi byli od niego lepsi i wykluczali go z gry na kluczowe mecze. Podobnie jest teraz w reprezentacji, gdzie sobie nie radzi i Mika go wygryza ze składu, a jego jeszcze trzeba kryć w przyjęciu, a w ataku dostaje pojedyncze czapy. Na ten moment jest wiele lepszych przyjmujących od Kurka, którzy nie dość że więcej dają w ataku, to jeszcze z roku na rok rozwijają swoje przyjęcie i są wyszkoleni technicznie, nie to co Kurek: Anderson, Conte czy właśnie Parodi z Kovarem.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Tutaj mogę Ci dopowiedzieć, że naprawdę się mylisz. Dzisiaj na meczu siatkówki w Iranie, gdzie gospodarze grali z Serbią - pełna hala 12 tys. Jak grają Japończycy pełna hala. W Brazylii, Rosji, Holandii podobne na trybunach. W Bułgarii w Sofii "kocioł" i też 12 tys.

 • Złoty Raczek napisał/a komentarz do To była siatkówka na najwyższym poziomie - komentarze po meczu Francja - Polska

  Ta wypowiedź to kompromitacja i jakiś brak godności, ignorancja, tak jakby czuł, że jest na wylocie (dywanik u Przedpełskiego). Niech nas już uwolni spod swoich sideł i swojego atakującego amatora, Włosi odżyli po nim, wrócił do nich Łasko, którego nie chciał i w końcu zaczęli wygrywać jak go stamtąd zażegnali.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Wypowiedź godna pożałowania trenerze Anastasi.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Jeżeli Mariusz nie chciał grać w kadrze, decyzję należało uszanować. Jak deklarował chęć gry, selekcjoner powinien go powołać (póki co lepszego nie mamy). Chociaż nigdy nie podobało mi się wybieranie imprez przez zawodników. W LŚ nie gram, bo muszę odpocząć, ale będę gotowy na MŚ. Nie tędy droga. Pamiętam wywiad Bernardinho, w którym powiedział, że jak zawodnik nie chciałby grać w jakiejś imprezie (bo był zmęczony) za jego kadencji nie dostałby powołania.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Zaśpiewajmy, Rodacy; Polacy, nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało! Jak zwykle... czy nie za często?

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  To są fakty znane wszystkim kibicom. Nie wiem czy ta trójka pomogłaby kadrze, ale Wlazły deklarował chęć gry. Podobno nie pasował Anastasiemu.

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  Ja o Akhremie i Wlazłym mówiłem przy powołaniach a nie teraz po porażkach! Anastazi powinien zrobić WSZYSTKo by Wlazły grał! To samo tyczy się Akhrema który obecnie bije Kurka na głowę! Trener jest dobrym fachowcem i na pewno o wymianie trenera nie może być mowy!

 • Złoty Raczek lubi Komentarz

  A osoby które wypowiadają się na temat obecności w kadrze Wlazłego, Zagumnego, Achrema myślę że nie powinny się w ogóle wypowiadać na temat tej dyscypliny po każdym przegranym meczu skoro nie mają o niej pojęcia


  Oświeć mnie/nas, dlaczego mamy się nie wypowiadać? Zapewne jesteś wielkim siatkarskim ekspertem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.