Multi 7, składy na kolejne rundy

autor: fan sparty Wrocław | 2016-03-26, 17:08 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Na tym blogu będziemy podawać składy na kolejne rundy, kapitana i jego zastępce. Pełne, 13-osobowe składy wrzucę tutaj gdy będą już wszystkie zaakceptowane. Podawałem już w Głównym Blogu Gry, ale przypomnę jeszcze tutaj. Skład podajemy w takiej formule:
S
S
S
S
S
J
J
Rezerwowi:
R1
R2
RJ
KSM
Więcej szczegółów dotyczących gry zawartych jest na Głównym Blogu Gry :)

Nasze składy:

Maciula
S Tai Woffinden 11 (Wrocław)
S Niels K. Iversen 10 (Gorzów)
S Patryk Dudek 8 (Z.Góra)
S Jason Doyle 7 (Z.Góra)
S Piotr Protasiewicz 9 (Z.Góra)
S Vaclav Milik 5 (Wrocław)
- - -
S Grzegorz Walasek 7 (Kraków)
S Daniel Jeleniewski 5 (Częstochowa)
S Dawid Lampart 4 (Rzeszów)
- - -
J Norbert Krakowiak 3 (Toruń)
J Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
- - -
J )skar Bober 2 (Łódz)
J Oskar Ajtner Gollob 3 (Bydgoszcz)
KSM 85

Jankes
S.Szymon Woźniak-6 (Sparta Wrocław)
S.Patryk Dudek-8 (Falubaz Zielona Góra)
S.Przemysław Pawlicki 7 (Stal Gorzów)
S.Michał Szczepaniak-5 (Polonia Piła)
S.Martin Vaculik - 11 ( Get Well Toruń)
S.Krzysztof Kasprzak-7 (Stal Gorzów)
S. Hans Andersen 7 (Łódź)
S.Jakub Jamróg-6 (Orzeł Łódz)
S.Grzegorz Walasek 7 (Kraków)
J.Paweł Przedpełski-9 (Toruń)
J.Adrian Gała - 2 (Betard Sparta Wrocław)
J.Patryk Beśko-2 (Gdańsk)
J.Eryk Budzyń-2 (Kraków)
KSM 79

Przemek
S Martin Vaculik, ksm-11
S Patryk Dudek, ksm-8
S Jason Doyle, ksm-7
S Vaclav Milik, ksm- 5
S Piotr Protasiewicz ksm-10
S Tomasz Jędrzejak ksm-5
---
J Bartosz Zmarzlik, ksm 11
J Paweł Przedpełski, ksm 9
---
S Mikołaj Curyło, ksm-4
S Oskar Fajfer, ksm-4
S Maciej Kuciapa, ksm-3
---
J Hubert Łęgowik, ksm-4
J Oskar Bober, ksm-2
---
Krystian, ksm Niebo
ksm 83

Fan Sparty
S Dudek 8 (Zielona Góra)
S Przemek Pawlicki 7 (Gorzów)
S Woffinden 11 (Sparta)
S Doyle 7 (Zielona Góra)
S Miedziński 6 (Toruń)
S Vaculik 11 (Toruń)
J Zmarzlik 11 (Gorzów)
J Pieszczek 4 (Zielona Góra)
J Dróżdż 3 (Sparta)
S Lampart 4 (Rzeszów)
S Miśkowiak 5 (Orzeł)
S Lebiediev 6 (Daugavpils)
J Kossakowski 3 (Gdańsk)
KSM 86

Pempuś
S-Zmarzlik 11
S-Protasiewicz 10
S-Woźniak 6
S-Kasprzak 7
S-Doyle-8
S-Milik 5
J-Przedpełski 9
J-Pieszczek 4
J-Kopeć 2
S-Czaja 5
S-Hougaard 6
S-Lampart 4
J-Gollob 3
KSM 80

Rick Grimes
S. Tai Woffinden (Wrocław-11)
S. Jason Doyle (Zielona Góra-8)
S. Piotr Protasiewicz (Zielona Góra-9)
S. Patryk Dudek (Zielona Góra-8)
S. Jonas Kylmaekorpi (Dyneburg-7)
S. Chris Holder (Toruń-8)
S. Robert Miśkowiak (Łódź-5)
S. Dawid Lampart (Rzeszów-4)
S. Maciej Kuciapa (Rzeszów-3
----------------------------------------------------------------
J. Bartosz Zmarzlik (Gorzów-11)
J. Adrian Gała (Wrocław-2)
J. Igor Kopeć-Sobczyński (Toruń-2)
J. Michał Piosicki (Łódź-3)
KSM 81

Włókniarz
S Woffinden 11
S Doyle 8
S Przemek Pawlicki 7
S Dudek 8
S Jędrzejak 5
S Holder 8
-
J Zmarzlik 11
J Pieszczek 4
J Przedpełski 9
------
Jeleniewski 5
Miśkowiak 5
Lebiediew 6
-
Kossakowski 3
KSM 90

Fazik
S Woffinden 11 (Wroclaw)
S Martin Vaculik 11(Toruń)
S Michał Szczepaniak 5 (Piła)
S Maciej Janowski 9(Sparta)
S Bartosz Zmarzlik 11(Gorzów)
S Robert Miśkowiak 5 (Łódź)
S Ernest Koza 3(Krosno)
S Stanisław Burza 5(Kraków)
S Jakub Jamróg 6(Orzeł)
--------------------------
J Dominik Kossakowski 3 (Gdańsk)
J Krystian Pieszczek 4(Falubaz)
J Gała 2 (Wrocław)
J Oskar Ajtner-Gollob 3(Bydgoszcz)
KSM 78

Rambo
s GREG HANCOCK (TORUN) -11 (1)
s Chris Holder (torun)-8
s MARTIN VACULIK (TORUN)-11 (2)
s Patryk Dudek ( zg )-8
s Tai Woffinden (Wrocław) -11
s KRZYSZTOF KASPRZAK (GORZÓW)-7 (3)
--------------------
s DAMIAN DRÓŻDŻ (WROCŁAW) -3 (4)
s Sebastian Ułamek (czewa)-6
s Dawid Lampart (Rzeszów)-4
--------------------
j Bartosz Zmarzlik (Gorzów)-11
j Krystian Pieszczek (zg)-4
j OSKAR AJTNER GOLLOB (BYDGOSZCZ) -3 (5)
j Dominik Kossakowski (gdansk)-3
--------------------
ksm druzyny-90

Kibic300
S Tai Woffinden 11 (Wrocław)
S Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
S Patryk Dudek 8 (Falubaz)
S Andrzej Lebiediew 6 (Dauga)
S Hans Andersen 7 (Łódź)
S Dawid Lampart 4 (Rzeszów)
S Michał Szczepaniak 5 (Piła)
S Robert Miśkowiak 5 (Łódź)
S Vaclav Milik 5 (Wrocław)
J Krystian Pieszczek 4 (Falubaz)
J Oskar Ajtner -Gollob 3 (Bydgoszcz)
J Oskar Bober 2 (Łódź)
J Paweł Przedpełski 9 (Toruń)
KSM 80

Oygen

S.TAI............SPA.....11...PS
S.PROTAS.......FAL.....9....PS
S.DUDEK.........FAL.....8....PS
S.MICHAŁ SZCZEPANIAK..PP..5.PS
S.MIŚLKOWIAK..OŁ......5...PS
S.VACULIK......APA.....11
S.BOGDANOV...LOKO..6
S.LAMPART.....SR......4
S.GAPIŃSKI.....OŁ......3
J.ZMARZLIK.....SG......11...PS
J.PIESZCZEK....FAL.....4....PS
J.O.GOLLOB.....PB.......3
J.DRÓŻDŻ.......SPA.....3
KSM 83

Penhal

S Holder 8
S Wofinden-11
S Doyle 7
S Przemo Pawlicki 7
S Dudek -8
S Kasprzak 7
-------
J Przedpełski 10
J Drabik 8
J Kosakowski 3
J Oskar Gollob 3
-----------------
S Lebiedevs 6
S Andersen 7
S Kurdiaszov 4
KSM 89

Pablo

S Dudek 8 (Zielona Góra)
S Adrian Miedziński 6 (Toruń)
S Tai Woffinden 11 (Wrocław)
S MARTIN VACULIK (TORUN)-11
S Krzysztof Kasprzak 7 (Gorzów)
S Jason Doyle (Zielona Góra-8)
J Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
J Krystian Pieszczek (zg)-4
J Adrian Gała (Wrocław-2)
S Maksim Bogdanow 6 (Lokomotiv)
S Dawid Lampart 4 (Rzeszów)
S Jakub Jamróg 6 (Łódź)
J Hubert Łęgowik 4 (Częstochowa)
KSM 88

Dastin
S Tai Woffinden 11 Wrocław
S.Jason Doyle 7 Zielona Góra nowy
S.Krzysztof Kasprzak 7 Gorzów nowy
S.Chris Holder 8 Toruń
S.Patryk Dudek 8 Zielona Góra
S.Tomasz Jędrzejak 5 Wrocław nowy
S.Andrzej Lebiediew 6 Daugavpils
S.Michał Szczepaniak 5 (Piła)
S.Robert Miśkowiak 5 Łódź
J.Bartosz Zmarzlik 11 Gorzów
J.Krystian Pieszczek 4 Zielona Góra
J.Paweł Przedpełski 9 Toruń nowy
J.Oskar Ajtner-Gollob 3 Bydgoszcz
KSM 89

Gaizka


Artt

S Dudek-8
S Vaclav Milik 5
S Holder-7
S Doyle-7
S Woffinden-11
S KK-7
S Sundstroem-6
S Szczepaniak-5
S Lebiediew-6
J Zmarzlik-11
J Igor Kopeć-Sobczyński-2
J Gala-2
J Ajtner -Gollob-3
ksm 80

Kierowca pociągu

S Woffinden 11 Wrocław
S Protasiewicz 9 Zielona Góra
S Holder 8 Toruń
S Pawlicki 7 Gorzów
S Walasek 7 Kraków
S Kasprzak 7 Gorzów
S Bogdanow 6 Daugapils
S Miedziński 6 Toruń
S Miśkowiak 5 Łódz
J Gała 2 Wrocław
J Przedpełski 9 Toruń
J Pieszczek 4 Zielona Góra
J Łęgowik 4 Częstochowa
KSM 85

Kasyx
S Miskowiak - 5
S Doyle - 7
S Prz. Pawlicki - 7
S Dudek - 8
S Woffinden - 11
S Zmarzlik - 11
S Jamróg - 6
S Milik - 5
S Mi. Szczepaniak - 5
J Pieszczek - 4
J Wawrzyniak - 3
J Gollob - 3
J Przedpełski - 9
KSM 84
-------------------------------------------------------
[color=blue]Składy na 17 rundę:
Przemek
1. Dudek, 8
2. Jędrzejak, 5
3. Doyle, 7 Vice
4. Przedpełski 9
5. Vaculik, 11 Kapitan
6. Zmarzlik, 11
7. Bober, 2
R1 Miśkowiak, 5
R2 Milik, 5
---
KSM 53

Oygen
S.TAI.........SPA...11...KAPITAN
S.DUDEK......FAL...8
S.GAPIŃSKI...OŁ....3
S.VACULIK....APA..11...VICE
S.MIŚLKOWIAK.OŁ..5
J.ZMARZLIK...SG....11
J.BOBER.......OŁ.....2
---------------------------------
R1.PROTAS.....FAL..9
R2.BOGDANOV...LOKO.6
RJ.PIESZCZEK..FAL..4
KSM 51

Rambo

s Hancock-11 Kapitan
s Holder -8 Vice
s Miskowiak -5
s Dróżdż -3
s Woffinden
j Zmarzlik -11
j Pieszczek - 4
R1 Dudek -8
R2 Kasprzak -7
Rj ------
KSM 53

Włókniarz
S Zmarzlik 11
S Doyle 8
S Dudek 8
S Miśkowiak 5
S Holder 8
J Pieszczek 4
J Przedpełski 9
R1 Lebiediew 6
R2 Jędrzejak 5
RJ Dróżdż 3
KSM 53

Fan Sparty
S Woffinden 11 Kapitan
S Vaculik 11
S Lebiediev 6 Vice Kapitan
S Miśkowiak 5
S Zmarzlik 11
J Dróżdż 3
J Pieszczek 4
Rezerwowi:
R1 Dudek 8
R2 Przemek Pawlicki 7
RJ ---
KSM 51

Maciula


Kibic300
S Tai Woffinden 11 (Wrocław) Vice
S Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
S Patryk Dudek 8 (Falubaz)
S Andrzej Lebiediew 6 (Dauga) Kapitan
S Maksim Bogdanow 6 (Dauga)
J Oskar Bober 2 (Łódź)
J Paweł Przedpełski 9 (Toruń)
R1 Vaclav Milik 5 (Wrocław)
R2 Robert Miśkowiak 5 (Łódź)
RJ Krystian Pieszczek 4 (Falubaz)
KSM: 53

dastin

1.S.Robert Miśkowiak 5
2.S.Chris Holder 8 Toruń
3.S Tai Woffinden 11 Wrocław VIC
4.S.Jason Doyle 7 Zielona Góra KAP
5.S.Andrzej Lebiediew 6 Daugavpils
6.J.Bartosz Zmarzlik 11 Gorzów
7.J.Krystian Pieszczek 4 Zielona Góra
------------
R1.S.Patryk Dudek 8 Zielona Góra
R2.S.Tomasz Jędrzejak 5 Wrocław
RJ.J.Paweł Przedpełski 9 Toruń
KSM 52

Penhal
1 Kasprzak 7
2 Holder 8 v-ce
3 Wofinden 11
4 Dudek 8
5 Lebiedevs 6 Kapitan
6 Junior Przedpełski 9
7 Junior Bober 2
KSM 51
Rezerwa
R1 Doyle 7
R2 Przemek Pawlicki 7
Junior Maksym Drabik 8

Artt
S Dudek-8
S Doyle-7
S Woffinden-11
S Holder-7 Z
S Lebiediew-6 K
J Zmarzlik-11
J Gala-2
Rezerwowi:
R1 Milik-5
R2 Bogdanow-6
RJ Kopec Sobczynski -2
KSM-52

kierowca pociągu
S Woffinden 11 Wrocław V
S Holder 8 Toruń
S Protasiewicz 9 Zielona Góra
S Miśkowiak 5 Łódz K
S Bogdanow 6 Daugapils
J Pieszczek 4 Zielona Góra
J Przedpełski 9 Toruń

R1 Kasprzak 7 Gorzów
R2 Miedziński 6 Toruń
RJ Gała 2 Wrocław
KSM 52

Kasyx

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Przemek M11

Nie wiem czy będzie kolejna edycja.
Jednak przedstawiam swoją wizję ksm dla wybranych zawodników z EE:
12 PKT
11 PKT
Zmarzlik
Woffinden
10 PKT
Dudek, Protasiewicz, Doyle
Hancock
G.Laguta
9 PKT
Sajfutdinow, N.Pedersen, Kołodziej
Holder
Drabik
8 PKT
Vaculik, Iversen, Kasprzak
Piotr Pawlicki
Janowski, Milik
A.Laguta, Lindbaeck
Madsen
---
Reszta poniżej 8 pkt, przykładowo:
Pr.Pawlicki 6
Zengota 7
Hampel 6
Karpow 5
Miedziński 7
Przedpełski 7
Jędrzejak 5
Buczkowski 7
Gollob, Okoniewski 6
Pieszczek 5
Fricke 7
Lindgren 6
Musielak, Baliński 4
Zagar, Jonsson 7
Holta 6
Ułamek 4
---
Ciężko mi wycenić juniorów.
Moje propozycje ksm zawierają uwzględnienie czy zawodnik jest pewny składu, czy jeździ równo czy raczej ma pojedyncze wystrzały, czy drużyna jego jest równa.
Stąd niech Was niektóre liczby nie dziwią.
Najciężej oczywiście zostawić liczbę przy Hampelu.


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Dzięki Patryk za sprawne prowadzenie.
Gratulacje dla Mistrza, który po drodze skopał mi tyłek.
I ogólnie dzięki za wszystko dla wszystkich uczestników :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

A więc zwycięzcą 2 edycji Multi 7 zostaje Dastin, gratki !!! Gratuluje wszystkim którzy wytrwali i zarazem dziękuje za cierpliwość w stosunku do mnie :) Zobaczymy jak będzię z kolejną edycją zabawy, teraz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Gratuluję Dastinowi i pozostałym szefowi impry szczególnie.To była świetna zabawa.
Mój wynik? Przed zabawą brałbym w ciemno.Ogólnie jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

Gratulacje dla całego podium , Dastin pocisnął :) , super wynik . Dobra robota i szacun dla gospodarza za fajny pomysł Multi 7 .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

No to gratulacje dla triumfatorów i gospodarza gry.
Dziękuje za cały sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki FINAŁ Dastin 178 - 151 Penhal MECZ O 3 MIEJSCE Rambo 154 - 145 Kibic ------ FINAŁ PUCHARU PRAWDZIWYCH ZWYCIĘZCÓW :) Artt 161 - 144 Przemek MECZ O 3 MIEJSCE Maciula 0 - 138 Kierowca Pociągu ---------...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Szkoda, że nie ma rewanżowych meczów.
Moim zdaniem powinny być.
Brawa dla zwycięzcy, o którym w sumie nic nie wiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

A więc zwycięzcą 2 edycji Multi 7 zostaje Dastin, gratki !!! Gratuluje wszystkim którzy wytrwali i zarazem dziękuje za cierpliwość w stosunku do mnie :) Zobaczymy jak będzię z kolejną edycją zabawy, teraz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

A więc zwycięzcą 2 edycji Multi 7 zostaje Dastin, gratki !!!
Gratuluje wszystkim którzy wytrwali i zarazem dziękuje za cierpliwość w stosunku do mnie :) Zobaczymy jak będzię z kolejną edycją zabawy, teraz zostaje nam delektować się finałem EE :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki FINAŁ Dastin 178 - 151 Penhal MECZ O 3 MIEJSCE Rambo 154 - 145 Kibic ------ FINAŁ PUCHARU PRAWDZIWYCH ZWYCIĘZCÓW :) Artt 161 - 144 Przemek MECZ O 3 MIEJSCE Maciula 0 - 138 Kierowca Pociągu ---------...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Wyniki
FINAŁ
Dastin 178 - 151 Penhal
MECZ O 3 MIEJSCE
Rambo 154 - 145 Kibic
------
FINAŁ PUCHARU PRAWDZIWYCH ZWYCIĘZCÓW :)
Artt 161 - 144 Przemek
MECZ O 3 MIEJSCE
Maciula 0 - 138 Kierowca Pociągu
---------
Fan Sparty 155
Włokniarz 144
Oygen 136

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

ostatnia odpowiedź: 22 września 2016 [6 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

Doyle aktualnie fruwa wszędzie a Dudek zaczyna mecz i na wyjazdach w 1 biegu czasami jest trudno lebiediew miał 18 ale Łódź ma skład gdzie każdy senior może wypalić więć trudno z nimi zdobyc komplet i juniorzy 42-26 zrobili róźnice .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

S Dudek - 8
S Woffinden - 11
S Prz. Pawlicki - 7
S Doyle - 7
S Milik - 5
J Pieszczek - 4
J Przedpełski - 9
R1 S Miskowiak - 5
R2 Jamróg - 6

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic300

S Tai Woffinden 11 (Wrocław) Vice
S Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
S Patryk Dudek 8 (Falubaz)
S Andrzej Lebiediew 6 (Dauga) Kapitan
S Maksim Bogdanow 6 (Dauga)
J Oskar Bober 2 (Łódź)
J Paweł Przedpełski 9 (Toruń)
R1 Vaclav Milik 5 (Wrocław)
R2 Robert Miśkowiak 5 (Łódź)
RJ Krystian Pieszczek 4 (Falubaz)
KSM: 53

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kierowca pociągu

S Woffinden 11 Wrocław
S Holder 8 Toruń
S Protasiewicz 9 Zielona Góra
S Miśkowiak 5 Łódz
S Bogdanow 6 Daugapils
J Pieszczek 4 Zielona Góra
J Przedpełski 9 Toruń

R1 Kasprzak 7 Gorzów
R2 Miedziński 6 Toruń
RJ Gała 2 Wrocław
KSM 52

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 17 września 2016 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

Dobieram Bogdanowa-6
Skład
S Dudek-8
S Doyle-7
S Woffinden-11
S Holder-7 Z
S Lebiediew-6 K
J Zmarzlik-11
J Gala-2
Rezerwowi:
R1 Milik-5
R2 Bogdanow-6
RJ Kopec Sobczynski -2
KSM-52

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

1.S.Robert Miśkowiak 5
2.S.Chris Holder 8 Toruń
3.S Tai Woffinden 11 Wrocław VIC
4.S.Jason Doyle 7 Zielona Góra KAP
5.S.Andrzej Lebiediew 6 Daugavpils
6.J.Bartosz Zmarzlik 11 Gorzów
7.J.Krystian Pieszczek 4 Zielona Góra
------------------------------------
R1.S.Patryk Dudek 8 Zielona Góra
R2.S.Tomasz Jędrzejak 5 Wrocław
RJ.J.Paweł Przedpełski 9 Toruń
KSM 52

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Mój skład na ostatnią rundę.
1 Kasprzak 7
2 Holder 8 v-ce
3 Wofinden 11
4 Dudek 8
5 Lebiedevs 6
6 Junior Przedpełski 9
7 Junior Bober 2
KSM 51
Rezerwa
R1 Doyle 7
R2 Przemek Pawlicki 7
Junior Maksym Drabik 8
Kapitanem na pojedynek z Dastinem wybieram ??? Andrej Lebiedevs

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oygen

SKŁAD NA 17 KOLEJKĘ
S.TAI.........SPA...11...KAPITAN
S.DUDEK......FAL...8
S.GAPIŃSKI...OŁ....3
S.VACULIK....APA..11...VICE
S.MIŚLKOWIAK.OŁ..5
J.ZMARZLIK...SG....11
J.BOBER.......OŁ.....2
---------------------------------
R1.PROTAS.....FAL..9
R2.BOGDANOV...LOKO.6
RJ.PIESZCZEK..FAL..4
KSM 51

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Terminarz ostatniej, 17 kolejki 18 września Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 18 września Get Well Toruń - Stal Gorzów 18 września Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Przemek
S Martin Vaculik, ksm-11
S Patryk Dudek, ksm-8
S Jason Doyle, ksm-7
S Vaclav Milik, ksm- 5
S Piotr Protasiewicz ksm-9
S Tomasz Jędrzejak ksm-5
---
J Bartosz Zmarzlik, ksm 11
J Paweł Przedpełski, ksm 9
---
J Oskar Bober, ksm-2
--
Zatem dobieram Miśkowiaka, ksm 5
---
Skład:
1. Dudek, 8
2. Jędrzejak, 5
3. Doyle, 7 Vice
4. Przedpełski 9
5. Vaculik, 11 Kapitan
6. Zmarzlik, 11
7. Bober, 2
R1 Miśkowiak, 5
R2 Milik, 5
---
KSM 53

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oygen

DOBIERAM DO SKAŁDU BOBERA
Oygen
S.TAI............SPA.....11...PS
S.PROTAS.......FAL.....9....PS
S.DUDEK.........FAL.....8....PS
S.MIŚLKOWIAK..OŁ......5...PS
S.VACULIK......APA.....11
S.BOGDANOV...LOKO..6
S.GAPIŃSKI.....OŁ......3
J.ZMARZLIK.....SG......11...PS
J.PIESZCZEK....FAL.....4....PS
J.DRÓŻDŻ.......SPA.....3
+
J.BOBER........OŁ.....2...DOSZEDŁ
KSM 73

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

W związku z tym, że teraz odpadają nam zawodnicy PLŻ (oprócz zawodników Orła i Lokomotivu) Każdy z nas może dobrać sobie jednego zawodnika z tych dwóch drużyn. Jedynym limitem jest maksymalny KSM w wysokości...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Wyrzucam ze składu Miedzińskiego, teraz moja drużyna ma łączny ksm 73
Fan Sparty
S Woffinden 11 Kapitan
S Vaculik 11
S Lebiediev 6 Vice Kapitan
S Miśkowiak 5
S Zmarzlik 11
J Dróżdż 3
J Pieszczek 4
Rezerwowi:
R1 Dudek 8
R2 Przemek Pawlicki 7
RJ ---
KSM 51

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Wstępnie wypada Doyle, ale poczekam na konkretne wieści w sprawie jego kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

W związku z tym, że teraz odpadają nam zawodnicy PLŻ (oprócz zawodników Orła i Lokomotivu) Każdy z nas może dobrać sobie jednego zawodnika z tych dwóch drużyn. Jedynym limitem jest maksymalny KSM w wysokości...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

W związku z tym, że teraz odpadają nam zawodnicy PLŻ (oprócz zawodników Orła i Lokomotivu) Każdy z nas może dobrać sobie jednego zawodnika z tych dwóch drużyn. Jedynym limitem jest maksymalny KSM w wysokości 74 (jeśli kogoś skład przekracza ten ksm to musi wyrzucić któregoś z zawodników lub zrobić zmianę).
Nasze składy na ten moment:
Maciula
S Tai Woffinden 11 (Wrocław)
S Niels K. Iversen 10 (Gorzów)
S Patryk Dudek 8 (Z.Góra)
S Jason Doyle 7 (Z.Góra)
S Piotr Protasiewicz 9 (Z.Góra)
S Vaclav Milik 5 (Wrocław)
- - -
J Norbert Krakowiak 3 (Toruń)
J Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
- - -
J Oskar Bober 2 (Łódz)
KSM 66

Przemek
S Martin Vaculik, ksm-11
S Patryk Dudek, ksm-8
S Jason Doyle, ksm-7
S Vaclav Milik, ksm- 5
S Piotr Protasiewicz ksm-10
S Tomasz Jędrzejak ksm-5
---
J Bartosz Zmarzlik, ksm 11
J Paweł Przedpełski, ksm 9
---
J Oskar Bober, ksm-2
---
Krystian, ksm Niebo
ksm 68

Fan Sparty
S Dudek 8 (Zielona Góra)
S Przemek Pawlicki 7 (Gorzów)
S Woffinden 11 (Sparta)
S Doyle 7 (Zielona Góra)
S Miedziński 6 (Toruń)
S Vaculik 11 (Toruń)
J Zmarzlik 11 (Gorzów)
J Pieszczek 4 (Zielona Góra)
J Dróżdż 3 (Sparta)
S Miśkowiak 5 (Orzeł)
S Lebiediev 6 (Daugavpils)
KSM 79

Włókniarz
S Woffinden 11
S Doyle 8
S Przemek Pawlicki 7
S Dudek 8
S Jędrzejak 5
S Holder 8
-
J Zmarzlik 11
J Pieszczek 4
J Przedpełski 9
------
Miśkowiak 5
Lebiediew 6
KSM 82

Rambo
s GREG HANCOCK (TORUN) -11
s Chris Holder (torun)-8
s MARTIN VACULIK (TORUN)-11
s Patryk Dudek ( zg )-8
s Tai Woffinden (Wrocław) -11
s KRZYSZTOF KASPRZAK (GORZÓW)-7
--------------------
s DAMIAN DRÓŻDŻ (WROCŁAW) -3
--------------------
j Bartosz Zmarzlik (Gorzów)-11
j Krystian Pieszczek (zg)-4
---
ksm druzyny-74

Kibic300
S Tai Woffinden 11 (Wrocław)
S Bartosz Zmarzlik 11 (Gorzów)
S Patryk Dudek 8 (Falubaz)
S Andrzej Lebiediew 6 (Dauga)
S Hans Andersen 7 (Łódź)
S Robert Miśkowiak 5 (Łódź)
S Vaclav Milik 5 (Wrocław)
J Krystian Pieszczek 4 (Falubaz)
J Oskar Bober 2 (Łódź)
J Paweł Przedpełski 9 (Toruń)
KSM 68

Oygen
S.TAI............SPA.....11...PS
S.PROTAS.......FAL.....9....PS
S.DUDEK.........FAL.....8....PS
S.MIŚLKOWIAK..OŁ......5...PS
S.VACULIK......APA.....11
S.BOGDANOV...LOKO..6
S.GAPIŃSKI.....OŁ......3
J.ZMARZLIK.....SG......11...PS
J.PIESZCZEK....FAL.....4....PS
J.DRÓŻDŻ.......SPA.....3
KSM 71

Penhal
S Holder 8
S Wofinden-11
S Doyle 7
S Przemo Pawlicki 7
S Dudek -8
S Kasprzak 7
-------
J Przedpełski 10
J Drabik 8
-----------------
S Lebiedevs 6
S Andersen 7
KSM 79

Dastin
S Tai Woffinden 11 Wrocław
S.Jason Doyle 7 Zielona Góra
S.Krzysztof Kasprzak 7 Gorzów
S.Chris Holder 8 Toruń
S.Patryk Dudek 8 Zielona Góra
S.Tomasz Jędrzejak 5 Wrocław
S.Andrzej Lebiediew 6 Daugavpils
S.Robert Miśkowiak 5 Łódź
J.Bartosz Zmarzlik 11 Gorzów
J.Krystian Pieszczek 4 Zielona Góra
J.Paweł Przedpełski 9 Toruń
KSM 81

Artt
S Dudek-8
S Vaclav Milik 5
S Holder-7
S Doyle-7
S Woffinden-11
S KK-7
S Lebiediew-6
J Zmarzlik-11
J Igor Kopeć-Sobczyński-2
J Gala-2
ksm 66

Kierowca pociągu
S Woffinden 11 Wrocław
S Protasiewicz 9 Zielona Góra
S Holder 8 Toruń
S Pawlicki 7 Gorzów
S Kasprzak 7 Gorzów
S Bogdanow 6 Daugapils
S Miedziński 6 Toruń
S Miśkowiak 5 Łódz
J Gała 2 Wrocław
J Przedpełski 9 Toruń
J Pieszczek 4 Zielona Góra
KSM 74

Kasyx
S Miskowiak - 5
S Doyle - 7
S Prz. Pawlicki - 7
S Dudek - 8
S Woffinden - 11
S Zmarzlik - 11
S Jamróg - 6
S Milik - 5
J Pieszczek - 4
J Przedpełski - 9
KSM 73

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 16 września 2016 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Tak więc pary finałowe prezentują się następująco:
FINAŁ
Dastin - Penhal
MECZ O 3 MIEJSCE
Rambo - Kibic300
------
FINAŁ PUCHARU PRAWDZIWYCH ZWYCIĘZCÓW :)
Artt - Przemek
MECZ O 3 MIEJSCE
Maciula - Kierowca Pociągu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wyniki półfinałów PO: Dastin 160 - 125 Rambo Penhal 154 - 135 Kibic ----- Wyniki "grupy B": Artt 152 - 135 Maciula Kierowca Pociągu 133 - 155 Przemek ----- Wyniki pozostałych: Włókniarz 156 Kasyx 145...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Wyniki półfinałów PO:
Dastin 160 - 125 Rambo
Penhal 154 - 135 Kibic
-----
Wyniki "grupy B":
Artt 152 - 135 Maciula
Kierowca Pociągu 133 - 155 Przemek
-----
Wyniki pozostałych:
Włókniarz 156
Kasyx 145
Fan Sparty 144
Oygen 123

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 13 września 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick Grimes

Zapomniało mi się podać. Jak chcesz to licz ten skład co dałem ostatnio bo nic bym nie zmieniał :)
Kapitan - Zmarzlik, Vice- Protasiewicz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

A więc pary następnej fazy prezentują się następująco: Dastin - Rambo Penhal - Kibic300 ------ Artt - Maciula (wszedł jako LL, stąd też zaznaczenie kolorem zielonym) Kierowca Pociągu - Przemek ------...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx


S Doyle - 7 (C)
S Prz. Pawlicki - 7
S Dudek - 8
S Woffinden - 11
S Zmarzlik - 11 (VC)
J Pieszczek - 4
J Gollob - 3
---------------------
S Milik - 5
S Mi. Szczepaniak - 5
J Przedpełski - 9

Na śmierć zapomniałem.
Skład bez zawodników, którzy już startują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.