fan sparty Wrocław - lubi

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Cześć. Jestem zagorzałym fanem Włókniarza. Będąc obiektywnym kibicem uważam,że powinien być walkower dla Gorzowa. To co się dziś odbyło to skandal. Pozdrawiam kibiców żużla.

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Odpowiedz sobie na proste pytanie. Gdyby taki stan toru Gorzowska Stal zaproponowala na mecz Ekstraligowy - czy dostalibyście licencje? Otóż zapewne nie. Cegielski ma rację w jednym - garnitury lubują się w nakładaniu kolejnych przepisów, regulaminów, nakazów na zawodników, kluby czy stadiony. Regulują już nawet najmniejsze bzdury. Niedługo dojdzie do tego, ze zawodnicy w parku maszyn w garniturze będą musieli chodzić, a sędzie będzie im mierzyć długość mankietów. Żeby wszystko fajnie wyglądało w TV. Ale gdy druga strona zaczyna domagać się respektowania przepisów - to już jest wielkie halo i wyzywanie od panienek. Sam Cieślak powiedział jasno - tor był nieregulaminowy. Skoro był nieregulaminowy to zawody nie miały prawa się odbyć. Nawoływanie do jakieś moralności jest po prostu żałosne. Hancock nie miał regulaminowej ksiązeczki zdrowia - nie pojechał + zabrano jego punkty za pierwszą kolejkę. Gdzie wtedy była moralność władz i kibiców? Przecież wiadomo było, ze to zwykły błąd, który nie miał zadnego wpływu na postawę Amerykanina? Jak w 3 kolejce sędzia stwierdzi, ze zawodnicy Leszna mają nieregulaminowe silnki, ale dla dobra kibiców i żużla jednak ich dopuści, to jako kibic Stali Gorzów będziesz z tym ok? Nie twórzmy podwójnych standardów. Winnym dzisiejszej sytuacji jest tylko i wyłącznie organizator zawodów. A jeśli GKSŻ czy tam PZM-ot wiedział, ze są problemy z torem w PIle, na ja jaką cholerę dwali im organizację?

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Dokładnie, Kubera do wykluczenia i szkoda 1 biegu Tajskiego

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Psychologia kliniczna rozróżnia 5 etapów przeżywania żałoby/traumy. Zaprzeczenie, gniew, targowanie, depresja, akceptacja. W przypadku kibiców Masochista Lublin ten proces przebiegać będzie następująco:
  1. Aktualnie kibice są w fazie ZAPRZECZENIA. Mamy specyficzny tor, jest kasa i świetna atmosfera. Zawodnicy zepną poślady i dadzą radę.
  2. Po meczu 1 kolejki z Grudziądzem przyjdzie etap GNIEWU. Kępa, dlaczego nie ma Grega ! GKM to oszuści bo Fiałkowski kazał komisarzowi ubić nasz tor na beton ! Ekstraliga chce się pozbyć wszystkich klubów z południowo-wschodniej Polski !
  3. Przed meczem 4 kolejki z Lesznem przyjdzie czas na TARGOWANIE. Po co wam te 2 punkty, skoro i tak PO macie pewne ? Jak z nami przegracie jak z Tarnowem, to może znów dadzą się nabrać, że KSM jest niepotrzebny ? My Koziołki i Byczki jako stworzenia kopytne musimy się trzymać razem !
  4. Po meczu 6 kolejki z Toruniem kibice przejdą do etapu DEPRESJI. Żużel nie ma sensu. Co to za sport w którym zawodnicy jeżdżą w kółko w kółko ? Może by tak zburzyć stadion i postawić market albo zbudować tor F1 ?
  5. Potem już będzie tylko lepiej, bo nastąpi czas na AKCEPTACJĘ. W PLŻ1 przecież nie było tak źle. Po co nam ta głupia Ekstra, jak Nice też jest w TV. Za rok znów wygrany ligę i awansujemy mądrzejsi.

  Więc głowa do góry Koziołki, będzie dobrze ;) Grunt że karneciki się sprzedają i długów nie będzie ;)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Nieoficjalnie dowiadujemy się, że Haj przekonuje też do zakupu sponsora klubu.


  Przedruk informacji żywcem z konkurencyjnej strony nazywa Pan "nieoficjalną informacją"? Tak samo złodziej nazwie kradzież pożyczką, a Pan sam siebie zamiast hieną dziennikarzem.

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Na razie nie ma tematu Grega Hancocka w Sparcie, ale menedżer zawodnika Rafał Haj miał w tej sprawie rozmawiać z trenerem Dariuszem Śledziem


  Tematu nie ma, ale co tam, pierdyknę tekst o czymś co nie istniueje i jest w sferze moich domysłów. Tak, nazywam się Ostafiński Dariusz.

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Tamte nie przechodzą.
  Zatem jeden.

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  ostafinski ściera

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Dawaj skład, a nie sentymenty jakieś:)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Przyjęte ;)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  A gdzie zestaw do trzydziestej ósmej kolejki :)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Przeklęty "bonusSTO:
  159 Blue Wars
  155 Kierowca
  141 Penhal
  138 Przemysław
  134 Kamil
  129 Nalo
  129 Fan Sparty
  122 Marta
  119 Aleksandar
  117 Kasyx
  113 Szakaluch
  113 Rotacyjni
  **************
  96 Pablo
  95 Jerry
  90 Wislok
  89 Lexon
  89 Rambo
  88 Fazik
  74 Włókniarz
  70 Szakaluch (drugi raz wzięte, błąd Rafała i prowadzącego)
  56 Kubala
  53 Abak
  ***
  Tutaj mistrzem intuicji Blue Wars.
  Nieprzypadkowo chyba czołówka gry dobrze wypadła w tym bonusie.

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  TO JESZCZE RAZ :)
  Dziękuję za gratulacje. Wygrać tak prestiżowy typer jest szalenie miło. ;)
  Ogromne BRAWA i podziękowania za prowadzenia tego szalenie trudnego typera dla Przemka oraz tym co pomagali w podliczaniu i prowadzeniu gospodarzowi. :)
  Gratulacje dla pozostałych z podium i tych co byli blisko oraz dla tych co grali z nami o wygranie tego ciekawego typera. :)
  Dzięki i do zobaczenia w nowym typerze. :)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  "Szalone Oczka"
  196 Nalo
  195 Jerry
  192 Blue Wars
  185 Aleksandar
  181 Kierowca
  175 Penhal
  166 EneMene
  165 Kamil
  164 Fan Sparty
  164 Fazik
  163 Pablo
  161 Kasyx
  161 Rotacyjni
  160 Przemysław
  156 Szakaluch
  155 Kubala
  149 Marta
  148 Rambo
  144 Wislok
  142 Abak
  120 Włókniarz
  ***
  Zatem Nalo mistrzem intuicji:)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Wszystkie wyniki "200+" w sezonie:
  Szakaluch 239, 2 runda
  Nalo, 208+20KX3, 13 runda
  Fan Sparty, 218, 24 runda
  Aleksandar, 232, 26 runda
  ***
  Zatem rekord sezonu Szaki!

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Gratulacje dla Warsa. Wielkie podziękowania dla Przemka i Wszystkich uczestników zabawy. Do zobaczenia w następnym sezonie

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Chciałbym podziękować za ten sezon multi. Było miło sympatycznie, ciekawie czytało się komentarze wszystkich uczestników. I wielkie gratulacje i podziękowania dla Przemka i innych prowadzących za pozytywną atmosferę i poświęcenie swojego wolnego czasu. Dziękuję wszystkim za ten rok :)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  ależ to szybko zleciało
  Gratki dla zwycięzcy i pozostałych również , Przemek dla Ciebie to wielkie dzięki że Ci się chciało :)

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Dobra, mam chwilę, spokojnie zasiadłem do kompa, więc napisze swoje wypociny:)
  Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Przemka, który przez kilka lat był w stanie ogarnąć wyczerpującą i czasochłonną zabawę!! Dziękuje za zaufanie, którym obdarzono mnie już w poprzednim sezonie kiedy zastąpiłem kogoś nieobecnego (nie pamiętam kto to był)!! Dzięki za szansę i piękną walkę do końca, bo przy lepszych wyborach kapitanów oraz składów mogło być jeszcze lepiej!! Gratulacje dla Warsa, który potrafił poskładać wiele nacji do kupy i ułożyć zwycięski skład!! Gratulacje również dla Kierowcy, który sumiennie i pracowicie służył pomocą podczas kilku weekendów!! W końcu gratulacje dla Fana Sparty, który w trakcie sezonu stał się moim faworytem!!
  Podziękowania dla wszystkich sumiennych, którzy nie opuścili nas w trakcie zabawy, ale również dla tych, którym gra trochę zbrzydła:)
  -----
  Odnośnie Ligi Szóstek wypowiem się wieczorem, kiedy dokładnie się zapoznam i postaram się coś dodać od siebie:) Tymczasem wszystkich chętnych zapraszam do mojego nowego tworu:

  https://sportowefakty.wp.pl/kibice/109646/blog/15463/typer-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-rosja-2018

 • fan sparty Wrocław lubi Komentarz

  Zdecydowanie mnie przeceniłeś ;)
  Głównie pech przy wyborach kapitanów, bo sam skład nienajgorszy... No i plaga kontuzji wśród obrońców, plus większe zaufanie do Tete niż jego trener. Lukaku słaby sezon jak na jedynego napastnika. Ale liczy się zabawa :D a ta jak zawsze u Ciebie przednia, pomimo iż portal rzucał kłody jak tylko mógł...