Niewinny - lubi

 • Niewinny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Niewinny lubi Komentarz

  Niech gówniarz się najpierw ułoży. Bo po tym co na meczu ze Spartą zrobił nie należy go w ogóle brać pod uwagę jeśli chodzi o skład drużyny, jeśli chodzi o kibiców. Bo kto jak kto ale kibic nie wybacza i nie zapomina takich znieważań... Gile pod nosem, ledwo palec z Rowa wyciągnął a się panoszy, jakby z dwadzieścia lat w Ekstralidze wylatał. Czekam na hekjty, pozdrawiam.....

 • Niewinny lubi Komentarz

  Nastepny "szpec"!!! Na serio nie możecie się pogodzić z faktem że Toruń leci z ligi?

 • Niewinny lubi Komentarz

  To wystarczy jedynie na odszkodowanie dla batmana za brak możliwości sprzedawania rytuałów w tym miejscu.

 • Niewinny lubi Komentarz

  Tyle, że z tego co pamiętam we władzach Polonii jak i Victorii zasiadały te same osoby, a przynajmniej mocno powiązane ze sobą. Tu jest zupełnie osobna sytuacja, gdyż SCKM i CKM Włókniarz S.A. nie są ze sobą powiązane w żadnej sposób, dwa osobne zespoły (jak Cracovia i Wisła czy Legia i Polonia, a najlepszy przykład to AC Milan i Inter (ta sama siedziba i stadion)). Tak samo było z Rybnikiem, gdzie ŻKS ROW nie musiał spłacac zobowiązań RKM ROW. Gorzej z Gdańskiem, gdzie prezesem Stowarzyszenia jest Zdunek...

 • Niewinny lubi Komentarz

  Panie Komarnicki - jakoś dziwnie się czyta, jak człowiek z Gorzowa uczy innych jak należy wydawać mądrze pieniądze. Jeżeli prawdą jest, że Stal Gorzów ma 3 mln kredytu to z całym szacunkiem, ale klub był prowadzony według zasady zastaw się a postaw się. I ktoś ten kredyt będzie musiał spłacić (przypuszczalnie samorząd, czyli podatnicy).

  I jeszcze jedna sprawa - Gorzów wyrzucił spore pieniądze na organizację Grand Prix (z Pana inicjatywy? - tego nie wiem). Płacicie (Gorzów) duże pieniądze na to Grand Prix i macie nadzieję że to pieniądze na promocję Gorzowa. Moje pytanie - promocję czego w Gorzowie? Grand Prix? - na GP przyjedzie każdy fanatyk, niezależnie czy to jest Gorzów czy np Rawicz. I kązdy fanatyk żużla z łatwością sie dowie gdzie jest Grand Prix, nie potrzebuje reklam za miliony. Promocja walorów turystycznych w Gorzowie? Byłem parę razy w Gorzowie i tam nie ma za bardzo atrakcji turystycznych aby w przyszłości przyciągnąć turystów np zagranicznych (coś takiego z miast żużlowych mają np. Toruń, Gdańsk, Wrocław ale nie Gorzów). Tą promocją Gorzowa chcecie przyciągnąć biznes zagraniczny? Na biznes to raczej autostrady, lotniska i parę jeszcze innych rzeczy, ale raczej nie Grand Prix. A więc promocja czego? Tego, że ludzie w Polsce i innych państwach będą wiedzieli, że jest takie miasto Gorzów? Za takie coś, to powinniście maksymalnie zapłacić Anglikom tyle ile płaci Praga, a nawet mniej. Bo to co robicie dotychczas to jest czyste wyrzucanie pieniędzy(publicznych) w błoto!. A Anglicy się pod nosem po cichutku smieja jakich to fajnych "ekonomistów" w Gorzowie znalezli

 • Niewinny lubi Komentarz

  Cieszy twoje poparcie i to w stu procentach.Bez tego nie damy rady.Co ty jednak porównujesz?Macie w składzie Holtę któremu kiedyś w Toruniu podziękowano i to w trakcie sezonu.Na jakimś spotkaniu w hipermarkecie czy na sesji autografów zapytaj jak rozstawał się w Toruniem? Poszukaj wręcz innego przykładu gdy komuś coś nie zapłacono.
  Masz naturalnie rację że obecnego szefa pewnie stać na trochę mniej od poprzedniego.Jednak bez względu na to kto to robi,to nie robi się tak jak zrobiono u was. Emil jak wiemy kurował się w Hiszpanii.Nawet tam ktoś pojechał aby podsunąć mu do podpisu ugodę a przy okazji dooopę na słoneczko hiszpańskie wystawić.O realizaci podpisanego dokumentu szkoda nawet pisać a w międzyczasie kupujecie Walaska. 90 % kibiców wie doskonale że jak się nie płaci Walaskowi to ten po prostu ...nie startuje!Pretensje do Walaska?Pretensje do Łaguty? Im dziękować powinniście bo za zdobyte punkty jeszcze bardziej by was pogrążyli.Taka sama sytuacja dotyczy zresztą nie tylko was.Zawodnik dziś to firma wystawiająca faktury ale i otrzymująca faktury za które zapłacić musi.Liczenie po "waszemu" to kryminał.Dosłownie. Rację mają ci wszyscy i wcale nie kpiący z was że Łaguta wcale na klub się nie obraził.Żyć trzeba.
  Martwisz się o Holdera,Warda a nie patrzysz na Czaję,Łęgowika czy nawet na Miturskiego którym do kontraktów australijczyków brakuje znacznie więcej a i z tym nie dajecie sobie rady.Waszym problemem jak dla zwykłego kibica są znikające pieniądze i to od dawna.
  Podczas transmisji,tych wcześniejszych widzieliśmy pełne trybuny na stadionie.Za darmo ci ludzie weszli?A szmal od sponsorów?
  Pieniądze więc gdzieś były ale co się z nimi działo?
  W gabinecie prezesa sypano na "kupę" i co? Każdy zabierał ile chciał?Jak popadło? Jeżeli nawet to kto to ten każdy?
  Ani Śleszyński ani jego poprzednik za nic nie odpowiada.Zmienia się jednego na drugiego ale to zwykły słup,taki "apsztyfikant" na stanowisku mający zbierać joby z każdej strony choć nie zawsze bo taki Stępniewski,też słup z Torunia zrobił sobie doskomałą trampolinę do kariery a nie jak Mizgalski odszedł w niesławie.
  Niepotrzebnie kolego zamartwiasz się o Toruń.Toruń pokornie wstydzi się do dziś po decyzji poddającej mecz i z drugiej strony cieszy się że mimo wszystko były właściciel jest kimś honorowym i zapłacił za nałożone kary a tych jak pamiętasz było tyle że gdyby trafiły do waszego klubu to w dużej części klub wasz by odżył.Albo jak to u was kilka osób znowu by się obłowiło.
  My wcale też nie mamy satysfakcji z tego że taka bieda u was i żużel się rozpada.Jest tak piękna karta w historii zapisana przez nasze kluby,zarówno ta oparta na sukcesach jak i ta tragiczna że nam zależy abyście byli nadal na mapie.
  Wiem natomiast doskonale co nakręca wielu respondentów z Torunia.
  To rewanż. Rewanż za to zwąchanie się z Zieloną Górą po ubiegłorocznych wydarzeniach.To nie kto inny jak wy,wyliście wręcz z zachwytu że kary takie się posypały.Oślepliście gdy w imieniu prawa i na oczach wszystkich w dwa tygodnie regulamin przerobiono aby odpowiadał społecznemu zapotrzebowaniu.A ilu to z was dopominało się zdegradowania drużyny do II ligi? A rozgrywanie meczów fair play za co wam wasi przyjaciele podziękowali w tym roku? Mógłbym tu wypisywać różne rzeczy ale pytam po co?
  Tu zadziałała prosta zasada kija a ten jak wiesz ma dwa końce.
  Teraz to właśnie wy dostajecie baty tym drugim końcem tego kija a jestem wręcz przekonany że taka sama kara spotka waszego nie tak dawnego sojusznika z winnego Grodu w Gorzowie.Tam też dostanie kijem i obejdzie się smakiem zamiast złotego medalu.Już dziś wszyscy zdążyli się przekonać że stojąc w innej sytuacji niż wy,potrafią się posuwać do rzeczy dotychczas w tym sporcie nie spotykanych co im udowodniono i za co ukarano.
  Apeluję więc do ciebie i tobie podobnych o zastosowanie innej metody niż zamartwianie się o Toruń.Pokora.To coś nazywa się pokora.
  PS
  Popatrz na ...Gdańsk. Jaka cisza.Tam zdali sobie sprawę z popełnionych błędów i nikt nie "pyszczy" bo i po co. Dostali bęcki bo ktoś nierozważny podjął decyzję startu w elicie bez zastanowienia za co wystartują.Jestem przekonany że wyjdą na prostą ale też jak wspomniałem.Wszycy zdali sobie sprawę z tego co się stało i milczą w oczekiwaniu na poprawę sytuacji w klubie.
  A u was? Czym gorzej,tym lepiej? Pamiętaj,pokora.

 • Niewinny lubi Komentarz

  Kolego ja jestem człowiekiem, wiem że czasami przesadzałem. Nigdy nikomu nie życzyłem źle, co niektórzy usilnie i żałośnie próbują tutaj innym wmówić.
  Nie wiem w jakim kontekście to mówisz, jeśli chodzi o Częstochowę, może pisałem ostrzej na początku, ale i tak zawsze będę Wam życzyć stabilności. Wydaje mi się jednak, że powinniście przejechać sezon w pierwszej lidze, tam zrobilibyście gruntowne porządki, dołożyli sponsora, pospłacali długi i ściągnęli dobrych zawodników. Chciałbym oglądać taki Włókniarz jak niedawno, ze świetnym torem i przede wszystkim stabilny i wydolny finansowo. Jak widać dream-team i nazwiska nie jeżdżą, a mieliście skład, który potrafił gryźć najlepszych tworząc przy tym rewelacyjne widowiska!
  Jeśli mówisz w kontekście dwóch gości, którzy uważają się za "kibiców" Tarnowa, to powiem tak: coraz więcej kibiców głośno pisze, co sądzi o Cieślaku i jego polityce, i torze. Praktycznie w każdym przypadku kończy się to hasełkami jak poniżej. Deja vu próby samonarzucania cenzury przez kibiców?
  Druga sprawa, zwroty typu "zdechnij", "żebyś zdechł" - nie muszę Ci mówić, jaki poziom reprezentuje ich autor, ja ich nie używałem i nie używam, bo nie zniżę się do takiego poziomu. Padają wobec mnie różne wyssane z palca, śmieszne i kompromitujące oskarżenia. Np. mam lajkować jak leci posty kibica stali 1, albo brak reakcji na to, że wyzywa Tarnów od Romów czy jakoś tak. KS 1 jest jaki jest, ale to nie moja działka, żeby mu ojcować, a poza tym jak oni wyzywają nas od Ukraińców, mówią, że Rzeszów to Ukraina czy Kresy to już jest dobrze? Ja to nazywam mentalnością Kalego.
  Popatrz sam poniżej, posty typu "faja", pisze kibic? Wg mnie dzieciak i to bardzo nieszczęśliwy i nie wiem, czym wściekły. Komentarze pełne nienawiści, chorej wręcz agresji, a zarzuty kierowane do m.in. mnie to w rzeczywistości silne odzwierciedlenie jego osobowości.
  Sporo, ale chciałem najszerzej jak możliwe wyjaśnić.
  Pozdrowienia i powodzenia dla Lwów!
  PS. Właśnie pojawił się trzeci już komentarz "faja faja", sam widzisz z kim masz do czynienia, reszty nie muszę dopowiadać, bo wnioski są jednoznaczne :)

 • Niewinny lubi Komentarz

  jako nie liczne ośrodki powinniśmy się wspierać żeby kolejne miasta nie znikały z żużlowej mapy polski


  Tak? To powiedz mi po co Włókniarzowi potrzebny był Walasek?
  Nie trzeba było sklecić taki skład by walczyć o utrzymanie, a nie o gruszki na wierzbie wiedząc że nie maja kasy. Jest licencja nadzorowana to się oszczędza a nie jakoś to będzie

 • Niewinny lubi Stal Gorzów po raz kolejny narażona na duże koszty. Drużyna pojedzie do Leszna w juniorskim składzie?!

 • Niewinny lubi Komentarz

  to juz nie ten walasek i nie ten wlokniarz. ogladalem kilka dni temu walaska we wlokniarzu sprzed lat. inny zawodnik. zaangazowany wtedy mu tak zalezalo ze az sie gotowal. teraz wlokniarz go nie interesuje i zaluje ze do nas przyszedl. wlokniarz za zaden mecz mu jeszcze nie zaplacil. dosc tego. jest tak zle z kasa ze dla nas lepszy bylby spadek bo oni z tego nie wyjda nie ma szans. nie mamy budzetu na e lige taka jest prawda.

 • Niewinny lubi Komentarz

  wlokniarzowi to najlepiej zrobilby spadek. jelsi sie utrzymamy to albo nie dostaniemy licencji i bedzie wstyd przez cala zime albo podejdziemy do sezonu z takimi dlugami ze w polowie sezonu zrezygnujemy.

 • Niewinny lubi Komentarz

  czaja w wolne pole - blad. wykluczenie emila - blad, wykluczenie czaji - blad. 2:1 dla nas. gydby sedzia nie popelnil tych bledow w pierwszym meczu w drogim mogliby nawet odebrac pkt czaji i bysmy byli w finale. historia nie ma co juz gdybac. tak czy inaczej nasze druzyny zafundowaly calej polsce taki dramat ze mozemy byc dumni

 • Niewinny lubi Komentarz

  krzysiek do miedziaka : no jedzchlopie 2 dzwony i jakos dojedziesz

 • Niewinny lubi Komentarz

  sluchacie w ogole transmisji? mirek jablonski tam pieknie punktuje bzdurny regulamin ktory kompletnie nie sluzzy zawodnikom. teraz mowil o bezsensownej miesiecznej przerwie wczesniej mowil o innych rzeczach.

 • Niewinny lubi Komentarz

  mirek jablonski jest super czlowiek i bardzo oddany klubowi ktory przeciez funkcjonuje jak kupa. swietny chlopak mam nadzieje ze nie odejdzie od nas nigdy. ale on wie ze kibice go kochaja w czewie widzi ze ma u nas zawsze wsparcie.

 • Niewinny lubi Komentarz

  hahaha k.... wiedziałem Toruń pokazał swoje JA! A pan sędzia nie ma jaj.

 • Niewinny lubi Komentarz

  no nie chca,bo jednak maja pietra ,ale duzo ludzi patrzy ,to juz tylko nastepny deszcz moze chyba przeszkodzic

 • Niewinny lubi Komentarz

  Widac ze zeszloroczne kary nie podzialaly na Unibaxs jak nie ucieczka to brak zgody na jazde

 • Niewinny lubi Komentarz

  To kur...jakiś totalny skandal!Wszystko przy stoliku!Niech tak pomykają po betonie...a potem płacz,że przegrywamy na kopie!Upadek to mało powiedziane!