Niewinny - lubi - strona 2

 • Niewinny lubi Komentarz

  tam gdzie sędziuje Grodzki lub Wojaczek a startuje Karkosikowa armia nigdy nie będzie spornych decyzji na korzyść rywala....

 • Niewinny lubi Komentarz

  a ten ku.. grodzki specjalnie czekal na te 2.30 godz zebys jakos przerwac mecz znalazl sposob kaske w poniedzialek dostanie i zadowolony bedzie

 • Niewinny lubi Komentarz

  No cóż..takich kulturalnych kibiców jest wszędzie pełno...więc takich wzorów do naśladowania jest bardzo dużo w każdym ośrodku żużlowym..:)zaznaczam,że takie zachowanie jest negatywne i nie jestem zwolenniczką takich odzywek..:)

 • Niewinny lubi Komentarz

  Ale Jabłoński tez mówił,że śmieszne by było gdyby po takich pracach mecz został odwołany..prawda..?I wielkie zdziwienie i śmiech..z komisarza...i jego decyzji...

 • Niewinny lubi Komentarz

  Nie jestem z Gorzowa ani z Torunia. Wk...wia mnie to co się dzieje ostatnio. A luźna nawierzchnię z tego co widziałem zebrali. Polecam pooglądać transmisje z innych lig. Może wtedy zauważysz różnicę...

 • Niewinny lubi Komentarz

  Bo prawda jest taka że w Anglii, Szwecji czy Danii nikt by się nie p...dolił i mecz odbyłby się. A u nas te same Jaśnie Panny mają problem. A później się dziwić że Polska dorobiła się dwóch IMŚ. Czerwone dywany powinni rozkładać przed każdym spotkaniem. I oczywiście dopisać kolejne 500 stron do regulaminu w sporcie którego zasady są proste jak drut!

 • Niewinny lubi Komentarz

  Słuchałam tego wywiadu i słowo ORGANIZATOR z Jego ust nie padło.Powiedział ,że osoba nadzorująca prace nie zrobiła wszystkiego,a od tego, od zeszłego sezonu jest komisarz,który przez 1,5 godziny spacerował po torze,tylko po to ,aby potem w wywiadzie, motając się i podając różny czas przygotowania toru,przekazać informację ,że zawody się nie odbędą.PUK chciał jechać.

 • Niewinny lubi Komentarz

  miedzinski zmien pampersy i do domu dzis zwiru nie zjesz

 • Niewinny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Niewinny lubi Komentarz

  Ale się spinacie. Każdy poważny manager by w tej sytuacji sprawdził Warda.

 • Niewinny lubi Komentarz

  o czym ty gadasz. chocbysmy byli mistrzami nad mistrze przez wiele wiele latto kleska torunia zawsze bedzie wisienka na torcie :)

 • Niewinny lubi Komentarz

  CZAS USIASC W FOTELU I ROZKOSZOWAC SIE KLĘSKĄ, PLACZEM I POGROMEM TORUNIA. CUDOWNA NIEDZIELA SIE ZAPOWIADA

 • Niewinny lubi Stal Gorzów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa

 • Niewinny lubi Komentarz

  Spoko nie ma sie co nakrecac.Na moj nos to Wy i my powoli zaczniemy wspinac sie do gory w tabeli.Nam PO raczej nie grozi i spadek tez,Wam spodek tylko matematycznie.Najwazniejsze bysmy mieli druzyny bez kontuzji w pelnych,zdrowych, skladach.I na koniec bedzie ok.Pozdrawiam.

 • Niewinny lubi Komentarz

 • Niewinny lubi Komentarz

  Choć to nie moja wina to...
  PRZEPRASZAM CAŁĄ ŻUŻLOWĄ POLSKĘ ZA SWÓJ "KLUB"
  WSTYD I HAŃBA
  Tyle w temacie!!!

 • Niewinny lubi Komentarz

  od kiedy dzięki naszemu wybawcy Karkosikowi Apator stał się Unibaxem to co chwila jest wstyd. A to latanie z zegarkiem za Gregiem, a to płakanie nad torami innymi niż nasz nudny beton. W tym sezonie to już przegięcie - pokłócone trybuny przez zatrudnienie Golloba (przez co brak dopingu), ciągły płacz nad torami, poczucie przepychania do finału, a teraz jeszcze dezercja jak ostatni tchórze. Wstyd się przyznać do takiego klubu.

 • Niewinny lubi Komentarz

  Sprawcą całego incydentu jest Karkosik, a ukarany zostanie klub i kibice. Nie mniej jednak kara powinna być dotkliwa, aby ukrócić prywatę na przyszłość. I aby w sport inwestowali właściwi ludzie, czyli ci którzy mają na to środki, ale potrafią też przegrywać. Własne nadszarpnięte ,,EGO" powinni u psychoanalityka leczyć. Pzdr. prawdziwych kibiców żużla z Torunia i pamiętajcie ,,nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło".

 • Niewinny lubi Komentarz

  Jestem świadomym kibicem toruńskiej drużyny od końca lat 70 tych, pamiętam Plewińskiego, Olkiewicza, Kniazia, Żabiałowicza jeszcze jako juniora, Braci Miastkowskich, pamiętam pierwszy jakże wyczekiwany brązowy medal. Niektórzy "działacze" jeszcze wtedy wchodzili na stojąco pod szafę i na chleb mówli "beb". Jest mi normalnie wstyd że działacze tak skundlili toruński żużel!! Ci ludzie nie mieli prawa tego zrobić!! Nic nie usprawiedliwia takiej postawy. Wszyscy Ci działacze powinni odejść w niesławie. Niech Karkosik zabiera swoje miliony i inwestuje w piłkę nożną,krykiet, pici polo. Muszą odejść wszyscy prezesi obecnego Unibaksu, musi odejść Kryjom, Kowalik, Ząbik. Oni wszyscy skompromitowali lata dorobku innych. Nie ma znaczenia czy Karkosik kazal czy nie. Powinni jechać w takim składzie jaki można było wystawić. Takich rzeczy sie nie robi ze zwykłego szacunku dla rywali, kibiców. Zielona Góra nie miała obowiązku zgadzać się na przekładanie meczu. Toruński klub nie mial prawa rządać przełożenia meczu. Trudno, dosięgnął nas ogromny pech ale lepiej przegrać po nawet nierównej walce ale zachować twarz i resztki honoru!!Gdyby połamał się Hampel czy Jonsson to nasi działacze chcieliby jechać za wszelką cenę. Wielki, wielki wstyd. Jestem za tym aby nie przyznawać Toruniowi srebrnych medali, a nawet wyciągnąć bardzo poważne konsekwencje. Toruń od dawna ma złą prasę ale teraz przegieli totalnie. Przegrać też trzeba umieć. Unibax nie potrafi. To smutne.

 • Niewinny lubi Marek Jankowski: To jednoosobowa decyzja Romana Karkosika